Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

januliii
24. kvě 2013

@martulena tak to mame podobne🙂 taky mam strach,ale nase prdolky z Heliosu jsou silne a zvladnou to!;) dr. Texl rikal ze je to prozatim tak jak ma...gestacni vacek tam byl a koordinatorka tam i tecku videla!🙂 uz aby jsme to srdicko videli a budeme vic v klidu!🙂 tak hezky odpocivej a pohlad brisko🙂

martulena
24. kvě 2013

@januliii No hladím hladím. Tak jim prostě budem věřit bojovníčkům. Až budu po dalším utz tak se ozvu jak to dopadlo. Ty dej taky vědět. Budu moc držet palečky aby to všechno bylo super. Zatim pa 😀

danaho
24. kvě 2013

@zuzzu11 Za 14 dní mě čeká konzultace a chci se rovnou domluvit na 4 IVF. Někdy koncem léta bych chtěla začít stimulovat. Přes léto bych měla problém se uvolňovat z práce když budou dovolený. Moc ti držím palce Ať už na tom testu konečně najdeš // 😉

@januliii @martulena holky to je krásný jak si těhulkujete. Držím palce ať všechno probíhá tak jak má 😉

januliii
24. kvě 2013

@martulena jj, dám vedět.... a jsi v praci nebo na nemocenske?? mě přijde, že v práci víc myslim na prcka a vic se jeste stresuju, aby to vše bylo OK:(... tak uvidim, jak to pujde dal... clovek by porad jen spal🙂)

januliii
24. kvě 2013

@danaho moc dekuji, snad vse bude tak jak má🙂 od te doby co clovek zjisti pozitivni test, tak mam dojem, ze uz bude mit porad strach o to mimi...

jarmisek
24. kvě 2013

@katuleb Kato, to je skoda :( Tak uvidíš co casem! Moc na Tebe budu myslet! 😵 😵

jarmisek
24. kvě 2013

@verusa22 Ahoj, jawu uz všechno rekla!Nic si pripravovat nemusíš, uvidíš, ze Texl je super...Akorát vim, ze chlap musel na vysetreni súermii a ja jsem sla 3-5 den cyklu na krev, spijili jsme to v jeden den, tak ze to je mozna jedine, co budes muset udelat nebo nejak naplánovat;)

jarmisek
24. kvě 2013

@danaho tak do konce leta to uz utece-ceka Te vlastne takove poslední leto bez mimca-tak hura do plavek! Jestli se nam vlastne umoudri počasí, ze? 😉

verusa22
24. kvě 2013

@jawuna
@zuzzu11
@jarmisek holky děkuji za info🙂 jste zlaté...
Koukám,že vám některým tam pomohli že?🙂 My už jedno dítko máme a uplně přirozeně tak nevím co teď děláme špatně 🙂 babička mě říkala,že ke k tomu potřeba sex 😀 tak nevím zda si myslí,že jsme fakt takoví blbci 🙂
No uvidíme co mě tam řeknou... já doufám,že to bude jen nějaká blbost proč nám to nejde ...snad

jawuna
24. kvě 2013

@verusa22 Babička má pravdu ;) ... ale někdy to nestačí. Nám pomohli moc. Po 4 předčasně skončených těhu mám v bříšku chlapečka 😉 a 2 sestřičky na něho čekají v mrazáčku 😵

jawuna
24. kvě 2013

@katuleb Kači to je mi fakt líto, byla jsem přesvědčená, že to musí vyjít 😒 Drž se a určitě to nevzdávej, bylas tak blízko... příště už to vyjde!!!

zuzzu11
24. kvě 2013

@jawuna Jawu tak vam dali chlapceka 😵 ? Ale nevedeli ste co vam vkladaju ze? My mame aj chlapceka aj holcicku 🙂 . Ale ja som nechcela vediet ze co mi vlozili, tak sa necham prekvapit 😉 . Je to ako kinderko nevies co je vo vnutri 🙂 .

jawuna
24. kvě 2013

@zuzzu11 Kinderko 🙂))) ja jsem se zeptala, co mi dali, ale nevybirali jsme

zuzzu11
24. kvě 2013

Holky a vy ste citili nejake zmeny tie nasledujuce dni po Kete? Lebo ja len pravy vajecnik citim a mna ani prsia nebolia 😒 . Tak teraz neviem co je lepsie napr.aby mi bolo zle od zaludku, ale je dobre aj ked mi nic moc nie je.
A setrili ste sa nejako viacej, alebo ste normalne fungovali 🙂 ?

