Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

kejtblue
9. čer 2014

@petule1983 Vzdycky v lete na tri tydny, to je max co si pritel muze vzit volno z prace, tak se toho snazime vyuzit na plno! 🙂
To je fajn ze se nam to ve stredu takhle seslo! To je urcite znameni, toho ze to pro nas obe bude den s dobryma zpravama! 😉

petule1983
9. čer 2014

@kejtblue tak to je super, taková dovolená je fakt k nezaplacení 🙂. Je potřeba si pořádně odpočinout a odreagovat se, zvláště tady po té hormonální smršti a psychickýmu vypětí 😉.
Jj, jsem zvědavá na tu středu, tebe jistě čekají dobré zprávy 😉. Já budu až do čtvrtka chodit na ty injekce, tak se tam asi zase zeptám osobně, když už tam budu...

kejtblue
9. čer 2014

@petule1983 V kolik tam chodis na ty injekce? My tam budeme od rana od 7 tak do 11h typuju (kvuli pohovoru s embryolozkou). Tak mozna budeme mit druhou sanci se potkat 🙂

petule1983
9. čer 2014

@kejtblue to by bylo super 🙂. Já tam mám dojít kdykoli dopoledne, po osmé hodině.. tak se můžeme pokusit to skloubit tak, aby jsem se potkaly 🙂. Dneska jsem tam došla před desátou, abych zjistila i ten počet na embryologii a doplatila zbytek...

kejtblue
9. čer 2014

@petule 1983 To bychom mohly 🙂 Treba se potkat dole u utz, az budu mit hotovo.
Ja myslela ze s veskeryma informacema o vyvoji vajicek a embryi volaji oni nam..? A nebo to je u tebe tak jen protoze tak musis tak jako tak..

petule1983
9. čer 2014

@kejtblue paráda, tak se ještě domluvíme.. 🙂
Nene, dostaneš rozpis, který den, v kolik hodin a na jaké číslo si máš volat... Já jsem to jenom prostě skloubila s těma injekcema osobně..

kejtblue
9. čer 2014

@petule1983 Tak jo, to bude fajn 🙂 Priradit si k textu i tvar 🙂

jawuna
9. čer 2014

@petule1983 jj, Ondráška, měl teď půl roku, strašně ten čas letí...
Asi už půjdu brzo na KET 🙂 ale ani nedoufám, že by to vyšlo, tolik štěstí snad mít nemůžeme ...no doufám, samo že jo 😀

petule1983
9. čer 2014

@kejtblue jj, tak hlavně aby ses mě pak naživo nelekla 😀. Je to zajímavý, jak třeba i při telefonickým hovoru si toho člověka představuji podle hlasu a pak je realita někde úplně jinde 🙂

kejtblue
9. čer 2014

@petule1983 Proc bych se te mela lekat proboha 😀 Urcite ses kocka 😎
A momentalne se bojim uplne jinych veci.. 😀 Treba cele te situace cerstvy vs. kriotransfer 😒

petule1983
9. čer 2014

@kejtblue toho se neboj, jistě se s nimi bude dát domluvit... píšou, že to doporučují, ale nepřikazují 🙂
A s tou kočkou nevím, spíše si momentálně připadám jak vorvaň 😀

jawuna
9. čer 2014

@kejtblue toho se nebooooj 😀

kejtblue
9. čer 2014

@petule1983 Po takovem zasahu do tela je jasny ze se nebudes citit jako veverka, ale to do stredy prejde..to uz se zase budes citit jako kocka 😎
Jako, pokud u me bude vsechno v poradku, tak mi urcite cerstvej radi udelaji, spis mi ted jde o to ze to odlozeni a transfer zmrazenyho ma pry o neco vetsi uspesnost. Semm si to nasla i na jejich strankac h v tech statistikach z 2013. Tak se bojim, kdyby nam dali na vybranou, abychom se nerozhodli spatne 😒

petule1983
9. čer 2014

@kejtblue tak uvidíte, kolik embroušku budete mít... někdo lépe reaguje na čerstvé někdo na zamražené.. takže pokud to nezkusíte, tak to nezjistíte 🙂. Já osobně bych napoprvé zkusila čerstvé a pak postupně zkoušela ty zamražené, ale uvidíš, co Vám doporučí...

