Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

jarmisek
27. zář 2013

@rakoska Tak to je bezva!! 😉

jarmisek
27. zář 2013

@koulucik My mame za sebou 21 IVF odjinud,tady je to prvni pokus, nastesti i prvni transfer, docela haluz 😵 😵 Ja verim, ze staci i jedno,hlavne kvalitni. Drzim pesti 😵 😵

danaho
27. zář 2013

@rakoska mám z tebe velikou radost. to je super,že už je srdíčko. 😵 Já mám bohužel strach. Z vyšetřených jsem nikdy neměla zdravé embryjko a nakonec musí mnechat zavést to nevyšetřené. Kéž by bylo v pořádku. Jinak 5 IVF jako samopátce ☹

danaho
27. zář 2013

@jarmisek jsi zlatá. Snad už se i na mě jednou usměje štěstí. jak se držíš? Už za chvilku budeš mít broučka u sebe. 😵

dvoranna
27. zář 2013

Ahoj holky, tak mám za sebou první návštěvu v Brně v Helisou. Musim říct že jsem spokojena a rozjeli jsme přípravy na další IVF, pan doktor říkal, že když to dobře půjde, budu se testovat na Štědrý den 😀
Jen mám trochu obavy z krve, na dvě si můžu dojít v ČB, ale musím tam nejdelé do 15 hodin ten den zavolat. Co jsem si zatim zjistovala tady v jedné odběrové laboratoři, tak to bude dost na hraně. Ještě si zkusím zavolat do nemocnice a uvidim.

drtexl
27. zář 2013

Paní H.,

byli jsme opakovaně upozorněni na šíření pomluv na internetu o Sanatoriu Helios.

Vzhledem k tomu, že dle popisovaných skutečností není obtížné přiřadit k textu konkrétní pacientku, žádáme Vás o okamžité ukončení Vaší negativní kampaně.

Upozorňuji Vás, že se Vás v následujících dnech pokusí kontaktovat náš právní zástupce. Pokud nedojde k nápravě (uvedení pravdivých informací a veřejná omluva na všech místech, kde jste přispívala a přispíváte), podáme na Vás žalobu za pomluvu a poškození dobrého jména firmy včetně finanční náhrady.

Za Sanatorium Helios

prim. MUDr. Pavel Texl

jarmisek
27. zář 2013

@dvoranna U nas v praze to nastesti slo...tak drzim pesti at to taky vyjde... jednou jsem zavolala 15:10 a jeste se to zvladlo, tak ja myslim, ze v nejhorsim, kdyz jim to vysvetlis, tak ti snad vyjdou vstric...

jarmisek
27. zář 2013

Co se tyce prispevku pana doktora, musim souhlasit

danaho
27. zář 2013

@dvoranna super,tak držím palce aby to klaplo 😉

kinos
27. zář 2013

@rakoska Gratuluju 🙂, super 🙂. Vidím, že se tu holky nenudíte. My máme doma pětiměsíční heliosátko a jsme moc šťastní. Dr Texl je skvělý a moc nám pomohl jeho přístup a profesionalita. Držte se!!!

koulucik
27. zář 2013

@jarmisek 21??? To je doufám překlep 🙂 jinak to máš za chvilku, moc ti to přeju 😉 a děkuji za podporu 🙂

danissa
27. zář 2013

@paris213x Bohužel si to neuvědomuješ, ale máš se sebou velký problém, jsi nemocná. Přeji ti, aby ses z toho dostala dřív, než si přivodíš ještě mnohem horší problémy, které ohrozí celou tvou rodinu.

@dadakin @danaho Holky zlatý, moc moc držím palce, aby ti vaši mrazáčci byli šikulky!!! Nepřestávejte věřit, že se to podaří, ono se to podaří! Hodně štěstí 😵 !!
@rakoska SUPER SUPER, mám velikou radost 😵 😵 !! Už tomu začni věřit, prostě je z tebe těhule 😵 ! Jdeš pak ještě na jeden UTZ do Heliosu, nebo už půjdeš ke svému gynekologovi?

