Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

veverka.terka
2. kvě 2012

@jananovacek @danielahe snažím se být optimista, ale někdy to moc nejde. teďka sem ale určitě víc psychicky v pohodě a ZATÍM to tak neprožívám 🙂
@danielahe Dani, to je mi líto. ale musíš to brát z té stránky, že pokud by se babička měla trápit a stejně nic ze života neměla, tak je to pro ni vysvobození. vidím to u nás v práci, někteří lidi, kteří se hodně trápí, si už přejí umřít, protože vědí, že to nikam nevede a nechtějí se dál trápit....ale vím, že je to těžký, ale člověk to musí tak brát, pokud je člověk starý, tak je to o kapku jednodušší, než když je to mladý člověk. mně minulý rok zemřela sestřenka, zajel ji vlak, když chtěla odstrčit svýho synka z kolejí, syn to přežil, ale ona ne ☹

veverka.terka
2. kvě 2012

holky, já bych se s váma taky moc ráda sešla....Dany, my si to říkkáme už pěkně dlouho že 🙂

ivetka77
2. kvě 2012

@danielahe Dani, to me moc mrzi...drz se ... a jak rikas, mysli hlavne na miminko, to je ted nejdulezitejsi....kdyz rikas, ze se babicka uz trapila, tak je to pro ni opravdu vysvobozeni,ikdyz se nam to tezko rika...

ivetka77
2. kvě 2012

@veverka.terka Terko tak to s tvou sestrenici je hruza...a jeste ten jeji synek to musel videt...achjo, nekdy se fakt deji hrozne veci :(

ivetka77
2. kvě 2012

@veverka.terka @danielahe Coze? Vy jste se za tu dobu jeste nesesly? 😀

veverka.terka
2. kvě 2012

@ivetka77 představ si, že nee 🙂 ono je to na prd s těma vycházkama na PN a Danka tam měla teďka taky dlouho děti od sestry a nevím, jestli ještě má zájem se se mnou vidět?! ale nejenem s Dankou bych se ráda viděla, s kteroukoli z vás bych si moc ráda osobně popovídala, bylo by to fajn a určitě lepší než takto přes PC 😉
no,s tou sestřenkou, to teda byl děs, jejímu synovi sou teďka 3 roky a ani nevím pořádně, kdo ho teďka vychovává manžela sestřenka neměla, bylo jí teprve 21 let.... ☹

danielahe
2. kvě 2012

@veverka.terka , no tak rekni a muzem nekam na to kafe...treba jak pojedes na ten ultrazvuk pred ketem? 😉 a jinak hezka fotka brouku 😉

Jinak vam moc vsem dekuji, vim ze je to hrozne, ale urcite je to tak lepsi, jsem si pobrecela a je uz lip

ivetka77
2. kvě 2012

@veverka.terka Tak to je vazne pecka,mozna vze v tak nizkem veku si to ten chlapecek alespon nebude pamatovat..ale teda brrr...

veverka.terka
2. kvě 2012

@danielahe já bych šla hnedka, ale to tam mám být na 7h a ty máš vycházky až pozděj ne? kde budu bloumat do té doby, je to na prd....moc moc ráda bych se ale sešla 😉 od kdy máš vycházky ráno? nějak bych to vyřešila, popřemýšlím... 🙂 a dík za pochvalu, to je svatební, teďka je už ten vzhled mnohem horší ☹

veverka.terka
2. kvě 2012

@ivetka77 taky si myslím, že si to nebudu pamatovat, ale možná něco v té mysli mu zůstane...je to neštěstí

danielahe
2. kvě 2012

@veverka.terka ja je mam napsane od osmi? 😉 ..

danielahe
2. kvě 2012

@veverka.terka krome 11.5, to mam kontrolu, muzu kdykoliv, jen napis 🙂

jananovacek
2. kvě 2012

Ahoj holky,
Dani, je mi lito babicky, ale tes se z miminka...
Teri, fakt hezka fotka ;)

kinos
2. kvě 2012

ahojte holky, vidím, že jste pilné,co se psaní týče 🙂 Taky bych už chtěla, abych se trochu pohla, ale ještě musím počkat dva měsíce 🙂 Ale duben utekl strašně rychle.

veverka.terka
2. kvě 2012

@kinos ahojky, to víš, musíme si tady sdělovat informace a taky se povzbuzovat 😉 a jak se máš, co lázně, jak to s nima vypadá? 🙂

kinos
2. kvě 2012

@veverka.terka Jéjku, už bych taky chtěla sdělovat 🙂, ale zatím je to na mrtvém bodě 🙂, ale Tobě se už to krásně blíží 🙂. Ty jo, no s lázněma to byl boj 😀 . Ale tam, kde by to člověk nečekal. Doktor, který mi je doporučil, mi je až dneska odeslal. Uff.. No v pátek pofičím za obvodní a na pojišťovnu. Tak snad to vyjde v ten termín, kdy už to mám zamluvené 🙂 🙂.

