Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

onno
9. zář 2013

@danissa Ahoj to máš pravdu vůbec to neutíká jdu až ke konci září.
@rakoska Potichoučku gratuluji
@dadakin uvidíš že jo

rakoska
9. zář 2013

Já jsem to nevydržela a už jsem tam volala 😉 ale už ví výsledky, mám 237 jednotek, jupíííííííííííí 😵 😵 😵

rakoska
9. zář 2013

@dadakin Děkuju 😵 Gratuluju k výsledku oplození, to je super 😉

engele
9. zář 2013

@danissa Chystám se ca za tech 16-18 dní, ale tím, že u mě sliznice vůbec nenarůstá, tak nevím co mi zase naordinují..

pavli79
9. zář 2013

Ahoj holky, dosud jsem na Helios docházela na běžnou gynekologii, ale nedaří se nám otěhotnět a tak to vypadá, že časem využijeme i jejich CAR. Dneska jsem byla na PCT, ale z výsledků moc moudrá nejsem a na konzultaci k primáři jdeme až za 3 týdny i s ostatními výsledky (krev, SPG...). Dneska mi po PCT řekli Počet spermií normální, Pohyb 0%. Měly jste to některá podobně? Dost mě to vystrašilo, přece jen 0 je 0 ☹

engele
9. zář 2013

Tak já nakonec po telefonátu na růst sliznice musím píchnout 3 ampule Merionalu ☹ Nezbyl vám náhodou některé?

jarmisek
9. zář 2013

@dadakin Juuu, gratuluju!!!A ve stredu budou jiste dalsi dobry zpravicky... 😵 😵

jarmisek
9. zář 2013

@engele A neda se koupit v Heliosu?

jarmisek
9. zář 2013

@pavli79 Tohle ted resila moje kamaradka, co do Heliosu zacala po mem vzoru take chodit 🙂 A mela vysledek presne jak rikas- 0% pohyb. No a Texl ji na zaklade toho vysledku pry rekl, ze pokud maji v poradku spermiogram, tak by mohli zkusit inseminace, ze by to mohlo pomoci.Moc moudra z toho nejsem, je to jen co jsem pochytila pred mesicem na kafi,ale asi to teda neni nic, co by te melo vydesit 😉 Spermio jim vyslo taky dobre, tak ted zkousi inseminace, jde na druhy pokus, myslim uz nekdy tento tyden, jeste, ze jsi mi to pripomela, musim ji poprat hodne stesti...

pavli79
9. zář 2013

@jarmisek Děkuju za uklidnění! Tak vyčkám ještě na výsledky SPG, a uvidíme. A jinak jste na Heliosu spokojené? Když si tak čtu ty recenze a názory, tak mi vychází jako nejlepší volba v Brně, snad se nepletu 😉

rakoska
9. zář 2013

@pavli79 VELMI!!! 😵

jarmisek
9. zář 2013

@pavli79 Za mě spokojenost a to jsem dojížděla z Prahy. Nám pomohlo hlavně PGD. No a mám srovnání s jinou klinikou a dávám palec nahoru Heliosu za to, jak se chovají, jak jsou trpěliví a taky jak hlídají stimulaci, za vyšetření, které nám udělali a o kterých jsme dříve ani neslyšeli...Hold u nás to vyšlo, takže spokojenost 😵 😵

pavli79
9. zář 2013

@jarmisek Děkuju, zřejmě to teda zkusíme taky tam... a uvidíme. Mám trošku nervy z toho prvního výsledku, ale takových mě ještě asi čeká... 🙂 No a pokud Ti to stálo za to dojíždět až z Prahy, tak asi něco umět budou.. 😉 Koukám máš chvíli před porodem, tak držím palce ať to všechno dobře dopadne!

jawuna
9. zář 2013

@rakoska Božííííí!!!! Já jsem to věděla, že to musí klapnout, jsou to fakt borci ;) Tak držím palečky dál 😵 Mám radost 😵 😵 😵

jawuna
9. zář 2013

@pavli79 Už jsem to tady napsala asi tisíckrát, Helios je super!!! 😉 Správná volba 😎

dadakin
9. zář 2013

@rakoska super HCG jen tak dále kdy máš jít na UTZ???
@engele nezbyl ale vím že ampule stojí 450kč mrkni na diskuzy mám nemám léky třeba seženeš levněji 😉

danissa
9. zář 2013

@onno Já jdu na další kontrolu taky až 30.9. Nesmíme si ten čas připouštět a nepřemýšlet nad tím, achjo. Byla jsem dnes u své dr., tak mě už dala těhu průkazku 🙂 Udělala mě ještě UTZ, takže jsem zase viděla blikající srdíčko a jsem spokojená 😵 🙂
@rakoska Gratulace veliká 🙂 Jste domluveni na UTZ? Mám radost, že i tobě se povedlo
@dadakin Taky gratulka k oplozeným bojovníčkům! To víš, že to minimálně jeden zvládne a pak ti taky nakreslí // 😵 😵 Holky jsou to nervy, ale my to zvládneme!
@engele Merional jsem před týdnem odnášela do lékárny, měla jsem ho už půl roku prošlej. Zkus mrknout na diskuzi, je tady přímo nějaká, která se jmenuje "Mám/nemám léky na IVF" , anebo nějak podobně. Tam bys sehnala určitě levněji. No hlavně, že po něm sliznice naroste, to je důležité 🙂 !

