Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

dadakin
20. kvě 2013

Ahojky holčiny,

@katuleb no tak hlavně že to dobře dopadlo 😉 a držím palečky středu a
@zuzzu11 tobě na zítřek 😉
Plánuje tady někdo IVF na Srpen????

jawuna
20. kvě 2013

@katuleb Kačenko dočítám až teď...hlavněže to dobře dopadlo, teď už čekáme jenom samé dobré zprávy 😉 tfuj tfuj

jawuna
20. kvě 2013

@zuzzu11 Držím na zítra moc palce

katuleb
20. kvě 2013

@dadakin holky děkuju
@jawuna prosím tě a tebe bolely prsa nebo nee???

jawuna
20. kvě 2013

@katuleb Já žádný nemám, mě nemělo co bolet 😀

katuleb
20. kvě 2013

@jawuna ale neplácej matko,něco tam být musí.....to víš snažím se zjistit co a jak??

jawuna
20. kvě 2013

@katuleb Neřeš to, víš jak jsme se nedávno bavily, že to necháme koňovi....no a já sem mu to nechala a sem v tom, takže se vyprdni na prsa a hoď se do klidu...ale jen tak mimochodem si myslím, že by to mohlo být dobré znamení 😉

katuleb
20. kvě 2013

@jawuna děkuji moc je fakt že na to dost sázím... 😉 😉

danielahe
20. kvě 2013

@katuleb jezis, to si teda uzivas, tak hlavne, ze je syn vporadku 😔

katuleb
20. kvě 2013

@danielahe děkuji snad už to bude ok....a co ty a prsa,bylo něco,? Bolely??

dadakin
20. kvě 2013

@katuleb to věřím že na toto hodně sázíš došla jsi tak daleko tak ted už jenom je to na embroškovi ale pokud nekrvácíš a vše ok tak si myslím že to klapne já když byla těhotná tak mě bylo dobře než jsem si udělala test tam // a hned jsem měla všechny příznaky 😀

katuleb
21. kvě 2013

@zuzzu11 na dnešek držím palečky at je to vše ok a užiješ si to....pak dej vědět... 😉

danaho
21. kvě 2013

Ahoj holky,jak se všechny máte?
@zuzzu11 moc na tebe dneska myslím. 😵
@katuleb Kačenko palce držím stále,však víš 😉

jarmisek
21. kvě 2013

@danaho Ahoj, ja se mam dnes krasne, místo práce jsem si vzala volno a sla jsem sopovat 🙂 prohlížela jsem si kocarky a tak, je to veda, co nas ceka-ale jsou to mile povinnosti 😵 😵 Jak se mas Ty?

zuzzu11
21. kvě 2013

Ahojte holky moje 🙂 . Tak uz sme doma a vsetci traja ( teda manzel je ten treti 😀 ) vklad prebiehal ze bleskovo by som povedala 🙂 . Robil mi ho Texl a po minute uz boli embrijko u mna 🙂 .
Dakujem vam krasne ze ste na nas mysleli 🙂 .
@katuleb Kacenka budes za tri dni testit? Mne povedal ze na 12ty den mam testovat.A syn dobre?
@jarmisek aj si vybrala nejaky pekny kocarek?

katuleb
21. kvě 2013

@zuzzu11 ahoj gratuluji k transferu
Tak holky bohužel test negativní tímto končíme.... ☹

zuzzu11
21. kvě 2013

@katuleb Kaci a nejdes na krv?

katuleb
21. kvě 2013

@zuzzu11 ani nevím jestli mám jít ,dnes jsem 9tý den po ket...

dadakin
21. kvě 2013

@katuleb ☹ co ti mám na to napsat třeba zkusit ještě fakt tu krev někdy se to na testu prostě neukáže 😕

@zuzzu11 držím palečky at se embryjko zabydlí 😉

katuleb
21. kvě 2013

@dadakin díky ale myslí,že je to jasné.... 😒

zuzzu11
21. kvě 2013

@dadakin Dakujeem 🙂 .
@katuleb no ja by som skusila tu krv. A mala si dobry test? Najlepsi je 10tkovy mamatest. Aj v Heliose som ich videla predavat.

katuleb
21. kvě 2013

@zuzzu11 chtěla jsem mamatest a měli jen nějaký Lady Max a nic... 😒

jawuna
21. kvě 2013

@katuleb Kačííí, 9. den to vůbec nemusí být ještě pozitivní, co blbneš?

katuleb
21. kvě 2013

@jawuna tak většina už to měla tak jsem doufala.... 😒

jawuna
21. kvě 2013

@katuleb Ale prosimtě, říkali mi nejdřív 10. den, tak neplaš, určitě to tam bude, věřím tomu! Jenom je ta hodnota možná ještě malá na to, aby to ten test zachytil

jawuna
21. kvě 2013

@zuzzu11 Moc mačkám palečky 😵

katuleb
21. kvě 2013

@jawuna děkuji ještě doufám ... 😉 dělala jsem test pozdě odpoledne....

zuzzu11
21. kvě 2013

@jawuna dakujeem 🙂 .

zuzzu11
21. kvě 2013

@katuleb skus testit z ranajsieho mocu, ale Kaci isla by som urcite na krv .

danielahe
22. kvě 2013

@katuleb u prvniho tehu, si myslim, ze i trošku jo, ale ted mam spis pocit, ze nic 😅 . Ono jak beres ten utros, tak je to zkreslene, nekdo na to muze reagovat a nekdo ne,
@zuzzu11 gratulace k transferu 😉
@katuleb nevim, jak se ta kocka jmenovala, ale ona mela //, asi az 10 nebo 12 den videt ...a musis mit hodne citlivy test, jeste neves hlavu 😉 🙂