Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

jananovacek
4. kvě 2012

@daguli 😀

ivetka77
4. kvě 2012

Dobre ranko holky!Jak se vam vede? Ja mam dnes volno, po obede jdu do poradny a pak zas leharo🙂 Doufam, ze se mrnousek bude pekne mrnousit 😵 😵

danielahe
4. kvě 2012

@daguli 😀 😀 😀

veverka.terka
4. kvě 2012

ahojky, tak dneska sem byla na UTZ před KETem, sliznice je 7 mm, údajně je to tak akorát. a KET bude ve středu 9.5., už aby byl mimoušek u mě 😉 a taky po dloooouuuhééé době super pokecání s Dankou 😉 😉 😉
a ještě sem se chtěla zeptat, když Texl ve středu neordinuje, kdo mi asi bude KET,doktor Šula? dělat vám někdo jinej KET než Texl? no, ten doktor Šula mi není zorvna moc sympatický, setkala sem se s ním jendou na UTZ a bůsobil na mě tak divně 😖

jananovacek
4. kvě 2012

@veverka.terka Teri, ja jsem mela KET ve stredu a taky mi ho delal prim. Texl, mozna jen nema ambulanci, ale transfirek ti urcite udela sam pan nejvyssi 😀 😎 Mozna se zkus dopredu zeptat

veverka.terka
4. kvě 2012

@jananovacek jo, to je možný 🙂 . no, zeptat se můžu, ale i kdyby ne, tak to nebudu stejně kvůli tomu rušit nebo odsouvat 😀 uvidíme....

onno
4. kvě 2012

@veverka.terka Šula také zavadí.Není špatný je sním sranda.Parkrát jsem ho zažila.A doktor no řek mě jinou délku sliznice,ale já si všimla že na té obrazovce předemnou je jinčí číslo. Říkal že to zaokrouhlujou u Texla jsem si toho nevšimla.Ale možný je že to dělá taky.Myslím třeba když ju máš třeba 7,6mm ,tak oni jí zaokrouhlí na 8mm.Přeji moc moc štěstíčka.

veverka.terka
4. kvě 2012

@onno tak uvidíme, kdo mi zavede mimouše 😉 děkuju, snad se to tentorkát povede....a jak se máš ty?co novýho?

onno
4. kvě 2012

Čekám na Ms včera jsem dobrala Proveru.Malej s tatínkem odjeli do neděle na tábor tak tady jsem sama.Jinak nic moc jsem nějaká unavená furt bych spala.Jak je tobě?

veverka.terka
4. kvě 2012

@onno tak taky se ti to pěkně krátí žejo 😉 jéé, tak aspoň si budeš moct odpočinout a nebudeš muset vařit, uklízet, hlídat manžela a syna 😉 😉 😉 to já bych zase pořád nechce jezdila, šmejdila, chodila mezi lidi, ale s vycházkama 4h se toho moc pojezdit a prošmejdit nedá, ale to neva. jinak je mi fajn, hlavně psychicky sem úplně v pohodě ZATÍM!!! 😎

onno
4. kvě 2012

@veverka.terka byď úplně v klidu bude vše OK

veverka.terka
4. kvě 2012

@onno 😉 dík za podporu 😉

kinos
4. kvě 2012

@veverka.terka to je super, ty jo, už jen pár dní a je to tady - to to uteklo 🙂. To je fajn, že ti je dobře. Ještě, že nechodíš do práce, aspoň jsi hezky v klidu. A jakto že máš vycházky jenom čtyři hodiny?

onno
4. kvě 2012

@veverka.terka to je fakt já mám 6 hodin

veverka.terka
5. kvě 2012

@kinos @onno nevím, v Heliosu mi řekli, že mi dají jenom 4h a kdybych pak byla těhu, tak mi to prodlouží můj gynekolog na 6h. ale tak co už, to nevadí, hlavně, aby se mimoušek uchytil a zůstal tam, to je nejdůležitější! i když nekdy je to dost omezující, když potřebujem zajet někam dál,tak se bojím, abych to stíhala v rámci vycházek a nedojela pozdě. máme totiž i některý příbuzný trochu dál od nás....
@kinos docela to uteklo, já se doma fakt nenudím, pořád kolem sebe někoho mám a taky vaření, úklid, nákup...a hnedka je večer 😉

