Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

martulena
28. dub 2013

@danaho Ahojky tak to budu držet palečky ať se pěkně zavrtá a nepustí. Já jdu v pondělí na transfer, sice mimisko nemáme vyšetřený ale i tak doufám že to bude ok. Pro samoplátce je to dost drahá záležitost.

danaho
28. dub 2013

@martulena Ahojky,vítám tě tu a moc ti sržím palce aby ti to vyšlo. 😉 U nás se právě objevil při pGD problém a tak nám už IVF bez toho vyšetření nedoporučují. 4 pokus by byl ještě na pojištovnu ale dál si to neumím představit. Můžu se tě zeptat na kolik vás to vyšlo a co jste všechno měli? A kolikáté je to tvé IVF?

katuleb
28. dub 2013

@martulena aha tak to chápu ,my máme ted poslední pokus,čekám na výsledky a tak doufám,jako samoplátci to už pak nadáme... 😒

martulena
28. dub 2013

@danaho Je to moje 4IVF. Vyšlo mě to asi tak na sedmdesátdvatisíc( léky merional a diphereline, AMH, FTS, IVF výkon a PK, Kryo embrií, uchování embrií, ket).A to nepočítám co projedem. No je to ranec. Já měla při 2IVF zavedená 2 embria tak už jsem neměla nárok na 4IVF hrazené pojišťovnou.No tak a takhle to je. 😕

martulena
28. dub 2013

@katuleb Já vím je to ranec peněz. Tak budu moc držet palečky aby ti to taky vyšlo 😅

kinos
28. dub 2013

@danaho držím palušky ať je to bojovník jako náš pavlík 🙂!!! Porod s odstupem času zrekapitulováno - přežili jsme 🙂. Měli jsme ale úžasný přístup asistentky a taky jsme měli dulu, tatínek byl taky skvělý a po nějakých 10 hodinách jsme měli 3,2kilového krasavce 😀 u sebe.

danaho
28. dub 2013

@martulena to je teda darda a když se k tomu připočítá to PGD ,no to bych asi nedala dohromady.A o benzínu mi ani nemluv. Jezdíme kolem 300 km tak někdy tam i přespíme,ale to máš další ranec. No kéž by to stálo za to a vyšlo to. Měla si ICSI nebo PICSI? Mě u 1 IVF zbylo jen jedno embryjko,tak nebylo co řešit a loni v květnu jsem dala už vědomě jen jedno a 4 zůstali v mrazáku. Bohuže to jedno jsem na 7 tt potratila,ze 2 sněhuláků jsme měla biochemické těhotenství a z těch dalších dvou nic. Kolik máš teď po IVF embryjek? Mě Zbylo po PGD jedno na zavedení a jedno nemohlo být vyšeřené ale je zamrazené. Jenže mi ho po tom PGD moc nedoporučují zavádět.

danaho
28. dub 2013

@kinos to jsem ráda,že to všechno proběhlo dobře ač to asi bylo náročné. A Pavlík se má teď čile k světu. A bude vám už dělat jen samou radost. 😅

martulena
28. dub 2013

@danaho Já jsem u 1IVF také byla 8tt bylo to zamlklé těhu tak jsem musela na revizi. Z toho 4IVF mám 4 mrazáčky. Můj mužskej měl perfektní spermio tak jsem to chtěla zkusit přírodně. Z 10 vajuch se oplodnilo 7 a PK 5dne jich došlo 5. Tak mi v únoru jedno zavedli ale bohužel nic. Tak teď jdu v pondělí na první ketík.Myslím si že zase když do těch vajíček moc nezasahujou že to je takový přirozenější. A nám to díky bohu vyšlo. Embryoložka řekla že jsme se rozhodli správně i když to bylo trochu riziko. Že to je pěkný výsledek z 10 vajuch 5 embryjek (blastocysty). Tak teď už jenom aby to konečně vyšlo. A proč ti ho nedoporučují zavádět? A kdy jdeš na transfer?