jawuna
9. čer 2014

@kejtblue já bych počkala na vajuška a jak ti pak bude a taky kolik bude embryjek...a pak uvidíš. Oni ti určitě řeknou co je nejlepší

kejtblue
9. čer 2014

@petule1983 @jawuna Diky holky za rady, je pravda ze ted to asi nevyresim, ale rozhodla sem se ze pokud mi nic nebude tak pujdu prvne do cerstvyho. S vyjimkou toho pripadu kdyby mi emryjko zbylo nakonec jen jedno, tak bych mu chtela dat max sanci a jit do toho mrazenyho teda.. Takhle nejak 🙂
A uz se tesim az @jawuna pujde do toho s nama tady 😝

brunetka_a
9. čer 2014

teda tady se to rozjelo 😀 hlásím, že ve středu začínám s merionalem, dnes jsme byly na krev 🙂 jak se máte holky?

kejtblue
9. čer 2014

@brunetka_a Gratuluju k tom ze se to konecne rozjelo! Proc az ve stredu, rikali?
No tady jde do tuhyho, @petule1983 uz ma za sebou odber, a me to ceka typuju nekdy o vikendu nebo zacatkem pristiho tydne, tak se na vsechno ptam a trochu stresuju. 😀

brunetka_a
9. čer 2014

@kejtblue prý to tak určil doktor podle výsledků krve...budu 5 dc 😕 taky jsem z toho vyjevená, jestě jsem to nikde neviděla že by se začínalo 5 den...

kejtblue
9. čer 2014

@brunetka_a Ja nepochybuju ze doktor vi co dela, jen sem byla zvedava jestli ti to treba vysvetlili proc a tak..asi jenom chce pockat az ty hormony budou idealni na zacatek 🙂

patricia00
9. čer 2014

@jawuna A celý cyklu si brala iba Diphereline a Merional ? Pretoze som si prepocitala davky a Diphereline mam 14x pichnut a merional v teraz predpisanej davke 200 mam len na 7,5 davok. Ked pôjdem na kontrolu mi daju dalsie lieky alebo toto je vsetko.

madlenka87
9. čer 2014

Páni, holky vy tady teda jedete 😀 Včera jsme měli hodně návštěv, tak jsem tu nebyla a dneska taková smršť 😀 Je to ale super, že to fakt má člověk s kým pořešit...
@petule1983 Moc gratuluju k čerstvým embrouškům! Mně teda 10 přijde krásné číslo, určitě zabojují a hezký počet dojde až k PGD!
Zítra máme naši první konzultaci v Heliosu. Těším se a jsem zároveň strašně nervózní. Až budem odcházet, budu mít určo zase hlavu jak pátrací balon 😀 Jdeme tam odpoledne, tak se pokusím dát večer nebo nejpozději ve středu vědět 😉

kejtblue
9. čer 2014

@madlenka87 Hodne stesti pri zitrejsi konzultaci, a at co nejdriv zacnete! 🙂

madlenka87
9. čer 2014

@kejtblue Děkuju moc! 🙂

petule1983
9. čer 2014

@kejtblue, @jawuna, @madlenka87 holky, díky za povzbuzení, asi se tomu nesmím tak poddávat 🙂
@brunetka_a tak jistě to ničemu nevadí, hlavně když bude bohatá úroda 😉

petule1983
9. čer 2014

@madlenka87 zítra budu moc držet pěstičky, ať se Vám tam líbí a navrhnou ten nejlepší postup.. pak dej určitě vědět 😉

kejtblue
9. čer 2014

Holky zkuseny @jawuna @brunetka_a @petule1983, jakkoliv je mi tohle neprijemny, strach je vetsi takze se musim zeptat :( . Kdo ma slabsi zaludek at necte 😀
Mela jste nektera behem stimulace moc zapachajici silneji, jakoby sladce?
Vsimla jsem si toho az dneska, a trosku me to vydesilo 😖

petule1983
9. čer 2014

@kejtblue no, já si toho nijak nevšimla, ale doporučuje se při stimulce více pít, tak jestli třeba není nějak víc naředěná.. jinak teda fakt netuším...

jawuna
9. čer 2014

@kejtblue Nic takového si nevybavuju...ale možné je všecko ;)

jawuna
9. čer 2014

@madlenka87 Zítra držím palce, ať se vám tam líbí 😉