Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

kinos
20. kvě 2012

@veverka.terka No teď už se spíše nervuju já, že to v červenci s tou stimulaci nestihnu začít :(. MS dorazila mnohem rychleji než měla a vypadá to, že v lázních přijde tak v polovině června, a pak nestihnu 16. den v červenci. Jéjku když já už čekám dlouho...

danielahe
20. kvě 2012

@adriana1010 tyjo, tak to je klavesnice celkem odolna, kdyz vydrzela džus 😀 , to ta nase po caji prestala okamzite slouzit 🙂

danielahe
20. kvě 2012

@werinka1 ahoj, ja splodila prvni ditko diky heliosu a druhe taky 🙂 . Prvni pokus 2 embrijka na ET a chytlo se jedno, pak druhy pokus Et nic a Ket vysel 😉 ...jinak mudr Textl je super, moc hodnej a trpelivej vse vysvetlit. Pokud je potreba udelaji vsemozny testy, aby nasli pricinu, proc to nejde, je fakt, ze u nas je zhorseny spermio, tak mne uz tolik nezkoumali. Obcas se najde nejaka vytka(nic neni dokonale 🙂 ), ale celkove nedam na helios dopustit. Je tu super pristup, toto je moje zkusenost 😉 .Snad ti to pomuze a preji hodne stesticka 🙂

danielahe
20. kvě 2012

@veverka.terka
@adriana1010 holky vemte me sebou pliiiiz 🙂 🙂 🙂 🙂 , doma mam ted celkem dusno, tak se potrebuji na chvilku zdejchnout 🙂

adriana1010
20. kvě 2012

@danielahe dančo tak pojd 🙂, hele tak my budeme na sedmou a jak budeme hotový a zakotvíme někde, tak dojdeš, at tam s nama nemusíš čekat, co myslíš?

kinos
20. kvě 2012

@veverka.terka
@adriana1010 zítra si to užijte 🙂 a hezký zbytek večera

kinos
20. kvě 2012

@adriana1010 Úplně mi vypadlo, že jdeš zítra na krev. Tak taky držím palečky, ať je všechno v pořádku. Pa

adriana1010
20. kvě 2012

@kinos Děkuju 🙂, doufám, že mi zase neřeknou at zvýším dávky :(, to už by mě hráblo 🙂, holky jdu se taky vyvalit k telce, zítra zase tady 🙂 pááá

jananovacek
20. kvě 2012

@adriana1010 To je normalni, že se ty davky upravuji jak reagujes...ja jsem mela sice celou dobu stejnou davku, ale je to bezny, proto se chodi tak casto na kontroly, aby se to hlidalo a pripadne upravilo, takze neni duvod vysilovat 😉 😎 Kliiiid 😉 Zitra si to uzijte 😉

werinka1
20. kvě 2012

@veverka.terka Jj, děkuju, už jsem dohledala. Jenom sakriš ta dááááálka. Přes celou republiku. Ale asi to zkusíme. Do třetího pokusu musíme dát vše.

werinka1
20. kvě 2012

@danielahe Děkuju moc. Snad se nám už brzy poštěstí jako tobě. 🙂

kinos
20. kvě 2012

@werinka1 Jjj, my to máme taky daleko /z opačné strany republiky/ 😉 , ale snad to půjde 🙂. A Texl nám dokonce sám říkal, že na kontroly, pokud teda výslovně netrváme, abychom chodili do Heliosu, máme jít za svým gynekologem, takže myslím, že dálka zas není taková katastrofa.

onno
21. kvě 2012

@adriana1010 @veverka.terka Ahoj jak jste dopadli?Doufám že dobře.Myslím na Vás .Zítra jedu do Heliosu na ultrazvuk a krev.

veverka.terka
21. kvě 2012

@werinka1 dálka je sice veliká, ale pokud by to mělo vyjít, stojí to za to 😉 jezdí tam i páry ze Slovenska, Ostravy....

veverka.terka
21. kvě 2012

ahojky, já sem dopadla výborně!!! HCG je 522j., takže úplně paráda 😉 😉 😉 sem taaak šťastná!!!hlavně, aby všechno pokračovalo i dál dobře. příští čtvrtek mám UTZ a pak už Helios opustím a budu chodit jenom ke své gynekoložce.
Ada taky pak písne, jak dopadla,ale taky dobře 😉 a s holkama to bylo super žejo Dany a Adri 😉

danielahe
21. kvě 2012

@veverka.terka vidis, ze to vsechno dopadlo dobre 😉 , ted uz te bude trapit zaha cele tehu 😀 😀 😀 a muzes zacit nakupovat tehu oblecky 😀 😀 😀 , nasla jsem neco malo z tehu obleceni na bon prix, ale maji to tam sice celkem probrany, ale nejake gatky by tam snad mohli mit 🙂
Jo s holka to bulo super, jen jsem o par stovek lehci, kafe bylo v Tchibu a taam bylo mooc lakadel, kdyz probihal tyden pro miminka 🙂 😀 😀 😀, ale to povleceni je fakt krasne, uz se tesim, az ho budu pouzivat 😉

