Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

ilonar
20. kvě 2016

@jawuna No koordinátorka mi řekla, že chtějí znát výšku sliznice a zda je aktivní folikul. Tak jsem z toho teda jelen...

jawuna
20. kvě 2016

@ilonar No může tam být a nemusí, to se pozná na ultrazvuku při kontrole. Když tam je, tak se ještě píchá Pregnyl, když není, neva. Ovulku na KET nepotřebuješ 😉 Já jsem měla jednou tak a jednou tak a oba vyšly 😀

ilonar
20. kvě 2016

@jawuna Aha, moc děkuju za vysvětlení, moc jsi mi pomohla a uklidnilo mě to 😉 Já myslím, že 12.DC je i dost brzy na nějaké folíky, dřív jsem třeba měla ovulaci okolo 20.DC, delší cykly 35-40 dní. Tak to je super, že Ketíky vyšly, to se krásně čte. Snad se nám taky podaří.

veverka.terka
21. kvě 2016

@tomik1234 tak jak je,co embryousci?moc na tebe myslim!cekam info a ty nic 😉

tomik1234
21. kvě 2016

@veverka.terka Ty jsi hodnoucká!!! Tak zůstal nám jeden, ostatní pomalí :(. Ale už bydlí v bříšku 🙂. Ať už dopadne jak dopadne já i tatínek jej moooc milujeme 🙂. A co ty, ut cítíš nějaké těhu příznaky? Držím palce jak jen to jde!!!

tomik1234
21. kvě 2016

U transféru byli všichni moc hodní. Až na to že jsem tam nevydržela čtvrt hodinky 🙂, hroozně moc se mi chtělo už na záchod 🙂 🙂.

veverka.terka
21. kvě 2016

@tomik1234 no tak super hlavni je,ze aspon nejaky bojovnik vydrzel 😉 juu,vy ste si nechali hned cerstvy ketik jo?tak at se pekne uhnizduje 😉. Uz sem se bala,co se deje,zes nehlasila nove zpravy 🙂
Ja nic,nic necitim,prsa,podbrisek-nic me neboli. Porad nekde hooodne hluboko doufam,ze to vyjdr,ale pak si v dycky vzpomenu na slova embryolozky-ze jen 2pripady rocne se podari,a je mi smutno ☹...testu ve stredu-10.den...ale opar se mi aspon ztraci,tak jedna poz.vec
Tak uzivej a at se tam mimouskovi libi 😉

tomik1234
21. kvě 2016

@veverka.terka Mooc bych nám přála, aby nám to vyšlo....!!!! 2 případy ročně - to je dobré, určitě ještě dva nebyly, protože je květen 🙂, takže to budete vy!!! Já asi nebudu mít ani nervy na to testování... Ufff...

zabbkakvak
21. kvě 2016

@veverka.terka omlouvám se že vam vstupuji do konverzace.Jak si to myslela to co říkala emryoložka.Mám to chápat tak že jen 2 IVF ročně se podaří?

veverka.terka
22. kvě 2016

@zabbkakvak 2 IVF s opozdenym ebryjkem. Transfwrovali mi 5.dwn casnou blastocystku,ktera vyvojem odpovidala 4.dni . V kliduuuu,to by byko hodne smutne,kdyby se za rok podarila jen 2IVF...

zabbkakvak
22. kvě 2016

@veverka.terka no právě se mi to zdálo hodně málo tak mě to trochu vystrašilo

veverka.terka
22. kvě 2016

Dnes 7.den po ET a uz sem zacala spinit...na MS docela brzy,tak sem docela zmatena.

lenusaak
22. kvě 2016

@veverka.terka ja taky špinila od 5 do 8 dne 🙂) a těhu jsem byla🙂 pry nejspíš nidace mi bylo řečeno

ilonaat
22. kvě 2016

@veverka.terka Držím moc palce ať je to nidace. Já jsem tredi den od Ket a uz mam nervy v kyblu. Drz se ....

