Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

veverka.terka
8. čer 2012

@kinos jo, a v práci už to vědí...byla to teda od nich přetvářka jako blázen, ale proběhlo to v klidu 🙂

danielahe
8. čer 2012

@veverka.terka ahoj, jo jde to, prcek je obcas zivejsi a nekdy musim tresat pupkem, aby se tam pohnul a jak mela jistotu 😀 😀 😀 😀 , ja jsem taky nic nekupovala ze zacatku, ale jak budes tak v tom 13tt, tak to prijde 😀 . Ja si pisu s holkama na diskusi TP listopad a tam prave uz nektere latkuji a moc si to chvali a takoveto, ze nase matinky skladovaly plinky v kbeliku s vodou, to tam nikdo nedelal a navic jsme zjistila, ze v tech papiracich je vytazek z ropy a vim, ze jirula se mi z novorozeneckych peprsek osypal, takze jsme musela kupovat eko papirace a ty jsou celkem drahe 🙂 ...taky jsem furt takova nalome, je mi jasne, ze s papiracema neni takova prace, ale prej ty latkove vyjdou levneji, tak nevim jeste, do porodu casu dost 🙂 http://www.latkovepleny.cz/node/126 http://www.anavy.cz/anavy/6-O-latkovych-plenach

danielahe
8. čer 2012

@veverka.terka jee, tak mi dosel konecne balicek s obleckama z bazarku 😵 😵 😵 , moc hezke, ikdyz je to onosene a nejdrazsi kousek byl za 29kc 🙂 , takze i s postou me to stalo 260kc 🙂 ....tyjo,a le dovezl mi to takovy mlady fesny pan postak a ja valila dolu v pyzamu, mastnou rozcuchanou hlavou 😀 😀 😀 , jsme asi velky dojem neudelala, no nic pro vsechny pripady se budu muset zacit malovat hned po ranu 😀 😀 😀

veverka.terka
8. čer 2012

@danielahe však ještě máš dost času na rozmyšlení,každý má svoje pro i proti, to je fakt. jo, a taky ste říkaly, že s Aďou dofrčíte a zatím nic. Adruš se tady teďka moc neukazuje, nevím, co se děje....doufám, že to napravíte a stavíte se 😉

veverka.terka
8. čer 2012

@danielahe to je super! včera sem taky koukala na nějaký ty sety oblečení, různý mix. taky sem si říkala, že si pak něco takový v bazaru objednám, vyjde to cenově skvělě a oblečky sou úžasný! a ty to máš z bazárku přímo z koníka? copak se musíš líbit panu pošťákovi?! 😀 máš svýho chlapa a hotovo 😀 tak žádný malování a hotovo 😀 😀 😀

danielahe
8. čer 2012

@veverka.terka terousku, dneska to nepujde a moc se omlouvam...auto bohuzel nemam, takze dneska z toho musi sejit a navic nam prave necekane vcera prijel tatka, tak si budeme uzivat spolu 🙂 , ale kdybys chtela, tak bych se ho mohla treba snazit ukecat, ze bysme si k vam prijeli opect spekacky 😀 😀 😀 😀 , no jinak adrous tady tedka neni no, asi hladi bricho a na nas nema cas 😀 😀 😀 😀

veverka.terka
8. čer 2012

@danielahe já vím, že dneska nee, to nevadí, já jenom, jestli výhledově aspoň teda jo, byla bych ráda...no, pokud by vám nevadily všudypřítomný cihle, písek, míchačka... 😒 no, teďka je to takový na prd ☹ 😎 tak si užívejte taťky a doufám, že Adri se ozve a domluvíme se

danielahe
8. čer 2012

@veverka.terka kdyztak si udelame s jirikem vylet a treba pristi vikend bych jsme dojeli vlakem za tebou, ale to bys na nas musela nekde pockat, pac ja jsem takovej cestovatel nahovno 😀 😀 😀 😀 😀 😀

veverka.terka
8. čer 2012

@danielahe dobrá, tak uvidíme a domluvíme se 😉

adriana1010
8. čer 2012

holkyyyyy, nehladím bříško, pořád na něj ale čučím, zda tam někdo je, nebo není 🙂, já jsem pořád deprimovaná, jestli se to povedlo nebo ne, tak sem vám nechtěla kazit náladu 🙂,

adriana1010
8. čer 2012

jo děvčata, jak to je prosím s tím pregnylem? Kolik jednotek - tolik dní v tělě, čili 5000 j. to už je dávno pryč, že?

adriana1010
8. čer 2012

@danielahe
@veverka.terka holky tak něco naplánujem na pevno, ale to chce až bude hezky, a já si v neděli udělám test..to bude 7 dní..to už tam přece musí být nějaký dušíček 🙂, taky chci jet už jako těhule 🙂

flyaway
8. čer 2012

@tulipanek82 Taky to bylo mé tajné přání, nicméně to bylo až podružné - na prvním místě bylo hlavně otěhotnět! 😀 No a na dalším, ať je hlavně vše v pořádku - že to bude holčička byl už jen takový příjemný bonus navíc... 😵

veverka.terka
8. čer 2012

@adriana1010 takže už zkračuješ testování?! 😀 ale Adri, i když tam 7. den nic nebude, tak to nic neznamená. myslím, že i některý holky, myslím Ivetka, zde psaly, že třeba 8. den tam nic nebylo a pak 10. ano, takže žádnej stres a hlaď bříško, ať si to Laurinka dobře promyslí a zůstane u tebe 😉 😉 😉
klidně se s Dankou domluvte, jak to bude vyhovovat vám,já se přizpůsobím,ale fakt by to chtělo, aby bylo pěkný počasí....