danielahe
21. kvě 2012

jo a jinak uz mimouse citim, je to zatim sem tam a jenom pri urcitych polohach a hlavne v noci 🙂 , ale je to moc hezke, zatim pa, jdeme na chvili ven, kdyz je tam tak hezky 🙂

kinos
21. kvě 2012

@veverka.terka 😀 😀 😀 😀 Jééééé to mám velikánskou radost. SUPER. SUPER. Těhulko těd si to začni užívat 🙂

veverka.terka
21. kvě 2012

@kinos děkuju moc! však se taky dočkáš 😉 😉 😉 už sem konečně i klidnější, ale ještě až bude mít prcek srdíčko, tak to bude zase o krapek lepší 🙂
@danielahe no, ta žáha, to asi bude oříšek, doufám, že to nebude celý těhu, není to zrovna příjemný, hlavně v noci 😒 ale hezky sis to užila, i nakoupila a udělala mimouškovi radost 😉 na ten bonprix časem kouknu, ani sem netušila, že tam mají těhu věci....

ivetka77
21. kvě 2012

@werinka1 Ahoj werinko,ja osobne jsem nejstastnejsi,ze jsem sla do Heliosu,doporucuji to komu muzu a zatim se nikdo mym doporucenim nezklamal.Stejne tak i me to doporucili znami...fakt si myslim, ze je to dobra volba, podle me jsou to profici a znaji ty nejnovejsi metody.... Ja uz jsem teda tehulka,takze me se to piska, ze, ale na to, ze jsem do ted pouze potracela je myslim dobre skore,kdyz mi pomohli na prvni pokus a prvni transfer...Tak preji stastnou volbu a hodne stesti!!!!

ivetka77
21. kvě 2012

@veverka.terka Ty jo Terko, takovy HCG snad nemam jeste asni ted!!! 😀 Moc gratuluju, to je boziii! Uzivej si to-zaslouzis si to! 🙂

ivetka77
21. kvě 2012

@adriana1010 no jo, klasika, adri se vali u telky 🙂 prosim te,to tam jeste davaji neco, co jeste neznas? Teda krom TV novin? 😀 A neboj,kdyby Ti zase pohli s hormony,tak bud jen rada-je to lepsi,nez je nechat tak jak jsou a zvrtat stimulaci, no ne? 😵 😵

werinka1
21. kvě 2012

@veverka.terka Pokud by se měl dostavit úspěch, tak to za to stojí bez váhání. Mě totiž zaráží, že nám ani na jeden pokus nikdy "nedošly" embryjka tak daleko, abychom je mohly kultivovat do stádia blastocysty. Vždycky nám je museli vložit už třetí den. To co jsem zatim vyčetla, tak u vás holek z Heliosu se asi tohle většinou zadaří alespoň u jednoho embryjka. A tam je samozřejmě potom mnohem větší šance na uchycení. Mimochodem velice ti blahopřeju ke krásné hodně HCG!!!!!! 😉 Chci takyyyyyyyy 😢

werinka1
21. kvě 2012

@ivetka77 Děkuju. Budem teď muset pár korunek našetřit a zřejmě to nějak prostě vykoumáme a vyrazíme na ty Brňáky 😀

werinka1
21. kvě 2012

@kinos Kdyby to takhle bylo možné, tak je to rozhodně pár cest ušetřených. Teď ještě záleží jak se na to bude dívat muj gyn, ale v tom by snad neměl být problém.

cuddle
21. kvě 2012

@werinka1 kočko když se rozhodnete pro Brno , tak nezapomeň , že tu máš spolubojovnici - klíďo nabízíme azyl - přeci jen už spolu společně chvilku bojujeme 😉 - jinak určitě Ti PGD udělají na pojišťovnu u mě taky po tom potratu nebyl problém - jediná nutnost je opravdu kvalitní blastocysta - která bude mít už dostatek vyhatchovaných buněk, aby je mohli odebrát. Však sama uvidíš co by Ti navrhli a co případně za testíky by u tebe dělali, nebo jestli by jim stačili zaznamy z toho co uz mas hotove, urcite bych si zajistila fotodokumentaci vseho co uz mas hotove pro porovnani

cuddle
21. kvě 2012

@veverka.terka 😵 😵 😵 to je hodnota , vysoka - krásný číslo

werinka1
21. kvě 2012

@cuddle Si moc hodná, děkuju. Snad pokud by nebylo jiné schůdné řešení....jinak nechci otravovat. S tim PGD by to bylo fantastický, ale takovou naději si vůbec nedělam. V našem případě by byl úspěch "obyčejná" blastocysta. Budem muset našetřit nějakej peníz, jsme teď docela vycuclý. Ale já jsem téměř rozhodnutá. A ty záznamy mam naštěstí snad všechny, takže doufam, že bysme nic víc absolvovat nemuseli.

cuddle
21. kvě 2012

@werinka1 neboj urco otravovat nebudete - jinak mozna bych pocitala se spermiogramem, pac ten nam v Heliosu vysel uuuuuplne jinak a mnohem hur nez predtim, ale to je to nejmensi 😉

werinka1
21. kvě 2012

@cuddle Moc děkuju. 🙂 Jj, ten spermiogram je opravdu to nejmenší 🙂