zimka
24. kvě 2013

@jawuna možná blbej dotaz, ale to se dá poznat?

jawuna
24. kvě 2013

@zimka pokud se dělá PGD vyšetření u embryí, tak jo

jawuna
24. kvě 2013

@zuzzu11 já jsem necítila vůůůbec nic, buď v klidu a nijak zvlášť jsem se nešetřila, normálka jak jindy...

zimka
24. kvě 2013

@zuzzu11 A jak jsi dlouho? Já dva dny.

zuzzu11
24. kvě 2013

@zimka ja som mala ket v utorok tak treti den 🙂 . Ty si bola v stredu? V Heliose 🙂 ?

rakoska
25. kvě 2013

Ahoj holky, omlouvám se, že vám sem tak vpadám, ale vypadáte poměrně sdílně ;) Slyšela jsem na Helios samou chválu, tak jsem se chtěla zeptat, než se objednáme, jestli je to pravda...ale jak to tady tak pročítám, tak asi jo ;)

zimka
25. kvě 2013

@zuzzu11 Ve středu na Unice.

jarmisek
25. kvě 2013

@zuzzu11 Ahoj,ja myslim, ze je bryzy něco citit a pak myslim, ze je nejlepší se nesledovat 😉 Jinak rezim jsem mela uplne normalni, hlavni je citit se dobře a v pohode 😵 😵

jarmisek
25. kvě 2013

@rakoska Ahoj,za sebe musim souhlasit, nam pomohli prakticky do 3 mesicu 😵 😵 Klidne se ptej, co Te zajima 😉

rakoska
25. kvě 2013

@jarmisek Me uz dva roky leci muj doktor Clostylbegytem a furt mi tvrdi, ze v 31 letech mame jeste cas to nejak vic resit, na druhou stranu dva roky uz je docela dlouho 😝 takze jsem se ho ptala na doporuceni na nejaky IVF centrum a poslal nas do repromedy nebo do Unicy. Ani na jedno jsem teda moc dobre ohlasy neslysela, takze jsme si rikali, ze bysme zkusili Helios, na ktery mame super reference...zatim jsme teda objednani na spermiogram a pak uvidime...
Jaky jste meli problem, jestli se muzu zeptat?

zuzzu11
25. kvě 2013

@zimka tak ti drzim palce na krasne // 🙂 .

zuzzu11
25. kvě 2013

@jarmisek no ved sa tak snazim uplne normalne fungovat len som zostala doma a nechodim do roboty. inak robim vsetko okrem vlacenia tazkych veci 🙂 a tebe bolo aj trosku potom zle na zaciatku tehu? Uz mate krasne tt 🙂 . Teda strasne to leti 🙂 .
Inak a holky davali ste si cervene vino po vklade? Ja som sa na to pytala aj tej embriologicky a povedala ze taka sklenka je uplne v pohode len ze nie flasa 😀 . Tak pozeram na nu ze cooo 😀 ?

zimka
25. kvě 2013

Dík a nápodobně! 🙂))) Zkusím s testováním vydržet co nejdýl, sice jsou to nervy, ale už jsem to jednou absolvovala a s testováním jsou nervy ještě větší, pokud tam teda hnedka nesedí dvě čárky. Já měla tehdy veleslabýho dušíčka (na některých testech) - a bylo to docela psycho. Lepší vědět to až později najistotu. Teda, uvidím, jak dlouho vydržím. 🙂

jawuna
25. kvě 2013

@rakoska Ahoj, vítej u nás 🙂 Já Helios jednoznačně doporučuju, za mě 1* 😎

danielahe
26. kvě 2013

@jarmisek tyjooo, ty uz jsi 22, to leti jak o zivot 😅
@rakoska za me helios 😉

jarmisek
27. kvě 2013

@rakoska Nam se dlouhou dobu nedarilo (zkouseli jsme v jinem caru), v minulosti mame za sebou potrat, jinak se zda byt vse v norme, spermiogram trosku snizeny,ale zadna traga...asi to fakt chtelo PGD