Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

danielahe
6. říj 2012

no nic jdu neco delat, tak zatim pa

veverka.terka
6. říj 2012

@danielahe já též 😉

danielahe
6. říj 2012

@veverka.terka no hele ja s tim uz 100% pocitam, takze zadne zmeny nebereme 😀 😀 😀 😀 , adriana urco muze taky, ze? 🙂 🙂 🙂 🙂

veverka.terka
7. říj 2012

no a Adruš zase žádná odezva...tak co to je?! 😀 😎

werinka1
7. říj 2012

Ahojky, tak já vám nevim holky.....zatim mam pocit, že nic ☹ Ale já víííííím, je brzooooooo 😅 Když já sem tak nedočkavá. Dneska se nám počasí zkazilo. Včera bylo tak nááádherně. Asi zajedem do Mikulova, je tam nějaká jeskyně a taky zámek. Včera jsme se strašně přejedli 😅

danielahe
7. říj 2012

@werinka1 neblazni, samo, ze mas pocit, ze nic, neznam nikoho, kdo by 100% rekl, ze je tehu po par dnech 😀 😀 😀 😀 , vydrz aspon do 8 dne 😉 🙂 , to uz by tam neco slabouckeho mohlo byt 😉 , ale uplna jistota je az ten 10 den, hlavne klid a zadnej stres 🙂

werinka1
7. říj 2012

Tak teď jsme vrátili totálně promočení z Mikulova. Nejdřív jsme klesali dolů, pak zas stoupali nahoru 😀 Abyste to pochopily, nejdřív jsme si zašli do jeskyně v Mikulově a to bylo pořád dolů a dolů a pak jsme si ještě vystoupali na Svatý kopeček. No a tam nás stihnula pěkná průtrž. Moc mu to ubydlování dneska neusnadňuju 😀 Mam šíííílenej hlad a tak frčíme na něco dobrýho. Mám zálusk na lososa 😉
@danielahe Do 8 dne nevim nevim... 😅 asi mi to nedá a budu to chtít zkoušet už sedmý 😅 😀

tulipanek82
8. říj 2012

@werinka1 Ahoj Werinko! Ted to docitam, to jsou skvele zpravy, gratuluji k embryjkum a tomu co je v brisku drzim pesti,at Ti za par dni namaluje krasne dve carecky!!!

werinka1
8. říj 2012

@tulipanek82 Moc děkuju. Dneska třetí den a začínam být skeptická ☹ ☹ Chjooooo, ať už je to jasný.

kinos
8. říj 2012

@werinka1 a pročpak 😉 , vždyť vám dali krásnou blastocystičku, tak se neboj. to čekání se sice vleče ale vždyť zítra už je čtvrtý den 😉

werinka1
8. říj 2012

@kinos Když já mam pocit, že prostě nic ☹ ☹ ☹ Prsa jsem měla bolavý, asi nejvíc před odběrem a teď už nic. Podbřišek vůbec nic! ten první den po transferu po ránu jsem měla pocit jako na MS, hodně mě bolely vaječníky a toť vše. Ani únava....No já radši počítam s tou variantou že nic. 😒

kinos
8. říj 2012

@werinka1 Je třeba se zabavit něčím jiným 🙂, i když se to lehko řekne... Však teď nemůžeš mít žádné příznaky ještě, a je přece fajn, že tě nic nebolí. Jo a prsa, to je kapitola sama pro sebe 😀, to já jsem asi úplně mimo - mně ještě vůbec nebolely, pochybuju že jsou větší 😀. Ale jak terka kdysi psala je to furt o nervách 😉. Nejdříve přes stimulaci, potom kolik se jich oplodní, kolik jich zůstane, aby se pěkně zahnízdilo, aby vyšel testík, krev, srdíčko... a teď si říkám že se dlouho nic neděje a už se nemůžu dočkat kontroly, aby potvrdili, že mimi roste, jak má 😉.
A určitě počítej s lepší variantou a ke všemu je záloha dalších, kteří se na maminu těší! 😵