danaho
28. dub 2013

@martulena to je krásný - 5 blastocyst. Věřím,že tam ten správný bojovníček bude. 😉 Přirozený oplodnění jsem měla u 1 IVF a to dopadlo hrozně oplodnilo se jich všech 7,ale do 3 dne vydželo 1 a to mi raději hned zavedly. U 2 IVF mi zbylo do 5 dne 1 blastocysta a zamrazili 4 moruly. Bohužel jsem také musela na revizi. Začala jsem krvácet zrovna na své narozeniny a za 3 dny byla revize. ☹ Teď jsme měli 6 embryjek. Do 6 dne vydrželi 3, toho 2 šli na PGD a obě měli genetickou chybu. Ae to jedno takovou že šlo zavést a neměl by to být do života problém. Tak mi ho včera zavedli,takže jsem 1 den po KET 🙂

zuzzu11
28. dub 2013

@danaho Ahoj Dani 🙂 . Tak ti budem strasne silno drzat palce aby sa malinky poriadne zakusol 🙂 . A aby si skoro videla // 🙂 .

martulena
28. dub 2013

@danaho tak to gratulluju tentokrát ti to určitě vyjde.Musíme těm nanučkům věřit. Já budu taky.

jawuna
28. dub 2013

@kinos Moooooc gratulujuuuuuuuu!!!!!! 😵 ať je mu tady s nama hezky 😉

dadakin
28. dub 2013

@danaho Danulko nakukuji až ted celej víkend jsem na tebe myslela tak ted už jenom // a pak na UTZ <3 držím palečky. 😉

danaho
28. dub 2013

@dadakin @zuzzu11 @martulena holky díky. Je to teď jen a jen na přírodě. 😉

danielahe
29. dub 2013

@danaho gratuluji k bobeckovi, tak at se krasne zavrta do perinky 😵 😵 😵

danielahe
29. dub 2013

@kinos gratuluji k Pavlickovi, at je to krasne a hodne miminko 😵 😵

katuleb
29. dub 2013

Holkyýý tak volali. Máme jedno embryjko naprosto v pořádku.

zuzzu11
29. dub 2013

@katuleb Super Kaci 🙂 . Tak toto bude ten spravny bojovnicek 🙂 a kedy ti vychadza Ket?

katuleb
29. dub 2013

@zuzzu11 moc děkuji,.vychází na 12.5. neděle 😉 a co ty už víš kdy??

zuzzu11
29. dub 2013

@katuleb Super 🙂 🙂 . Inak vklad robi vzdy len Texl? Ja cakam na ms. Som 30dc a nic. Takze cakam kym dorazi 🙂 .

jawuna
29. dub 2013

@katuleb tak ať je to ten pravý...;)

jawuna
29. dub 2013

@zuzzu11 mně dělal ET dr. Fischer a byl skvělý a evidentně moc šikovný 😀

katuleb
29. dub 2013

@jawuna děkuji ....tak snad se mě taky trefí na dobré místečko,at se tam prckovi líbí... 🙂

zuzzu11
29. dub 2013

@jawuna no sikovny evidentne bol 😀 😀 . Ak by bol aj u nas taka sikula aj a ho chcem 😀 . Len mne prisiel taky njaky nesmely pri kontrolach pri stimulacii 🙂 . A je tam este iny dr. Ktory obi vklad okrem Fischera a Texla? Len tak pre info sa pytam .

katuleb
29. dub 2013

@zuzzu11 určitě dorazí za chvíli a budeš za námi v závěsu... 😅

danaho
29. dub 2013

@katuleb Kačenko super. 😅 Mě dělal KET také prim. Texl 😉

katuleb
29. dub 2013

@danaho děkuji....uvidím kdo tam bude... 😉

martulena
30. dub 2013

Ahoj holky tak jsem byla včera na ketu tak doufám že už to konečně vyjde. Holky také když si zavádíte utrogestan tak z vás pořád odchází po malých částech takový bílá sraženina? A když jdu třeba po hodině zavedení na WC na velkou potřebu tak bych řekla že je toho ještě víc? Je to normální? já jestli mi tam vůbec něco zůstane. To jsou otázky co ale tak by mě zajmalo jestli to tak taky máte. 😲

jawuna
30. dub 2013

@martulena taky 🙂 ale pry se to potrebne rychle vstreba, takze bud v klidu ;)