Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

jawuna
16. kvě 2016

@tomik1234 To je pěkné...no rozhodně to nikomu neuškodí, samé zdravé věci, ale myslím, že ubývání vajíček fakt nezastaví nikdo a nic, je to přirozený proces 😖

tomik1234
16. kvě 2016

@jawuna Zastavit určitě ne, někdo dřív někdo později, ale zdravě papat nám neuškodí 😀

veverka.terka
17. kvě 2016

@tomik1234 teeda,tak moc drzim palce,aby embryjka byly krasny a vydrzely cely bj a pak se jedno usidlilo u tebe 😉

veverka.terka
17. kvě 2016

@tomik1234 taky vubec netusim,kdo mi delal OPU,nikdo krom sester za mnou nedosel..
Jak pises,chlap mi taky rika,ze uzjedno dite mame,ale. ..ja to proste citim a mam jinak. ..

ilonar
17. kvě 2016

Ahoj holky, tak my máme nejhorší za sebou, v příštím cyklu KET. Jinak já nemůžu říct na Helios nic špatného, negativního. Pár dní jsem si u nich i poležela a sestřičky jsou strašně milé, všichni se snažili a byli na mě milí. A moje přání, mít u všecho primáře, se splnilo, jen tomu člověk musí jít trošku naproti 🙂

jawuna
17. kvě 2016

@ilonar Jejda co se ti stalo?

veverka.terka
17. kvě 2016

Ja sem dnes musela ke svoji gynekolozce a mam genitalni opar kolem konecniku 😢 achjoooo.nejak se sype....
A prave sem se ji ptala z hlediska nezavislyho cloveka ale odborníka ,jaky CAR v Brne je nej a jak si stoji Helios a teda Heluos bohuzel moc nechvalila :-/...byla sem z toho docela rozpacita

ilonar
17. kvě 2016

@jawuna OHSS 😕 Ale už jsem z toho venku pomalu.

jawuna
17. kvě 2016

@ilonar Kolik si měla vajíček, že si tam ležela? A jak to dopadlo, byly embryjka? Stálo to za to aspoň? 😕

jawuna
17. kvě 2016

@veverka.terka No já bych se informacema od gynekologů moc neřídila, ti ví prd jak to funguje a jak to kdo dělá

ilonar
17. kvě 2016

@jawuna Já myslím, že rozhodně stálo 😀 Máme deset zamražených krásných embrijek.

veverka.terka
18. kvě 2016

@jawuna proc myslis?!

veverka.terka
18. kvě 2016

@ilonar ty brdooo,to je luxusni,to budete mit doma skolkuuu 😀

tomik1234
18. kvě 2016

@ilonar Jjj taky si myslím, že jsou sestřičky moc milé, jsem ráda, že už je lépe. Jinak co se týče přání mít primáře, tak jsi měla holt štěstí, že se splnilo, ale někdy to holt i přes maximum úsilí nevyjde. Toť moje zkušenost 🙂. Ať se daří, a ketík je úspěšný!!!

tomik1234
18. kvě 2016

@veverka.terka To bude dobré, uvidíš!

jawuna
18. kvě 2016

@ilonar Ty jo, deset? To je mazec! To musí klapnout 😉

tomik1234
18. kvě 2016

Tak dva pokračují podle normy, dva už jsou pomalí. Bojím, bojím...Tak se držte srdíčka moje!

jawuna
18. kvě 2016

@veverka.terka No krom toho, že jsem si sama na sobě ověřila, že tomu vůbec nerozumí, tak se mi už za poslední roky potvrdilo z víc zdrojů, že gyndaři dostávají od některých IVF center prachy za to, že jim posílají pacoše, takže pak asi nebudou jejich rady moc objektivní, že... Navíc Texl je takový svéráz a dělá si to po svým, takže to se asi taky nemusí všem líbit. Já bych na radu gynekologa teda nedala, pro mě jsou důležité výsledky a spokojení pacoši. Fóra o Heliosu jsou rozhodně nejlepší vizitka...
Je mi líto, že vám to teď nedopadlo podle tvých představ, ale to, že mám z Heliosu dvě děti je pro mě nejlepší argument na jejich práci a trošku nechápu, že když máš od nich taky holčičku, že furt pátráš po něčem negativním 😒

jawuna
18. kvě 2016

@tomik1234 Moc držím palce! 😉

ilonar
18. kvě 2016

@jawuna Však já věřím, že to klapne. Měli jsme jich krásných mnohem víc, ale to bysme se nedoplatili.

jawuna
18. kvě 2016

@ilonar Mnohem víc 😨 ty jo, tak to jste byli extra úspěšní 😉

lenusaak
19. kvě 2016

@ilonar máš nádherný počty🙂) měla si dlouhy či krátky protokol?

veverka.terka
19. kvě 2016

@tomik1234 tak jak pokracuji embryousci?😉 moc na tebe myslim!

ilonaat
19. kvě 2016

Tak jsem dneska byla na KET. Tak třeba tentokrát 😉.....všem držím palce....

jawuna
20. kvě 2016

@ilonaat My držíme tobě 😉 Tfuj tfuj

veverka.terka
20. kvě 2016

@ilonaat drzim pesti 😉

ilonar
20. kvě 2016

@lenusaak Já vůbec nevím, co to bylo za protokol, kdybych bývala dostala MS, měla jsem od 16.dc začít s Proverou, MS ale nepřišla a tak jsme začali rovnou píchat Diphereline a po týdnu jsme přidali Merional. Tyhle dvě jsme píchali cca 14 dní. Tak nejspíš dlouhý protokol. No počet trochu bláznivý 😀 . Viděla jsem tě z druhého pokoje v neděli 😵

lenusaak
20. kvě 2016

@ilonar tak to bude dlouhý..je tys tam byla v nedeli? Tak to si videla jak jsem cestovala tam a za chvili hned zpatky ze sálu..byla hsem ráda, že se nakonec nic nedělo🙂

ilonar
20. kvě 2016

@lenusaak No viděla jsem blondýnku projít sem a tam. A tak jsem si říkala, ty jo, jestli to není ta z MK, copak se asi děje.. a pak jsem si to tady přečetla, jak se tělo popralo. Což je super. Jojo já jsem tam byla do neděle, ale už jsem ten den odjížděla domů 😀 Včera jsem to dokonce už dostala, hodně silně, takže 12.DC mám u své gyndařky objednané měření sliznice a zda bude nějaký aktivní folikul... to jsem nevěděla, že musí být folikul, aby mohl být transfer?

jawuna
20. kvě 2016

@ilonar Nemusí