Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

jarmisek
19. črc 2013

@rakoska Vidis clovece, to je variant-alespon muzes byt klidna,protoze vis, ze proste vždycky je nejaka moznast. Uvidis, ze nakonec zadna další varianta nebude potřeba-bude dost vajusek i spermijek a všechno se zvladne! 😵 😵 Budu na tebe myslet!

danissa
19. črc 2013

@danaho Držím pěsti, ať už teď vše běží jako po másle! Texl je vážně super, je skvělé, že se snaží vyjít vstříc a nežene vás zbytečně do Brna. A propos - jeho malůvky mám dodnes schované u lékařských zpráv 🙂 !!
@rakoska Zítra přeju jen ty nejlepší zprávy, věřím, že ještě nějaký folík přibude. Určitě písni, jak jsi dopadla. Znám jednu paní, která měla jen jedno správné embryo po PGD, to se chytlo, nakonec se rozdělilo a teď má dvojčátka holčičky 😀 !!! Nic není ztraceno!

danielahe
20. črc 2013

@danissa to byl, ja s tim polemizovala, ale hned jsme to zavrhla, aapok kdyz jsem si volala na krev 😕 😕 😕 , no je to brzo az se pcek narodi, tobikovi bude rok a pul 😝 . Ale samo se tesime 😀
@danaho dekuji a vam preji, at se to brzo povede 😉 😵

rakoska
20. črc 2013

@jarmisek @danissa Díky, holky, za podporu 😉 Už jsem zpátky, folíků je 6, tak uvidíme... ale jsou prý všechny skoro stejně velký a to je dobře 😵

danissa
20. črc 2013

@danielahe To se zvládne, neboj 🙂 Tobík sice bude ještě malej, ale zase potom, až trošku odrostou, tak bude fajn, že budou tak věkově blízko k sobě. Ještě jsem si vzpomněla, že švagrová má vlastně děti taky jen o rok a půl, teď už je jim 5,5 a 7 let, kluk a holka a vyhrají si až až 🙂
@rakoska Super, skvělé zprávy!!! Uvidíš, že to dobře dopadne 🙂 Jdeš ještě na kontrolní UTZ, nebo už víš termín OPU?

rakoska
20. črc 2013

@danissa Díky...Mám přijít ještě v úterý, ale zatím by to mohlo vycházet na čtvrtek, prý je stimulace ukázková, jen je toho míň, no ale co už 🙂 snad to dopadne...

jawuna
20. črc 2013

@rakoska To je super, myslím, že na množství nezáleží tolik jako na tom, aby byly vajuška kvalitní...držím palce 😉

danissa
20. črc 2013

@rakoska Dopadne to skvěle, uvidíš 🙂 !

jarmisek
21. črc 2013

@rakoska Ahoj,tak perfektni,jak rika Jawu, dulezita je kvalitka.Tesim se v utery na dalsi zpravicky mackam pesti at jsou zase dobre zpravicky 😵 😵

zuzzu11
21. črc 2013

Ahojte holky 🙂 . Sa nam to tu konecne trosku rozpisalo 🙂 . @danielahe Dani jeeej Gratulujem k takej super sprave 😵 😵 . U vas bude teda veselo 🙂 . Krasny zazrak 😉 .
@danaho Dani super ze je moznost predebatovat dalsiu stimulaciu po telefone s Texlom, ja obdivujum toho chlapa on je super 🙂. Strasne ti drzim paste aby bolo vela kvalitnych embrijok a teraz to uz klapne 😉.
@rakoska vo stvrtok budeme na teba mysliet a drzat palce a nieje dolezita kvantita ale kvalita 🙂.
My sme boli trosku vypadnut v Taliansku ale tak len od stvrtka do nedele. Ako som dnes pozerala pocaie vecer tak strasne horka nas cakaju aj u vas bude az 35 stupnov?

danielahe
21. črc 2013

@danissa verim, ze az budou starsi bude to super, jen ten zacatek bude krusnej 😅
@zuzzu11 dekuji 😉 jeste ted jsme z toho paf, jsem si lanovala, jak pristi rok pujdeme zase do heliosu a ono je to o rok driv a samo 😀 ............budu drzet palecky, at brzo mas kuliska v brisku 😵
@rakoska tobe taky vse nej a at to klapne a jak pisou holky, nejdulezitejsi je kvalita 😉

jarmisek
22. črc 2013

@danielahe Zvádneš to! Jsi už zkušená mamča 😉

danissa
22. črc 2013

@rakoska Zítra držím vše co můžu, aby byly dobré zprávy 🙂 !Už se ti to blíží hopem 🙂 Já tě budu s KETem následovat, tak doufám, že budeme těhulit spolu 😎

danaho
23. črc 2013

@rakoska držím dneska palce 🙂 A čekám dobré zprávy!
@zuzzu11 děkuju ti Zuzanko 😵 V pondělí bych chtěla jít na tu imunologii,ale kvůli vedrům váhám jestli cestu neodložit.
@danissa také mám Texlovi malůvky z první konzultace schované 😀

zuzzu11
23. črc 2013

@danaho Ja pojdem na imunologiu 5teho do Prahy, ale ja si idem dat robit reprodukcnu imunologiu. Aj ty ides Dani na takuto?
Kolko trvaju vysledky? inak boli ste aj na genetike? je to treba? ja neviem, ci si to mame dat urobit. Ked mame pgd treba aj genetiku? Tolko otazok 😀 .

