Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

danaho
6. bře 2013

@lucmora ahojky, neměla by jsi platit nic. Ale musíš mít žádanku od Mudr. A taky asi nesmějí sdělit výsledky tobě,ale jen ošetřujícímu lékařu. To je potřeba zjistit. Já jsem zrovna byla domluvená se svojí gynekoložkou že mi ty odběry udělá ale není si jistá kdy budou výsledky. Včera večer jsem si psala s kamarádkou co dělá na transfúzce v nemocnici .Dneska mi má zjistit všecho co bych potřebovala k tomu aby mi to odebrali tam a hlavně abych se dozvěděla ty výsledky.

katuleb
6. bře 2013

@lucmora ahojky a kdy začínáš s proverou??Já taky ted začínám na 3ivf...v pátek beru první proveru..

katuleb
6. bře 2013

@lucmora já ted se domluvila na své gyndě a potřebuji jen žádanky a na gyndě mi to odeberou....

jawuna
6. bře 2013

@lucmora Už jsi někdy byla v Heliosu nebo si chodila jinam?

jarmisek
7. bře 2013

@lucmora Ahoj,ja jsem teda taky neplatila nic...a jsem taky zPrahy...podle me by to mela hradit pojistovna... 😉 A drzi pesti,urcite to bude do tretice vseho dobreho! 😵 😵 😵

januliii
8. bře 2013

Ahojky, delsi dobu jsem tu nebyla a koukam, jak se to tu pozitivne vyvíjí🙂) Uz se taky tesim, jak se nam bude darit🙂 Podávám info, jak jsem zahájila protokol a pokracuju🙂 Uz mam za sebou 8 dni tabletek Provery a vcera jsem zacala pichat injekce Dipherelin (nebo jak se to jmenuje🙂) Jen jsem se chtela zeptat, jestli Vam taky pri nasávání roztoku zůstane trosicku v lahvičce?? Me se totiz nedokáže nasát uplne celý obsah do stříkačky?! ☹ Tím, že je krátká jehla ☹ Myslíte, ze to necemu bude vadit, kdyz do bríška nedostanu celou dávku??

zuzzu11
8. bře 2013

@januliii ahojky 🙂 . Ne, to vobec nevadi. Ani mne sa nepodarilo natiahnut uplne celu ampulku, ale ved tam ti zostava len uplne minimalne mnozstvo 😉 . Toto je tvoje prve ivf? Myslim ze jaro bude veelmi uspesne na tehulky 🙂 . Tak nam vsetkym snazilkam drzim paste 🙂 .

jawuna
8. bře 2013

@januliii Ahojky, mne tam taky vzdycky trosku zustalo, pry je to normalni, takze v pohode. 😉

jarmisek
8. bře 2013

@januliii Janulii drzim pesti a neboj,jak rikaji holkymcele to asi natahnout nejde a to co tam zustane je minimum;)Ma to tam taky zustavalo a jak jsem se pekne vystimulkovala 😵 😵

jarmisek
8. bře 2013

@zuzzu11 Drzim vsecky palce co mam a nas prcek v brisku to ma prikazane taky,takze za nas celkem 8 palcu! 😵 Holky, to zvladnete!

jawuna
8. bře 2013

@jarmisek Vždyť my si ani nic jiného nepřipouštíme, že jo, holky 😉 😀

katuleb
8. bře 2013

@jawuna no jistěěěěěěěěěě nic jiného nečekáme jen a jen dobré zprávy.....musí to dobře dopadnout.....já dnes začala první tabletku provery,jsem na začátku,ale už se to prostě rozjíždí......juchůůůůůůůůů--- 😀 😀

zuzzu11
8. bře 2013

@jarmisek Dakujeem to je kraasne 😀 .

marcyk
8. bře 2013

Holky, tak dnes je 5. den po ET, vůbec nic necítím, nic mě nebolí, nešpiním, prostě nic. Takže z toho asi nic nebude 😒

jawuna
8. bře 2013

@marcyk Vždyť to je správný pocit, ale zatím je to stejně ještě brzo...

jawuna
8. bře 2013

@katuleb Teď už budou jen samé pozitivní zprávičky 😵

januliii
8. bře 2013

Moc diky,jsem rada ze nedelam neco spatne🙂... Injekce jsem si uz pichala ale v jinem caru,tak toto byla pro me novinka,ze mi tam trosku zustava...tak vsem nam preji uspesne stimulkovani!🙂

jawuna
9. bře 2013

@januliii Tobě taky 😵

kinos
10. bře 2013

@januliii i když to nabíráš jakoby nahnuté a na skle přiložená jehla, tak něco malinko zůstane, ale to je jenom kapka, to nevadí, přeju ať nejsou modřinky 😉

januliii
10. bře 2013

@kinos jj,taky to tak zkousim🙂 mam v tom praxi🙂jde to cim dal lip🙂 a modrinky nejsou;)

kinos
10. bře 2013

@januliii když tam zůstane kapka, tak to je ok 🙂, to mě se podařilo asi dvakrát ze začátku tu lahvičku i rozdrtit, místo abych pěkně ulomila vršek 😀, ale naštěstí byly ještě rezervní 🙂

kinos
10. bře 2013

@katuleb ať období provery rychle a hezky utíká 🙂

januliii
10. bře 2013

@kinos no me se prave vcera podarilo pekne porezat prst🙂 ta lahvicka byla snad z kamene!!:(takze i tak vypada nase snazeni🙂)

januliii
10. bře 2013

Dneska jsem prestala uzivat proveru...za jak dlouho jste dostali ms?

zuzzu11
11. bře 2013

@januliii Ja som nedostala ms vobec po Provere. ja som dostala az po OPU asi tak tyzden. Ale mi povedali, ze to sa stava, ze to nie je nic zle.

jawuna
11. bře 2013

@zuzzu11 Zuzi a kdy se chystáš na KETík, už jsi zdravá? Aby tam těm tvým mrňouskům nebyla zima 😀 😉

zuzzu11
11. bře 2013

@jawuna ahojky 🙂 . No mala by som ist uz tento cyklus co budem matv dubnu 🙂 . Uz sa tesim na tie moje bublinky male 🙂 . Inak u nas na SK je teraz okolo mna vela novych tehuliek, tak verim ze aj ja budem patrit medzi ne a vy babulky stimulantky, cakatelky samozrejme tiez 🙂 . Chvela som sa opytat neni ste nejake unavene teraz? Lebo ja hrozne az som z toho smutna 😖 .

jawuna
11. bře 2013

@zuzzu11 Už brzo budeš patřit mezi ně 😉 Já jsem unavená pořád, nebo teda aspoň se mi chce pořád spát, asi nějaká jarní únava...

kinos
12. bře 2013

@januliii no jo, chce to praxi 🙂, lámej ty lahvičky fakt jenom tam kde jsou ty tečky. Jinak po provere jsem dostala MS asi 4 nebo 5 den, myslím

jarmisek
12. bře 2013

@zuzzu11 I ja jsem dost utahana,asi to pocasi,vzdyt uz skoro zacinalo jaro... 🙂 Tak to uz Ti utece,bublinky tu budou co nevidet! 😵 😵