veverka.terka
23. kvě 2016

Tak bohuzel krvaceni se rozjizdi,TT uplne bily 😢

veverka.terka
23. kvě 2016

@ilonaat drz se,sou to desny nervy...

tomik1234
23. kvě 2016

@veverka.terka To jsou nervy! Člověk ani nemusí sledovat horory. Posílám aspoň na dálku objetí. Držím palce.

tomik1234
23. kvě 2016

@ilonaat Taky držím palušky!!! Taky jsem třetí den, ale od ET.

ilonaat
23. kvě 2016

@tomik1234 a jak se citis? To je super, ze jsme talhle stejne. Kdy budes testovat? Ja pochybuju , ze to vydržím do neděle ..... :-P

ilonaat
23. kvě 2016

@veverka.terka.... Ano nervy jsou to sileny. Hlavne me nic nepicha, ze by se zakousavalo emryo. Proste nic. Necitim se tehotne a v hloubi duše to vím. I na tebe myslim kažou chvíli, moc ti preju aby vse bylo ok.

zabbkakvak
23. kvě 2016

Držím vám palce ať to klapne.Taky bych už chtěla mít po ....

ilonaat
23. kvě 2016

@zabbkakvak za sebe moc Dekuji. A v jake jsi ted fazi?

zabbkakvak
23. kvě 2016

Já dnes 14 den píchání Diphereline a 4 den píchání Merional zítra ráno jdu na krev a ultrazvuk

ilonaat
23. kvě 2016

@zabbkakvak Tak super. To už se za chvili dočkáš. Ale ty nervy ti nepriju. I kdyz delam navenek ze nic.....myslim na to kudy chodim. Jen to nildo nevi, ze nemyslim na nic jinyho a ja si pripadam jak blázen.

zabbkakvak
23. kvě 2016

@ilonaat no tak to se mám na co těšit aspoň že semka můžeme psát pocity.... Taky jsme to zatím nikomu neříkali ...

ilonaat
23. kvě 2016

@zabbkakvak Tak u nas to vi spoustu lidi, ale nikdo nevi co jsem za magora co je od začátku presvedceny, ze to zase nevyšlo 😉 A citis se dobře po hormonech? Ja na sove nepozorovala nic kromě extremne rychlyho nárůstu vahy
@zabbkakvak

zabbkakvak
24. kvě 2016

Když se povede tak to řekne ale teď nemám nervy ještě odpovídat nedočkavím zvědavcům.Po hormonech dobrý akorad trda se mě objevilo dost akné . Mám celkem strach s odběru jak to probíhá?

ilonaat
24. kvě 2016

@zabbkakvak Uplne v klidu. Rano te prijmou, ulozi na pokoj, prijde anesteziolog na pokec 😉 pak jdes na sal a pak se probudis a jsi na pokoji a je to. Dve hodky polezis a jdes domu. Takze vážně neni ceho se bat......

zabbkakvak
24. kvě 2016

@ilonaat jj díkec tak snad to bude ok.Uklidnila jsi ale nervozita bude porad nikdy mě nic nebylo takže ležet někde na pokoji a nějaký zákrok je pro me novinka :-O

zirafka1988
24. kvě 2016

Holky pečlivém vás sledují a moc všem držím palusky. Nějak ten čas hrozne letí když si uvědomím ze jsem loni touhle dobou začala taky s Dlouhým protokolem a dneska se mi v břichu hemží malý vetřelec.

@zabbkakvak akné se mi po hormon ech taky hodně udělalo, ale pak to ustoupilo. Největší problém jsem mela s váhou. Přibrala jsem 8 kilo. Jo a taky mi začaly hrozne padat vlasy. Odběr je asi jak u koho. U mě probihal v nejlepším pořádku. Měla jsem 34 vajíček. Na 20 minut se prospis, po odběru bolelo trochu břicho a to jsem mela před sebou 200 km domů autem. Hrozil mi OHSS ale naštěstí jsem začala hnedka v den odběru brát sušenou bílkovinu a pít 4 litry vody denne a zvládlo se to.

Moc na vás všechny myslím a držet se