Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

paris213
26. zář 2013

Doktor texl je jeden velky klamar. Tu nejde o to, co mohlo a co nemohlo byt.... Tu ide o to, ze ma oklamal, chcela som 2 deti a povedal mi na den "5" ze iba jedno bolo schopne prenosu - ked vlastne boli 2!!!!!

Ak vy sliepky ste spokojne s eho klamstvami, to je Vasa vec. A ako viete, ze mam dieta, ja som to nikde nepisala!!!!!

Takze zase vidno, ze je to doktor Texl, ktory tu vypisuje pod inym menom,

Doktor Texi, dufam, ze sa budete smazit v pekle! Myslela som, ze ma to casom prejde, ale vobec, ako som sa dozvedela viac o Vasich klamstvach.

paris213
26. zář 2013

katuleb, tu sa pise to co clovek zazil a toto je to, co som ja zazila. Ako ty vies, ze mam dieta? Ja som to nikde nepisala, pisala som, ze som bola tehotna.... Ako vies, ze je zdrave? Verim, ze vies ake je aj pohlavie.... Ako? Pretoze tu Heliosaci vypisuju. Doktor moze byt rad, ze ho nedam k sudu!!!!! Ja som sa uz na to informovala!!!!! Chcela som to dat aj do telky!!!! Ze co sa deje v Heliose!

Ty od tialto vypadni, ty slusacka, co si myslis, ze ludia su zvedavi na teba? Nechaj kazdeho, nech si vytvori svoj nazor!!!! Musis byt neaka sedlacka!

Doktora nesudim len pre to, ze mam dieta z Heliosu!!!!!

paris213
26. zář 2013

katuleb, ty krasavica 😀

paris213
26. zář 2013

katuleb, ty krasavica 😀

paris213
26. zář 2013

Zdravim vsetkych,

tie slecny a panie, ktore su tu zaregistrovane preto, ze sa snazia o babatko, chcem len tolko povedat, aby sa nevzdavali. Ono to raz vyjde.

Co sa tyka klinik - ako ste citali, ja mam zle skusenosti z Heliosom, napriek tomu, ze mam dieta odtial. Ja som uz bola tehotna predtym na inej klinike ( 2X ) takze doktor nemal az tak vela prace so mnou. Ja som mu povedala skoro vsetko z predchadzajucich IVF, o liekoch, ze ako ich brat atd.

Aj tak som mu v kutiku duse vdacna ale to ako ma dobehol - oklamal, to asi nikdy nezabudnem a mu to neodpustim.

Doktor Sula nerozoznal oblicku od vajecnika na sonografii a ked som sa vyjadrila k tomu, bolo mi povedane, ze by som tak nemala o nom rozpravat - aco je toto diktatura? Aby som sa ja niekoho pytala, ze co povedat? CO mali ho vyhodit, ta koordinatorka mi povedala, ze by som tak nemala o nom hovorit. A preco? Ved je to hanba a co je to potom za lekara?

Ked som bola na egg collection - trvalo im to dobru pol hodinu do kedy mi napichli zilu! Aka klinika!!!

Takze tot je moja skusenost. Ja uz sem nebudem chodit, myslim, ze som uz vsetko napisala.

Ja som citala vela negativnych hodnoteni na tuto kliniku.

Tak sa majte krasne, drzte sa a dufam, ze sa Vam vsetkym podari mat miminka. Dakujem aj za personalne emaily.

Hodne stastia!

dadakin
26. zář 2013

@koulucik jj jdeme do nevyšetřenýho a pak ještě jedneho zamraženečka tak 2 pokusy aspon něco 😉