jananovacek
5. kvě 2012

@veverka.terka Za zeptání nic nedáš, když tam pan primář bude...já jsem to tak dobře zvládala asi i díky němu. Pan doktor Šula je taky super, ale s panem primářem jsem měla od první chůzky pocit, že to klapne, tak jsem ho chtěla mít i u transferu. Ale je jasný, že nemůže být vždycky všude a ostatní to dělají stejně dobře, ale pocit je pocit 😀 Je dobře, že seš v pohodě, myslím, že už se tě mimoušek nepustí 😉

veverka.terka
5. kvě 2012

@jananovacek optám se, ale nebudu z toho dělat žádnou tragédii, když nebude provádět KET Texl, sice bych rači, ale myslím si, že všichni si dávají záležet stejně a tu chvilku to vydržím s kýmkoli, hlavní je výsledek 😉 😉 😉

adriana1010
5. kvě 2012

Holky, nestávalo se Vám, že Vás z té Provery bolela hlava? Mě bolí už asi 6-tý den ☹ , tolik ibalginů jsem nespořádala snad za celý život, vyloženě nemůžu ani pořádně otevřít oči... 😢

adriana1010
6. kvě 2012

Tak už mám prvníííí injekci za sebou 🙂)))

jananovacek
6. kvě 2012

@adriana1010 super 😉

danielahe
6. kvě 2012

@veverka.terka ahoj, mne delal et i ket dr sula a byl v pohode 😉

veverka.terka
6. kvě 2012

@adriana1010 ahoj Adri, já si myslím, že to může být z té provery, na každýho to působí jinak a přece jenom sou to hormony navíc a na ně tělo není zvyklý. já sem pro změnu měla po té Proveře lehce pořád průjem....a co injekce, je to v pohodě žejo? 😉

adriana1010
6. kvě 2012

@veverka.terka Injekce dobrý, akorát to pěkně štípalo 🙂, ale asi jen pár minutek, pak to bylo v pohodě 🙂, ale sama to nezmáknu ani náhodou 😀 a jak se v tom přítel vyžíval, normálně mi natáhl na gauč prostěradlo a oslovoval mě "milá paní" ulehněte si, píchneme Vám včeličku, nebojte, vůbec to nebude bolet, on si teď šíleně hraje na doktora a hrozně ho to baví 😀 a tak mě to rozsmálo, že jsem chytla šílenej záchvat smíchu zrovna s injekcí v břichu, tak se rozčiloval, že co jsem to za pacientku 😀 😀 , ale to se vážně nedalo 😵

ivetka77
6. kvě 2012

@adriana1010 Ahoj, tak bezva-prvni injekce je vzdycky nejhorsi, pak to jde jak po masle :D Drzim pesti,at se vse dobre dari!
Provera nevim-me z ni hlava nebolela, zkus se zeptat v Heliosu... 😉

ivetka77
6. kvě 2012

@veverka.terka Me delal Sula nejaky ultrazvuky a KET Texl,myslim, ze urcite oba pracuji stejne a Sula je taky pohodar-na me teda byl milej 🙂

veverka.terka
6. kvě 2012

@adriana1010 tak to je fajn, že to přítel bere takto s humorem a aspoň se je čemu zamát 😉 no, chvilu to štípe, ale pak je to v pohodě, uvidíš, po pár injekcích si tak na to zvykneš, že to bude úplně malina 😀

daguli
7. kvě 2012

Dobre ranko holky, jaky jste meli vikend?My super, byli jsme u nasich na venkove no parada...bourka nas nastesti stihla az v Brne 🙂
Adri,drzim pesti! 🙂

ivetka77
7. kvě 2012

Teda,tady to dnes zije🙂 Kde jsou vsichni? Dasi vypada to, ze dnes tu povalime tehu diskuzi 😀 Kolikaty jsi uz vlastne tyden?

veverka.terka
7. kvě 2012

ahojky holky
@ivetka77 @daguli Ivi, taky mě ráno zrovna napadlo, že se v tom ztrácím a musím se vás optat, kolikátý ste týden, nemáme to totiž v profilu, jak Danka 🙂
a jak se jinak máte? těhulky určitě krásně a my čekající kapku víc napjatě že 😉 😉 😉

veverka.terka
7. kvě 2012

teda, tady je opravdu nějak pusto.... ☹