danissa
9. zář 2013

@pavli79 Určitě budeš v Heliosu spokojená a moc ti držím palce na tvé cestě k miminku 🙂 Uvidíš, že ti pomůžou a brzy budeš taky řešit // na testu 🙂 Jinak my jsme měly spermiogram taky docela na prd, jednou jsme taky měly u progresivního pohybu 0. Ale před rokem jsem přirozeně otěhotněla, sice to pak nedopadlo, ale otěhotněla jsem. Takže vše je možné. Nám pomohlo PGD, myslím, že to byla hlavní příčina našeho úspěchu. Neboj, oni ví co dělají, a určitě i pro vás udělají maximum 🙂 !

jarmisek
10. zář 2013

@rakoska No ja jsem fakt uplne slepa-ja jsem to vcer aprehledla...moc gratuluju!!!! 😵 😵

jarmisek
10. zář 2013

@pavli79 Jj,dekuji, mimco uz je zavrtany hlavou dolu,tak doufam, ze vse probehne v pohode a rychle,a take ze mi jeste par dnu volna dobreje : 😵 😵 Rikala jsem si, ze ted, kdyz uz mam vse nakoupeno, je akorat tak cas na peknou knizku, protoze pak uz asi dlouho nebude 😀

danielahe
10. zář 2013

@onno jeee, bud mam sklerozu nebo jsem to zazdila, koukam, ze jsi tehulka, tak at vsechno klapne 😅 🙂 😉
@rakoska potichoucku gratuluji tez k mimiskovi 😵 😵 😵
@engele pry na rust sliznice je dobre cervene vino a kokos z tech prirodnich surovin, ja se pred ketem napajela deckou cerveneho a zajidala kokoskou 😀 😅
@pavli79 urciote tam budes spokojena a oni se vysledky spermii po 3 mesicich meni, nam bylo receno, ze mame minimalni sanci na prirozene otehotneni...2 prvni deti po ICSI a ted jsem po letech otehotnela nejak samo 😅 a na to nam stacil jeden dobre mireny zasah 😀 😀 😀 .....uvidis, ze vam tam pomuzou, za me super pristup a maximalni spokojenost 😉

onno
11. zář 2013

@danielahe Ahoj jo podařilo se přirozeně,ale mám furt o to větší strach.A co ty?Jak se cítíš?

engele
11. zář 2013

Tak mám první Merional za sebou, ještě 5 a 7 DC a pak mažu na UTZ, prolévám se kontryhelem, a asi si cvaknu i toho vína 🙂)

danissa
11. zář 2013

@engele Tak ať peřinka roste 🙂

dadakin
11. zář 2013

Ahojky babulenkýýýýýý,já dnes volala tak 4 z 5 se vyvíjí normálně to páté trošku pozadu v pátek volám jestli půjdou na vyšetření. Holky jsou to nervy kurna 😕

danielahe
11. zář 2013

@onno tak to gratuluji 🙂 a ver tomu, pokud je to prirozene, ze to bude vse vporadku 😉 🙂, aspon mi to vsichni rikaji, ze mame odolneho jedince 😀 😀 😀 , ja jdu zitra na screening, tak se trochu bojim, tfuj tfuj, snad vse dopadne dobre a mimisek bude vporadku 🙂 ..jinak se citim jako koule, mam furt hlad a divnou pachut v puse, uz aby to bylo za mnou 😀 😀 😀 😀
@dadakin gratuluji k bojovnickum 😵 😵 😵

jennyska
11. zář 2013

Ahoj snažilky, maminky a těhulky,

na MK máme takovou společnou knihovničku, kterou si tady s maminkama tvoříme a každá z Vás se do ní může přidat. Jsou v ní jak obecné informace o věcech týkajících se těhotenství, mateřství, tak hlavně Vaše cenné zkušenosti. 🙂

Máme v ní i téma Sanatorium Helios Brno a protože Vy s ním máte zkušenosti, myslíte, že byste mohly vložit svou vlastní zkušenost na https://www.modrykonik.cz/sanatorium-helios-s-r... 🙂

Pokud svou zkušenost vložíte, pomůže to i ostatním maminkám, které právě shánějí informace o tomto centru a rozhodují se mezi různými centry v ČR. Díky Vám najdou zkušenosti na jednom místě přehledně a rychle. 😉

Děkuji Vám a přeji krásný den!
Jennyska

rakoska
11. zář 2013

Čau holky, moc vám děkuju, že se radujete se mnou, nestíhám to tady úplně jak bych chtěla, ale nakukuju 🙂 Na kontrolu mám jít příští týden, tak snad se ukáže, že tam naše mimušenko je 😵

jawuna
11. zář 2013

@engele To uteče jak nic ;)

jarmisek
11. zář 2013

@onno To je super ze se zadarilo!!! A niceho se neboj! Dulezite je citit se v pohode! Danca ma pravdu!Staci, kdyz to ohlidas temi ultrazvukovymi screeningy co se delaji,bude to pohoda, uvidis 😵 😵