veverka.terka
8. čer 2012

jinak jenom tak orientačně otázka na holky těhulky, kdy se dá poznat,jestli to bude holčička nebo chlapeček, v kolikátým týdnu vám to řekli? nee, že by mi na tom nějak extra záleželo, jen sem takovej zvědavec a těším se, až budem vědět na jakýho mimouše se konkrétně těšit 🙂

adriana1010
8. čer 2012

@veverka.terka Já vím Terko, ale tobě se tam dušík objevil kdy? Ty si testovala taky docela brzy, že?

kinos
8. čer 2012

@danielahe To je super, taky jsem nakupovala pro neteře takové balíčky. 😉 I když to nebylo s takovou milou donáškou, vždycky na poštu :( 😀 . Už se těším, až budu nakupovat pro malého mimouška (chtěla bych chlapečka a manžel holčičku, takže to máme spravedlivě rozdělené 😀 ) Ale jméno máme vymyšleno pouze pro holčinku 😅 .

Vy už jste všechny moc daleko 😉, trvá mi to, trvá...

kinos
8. čer 2012

@adriana1010 ahojky, držím palušky. Jak to tak pozoruju, tak toho hořčíku ještě asi spálím fest 😕 . Těd čekám až něco začne, pak se budu stresovat nad hodnotama, pak budu čekat na testík... ajaj, mám málo hořčíku, tak asi začnu hooodně papkat. Jsou to nervy, co? Ať to Adri honem utíká.

veverka.terka
8. čer 2012

@adriana1010 testovala sem už 6. den,a le to nic, 7. den tam byl fakt jenom mini dušík, ale byl....

adriana1010
8. čer 2012

Holky myslíte si, že můžu utrogesta polykat, než zavádět? Podle mě je to lepší, někde jsem četla, že se tím i může poškozovat sliznice..nebo je to jedno?

danielahe
8. čer 2012

@veverka.terka no da se to poznat asi zhruba od 15 tydne, ale zalezi jak kvalitni utz ma mudr, s urcitosti mi to mudr rekla v 18tt 🙂

danielahe
8. čer 2012

@kinos vsak se taky dockas 😉 , ja si na druheho bobecka musela pockat 7 let 😉. a treba se vam zadari jak kluk tak i holka 😉 . prvni ditko nym bylo jedno, i kdyz ja chtela holku a u druheho jsme chteli oba holku a zase klucik 😀 , ted si hlavne rikam, aby to bylo zdrave a porod prezili oba dva 🙂 a taky si rikam, ze kluci maji vse v zivote jednodussi 😉 🙂

danielahe
8. čer 2012

@adriana1010 v dnesnich dobe se utrogestan strasne doporucuji ( pri jirikovi jsem dostavala po 3 meisice kazdy tyden injekci agolutinu), pry je lepsi zavadet, protoze to jde hned vsechno do perinky, kdyz polykas, tak ten hormon produkujes do celeho tela a muze se ti stat, ze budes unavena 😉 . Ja ho musela polykat, pac jsem krvacela, takze asi je to ve finale jedno 🙂 , aspon si to myslim 🙂 🙂 🙂

adriana1010
8. čer 2012

@danielahe díky Dančo 🙂, asi je to fuk, budu zatím zavádět a kdybych krvácela,tak budu polykat, je to asi fuk 🙂, akorát mi ted neustále strašně v podbříšku něco bublá, to je šílený, nevím co to je :(, holky mě z toho čekání hrábne fakt, ale to asi každýho..🙂

veverka.terka
8. čer 2012

@adriana1010 Adri, souhlasím s Dankou. zavádění je lepší, že tam jde víc té účinné látky a taky to nemusí procházet trávícím ústrojím, kdežto při polykání jo. pokud je vše OK, určitě raději zaváděj. ptala sem se na to i v Heliosu a říkali, že je lepší zavádění pro tělo i pro mimčo samotný....no, to čekání je jak čekání na smrt, že 😀 jj, je to hrozně těžký a psychicky náročný, ale už jenom chviličku a budeš vědět víc 😉 😉 😉 vydrž ještě pár dní. 🙂

ivetka77
8. čer 2012

@flyaway Krasna fotecka, take se pokusim nejakou si tam vlozit 🙂

ivetka77
8. čer 2012

@kinos uz abych zacla hledat nejaky wellness pobyty s miminama 😀

ivetka77
8. čer 2012

@danielahe Ty jo, Cčka byly vzdycky muj sen 🙂 Ale teda na ten porod se tesim cim dal tim min...ale blizi se to, no...chjo... 😅

ivetka77
8. čer 2012

@adriana1010 jj Adri,souhlasim s holkami,take jsem zavadela🙂 Jinak cekani je na pytel.kolik Ti jeste zbyva dnu? Jestli jsi uz nevykoukala vsecky serialy, muzes si je trochu ukratit 😉

ivetka77
8. čer 2012

@adriana1010 prosim te a nebud deprimovana-vzdyt mas v sobe miminko!A jineho si nesmis nic pripustit;) Urcite to dopadne dobre! 😵 😵