werinka1
8. říj 2012

@kinos Do dneška jsem byla vcelku zabavená, ale už odpo jsme se vrátili z Moravy a teď budu sama doma. Mam ještě dovču do konce týdne a to bude peklo 😠 Nevydržim sama se sebou 😠
Větší prsa bych taky brala, ale taktéž pochybuju 😀 no, já právě při tom prvním vydařeném-nevydařeném pokusu měla jakoby bolavý bradavky. Takže teď to beru jako špatný znamení. 😒 Že nebolí.....Ale musim si řikat, že každý těhu je jiný. No....slabá útěcha 😅
Ty nervy budou nekonečný. Když jsem potratila, tak jsem si řikala, že dvě čárky na testu ještě nic neznamenají a že se do tý doby, ani když je najdu, nebudu vůbec nervovat, budu pořád v klidu, jako že nic a vidíte samy.....už tady bláznim pár tejdnů 😅

kinos
8. říj 2012

@werinka1 Jéje tak to budeš pěkně trénovat nervy v klidu domova celý týden 😀. Hlavně že jste si užili chvilku volna. Ale teď to musíš vydržet sama s rýhující se blastocystičkou a ne sama ze sebou 😉. No jo je to složité, jak některé maminky tohle neřeší, ale věřím, že zase řeší jiné věci. A mimi taky potřebuje čas, aby rostlo, vždyť už tak láme rekordy jak rychle se vyvíjí 😉. Však jednu třetinu čekání do testíku máš za sebou 😉. Neboj!

werinka1
8. říj 2012

@kinos No joooo, musim vydržať 😀 Nic jinýho mi nezbývá že 😅

werinka1
9. říj 2012

Tak dneska už jsem naprosto přesvědčená, že to nevyšlo. ☹

veverka.terka
9. říj 2012

@werinka1 a z čeho tak usuzuješ? vždyť je ještě hrozně moc brzo hm 😉 🙂

werinka1
9. říj 2012

@veverka.terka Ach jooo, měli jsme na té dovče zůstat déle. Já se akorát pozoruju. Bych si nejradši nafackovala sama sobě. Do pátku, dýl to s testem nevydržim, nevydržim sama se sebou. Fakt. Když já mam pocit, že prostě nemam žádnej pocit na těhu 😒 Akorát bych furt bulela 😖 Asi budu muset hodit noťase z okna, jinak budu neustále lovit na koníkovi a vůbec na netu různý příznaky a nepříznaky a já nevim co ještě 😠

werinka1
9. říj 2012

Asi jsem vás měla upozornit, že nevydržíte ani vy se mnou 😀 😀 😀 Kdyžtak se se mnou nebavte a řikejte si, bláznivka bláznivá, pořád taky vyšiluje 😀 😀 😀 😀

veverka.terka
9. říj 2012

@werinka1 ježínkote, vůbec nic nevyhledávej!!!!to je to nejhorší, taky už sem na to přišla, že se tím člověk akorát pak víc stresuje. a tohle je navíc tak individuální záležitost, že každá to má absoluně úplně jinak. však vidíš i nás, někdo něco cítil, někdo nic, někoho bolelo břicho, někoho prsa...vůbec tohle neřeš a počkej až, co ukáže test! já vím, sou to úplně šílený nervy,ale vydrž a nevzdávej se předčasně!!! 😉 😉 😉 zvládly sem to všichni, tak to taky zvládneš 😉 🙂
hele, my to vydržíme 😀 holky už sou zvyklý, já sem taky docela dost vyšilovala a holky mě zde zkidňovaly 😀

werinka1
9. říj 2012

@veverka.terka 😀 😀 😀 Já vím já vím já vím. Chjoooooo ale je to prostě k zbláznění! ☹ Musim si vymyslet nějakou činnost. No, nevim jestli na ten test nebude v pátek brzo, bude to teprv sedmý den. Ale jak už jsem vyčetla, tys měla dušíka viď? 😅 Já to stejně prostě dýl nevydržim. O to bude maximálně příjemnější zjištění, že když v pátek bude bílo a pak krev ukáže opak 😅

