Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

jawuna
1. črc 2013

@zuzzu11 Zuzi drž se, společně to tady zvládnem...jak píše Danča, musíš jít dopředu 😵 myslím na tebe...

jawuna
1. črc 2013

@raffaelo Měli byste to z jednoho odběru ;) u nás to byl docela zásadní fakt 😀

raffaelo
1. črc 2013

@jawuna máš pravdu, bylo by to při jednom. Než pak zase čekat - myslím ty 3 měsíce, než se dělá další kontrolní spg, že? Snad to naše snažení tak jak rychle začalo zase rychle nezkončí. ☹ docela se toho bojím. A mohla bych mít ještě jednu blbou otázku? Jak je to tam v okolí s parkingem? 🙂 At třeba nelovíme fleka 🙂

bambina75
1. črc 2013

@zuzzu11 to mi je luto moja, viem ako to boli ☹ no ty si silna zenska, ty to zvladnes.. je super ze mate mrazacika, vraj po cisteni je maternica lepsie pripravena na tehotenstvo 😉 urcite dam vediet dojmy z Heliosu a Texla, uz sa neviem dockat 😀

danaho
1. črc 2013

@zuzzu11 Zlatíčko to mě moc mrzí. ☹ Posílám veliké objetí. Drž se a přeju hodně síly aby jsi to brzy překonala a došla si pro sněhuláčka bojovníčka,který už bude ten pravý 😉

jawuna
1. črc 2013

@raffaelo No neni to nic moc, prece jen je to na hlavni tride a blizko centra, ale zas ze by se tam nedalo zaparkovat, to ne 🙂 Kousek za Heliosem vpravo dolu po ulici byva misto, ale parkovala jsem i primo pred Heliosem nebo naproti, uvidis, kde zrovna misto 🙂

raffaelo
1. črc 2013

@jawuna jsi moc hodná, děkuji a nezlob se, že se tak vyptávám 🙂

jawuna
1. črc 2013

@raffaelo v pohodě, vždyť od toho jsme všichni tady, poradíme, utěšíme, poradujeme se 😎

engele
1. črc 2013

@zuzzu11 myslím na tebe, posílám sílu a věřím, že příště se to nestane!!!
@raffaelo já jsem se na parking také ptala, ale většinou parkuju přímo u Heliosu, nebo hned v první ulici doprava, tak se vždycky něco najde 🙂

raffaelo
1. črc 2013

@engele děkuju, to jsem ráda, mě stačí vědět, že tam problém s parkingem není 🙂

jarmisek
1. črc 2013

@zuzzu11 To me moc mrzi :(Drz se...

jarmisek
1. črc 2013

@danaho Parada! 😉

andreaolachova
1. črc 2013

ahoj mužete mi jen poradit 🙂

jarmisek
1. črc 2013

@raffaelo Taky jsme nemeli nikdy problém s parkovanim, v nejake bocni ulicce najdete snadno místo, jednou bylo i primo před Heliosem 🙂 A fragmentaci DNA taky moc doporučuju. Nektery holky pisou, ze mely spermio v poradku a tady to vysetreni jim vyslo spatne-a v tom mohl byt problém...tak radsi to mit nez nemit...

jarmisek
1. črc 2013

@andreaolachova poradit s cim?

jawuna
1. črc 2013

@andreaolachova muzeme 🙂 ale musis napsat s cim 😀

danaho
1. črc 2013

@andreaolachova taky třeba poradím jen se ptej 🙂

jawuna
2. črc 2013

My jsme tady nachystaní radit a dotaz nikde 😀 😎

danaho
2. črc 2013

@jawuna jsem taky nachystaná 😀 😀

zuzzu11
2. črc 2013

@danaho Dakujem moja 🙂 . No totk nw h mamuz ua sebou a dam si urobit laparoskopiu ako to so mnou vlastne tam vo vnutri vyzera a ked zle tak pojdeme pre toho naseho snehulaka 😉 .Aj vam sa to uz blizi ked sa priatelovi lepsi ta ruka 🙂 .

zuzzu11
2. črc 2013

@engele Dakujem no verim silno aj ja ze uz sa to nestane 😒 . A vy ste ako na tom s vkladom? Kedy bude 🙂 ?

bambina75
2. črc 2013

@zuzzu11 ahoj, uz si sa objednala na tu imuno do Prahy? Lebo teraz som si vsimla na slovenskom MK tuto temu: https://www.modrykonik.sk/forum/asistovana-repr...
vraj to iste co ona, robia aj v BA, skus kuk 😉

jarmisek
2. črc 2013

@zuzzu11 Zuzi a za jak dlouho muzes pro snehulacka?Verim,ze tentokrat to vyjde,moc Ti to preju! 😵 😵

danaho
2. črc 2013

@zuzzu11 jak ti je zlato? Myslím na tebe. Laparoskopii si nech udělat a kdy by jsi na ten zákrok šla? Teď by jsi měla myslím dodržet šestinedělí ? 🙂

engele
2. črc 2013

@zuzzu11 No já právě přemýšlím, že to necháme až na září, máme toho teď nějak moc, tak bych se tím nechtěla nějak stresovat a prožít si to tak nějak v klidu.. uvidíme ve čtvrtek co mi řeknou na UTZ, ale pořád tak lehce krvácím, tak nevím, nevím..

zuzzu11
2. črc 2013

@bambina75 Super , dakujem 🙂 . Ja tam na buduci tyzden zavolam a porozpravam sa s tou pani doktorkou 🙂 .

zuzzu11
2. črc 2013

@jarmisek Dakujem 🙂. No neviem na tej sprave o kyretazi je pisane ze otehotniet odporucaju az po 6tich menstr.cykloch . Ale to ja ja sa poradim s Texlom do vtedy 😉 . A este by som si chcela nechat urobit tu laparoskopiu medzi tym a este imunologiu a mozno genetiku.

zuzzu11
2. črc 2013

@danaho Dani je mi na prd. Ale musim sa s tym uz zmierit ☹ . Uz nech mam po tom 😒 . A tu laparoskopiu no myslim ze najskor o dva mesiace by mi mohli urobit, ale mozno si poviem ze nechcem ziadnu operaciu po zajtrajsku 😅 . Ale nie uz nechcem zazit to co teraz.

jarmisek
3. črc 2013

@zuzzu11 To je dobre, cim vice vysetreni tim lepe, lepsi je mi nez nemit...uvidis, co rekne Texlik...Ted musis zkusit prijit na jiny myslenky-mozna, ze leto je na to idealni-uzij si posledni free prazdniny, protoze za rok uz budes tehulka a bude to stat za prd;) Vim co rikam 😅 Drz se!

zuzzu11
4. črc 2013

@jarmisek No som doma od vcera poobedia. To cakanie kym ma zobrali bolo strasne skoro 5hodin som tam cakala 😠 .
No volala som Vranovej ze som uz po a ona mi povedala ze co som nepockala do piatku ako mi Texl hovoril. Ale na co som mala cakat? Ved je jasne ze v 9tt uz musi byt vidiet plod a srdiecko bit ostosest. Takto to mam uz za sebou 😒 . Dam si urobit tu imunologii a mozna v 10,11 mesiaci by som skusila ist pre toho nasho snehulacka 😉 .
No a tebe sa to teda uz poriadne krati 🙂 .