veverka.terka
2. kvě 2012

@kinos tak aspoň, že to dobře dopadlo, teďka už je jenom schválit, nabalit se a frčet 😉 jj, krátí se mi to, ale nevím, jestli se těšit nebo mít strach....

kinos
2. kvě 2012

@veverka.terka A co po práci se nestýská 🙂 🙂? Já teď měla trošku záběr, ale teď už zase bude líp. Budu se teď snažit dokončit nějaké malé resty, a pak hura na lázně a pak hura na helios 🙂

veverka.terka
2. kvě 2012

@kinos po práci 😝 ?! božínku, ani kapku!!!!je mi naprosto skvěle, že nemusím nikoho ani vidět.kéž bych tam už na hoooodně dlouho nemusela.....teda, ale hnedka bych jela s tebou, krásně si odpočineš a nachystáš se na mimouška 😉 na jakej termín to máš domluvený a jakej hotel?

kinos
2. kvě 2012

@veverka.terka dneska jsem se zase vystresovala 😒 Před třemi roky jsem měla pry chlamydie pneum., což jsem se dozvěděla až nedávno. A nedávno jsem četla, že je to třeba přeléčit a hlavně před miminem, jinak může mít maličký problémy s plícema. Asi radši občas nečíst... No jo, jenomže jsem v kraji, kde toto nikoho nezajímá, respektive se doktoři tímto nezajímají nebo jen někdo. Na operaci mi nedávno říkali, že je to třeba vždycky přeléčit no a moje obvodní říká, že je to jedno. Tak jsem dneska šla na infekční jinam, a tam mi říkali, že to mají všichni!! Že je to zbytečné. To je hrůza.

kinos
2. kvě 2012

@veverka.terka 3.6 bych měla nastoupit a do Royalu 🙂, tak snad to vyjde.

veverka.terka
2. kvě 2012

@kinos jj, s doktorama je to někdy hodně zajímavé, taky mám docela bohaté zkušenosti. každý má jiný názor a jiný způsob léčby, co už...tak na to prď, neřeš to, když ti na infekčním řekli, že je to v pohodě. je jasný, že to člověka ale vyděsí že, takto se to po xletech dozvědět. tak to budeš mít úplně nádherný počasí, hned bych jela taky, jééé,, to bylo úžasný, jo, a royal je moc pěknej, byla sem tam s manželem 3 dny, už sem to zde myslím psala 🙂

kinos
2. kvě 2012

jjj psala, pak se tě na všechno poptám 🙂 od kufru až po volný čas 😀

veverka.terka
2. kvě 2012

@kinos klidně 😉 já sem to tam úplně milovala, fakticky to bylo po všech stránkách úžasný a potkala sem tam úžasný lidi, se kterýma sem se skvěle bavila a taky si s nima mohla o všem popovídat. je to fajn, když tě tam ti lidi neznají a mají na tebe takový nezávislý pohled.

kinos
2. kvě 2012

@veverka.terka tak to se budu těšit 🙂, měj se hezky. Já jdu dneska chrapkat, papa

kuka17
2. kvě 2012

Špatně ani tam nechodí. Jednou jsem tam byla a už nikdy více. Na buduce jdeme na inu kliniku. 😝

veverka.terka
3. kvě 2012

@kuka17 co má tohle znamenat?!?!

onno
3. kvě 2012

Ahoj holky jak se všichni máte?
@danielahe moc mě to mrzí co se Vám stalo.Já mám ještě všechny prarodiče a bojím se až to jednou příjde.
@veverka.terka moc pěkná fotečka
Bolí mě v krku byla jsem včera na výtěru teta to dělá ,tak že tam zatím nic nemám že se musí ještě počkat do zítřka.Doktorka mě řekla že si mám koupit v lékarně byoparox.Dneska už je to o 100% lepší.

onno
3. kvě 2012

Taky bych Vás ráda všechny poznala.

veverka.terka
3. kvě 2012

@onno ahojky, dík za pochvalu, úplně se čevenám 😀 no, mně taky pobolívá v krku a lehtá v nose, ale už 3.den, spíš si myslím, že je to nějaká alergie a v lékárně mi doporučili oscillococcinum, že je to homeopatikum, tak by to nemělo být pro tělo moc drastický a už je to taky lepší 🙂 ale jinak bioparox je úplně super věc! taky, když mě bolí v krku nějak víc nebo manžela, tak si to pár dnů stříknem a je to dobrý 😉 sice je to pěknej hnus, šílená hořčina,ale fakt účinný, nedám na něho dopustit! a jak vy pokračujete dál? já mám zítra kontrolu před KETem.