werinka1
9. říj 2012

Akorát je zvláštní jak jednotlivé CARy doporučují po transferu každej něco jiného. Nebo ne vyloženě něco jiného, ale jedna skupinka doporučuje více méně klídek, nesexovat, nic netahat těžkýho, šetřit se. A pak ta druhá, řekla bych menší, kam patří Helios, ten zas jakoby nic. Nic nezakazuje, krom koupání ve vaně a extrémních sportů je vše povoleno. A třeba v Plzni, tam mi dávali antibiotika po odběru vajíček, pak jsem si píchala dexamed před transferem, poté jsem zobkala ještě prednison a píchala si fraxiparin. Ale jsem ráda, že tady ne. Stejně jsou to všechno převážně kortikoidy a to jsou pěkný svinstva.

ivetka77
9. říj 2012

@werinka1 Páni Werinko, to jsou super zprávy! Vidíš, já jsem to tušila 😵 😵 Gratuluju k transferu a k mrazáčkům! A budu na vás myslet,at se mimiskovi dobře daří! 😵

ivetka77
9. říj 2012

@werinka1 a žádnou skepsi teď nepotřebujeme! pryč s ní! Prostě za pár dní se zařadíš mezi nás těhule a bude! A o nic nejde, kdyby ne teď, tak máš ještě ledňáčky, kteří to jistí!!! 😵 😉 🙂

ivetka77
9. říj 2012

@werinka1 by ly jsmena tom všecky stejně;) a všecky jsme nakonec těhulky 😀 takže my Tvé šílenství přežijeme nebooj 😀
Jinak správně, určitě se něčím musíš zabavit! Co třeba jít po nákupech? Kup si lak na nehty, rtěnku,ať se mimču líbíš, pak něco slibného na sebe,ať se líbíš také chlapovi(dokud ještě nejso jako malý slon) :D Pak si kup knížku, ať máš co dělat po nákupech a čokoládu, ať máš co mlsat u čtení 😀

ivetka77
9. říj 2012

@werinka1 Werinko co se týče doporučení po transferu, myslím, že v Heliosu se prostě snaží dostat nás do psychický pohody, podle mě si na tom nejvíc zakládají a fakt je, že je to asi podstatná část úspěchu...holky co otěhutní spontálně o tom ani neví většinou...a kdoví co při tom všechno dělají...takže proč ležet a stresovat se, když můžeme žít normálně a cítit se v pohodě,no ne? 🙂

werinka1
9. říj 2012

@ivetka77 Tak mě tu teď byla rozptýlit kamarádka. Potřebovala bych aby se tu střídaly jedna za druhou 😀 No vidíš knížka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mam jednu co jsem chtěla přečíst. Super nápad!!!
Jinak zatim jedinej příznak kterej bych našla, je takovej hojnější výtok. Trošku vodovější, říznutej utrošem 😀 Pamatuju se že jsem ho tenkrát taky měla a když to podruhé nevyšlo, tak jsem měla sucho, jen ten utroš.....ale stejně je brzo, může to ještě přestat. Spíš jsou zatim moje pocity skeptické noooo 😠
JInak máš pravdu, že když otěhotní holky normálně, tak nemaj šajna kolik dní tak proč z toho dělat nemoc 🙂

veverka.terka
9. říj 2012

@werinka1 no, měla sem dušíka, ale fakt jenom dušíka a to někdo může někdo nemusí mít. 7. den je fakt brzo 🙂 a někdy dřív z holek, nevím, jestli to nebyl Ivetka, psaly, že i 8. den nic a pak 10. den byl tetsík pozitivní. jj, snaž se nějak rozptýlit 😉

veverka.terka
9. říj 2012

@werinka1 souhlasím ve všem s Ivetkou 😉 😉 😉

werinka1
9. říj 2012

@veverka.terka Hmm, ale já to asi dýl jak do sedmého dne nevydržim. 😅 Ale budu se snažit 😵 A jdu na tu knížku 😉