Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

tulipanek82
28. čer 2012

@adriana1010 Coece snad to brzy prejde, musi to byt hrozny...moje kamaradka takhle skoncila na kapackach, protoze uz pak byla jako z Dachau...Ale to urcite nebude tvuj pripad, oni Te chcou jen tak pozlobit, abys vedela, ze je mas ! 😉

tulipanek82
28. čer 2012

Holky, stimuluje se tu vlastne jeste nekdo soucasne semnou?

tulipanek82
28. čer 2012

Mam pocit, ze je to tu tehu diskuze-coz je teda dobre, protoze me to moc povzbuzuje, ale nejak nezapadam do party 😅

adriana1010
28. čer 2012

@tulipanek82 Jak píšeš, je dobře, že tady je už tolik holek těhu, mě to taky povzbuzovalo, máš teda dlouhý protokol, že? Pokud jsem to správně vyčetla..., kdy začínáš s injekcema?

adriana1010
28. čer 2012

Ted tak přemýšlím, když mám tak krásně vypočítanej termín porodu na únor 2013, tak s těma dvojčátkama počítám tak prosinec..🙂, jsem zvědavá jak se budou holky držet u mamky 🙂. Terezka je 3 týdny napřed, ale rodit budeme určitě stejně :D

danielahe
28. čer 2012

@adriana1010 tak to fakt mudr bilkovou neznam 😀 ,hlavne aby nebyla pomatena jak pani koordinatorka 😀 ..to ja nevim jestli si te tam pozvou, treba tam budes chodit na kontroly jeste ted treba, pokud mas vseho gynekologa jinde, tak asi budes chodit ke svemu...nebo se muzes prehlasit k nekomu z heliosu, pokud tvuj gyndar nesplnuje tvooje pozadavky 😉
@tulipanek82 my tehule budeme za chvili odpadat, jak houby po desti, takze sem nove tehulky musi nastoupit 😀 😀 😀 😀 😀

danielahe
28. čer 2012

@adriana1010 jen ja vam odrodim prvni lajnu 😠 , no rodit se mnuo nemuzete a ja na vas cekat nebudu, to bych rodila asi 8kg dite 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

veverka.terka
28. čer 2012

holky, vy ste se teda rozjely 😀 konečně je tady co číst a na co reagovat 😉 😉 😉

jananovacek
28. čer 2012

@adriana1010 Ja chodim k dr. Bilkove do Heliosu a je super, muzu doporucit 😉

jananovacek
28. čer 2012

@danielahe No, Dani, asi fakt nejsem takovy exhibicionista 😀

veverka.terka
28. čer 2012

@tulipanek82 ahojky, myslím si, že teďka asi stimuluješ sama 😉 ale neboj, brzo se přidají další holky a z tebe bude těhulka 🙂 🙂 🙂 myslím si, že každou chvilkou by se měla vrátit z lázní KINOS a taky bude stimulovat 🙂 je teda pravda, že se tu teďka víc řeší těhu témata než samotný IVF, ale neboj, my tě v tom nenecháme a pořád tě budem povzbuzovat 😉 😉 😉 mně to taky hrozně pomáhalo a dodávalo mi to sílu....

@adriana1010 teda Adri, jak píšeš, že hubneš, no, já teda taky docela, zhubla sem za tu dobu, co je mi blbě 4kg, ale moje gynekoložka mi říkala, že i když vážím víc než bych měla, tak v těhu není zrovna žádoucí hubnout....pozor na to, abys neskončila na kapačkách v nemocnici, takto dopadla moje ségra loni ☹ nechcu tě nijak strašit, ale není to žádná sranda.zkus jíst malý kousky jídla častěj a pokusit se to v sobě udržet. já vím, že je to hrozný, ale úplně vím, jak ti je, je mi totiž naprosto stejně, takže tohle nejsou jenom nějaký řeči do větru, ale mluvím z toho, co zažívám. no, taky si pořád říkám, kdy už to přejde, protože su jak chodící mrtvola, venku někde sem nebyla ani nepamatuju, protože to bych vyšla před barák a mohla se vrátit na záchod a do postele 😒 ☹ ale věřím, že to přejde, i u tebe, a mimoušci za to stojí, to si pořád říkám, když je mi nejhůř 😉 😉 😉 a ještě k té MUDR. Bílkové, tak na 100% není příbuzná s koordinátorkou Bílkovou a MUDR. Bílková je prý moc fajn, už to tady někdo před delší dobou psal, taky sem uvažovala, že zůstanu v Heliosu na gyndě, nakonec sem se teda rozhodla pro Boskovice, ale taky sem právě chtěla k ní.

veverka.terka
28. čer 2012

@jananovacek ale joo, taky sem něco šupni, aspoň oblečenej pupík, ať vidíme, jak se vám daří 😉 😉 😉

kinos
28. čer 2012

ahojte holčiny, tak lázně se krátí ... 😀
@tulipanek82 já mám taky dlouhý protokol a začínám stimulovat (resp. s proverou) v pondělí nebo neděli, ale asi v ponděli. Tak snad tu nabereme vzory 🙂
@danielahe krásné bříško!!!