dadakin
26. zář 2013

@paris213 tak za prvé nejsem slepice za druhé nenavážej se do Katuleb známe rčení podle sebe soudím tebe nebo co jako už se na to vys.... a jdi dopr..... někam jinam teda třeba do Reprofitu tam jsem byla já a taky mám všude cpát do diskuze reprofit to že mě tam podrazili hm???chybama se člověk učí to ti neřekli když jsi byla malá, a co se týče těch dětí mám 3 a defacto bude zázrak když se mě povede to poslední my jsme tady proto že se návzájem podporujeme předáváme si zkušenosti kdy komu a jak třeba zavolali krátíme si tady čas nekonečným čekáním až bude .........a za mě jsem v Helisou velice spokojená a né jenom já doktor Texl je suprovej člověk perfektně to podá a vysvětlí a zeptá se tě jestli máš ještě něco na srdci neodbyde tě má čas vím o čem mluvím v Reprofitu, kdybych mluvila třeba francouzky tak lezou po kolenách,ale že jsu jenom češka tak jsem si tam připadala jak na běžícím páse.To jsou moje pocity a tom to je a at si to tady doktoři čtou aspon ví jak se cítíme a co potřebujeme jak řekl můj gynekolog před 3 porodem a já se rozhodovala kam jít rodit říká: je to jen o lidech na koho na trefíte,kdo bude mít zrovna službu a jak se ten dotyčný vyspal a jakou bude mít náladu.A jestli seš taková hvězda tak jsem dej své fotó aspon se pokocháme s kým máme tu čest víš citím s tebe zapšklou,zlou babu nevím jestli by jsi měla mít dítě víš ty se vychovávájí s láskou k bližnímu svému a pokud jsi taková zlá a pomlouvačná osoba co si myslíš že vychováš??? mrkni do zrcadla a usměj se na sebe 😉 moudrýmu napověz a blbýho nakopni

paris213x
26. zář 2013

Ja som sem uz ani nechcela pisat, len som si nechala pocitac otvoreny a zas vidim neaku husicku vypisovat blbosti. Zabudla som moje login, tak som sa zaregistrovala znovu, ale s x na konci.

Preco by som namely byt dobra mama? Pretoze som povedala pravdu? Pretoze ma to trapi? Pretoze som mala depresie koli doktorovi a pol roka som nemohla spavat! Ty si zla!

Preco neresektujes druhych, co napisu? Ja tiez neprekrucam kazde tvoje slovo!

Tej dakote som napisala, ze je skrata sama, lebo ona mi napisala, ze som skareda, citaj vsetko, co si myslis, ze ja si necham na hlavu sr.... od neakych zien, ktore nerespektuju druhych?

Toto forum je urcene na to, aby sa ludia podelili o svoje skusenosti, tak som sa podelila.

To, ze ty nepises o tvojej predchadzajucej klinike, to je tvoja vec. Ja pisem, lebo som sa teraz dozvedela kopec novych detailov. Vsetko z minuleho roku sa vratilo "spat"

A co sa tyka mojho dietata - ani nevies kolko oblecenia ma, moj dom - ani skolky sa nemozu popysit takym vybavenim ake mam ja!!! Spravanie mojho dietata - je popredu druhych deti vdaka tomu ako sa mu venujem. Moje dieta chodi plavat, vie sa ponarat, rozumie 4 jazykom. Ak mas na to, pridi sa ku mne pozriet! A potom pis, ze aka matka som. Porozpravaj sa s ludmi, co ma poznaju a potom pis.

Fotku - nedavam si koli tomu, ze moja rodina nevie o tom, ze som mala ivf ( len rodicia ) a chcem aby to takaj ostalo.

Ja ked sa pozriem do zrkadla som velmi spokojna. Vypadam dobre, mam karieru (trochu narusenu momentalne ), dobreho partnera, mam dieta, ....Som velmi spokojna.

Co mi len v hlave vrta zase je ako ma dr Texl podviedol - urcite veci som sa dozvedela len teraz v septembri.

Tak sa maj, nech sa ti dari a ja uz tu pisat nebudem, mam uz na haku, kto tu co vypisuje. Ja som si svoje povedala a ako je Boh nad mnou, je to pravda.

Hodne stastia

jarmisek
26. zář 2013

@paris213x Jiste mas pravo na nazor , ale obavam se, ze te tu nikdo nechce cist, uz mnohokrat tu bylo dolozeno, ze tvoje prispevky jsou scestne a lzive proto jim neholdam verit ani kdyby ses postavila nahlavu- my jsme tady spokojene a pri nasi snaze o mimi nepotrebujeme cist tvuj negativismus. Neurazej me chatove kamaradky, ktere me provazi na ceste mym tehotenstvim, ktere me podporovaly, nez jsem otehotnela. Uz za nami prosim nechod

jarmisek
26. zář 2013

@danaho
@dadakin Holky, to me mrzi, ze to vysetreni embryjek nedopadlo,ale mate teda obe alespon sanci tech nevysetrenych!! Moc Vam drzim pesti at jsou bojovnicci zdravi, zavrtaj se do perinek a delaji vam radost 😵 😵

jarmisek
26. zář 2013

@koulucik Ze 4 na vysetreni jsme meli 2 spatne, drzim pesti 😵 😵

paris213x
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
paris213x
26. zář 2013

Majte sa, uz ma to tu nebavi.