dadakin
27. zář 2013

@danissa já jim věřim 😵 😵 😵 tak se snad pochlapíjou

danielahe
28. zář 2013

@paris213 mne to teda neda ti nenapsat, chapu, ze sis asi prozila svoje, ale tady jso holky plne nervu... co embrijka, jak to dopadne, co et ci ket a ty je tu s klidem urazis, dalsi stres si tu nikdo nezaslouzi. A k tem dvojcatum...ja pri prvnim detatku chtela taky dvojcatka a s tim problem nebyl, dostala jsem 2 embrijka, ale uchytlo se mi jen jedno, takze nikde nemas napsano, ze se ti to povede. Pokud je pravda na tve strane, tak bych se za ni bila a ne jenom hovorila, ze bych to dala k soudu a do televize....kdyby nekdo neco takoveho udelal mne, tak bych s tim vysla na povrch, ne jen o tom mluvila, takze o tom pochybuji. Na teto diskuzi jsem celkem dlouho a je tu dost holek, co byly spokojeny a je tu i par tech, ktery miminko mit nemohly, ale to nebyla chyba heliosu, bohuzel priroda je nekdy tvrda a nikdy jsme od nich neslysela, ze je neco spatne. Mela jsem tu cest, poznat pana doktora Texla i Sulu a muzu rict, ze nikde zadna pochybeni nebyla. Myslim, ze uz jsi rekla dost a nikdo o tve prispevky taky na teto diskuzi nestoji, takze sbohem. A jeste jedna vec, spokene a milovane dite se nesoudi podle hmotnych veci, dite potrebuje lasku a teplou naruc rodicu( nerikam, ze takova nejsi ) ale soudit stastne a milovane dite, jen proto, ze chodi plavat, ze ma spoustu obleceni a vybaveni se neda, to jsou vetsinou rozmazlene deti, co opovrhuji ostatnimi....jedno takove dite znam, chodilo s mym synem do skolky. A pokud bude reagovat, aby bych moc rada, kdybys me neoslovila husicko nebo jine zviratko 😀 .
@rakoska gratuluji k srdicku a uvidis, ze vsechno bude ok 😉

jarmisek
29. zář 2013

@koulucik ano,to je preklep,mam za sebou dve a tohle je treti a posledni doufam 😀

jarmisek
29. zář 2013

@dadakin to vis,ze se pochlapijou! 😵

cauko231
29. zář 2013

@danielahe

Dakujem za tvoju odpoved, takto neako som si predstavovala odpovede druhych. Ked mi neveris - mas na to pravo, bola by som dala lekara aj k sudu, jedine co ma zastavovalo, ze som bola tehotna a nechcela som sa nervovat. Zivot mojho dietata bol dolezitejsi. Tiez som mala na "tanieri" ine veci.

To co som napisala v niektorych prispevkoch - bola som jednoducho vyprovokovana heliosakmi, ktori tu pisu a niektorymi mamickami a snazilkami.

Ja sa o svoje dieta staram a davame mu uplne vsetko, co len mozeme a to sa ani nezmeni. Je to moj najvacsi poklad. A dufam, ze budeme mat viac deti.

Uz ma to ani tak netrapi, ze dvojicky - ako ten fakt, ze ma doktor oklamal. Na den transferu som mala 2 embrya dobre, on mi povedal, ze bolo len jedno. Na druhy den mi telefonovali, ze aj druhe embryo je dobre a ze ho zmrazili a ze urobili aj DNA, takze my uz vieme aj pohlavie nasho embrya.

Teraz som sa dozvedela, ze vlastne to moje druhe embryo bolo dobre v ten isty den ako som mala transfer a ze bolo aj zmrazene v ten isty den.

To uz je na tebe ci mi veris, alebo nie.

Pouzivam inu prezyvku, nebola som si ista, ze ci som neni nahodou zablokovana administratorom

Prajem hodne stastia

danielahe
29. zář 2013

@cauko231 at uz je pravda jakakoliv vis to pouze ty a osoby,co s tebou prisli do styku na heliosu.tobe a tvemu detatku dale detem preji jen to dobre.

arabelab1
30. zář 2013

@drtexl
Pan doktor,

bola som v kostole a dlho som aj rozmyslala nad tymto Vasim emailom.

Porozpravala som sa s panom fararom o tomto a on mi na to dal vynikajuce odpovede, zmenil moj pohlad na celu vec. Vela mi rozpraval o odpustani ludom.

Tiez som sa bavila s mojou rodinou a kamaratkami. Davam na nich.

Vy ste chceli ospravedlnenie od mna , tak tu ho mate. Ospravedlnujem sa za pisanie o “mojom probleme” na internetovych strankach, mala som “to” riesit inou cestou.

