Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

jawuna
9. bře 2014

@terezi79 Terezko u nás je všechno v tom nejlepším pořádku 😵 Stěhovali jsme se, takže jsme neměli internet, takže teď asi už nikdy nedočtu, co se tu všechno událo 🙂 ...no a jinak rosteme jak z vody a jsme hodňoučcí 😉 Co ty, jak se daří?

terezi79
9. bře 2014

@jawuna U nas vse v poradku, mame po NT vysetreni, tak se mi opet ulevilo.Ale stejne jsem se zarekla, ze blizkym to oznamime az tak kolem toho dvacateho tydne,tak uz aby to bylo 😵 😵

terezi79
9. bře 2014

@kisi77 Tak to uz se urcite moooc tesis az bublinku uvidis 😵 😵

jawuna
9. bře 2014

@terezi79 My jsme taky dlouho čekali než jsme to řekli. Přece jenom po tom, co jsme měli za sebou, už jsme se báli až do porodu...ale teď to stojí za to, těšte se, holky 😉

kisi77
9. bře 2014

Dakujeeem 😉

pavli79
10. bře 2014

@reenik Ahoj, uz je Ti lepe? Každý se musí dočkat něčeho optimistického, tak doufám už i Ty? 😉

pavli79
10. bře 2014

@kisi77 Gratulace!! Všechny tady vime, jakou radost ted prozivas 🙂

pavli79
10. bře 2014

@terezi79 Cau Teri, to mam radost!! Ale reknu Ti, ze jsem furt cekala ze napises a pak jaks nepsala, tak jsem mela strach, jestli jste se nedozvedeli nejakou spatnou zpravu, uplne me to znervoznilo. Ufff ještě ze je vsecko v poradku!!
Vysetreni musí byt zážitek, taky se tesim, doufam ze to bude v poradku. Bylas i s manželem?

pavli79
10. bře 2014

@terezi 79 jo a co ten kocar? Jsem se ptala co mas vybraneho, pro inspiraci, ale asi jsi to prehledla 🙂 Ja furt vaham mezi Hartanem a GT3, a ještě dlouho váhat muzu, casu je dost 🙂

terezi79
10. bře 2014

@pavli79 Ano, byli jsme oba a bylo to fakt super, urcite si to take moc uzijete!!A kdy ceka co Tebe?

terezi79
10. bře 2014

@pavli79 Nam se libi BeBe confort high treck http://www.kamilka.cz/index.php?main_page=produ...

engele
11. bře 2014

@terezi79 Teri, jen pozor, budete mít miminko na zimu a Bebe je vevnitř v korbičce hodně zúžený, vytahují se z ní totiž uši k nošení korby. Takže miminko a zimní fusak nebude na dlouho! Ozkoušejte v obchodě nacpat tam teplý fusak a představte si tam prcka.
🙂

pavli79
11. bře 2014

@terezi79 Cau Teri, no my jdeme přiští týden na krev a na UTZ až 7.4.... se snad nedočkám! Přijde mi že je to strašně dlouho po Tobě, na to že jsme měly KET téměř na stejno... no na Heliosu prý doporučujou dělat NT UTZ až 13+ něco, prý je to nejlíp vidět, no tak jim budu věřit, co už jiného 🙂 Ale jsou to muka v praci, jsem ted furt utahana, vsecko mi dyl trva, zhoršila se mi plet, o castych navstevach toalety nemluve... jen cekam, kdy si toho někdo vsimne, ze se něco deje 😉

Kočárek pěkný, ale souhlasím s @engele, mrkněte na to, taky jsem někde četla, že je "malý"... zato kola ma velike 😀

terezi79
11. bře 2014

@engele Dekuji za radu, je fakt, ze toto mi vubec nedochazi...clovek si to predstavuje jako Hurvinek valku, ze jo...asi to jeste zkusime prehodnotit.