danielahe
29. čer 2012

cate koceny, my valime za chvilku pro vyzo 😀 , vecer jsem si presivala saty, no...no...no vemin jstli vypadaly lepe v pudosnim stavu, ale co kdyz jsem si je pracne predelala, tak se s nima jdu dneska pysnit pred skolu 😀 😀 😀 😅

danielahe
29. čer 2012

hojly mame same jednicky 😉

danielahe
29. čer 2012

hojly, ja pisu cim dal tim hur 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...holky 🙂

kinos
29. čer 2012

@danielahe ahojky, ty jo, a pak že máš raubíře!!??? A samé jedničky 😵 😵 😵 😵. Gratuluju 😵 😵

danielahe
29. čer 2012

@kinos No to pani ucitelka musela zavrit obe oci a to vis, ze mu ve druhe tride nic neodpusti 😵 😵 😵 , ale dekujeme 🙂

adriana1010
29. čer 2012

Ahoj děvčata, Dančo, gratuluji Jiříčkovi k vysvědčení 🙂, je to šikula !!!
Já jsem dneska bez nálady, nevolnosti ustaly a spíš se přidaly tlaky v podbříšku, spíš mi to připadá, jak kdyby se to přestávalo vyvíjet..:(.., nevolnost tu tam..a nastupují opět klasické a známé křečet v podbříšku...achjo..

adriana1010
29. čer 2012

@veverka.terka Ahoj Terez, tak hubnutí se asi konat nebude, protože nevolnosti spíše ustupují, dneska jsem snědla normálně oběd, ne že by mi zrovna chutnal, ale dalo se to, jinak já k Dr. Bílkové už chodím delší dobu, tak ji dobře znám, je super, právě mě napadlo, jestli to není dcera.., myslím koordinátorku, nevím no...
Jak je jinak tobě? Lepší, horší? Už aby tě to přešlo 🙂

veverka.terka
29. čer 2012

@adriana1010 ahoj Adri, to je přece dobře, že je ti líp, moc nadšeně to nepíšeš?! ty křeče sou absolutně normlání, měl je zde snad každej z nás a není to nic špatnýho, tak buď v klidu!!!!mně je pořád dost blbě, chvílema je to trochu lepší, chvílema horší, někdy zvracím míň, jindy víc. dneska je zrovna ten horší den ☹ . co já bych dala za to, aby se to už uklidnilo, je to děsně vysilující. dneska sem musela jet nakoupit a myslela sem se, že se pozvracím v obchodě, fakt slast ☹ buď v klidu, užívej si léta a v podnělí uvidíš dvě srdíčka svých holčiček 😉 😉 😉

ivetka77
1. črc 2012

@adriana1010 Ahoj,ja pani doktorku Bilkovou znam, je hodna, mila...chodim k ni taky a bez problemu;)

ivetka77
1. črc 2012

@adriana1010 Jak pise Veverka, nelam si s tim hlavu, ja jsem taky mela krece, cele prvni dva mesice... 😉

ivetka77
1. črc 2012

@veverka.terka Nevolnosti v tom hicu musi byt pecka...jeste ze uz to mam za sebou...tak se drz, snad Ti bude brzy lepe...

adriana1010
1. črc 2012

No dneska je to už lepší, včera mi bylo snad nejhůř, ty nevolnosti lítají nahoru a dolů, včera mě kupodivu chytnul žlučníkový záchvat, přičemž žlučník mi vyoperovali před třemi lety..záhada, ale ta bezmoc si vzít léky, nebo s tím něco udělat, no trvalo to asi 12 hodin, dnes už je mi líp, ale chut na zvracení je stále, tak aspon mi holky částečně dávají o sobě vědět..🙂
Holky zítra už bude UTZ 🙂, myslíte, že když budu zítra 7+1, tak už by tam srdíčka měly být, že? Já jsem tak napjatá 🙂

veverka.terka
1. črc 2012

ahojky holky, padám hicem, doma máme 29 stupňů a k tomu ty nevolnosti- to je docela síla!!! 😝
@adriana1010 Adri, u mě je to taky, jak píšeš, někdy lepší, jindy horší. a srdíčka určitě vidět budou, neboj. už se určitě moooc těšíš že 😉 🙂

adriana1010
1. črc 2012

@veverka.terka ani nevis jak, to vis po trech potratech uz snad ani nejde si tehu skutecne uzivat jak se patri, ale snazim se co muzu, ale resim kazdy pichnuti, no uz aby byl za nami ten treti mesic, at mam trosku klid 🙂

veverka.terka
1. črc 2012

@adriana1010 no, vidíš, to já teda i bez potratů si to pořád neužívám a pořád se bojím, aby to bylo dobrý 😉 pokaždý, když du na kontrolu, tak se třepu jak ratlík....ale neboj, tentokrát už to vyjde 😉 😉 😉 zítra se pokocháš fazolkama na UTZ a uvidíš srdíčko a trochu se uklidníš 🙂 😉

cuddle
1. črc 2012

holky dala jsem prvni inzeratky na konika, ale jen takove letnejsi veci, at nelezi pres zimu a pokracuju az po dovolene, jen zabalit kufr a hura.....fuc z mesta

https://www.modrykonik.cz/bazar/prodejce/cuddle/

veverka.terka
1. črc 2012

@cuddle krásný věcičky!!!těším se, až něco nakoupím 😉 kampak vyrážíte na dovču, jestli to není tajemství? 🙂 krásně si to užijte, hnedka bych frčela taky....závidím....