Prajem hodne stastia

Mandarinka Darinka

dadakin
30. zář 2013

Ahojky kočky jak se máte???Co nového???Nějak nám to tady vázne 😉 Mám obavy,že některým nepomůže ani svěcenná voda,bohužel někomu pán bůh nadělil jen do náprstku když naděloval rozum. 😖

jarmisek
30. zář 2013

Ahoj, jsem tu a mam se fajn, jen kdyby uz ten nas prcek chtel ze me ven, tak by se mi asi o 10 kg ulevilo 😀 Vikend byl super-podzimni prochazky a tak, no proste parada-pristi rok uz vsechny ty trasy budu projizdet s kocarkem 😵 😵 😵 😵 😵

dadakin
30. zář 2013

@jarmisek Já si myslím,že to stihneš aji letos 😉 ty prochajdy s prckem

jarmisek
30. zář 2013

No to taky doufam, do příštího roku bych to bengo fakt tahat nechtěla 😀

jawuna
30. zář 2013

@jarmisek 😀 😀 😀 taky si rikam, jestli porodim 15kilovy mimco 😀

arabelab1
30. zář 2013

@dadakin Mohol ti ho dat viac inak by si tu nepisala taketo blbosti.

danissa
30. zář 2013

Ahojda všechny 🙂 Tak představte si, já jsem onemocněla, bolí mě v krku jak sv... , tak dnes jsem celý den ležela a potila se. My jsme totiž včera byli v Brně v ZOO a asi mě tam nějak ofouklo nebo nevím. Ale každopádně ZOO stála za to, byla jsem tam po 10 letech a byla jsem překvapená, jak to tam je hezké, zrekonstruované, moc doporučuju 🙂 A dnes jsem byla u doktorky, tak mimi vyrostlo, odpovídá 10+3 a žeprý je moc hezké 🙂 Už jsem i objednaná na NT screening na Veveří na 16.10., tak už se moc těším 🙂
@dadakin Souhlasím s tebou 🙂 A jak se daří tobě? Stále pozitivně naladěná? Doufám, že ano 😵
@jarmisek Ježiš, holka ty už tam máš číslo 40 , tak za chvíli tu bude nejkrásnější zpráva o narození miminka. Moc přeji, aby mimi přišlo už brzy a tobě se konečně ulevilo od banděra 😀
@jawuna A ty to máš za kolik? Vůbec nemám přehled, v jakém jsi týdnu 😉

danissa
30. zář 2013

@arabelab1 Přestaň si už řešit své záležitosti přes toto diskuzní fórum. Své jsi řekla a už nám tu dej pokoj. Nikdo o to tady nestojí. Hodně štěstí v životě.

arabelab1
30. zář 2013

@danissa Ja si tu neriesim svoje zalezitosti, ja som napisala svoju skusenost a ake odpovede dostavam, no ja ziram.

A co ty mi mas co vraviet do toho?

Mal to byt iba jeden prispevok, ale ake odpovede som dostavala, to sa rozum zastavuje. Nic to nemalo s tym co som napisala, to keby ja som reagovala tak na vase prispevky....

Ja uz by som tu ani nepisala len ked tu stale do mna vyryvate, vy chcete aby som pisala. Keby nie, vobec nevenujete ziadnu pozornost mojim prispevkom.
😀

Preco ma vlastne obvinujes? Preco sa ku mne tak spravas? Co som ti urobila? To co som napisala - to je co som zazila a tato stranka je o skusenostiach. Napisala som svoju.

Ako vies co je a co nie je pravda? Bola si tam? Mas dokazy? Tak cus !!! Ja sa do teba nepustam koli tvojim prispevkom!!!!

Co ta to tak stve, co pisem? Preco vlastne reagujes na moje prispevky, ked sa teba vobec netykaju?

Prestante vrtat do mna a uz o mne nebudete pocut!!!

arabelab1
30. zář 2013

@danissa A prajem hodne stastia vsetkym snazilkam a buducim mamickam. Aj ja som jedna z vas.... Viem ako to je.... A uz ma nechajte na pokoji - mam FET pred sebou.

dadakin
30. zář 2013

@danissa děkuji za optání stále dobře naladěná 😵 😵 😵 ale taky pocituju krk tak doufám že to bude do pondělí ok a co se týče brněnské zoo chodíme tam každej rok a opravdu ji zvelebují ještě se mi líbí v Jihlavě ,v Olomouci a Zlín.
Holky asi nechápu????jakej je rozdíl mezi FETEM a KETEM já bych řekla že velkej 😵