terezi79
11. bře 2014

@pavli79 verili jsme jedno a vyslo to, proc jim neverit i v tomto,ne? 😉 Hlavne,at Ti to cekani rychle utece 😵 😵 A o te unave mi ani nemluv,ale ted uz se to opravdu hodne zlepsuje. No a co se tyce me vyzaze...cert to vzal 😀 proste jsem si na zrcadlo nalepila fotku z ultrazvuku a kdyz se ak kazde rano a kazdy vecer lituju jak vypadam, kouknu se na prcka a je mi razem lepe, protoze prcek vypada nadherne 😵 😵
Hele, rika se, ze na krase ubiraji holcicky, co? 🙂

jawuna
13. bře 2014

to je milé, jak se tady řeší kočárky 🙂

terezi79
13. bře 2014

@jawuna a jak máš vlastně vyřešeno ty? 🙂 nepletu se, že už máš prcka, že ne? 😉

jawuna
14. bře 2014

@terezi79 Jj, my už jsme tři 😵 a už normálně vymýšlím, kdy bych mohla jít na KET 😀

terezi79
14. bře 2014

@jawuna tak jestli jeste mate zamrazeno, tak prece je nenechate u ledu, ze jo 😵 😵

jawuna
16. bře 2014

@terezi79 No to určitě nenecháme, ale nevím, kdy je to znova bezpečné, přece jenom jsem od porodu teprve 3 měsíce, ale klidně bych do toho šla znova hned 😀

terezi79
16. bře 2014

@jawuna Ty jo, to bys mela skoro dvojcata...myslim, ze by zvladli i spolu nastoupit do prvni tridy 😀 Ale nevim, jestli bych to doporucila-kamoska ma deti do roka a je to na masli...skoro by ty dvojcata asi byly lespi-takhle se jedno jeste veze vkocaru a druhe uz utika presne jinam,nez ona potrebuje jit... 😝

zuzkazuzu88
16. bře 2014

ahojky holky můžu se přidat?S přítelem se snažíme rok a půl a zatím marně.Já už podstupuji horm. léčbu u svého dr,jinak zatím nic extra. V Heliosu jsme byli s přítelem poprvé v pondělí 10.3.na SPG,21.3. jdeme konzultovat.Chtěla bych se zeptat,co se při té konzultaci řeší(ta otázka zní pitomě ale jen mě zajímají postupy)

pavli79
17. bře 2014

@jawuna A jak to máš vyřešeno Ty? V čem vozíš svého miláčka? 😉

pavli79
17. bře 2014

Holky, taky jste po KET asi braly Utros, ze jo... no zapomněla jsem si dneska Utrogestan rano vzit.. a mam ho doma a furt uvazuju, jestli je to takovy problém, abych pro nej jela z práce. Nebo holt si ho vezmu az vecer 🙂 Co myslite?

terezi79
17. bře 2014

@pavli79 ahoj pavli, tak uz je to asi passseee,co...verim, ze se projednou nic nedeje 😉 Jak se mas?

terezi79
17. bře 2014

@zuzkazuzu88 bude se vas ptat jak dlouho se snazite, co mate vsechno zasebou, vysvetli vam postup, vysvetli vam jaka vysetreni se budou delat a proc a domluvite se, kdy prijdes na krev, vysvetli vysledek toho vysetreni spermiogramu a tak...rekla bych, ze vas urcite nicim nezaskoci 😉 Verim, ze se Ti tam bude libit. Jdes k Texlovi?

jawuna
17. bře 2014

@zuzkazuzu88 Jj, jak rika Terez, bude si s vami povidat a vysvetlovat a kreslit obrázky 😉 teda pokud jdete k Texovi, ten je boží 😵

zuzkazuzu88
18. bře 2014

@terezi79
@jawuna holky děkuju za odpovědi 🙂 Zatím nejsme u nich vedení,chtěli jsme zatím jen ten spg.Říkám si,že se ještě do CARu nechci hnát 😒 nn k Texlovi nee,jdeme k Fisherovi.

jawuna
18. bře 2014

@zuzkazuzu88 Fisher je taky super, hrozně milý...ale Texl je Texl ;) Kdo jednou zkusí už nechce jinak 😉 Uvidíte, jak dopadnete, já jsem byla v Heliosu hrozně moc spokojená, udělali nám hromadu vyšetření a našli náš problém. A naše milované a vymodlené miminečko už je pár měsíců na světě 😵 Držím palce, ať zůstane jen u spermiogramu 😉

terezi79
18. bře 2014

@zuzkazuzu88 vsak uvidis, podle vysledku a podle toho, co vykonzultujete) Jak pise Jawuna, Texlje bozi, ale Fischer je take moc fajn,tak drzim pesti, at jsou vysedlky dobre 😵 😵