Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

dadakin
4. dub 2013

@jawuna tak to je super informace 😵

trefulka
4. dub 2013

Ahoj heliosačky, s napětím tu čítám, jak postupujete za svým snem, a samozřejmě držím palce, ať se každé z vás co nejdříve zadaří.
Zítra si jedeme do Brna pro výsledky úvodních vyšetření, na jejichž základě se rozhodneme jak dál 🙂

katuleb
4. dub 2013

@trefulka Tak na zítra držím palečky at jsou výsledky ok....my jedeme zítra do heliosu na kontrolu taky... 😉

danaho
4. dub 2013

@jawuna to je skělá zpráva. Junior je pěkně zavrtanej a za chvilku se dočkáš i toho srdíčka 😵

danaho
4. dub 2013

@trefulka @katuleb holky na zítra držím palce 😅

katuleb
4. dub 2013

@danaho Děkuji snad ti klapne a už bude opu...dám vědět ... 😉

trefulka
4. dub 2013

@katuleb Už víš, kdy bude OPU? Kolikátý den už stimuluješ?

@danaho díky 🙂

katuleb
4. dub 2013

@trefulka zítra budu 11-tý den stimulace a doufám že mi řeknou kdy bude opu... 🙂

katuleb
4. dub 2013

Nevím jak velké chtějí folíky před opu???

dadakin
5. dub 2013

Bré ranko tak mám za sebou odběry krve na hormonální profil no valila jsem očka valí to tam jak na drátkách sestřičky jsou šikulky za 50minut jsem byla zase doma stíhala jsem na jednu hodinovou jízdenku 😉 i s přestupem.

@katuleb Katulenko jsem zvědává na info od tebe. 😵

engele
5. dub 2013

Holky zeptám se trošku z jiného soudku, kde se dá u Heliosu nejlépe zaparkovat?

danaho
5. dub 2013

@engele Ahojky, kde je místo. 😀 Nám se jednou poštěstilo přímo před Heliosem a jinak bylo vždy volno v té první uličce když odbočíš za Heliosem do prava.

danaho
5. dub 2013

@dadakin super,tak ještě tam pošly tojho svýho a´t máte vyšetření komplet. A neprovokuj. Já to mám skoro 4 hodiny tam a 4 nazpátek 😀 😝

dadakin
5. dub 2013

@danaho Danulko já neprovokuju 😀 já když to tak vezmu tak mám všechny ty CAR co by kamenem dohodil,ale vybrat ten správnej??? a co se týče parkování neřeším naštěstí trolejbus nemusím parkovat nerada jezdím po Brně autem se nám brnákům vyplatí jet sockou aspon pro mě je to rychlejší kolikrát ty kolony po Brně 😠

jarmisek
5. dub 2013

Ahoj holky, jak se mate v dnesni destivy den?

jarmisek
5. dub 2013

@engele Souhlas s Dancou🙂 v ulicce napravo zaparkujes vzdycky 😉 Jinak verim, ze budes spokojena, za me asi nemuzu nic vytknout, srovnani mam z Prahy a sla jsem sem na doporuceni.Jiste se i na tebe usmeje stesti 😵 😵

jarmisek
5. dub 2013

@katuleb Ahoj,tak jak?Uz bude OPU?

jawuna
5. dub 2013

@jarmisek Ahojky...ještěže už je pátek, asi budu celý víkend zalezlá někde v teplíčku v pelíšku 🙂 Ale jinak vše ok, jak se máš ty?

jawuna
5. dub 2013

Holky četly jste tohle? Docela zajímavý...http://www.facebook.com/SanatoriumHelios/posts/...

katuleb
5. dub 2013

@dadakin ahojky proč jsi nenapsala,že jdeš takhle ráno taky ,mohly jsme se vidět....byla jsem tam taky ... 😒

katuleb
5. dub 2013

@jarmisek ahojky tak opu hlásím v uterý ,folíků je kolem 11 velkých a viděla asi 3 menší ještě.... 🙂 😅

katuleb
5. dub 2013

@jawuna jj pěkně zavrtat a nevylézat....já budu ´doma taky do uterý a nikam nejdu až na opu... 😉

katuleb
5. dub 2013

@jawuna ahoooooj ještě jednou nejde mi ten odkaz najít ,co tam píšou?? nebo jak najdu

dadakin
5. dub 2013

@katuleb Katulenko už jsem ti to písla na emiminu valila jsem rychle zase zpátky susedka mě včera poprosila jestli za ní nezaskočím v práci ráda bych tě viděla mrzí mě to v kolik jsi tam byla????Já jsem v 7:14hod už jela zase zpátky. 😒

danielahe
5. dub 2013

@engele 😕 😕 😕 😕 , to nechapu, jak muzou zamrazi vic embrijek v jedne skumavce, vzdyt se muze zavadet jen jedno 🤐 , to bych byla pekne nas..., v heliosu jsi spravne 😵 😵 😵 😵 😵

trefulka
5. dub 2013

Ahojky, tak jsme taky zpátky z dnešní konzultace a výsledek..... Já opět potvrzenou endometriozu a přítel teratozoospermie (jen 1 % nedefektních). Takže závěr - ICSI nás nemine. Dle předchozího CAR byl vždy spermiogram v normě. Jsem z toho zmatená a docela zdrblá ☹

ilonar
5. dub 2013

@dadakin Ahojky, jak probíhala ta hodinka vyšetření - hormonální profil? Musíš být nalačo předpokládám, kolik píchanců jsi dostala? Co všechno ti dělali? A výsledky za jak dlouho?

engele
5. dub 2013

@danielahe noprávě, řekli mi že byly zamražené po 3...to ke katastrofa... už se těším jinam 🙂

dadakin
5. dub 2013

@ilonar To nebyla hodinka vyšetření asi 5 min odběry krve jeden píchanec a asi 5 zkumavek na všechno možný hormon. profil,cukr,štítná,chlamydie,toxoplazmoza,NK bb,.....a další na lačno jsem byla výsledky do 10dnů a pak se objednat na konzultaci ještě potřebujem udělat spermiogram.

danielahe
6. dub 2013

@engele tady se ti urcite zadari 😉

Drzim vsem palecky, at jsou tu dalsi nove tehulky 😉