Este raz prajem vsetko najlepsie snazilkam, novym mamickam...

dadakin
26. zář 2013

@jarmisek děkuji kočko že jsi se nás zastala,aji kdyby to její dítě mělo hodinky s vodotryskem tak láska je něco co se nedá koupit a paní ji zřejmě postrádá,nechtěla bych být jejím dítětem.Odted jí ignoruji.
Jináč já jim věřím těm nevyšetřeným no nic mě jinýho nezbývá prostě to by bylo aby nebylo vid Danule????
Budu pozitivní naladím se pozitivně a budu se těšit na KET.Tak mě napadá neuděláme soukromou diskuzy??????

rakoska
26. zář 2013

Ahoj holky, tady je zase veselo 😉 Moc to tady nestíhám, ale musela jsem se vám jít pochlubit, už máme srdíčko 😵 😵 😵 Holky moje, jsem z toho úplně mimo, pořád se bojím, že se něco špatného stane, ale primář Texl je úplně boží, zase jsem mu děkovala a brečela jak želva dojetím. Říkal, že je všechno ok a že není důvod si myslet něco jiného. Je hrozně hrozně hrozně pozitivní, já ho fakt žeru, stejně je to jeho největší zásluha...jsem trošku naměkko z těch hormonů, ale nejradši bych mu dala pusu 😀 Fakt když si vezmu, jakou jsme měli na začátku prognózu a teď mám takovou krásnou kuliferdu v bříšku...
Holky, musíte věřit tomu, že to klapne...když to vyšlo i u nás 😉 i nevyšetřený embryjko je pořád kvalitní, jinak by ho přece nemrazili, doufám, že mě brzo doženete 😵 Tak tfuj tfuj 😉

koulucik
26. zář 2013

@dadakin Tak držím palečky 😉 určitě to vyjde 🙂

koulucik
26. zář 2013

@jarmisek Tak to je dobré,a povedlo se na poprvé? Myslela jsem, že to bude trochu vyšší počet...ale když bude alespoň jedno zdravé, budem za to vděční 😒 děkuji ti 😵

jawuna
26. zář 2013

@dadakin Já bych soukromou diskuzi nedělala, na emiminu to tak je a stejně chodím radši do té veřejné...ono ju to brzo přestane bavit, neboj 😉

jawuna
26. zář 2013

@rakoska BOŽÍÍÍÍÍÍ!!! 😵 😵 😵

dadakin
26. zář 2013

@rakoska supéééér 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

engele
26. zář 2013

@rakoska Perfektní, moc gratuluju !!! Super zpráva!

paris213x
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
paris213x
26. zář 2013

Hovori z teba zavist 🙂

😀

paris213x
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
paris213x
26. zář 2013

Nikdy vam to nezabudnem dr Texl a pozrite sa co druhi o vas pisu:

http://www.znamylekar.cz/pavel-texl/gynekolog/brno

dadakin
26. zář 2013

@paris213x podívej psala jsi majte sa idem do ............... tak už běž a aji za tvýma priatělama hočico ju myslím,že by jsi se měla poradit s odborníky na slovo vzatý např. psycholog,psychiatr toto není normální co pořád píšeš nás nezajímá jak žiješ ani to v jakým luxusu nám je to tady šumák.A co se týče mích kamarádek mám spousty a nestydím se za to že jsem podstoupila IVF a probírám to snimi i v reálném životě.A myslím si pokud by tvojí přátelé četli ty tvoje slátaniny tady asi by jsi už neměla žádného. how konečná 😠

paris213x
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
paris213x
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
paris213x
26. zář 2013

dadkin neuraza? Co nezmases aj to? Neprovokuje? To je zaujimave ako platia pravidla pre niekoho a pre niekoho nie.

😀

paris213x
26. zář 2013

Aj tak tu koncim, moje prispevky pomohli ludom a to je to dolezite.

Teraz mam na "praci" dolezitejsie veci.