rakoska
23. črc 2013

Čau holky, díky za podporu 😵 ještě budu odpoledne volat, ale vypadá to, že dnes konec a ve čtvrtek na odběr vajušek a na TESE...mám tam 6 folíků...
Danuško, Riviéru bych ti taky doporučila, sice už jsem tam dlouho nebyla, ale je to tam fajn...

rakoska
23. črc 2013

@danaho já tedy čtu i tu Heliosáckou diskuzi na emiminu, seš to ty, že jo? 😀

danaho
23. črc 2013

@rakoska no jasně že to jsem já 😀 Ty tam taky jsi? 6 folíků je pěkný,hlavně aby v tom bylo to 1 pravý a k tomu spremijka a je zaděláno 😅 Riviéra vypadá moooc dobře. 🙂
@zuzzu11 reprodukční imunologii mi dělali v Praze ještě před 1 IVF. Teď jedu jen do Heliosu na tu jejich. Vysledky tam trvaly myslím 2-3 týdny. A genetiku máme taky a oba ji máme v pořádku. jen ta embryjka se nám nějak nedaří mít geneticky dobrý. ☹ Je určitě lepší tu genetiku mít.

jawuna
23. črc 2013

@danaho Rivec je super! 😉

jawuna
23. črc 2013

@rakoska taky ti to pěkně uběhlo, co? budeš těhule ani se nenadáš 😵

jarmisek
23. črc 2013

Ahoj holky, o riviere jsem uz taky slyšela ze je fajn 🙂

jarmisek
23. črc 2013

@rakoska Ty jo, tak ve čtvrtek na Tebe budu myslet! A jak se cítíš? Zacinas se rozmazlovat? 😉

danissa
23. črc 2013

Koukám, že tady zmiňujete Rivieru, tak dnes jsme tam byli a naprostá spokojenost. Je to tam velké, takže se krásně plavalo, spousta místa na ležení, člověk tam není, jak sardinka a hlavně je to v přírodě. Pohodička, čístá a teplá voda. Jediné minus, že tam chybí skluzavky pro větší děti, jsou tam jen takové dvě plastové miniskluzavky berušky, což ale naší dvouleté Sofči bohatě stačí 🙂 Takže doporučuju 🙂

rakoska
24. črc 2013

@danaho Jen to tam čtu, ale možná se přidám, pěkně to tam frčí 🙂

rakoska
24. črc 2013

@jarmisek Díky moc...už jsem dneska nemohla pořádně spát, začínám mít nerva 😖 teda oba začínáme mít nerva 🙂 tak snad budeme mít štěstí a něco nám tam najdou. Přemýšlela jsem nad tím celou noc a první metou budou nějaké spermie, vajíčka snad budou, i když ne moc....ale myslet si na hezké embrya mi teď přijde moc troufalé 🙂 Snažím se nad tím tolik nepřemýšlet ale asi to znáte všechny, nejde to 😒

jarmisek
24. črc 2013

@rakoska Jasne, znam to,ale ve finále stejne clovek nic nevymysli. Nezbyva nez verit v jejich praci a ja verim,ze v Heliosu udelaji vsechno pro to, aby to dopadlo dobre 😉

danissa
24. črc 2013

@rakoska Přemýšlet musíš, to je jasné 😉 Člověk to nemůže vypustit z hlavy, je to úplně něco jiného než snažení o mimi přirozenou cestou. Ale mysli hlavně pozitivně a věř, že se to povede. Existuje knížka, myslím, že se jmenuje Secret, nebo tak nějak a ta údajně pojednává o tom, jak je důležité pozitivně myslet, že potom se vyplní, co si člověk přeje 😉 Neboj, bude to dobré!

rakoska
24. črc 2013

Holky díky 😵
Zítra nám držte palce, napíšu vám jak jsme dopadli...už mám úplně sevřený žaludek od stresu a nemůžu se ani najíst, takže s lačností nebudu mít problém 😉 Zítra se ozvu

danaho
24. črc 2013

@rakoska Posílám veliké tfuj tfuj tfuj pro štěstí. 😵

danissa
24. črc 2013

@rakoska Držíííííím už teď!!! Moc štěstí přeju 🙂 !