Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

katuleb
24. dub 2013

@dadakin děkuji za podporu 🙂 ..
@jarmisek no jistěěěěěěě vitamínky musí být,hlavně v těhu.. 😉 .
takže děvčata jdu si nalít svoji dnešní dávku.... 😀

januliii
25. dub 2013

Ahojky holky🙂 taky se tu moc neobjevuju jak je venku krasne🙂)) vubec nejsem u pc... Ja uz se tesim na pondeli, kdy si pojedeme pro prcka, aby byl v teplicku v brisku🙂

januliii
25. dub 2013

@katuleb drzim palecky! Oni se ozvou sami🙂 me uz volali po tydnu....

januliii
25. dub 2013

rikate cervene vinko, jo?🙂)) a nepomaha i bile?? 😉 me moc cervene nejede 😒

katuleb
25. dub 2013

@januliii ahojky ,tak ty už to máš za pár...teda už po týdnu?? Tak to já čekala později,no snad už se dočkám a bude to brzy...a vy jste měli po pgd všechny dobré??

katuleb
25. dub 2013

@januliii bohužel myslím,že na sliznici je dobré červené....ale tak bílé si dát mužeš i tak co?? 😉 😉 😉 A jak jsi na tom po utz ,co sliznice??

januliii
25. dub 2013

@katuleb nam sli 4 na vysetreni a mame ve vysledku 3 krasne zdrave embryjka🙂 tak snad budeme mit stesti napoprve! No sliznice byla asi 7mm, snad to bude stacit...ale zapar dnu jeste doroste🙂

katuleb
25. dub 2013

@januliii děkuji za odpověd....já se bojím to víš šli nám jen dvě ... 😒

katuleb
25. dub 2013

@januliii no a vy jste šli do pgd z jakého duvodu??

januliii
25. dub 2013

@katuleb no a zrovna ty dve muzou byt krasne zdrave a silne!🙂 nam to jednoduse doporucil Texl🙂 ze pry proc toho nevyuzit,kdyz to pojistovna proplaci🙂

katuleb
25. dub 2013

@januliii doufám že to tak bude nebo aspoň jedno...kdybych aspoň znala číslo ze kterého volají...pokaždé jak zazvoní telefon a cizí číslo tak kolabuju... 😀

katuleb
26. dub 2013

Holky nevíte volají z té genetiky třeba i o víkendu? Děkuju

zuzzu11
26. dub 2013

@katuleb Kaci mne volali cez tyzden. ja si myslim ze skor nie cez vikend ako ano.

katuleb
26. dub 2013

@zuzzu11 Děkuji...už víš výsledky??

zuzzu11
26. dub 2013

@katuleb No prave ze viem 😒 . ale este pockam na jedny vysledky, a kardiologycka ze nevie, ze moze sa mi to zhorsit pri tehu ale aj uplne zlepsit. Ale ak to fakt nebudeze nejake uplne zle, tak idem do toho 🙂 .
Kaci a kolko je to uz co su embrijka na vysetreni? ako dlho?

katuleb
26. dub 2013

@zuzzu11 tak moc držím palečky ať je to dobré a mužeš jít do akce.. 😉
Dnes je to 11 dní co jsou na vyšetření...a tobě kdy volali?? Pokud už jsem se ptala ,tak se omlouvám... 😅

katuleb
26. dub 2013

@zuzzu11 tak už jsem si vzpomněla jak jsi mi psala,že ti volali až později,protože byli svátky....no já musím počkat ted přes víkend.. 😉

martulena
26. dub 2013

Ahoj holky já si jedu pro mimísko taky v pondělí. Tak doufejme že už se konečně zadaří.Přeju všem ostatním které se chystají na transfér ať se nás ty prďolkové drží a nepustí. Hodně stěstí a nevzdávejte to. 😅

katuleb
26. dub 2013

@martulena ahojky a jak jsi to měla ty,kdy ti volali a kolik máte vyšetřených??Děkuji

jawuna
26. dub 2013

Čau holky, jak je venku tak hezky, ani se mi moc nechce pouštět počítač 🙂 Jak se všechny máte? 😎

katuleb
26. dub 2013

@jawuna čaaaau no já se mám celkem fajn,zatím mi ještě uplně z toho čekání neráblo ... 😅 no ikdyž trochu asi joooo... 🙂
A jak se máte vy dva co??

jarmisek
26. dub 2013

@katuleb Ahoj tak snad uz se brzy dockas! Cekani je nejhorsi,ale pak uz to bude sup sup, dve carky, brisko a kocarek!! 😵

jarmisek
26. dub 2013

@martulena Ahoj, Tebe jsem nejak vubec nezaregistrovala, uz na to asi pres pupek zacinam spatne videt :D ne delami si legraci, mam teprv takovy decentni kopecek :D Tak budu moc drzet pesti v pondeli!

jawuna
27. dub 2013

@katuleb my se máme bááájo 😎 už jsem si i připustila, že jsem těhu, tak si to teď užívám, jenom se válím a válím 😉

kinos
27. dub 2013

@danaho jjj,mame heliosátko - pavlíčka 🙂 🙂 🙂

katuleb
27. dub 2013

@kinos jééé tak velká gratulace k Pavlíkovi a jen a jen zdravíčko....určitě kluk jako buk... 😉
@jawuna tak to je jen a jen dobře....jen tak dál mamino,..... 😉 😀

danaho
28. dub 2013

Ahoj holky, tak mám od včerejška u sebe toho našeho vyšetřeného bojovníčka. Děkuju,že jste na nás myslely a držte nám palce. Jinak by muselo být 4 IVF.

danaho
28. dub 2013

@kinos super.Mos moc gratuluju k Pavlíčkovi.Probíhalo všechno dobře?

martulena
28. dub 2013

@katuleb ahojky já je nemám vyšetřený já jsem samoplátce a takhle už mě to stálo dost peněz. A kdybych chtěla PGD tak bych si musela za to kompletní jestě připlatit okolo padesáti tisíc.. A na to už bych neměla. Tak budeme doufat že to bude v pořádku. A tobě držím palečky.

martulena
28. dub 2013

@jarmisek Děkuji. A tobě ať ten mrňous pěkně v břísku roste.