Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

andryst
14. lis 2017

@mirda79 tak to s tebou nebude komunikovat nikdo nikde.. musíš si to vycist

mirda79
14. lis 2017

@linusha My jsme tu indikaci právě měli,ten vysoký věk,že se vracím k té genetice. U nás to bylo automaticky,že ji udělají.

mirda79
14. lis 2017

@andryst Jasně no, uvidíme,co nám změní po Novém roce a pak se uvidí.

andryst
14. lis 2017

Ne všude.. pokud máš špatnou pojišťovnu tak to neřeší.. a ani ti to neřeknou.. . Jak říkám u mě viděly ze mám 211 a nic mi nikdo neřekl.. až v repromede

mirda79
14. lis 2017

@andryst Tak to moje gynekoložka,ktera spolupracovala s Repromedou nás na to upozornila, ať přejdeme od 211. Za to jí můžu jen poděkovat

andryst
14. lis 2017

@mirda79 ale to je tim ze jsi šla do repromedy ta k ze můžeš být nakonec ráda.. kdyby jsi šla poprvé jinam a měla 211 tak věř že by ti to nerekly...ja to tak měla..

kyticka569
15. lis 2017

Ahoj holky, podstoupila jsem IVF v Heliosu, a máme zaplacené PGD na embryích, nevíte, jak dlouho tohle vyšetření trvá? A můžou mi udělat KET hned v dalším cyklu po MS? Hrozně ráda bych stihla KET ještě do Vánoc 🙂

jeanne_g
15. lis 2017

@kyticka569 Ahoj, jj, já to takhle měla, KET v dalším cyklu, výsledky byly až nějak těsně před ket, ale stihlo se.

kyticka569
15. lis 2017

@jeanne_g
Díky za odpověď, takže tak +/- 3 týdny? A jak se dozvíš výsledky, po telefonu, nebo tam musíš osobně?

jeanne_g
15. lis 2017

@kyticka569 Měli by ti volat, na mě teda zapomněli, tak jsem se musela připomínat a pak se divili, že mi to ještě nesdělili 😀. Tam tak 14 dní od biopsie zavolej, jestli už to nemají.

pipinka
15. lis 2017

@kyticka569 ahoj jak dlouho čekáš na výsledky PGD? my od soboty

kyticka569
15. lis 2017

@pipinka
My ještě ani nevíme, jestli něco k PGD bude, budeme vědět teprve v sobotu, nebo v neděli. Podle toho, kolik embryí nám vydrží do 5-6 dne.

pipinka
15. lis 2017

@kyticka569 aha chápu, takže jsi čerstě po odběru

thebe
4. pro 2017

Ahoj holky, po dvou letech se vracime na misto cinu a v sobotu jdu opet na KET. Ja uz vsechnu teorii kolem pozapominala, tak se chci jen ujistit, ze vse probiha tak, jak ma. Pred mesicem a pul jsem odstavila maleho, byla jsem na odberu krve skrz hladinu prolaktinu, vse v poradku. Jeste jsem ale nedostala menstruaci, neovuluji. Byl mi nasazen Esftrofem a Utrogestan. Nemam zadny dominantni folikul. Je to tak v poradku? Neni problem, ze neovuluji? Dekuji ;)

wendissek
4. pro 2017

@thebe zlato moooc na tebe myslím a aby to vyšlo hned a Vasil mel.co nevidět sourozence. Neboj já po druhem Ivf následkem hormonů mela PCO takže bez ovulace a dnes jdu ve 21tt na druhy screening 🙂

tomik1234
4. pro 2017

@thebe Moc držím palečky, já věřím, že tomu rozumí a nešli by do toho, kdyby byla ovulace potřeba.My začali taky hned, když jsme skončili s kojením, sice to napoprvé nevyšlo, ale teď jsem ve 30 tt. 🙂.

thebe
4. pro 2017

@wendissek Moc dekuji :* tak jo, jsem uz zase klidna. Cim je to bliz, tak zacinam plasit a pritom uz to vsechno znam. Myslim dnes na Tebe, at je vse v poradku a at se Vam drobecek hezky ukaze ze vsech stran ;)

thebe
4. pro 2017

@tomik1234 No jo, rozumi tomu vic nez my vsechny dohromady, ja vim 🙂 to jen premyslim o blbostech, cim vic se to blizi. To je super, ze Vam to vyslo, i kdyz "az" napodruhe, krasne zpravy, ze to jde 🙂

thebe
10. pro 2017

Tak mam holky transfer za sebou a same novinky pro me. Nova transferova mistnost, novy pan doktor Fisher, muj prazdny mocovy mechyr, ktery pry snizuje sance o 2%.. ;) ale oproti minulym transferum slo vsechno raz na raz, zadne cekani a preslapovani, ze se mi chce na zachod a kde je sakrys ten doktor :D Minule jsem testovala 10.den a mela jsem uplne dalnice.. Tentokrat chci driv skrz ruzne naplanovane akce.. Kdy jste testovaly vy, kocky?

pipinka
10. pro 2017

ahojky

@thebe přeji dvě čárky já jdu na transfer v uúerý a už se moc těším na toho našeho chlapečka-snad se mu u mě bude líbit

pipinka
10. pro 2017

@thebe můžu se zeptat jak transfer probíhá? děkuji

thebe
10. pro 2017

@pipinka Vy jste meli genetiku, ze vite pohlavi? Transfer je jak prohlidka u gynekologa. Je tam doktor, ktery Ti zavede embryjko do delohy, a embryolozka, ktera Ti dela u toho ultrazvuk, aby doktor videl, kam ho ma aplikovat. Ani ne za 5 minut je po vsem. Pak tam sama v klidu a pri hudbe jeste lezis 15 minut, po kterych Ti daji zpravu a fotku embryjka a jdes domu 🙂

tomik1234
11. pro 2017

@thebe držím palušky!!! 8.den 🙂

tomik1234
11. pro 2017

@thebe a je pravda že ve zlíně jsem taky nemusela mít plný mechyr🙂

jawuna
11. pro 2017

...

wendissek
11. pro 2017

@thebe terezko myslím na tebe a doufám a moc si přejí aby mel vaším sourozence tesim se na dvě čárky

thebe
11. pro 2017

@tomik1234 @wendissek Diky, holky :* Jak se citite? Omlouvam se, necetla jsem predchozi prispevky.. Vite, co cekate? ;)

pipinka
11. pro 2017

@thebe jj museli jsme mít genetiku, mám trombofilii a leidenskou mutaci

wendissek
11. pro 2017

@thebe cítím se dobře čekáme holčičku jsem ve 22 tt

thebe
11. pro 2017

@wendissek Tak to uz jsi za pulkou, to je super. A holcicka, mmm. Taky bych rada parecek, ale neco mi rika, ze my tam mame jen same kluky :D