Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

kinos
16. led 2013

@lucmora V nemocnici na gynekologické ambulanci, řekneš že máš IVF, a zda by ti mohli odebírat krev s tím, že výsledky potřebuješ hned v ten den. I když naše oddělení není nejlepší, tak to vzali úplně v pohodě, jen chtěli vědět, co všechno se zjišťuje a jak často a to všechno dostaneš v Heliosu (myslím, že se zjišťují tři hodnoty a ty vždycky nahlásíš do Heliosu) a z Heliosu ti podle toho řeknou jestli nějak upravovat dávky nebo tak. Jo a ten ultrazvuk taky přímo na ambulanci gynekologické. Ten ultrazvuk by mi určitě u mého gynekologa udělali a jak jsem psala s tou krví by to byl problém, protože oni ji ani každý den neberou u mého gynekologa, ale ta nemocnice ji bere pořád 🙂.

danaho
16. led 2013

@andulka79 Utrogestan zavádím taky. Říkám tomu svině klouzavý 😀 Ten můžu vysadit zítra až řenou z krve že je to negativní. Pregnyl se to jmenuje u nás jsme píchali Ovitrelle. Jsem na injekce hrozný srab,ale za poslední rok už jsem celkem v pohodě,jen si to stále nepíchnu. Ale asi kdybych musela,tak to taky zvládnu.
@kinos super a už máte pro chlapečka jméno?

lucmora
16. led 2013

@kinos díky jsi zlatá a můžeš si pro výsledky zavolat nebo pro ně musíš chodit osobně? a jak bývají fronty na ambulanci? 🙂

lucmora
16. led 2013

@andulka79 super, vezmu sebou manžela ať se to naučí (píchat tu injekci do zadku) ten bude mít radost 😀 😀 😀 😀

lucmora
16. led 2013

@danaho ty jsi ted taky po ket? já ani tentokrát na krev nepůjdu, pro mě ztráta času, u mě testy fungují a jednoduše si vysadím 12 den utrouš předtím zkontroluju ještě testem jestli náááááááhodou a počkám na meses.

lucmora
16. led 2013

@kinos kinos a prosím ty jsi odkud?

danielahe
16. led 2013

@danaho jojo domluvis se s nima a neschopenku ti vystavi 😉

lucmora
16. led 2013

@danielahe jj v Heliosu jsou v pohodě dost mě to uklidnuje, i přesto že se nám nedaří a musím jezdit takovou dálku. ☹

andulka79
16. led 2013

@lucmora 😀 já se přiznám do nikoho bych nepíchla 😝

lucmora
16. led 2013

@andulka79 já asi ano, mám už roční zkušenosti, neustále si píchám před ketem, to jsem zapomněla dodat, že jsem kolikrát stimulovala před ketem a ani k němu nedošlu, nedorostla sliznice, takže jsem opravdu zkušená,kdyby mě někdo požádal. do druhých to je ještě jednodušší.🙂 rozhodla jsem se omezit lekaře 😀 😀 😀 jenom mě totiž stresuje..teda myslím, na tyhle maličkosti jako pích.do zadku 😀 😀

danaho
16. led 2013

@lucmora já jsem dnes 12 den po KET 2 blastocyst a nic. Na krev se u nás musí 😠
@lucmora zkus pít kontryhelový čaj. Hokám to na sliznici pomáhá.

andulka79
16. led 2013

@lucmora tak to smekám já řekla,že víckrát bych do toho nešla !!! Ale asi je to tím,že už dva kluky mám...nemít děti tak bych asi taky udělala cokoliv 😎

lucmora
16. led 2013

@andulka79 já už mám taky dvě děti 🙂 chci strašně moc 3dítko, miluju děti a nedovedu si být bez nich.taky mám 2 kluky a u třetího je mi to taky jedno, jen si chci to 3mimi. proč by jsi do toho nešla?

lucmora
16. led 2013

@danaho už jsem o tom slyšela a od jakého dne se ten čaj pije?

lucmora
16. led 2013

@andulka79 taky půjdu do 3 IVF a pak končím, už na to psychicky nemám.Ale sakra jednou se zadařit musí ne? ☹ ☹ ☹ ☹

lucmora
16. led 2013

@danaho danaho já jsem 7 den po KET, taky to nevyšlo hlavně cítím vaječníky jak když vypuknout, tlačí na ně asi menses... ted si dám měsíc padla a pa pak zase stimulace na 3 IVF a zase dlouhý protokol aby toho bylo co nejvíc ..ach jo 😖 Tady se na krev taky musí,ale já na ni nepůjdu, počkám prostě na menses většinou příjde do 2 dnů.

andulka79
16. led 2013

@lucmora ten hyper syndr. mě fakt stačil sem posera... 😢 už doufám,že to nebudu muset řešit ( né s tebou ) ... porodím prďolku a fakt tři kluci i s chlapem stačí 😀

andulka79
16. led 2013

@lucmora jasně že musí a flušu na tebe těhotenství ...VLASTNĚ NA VŠECHNY SNAŽILKY JASAN HOLKY 😉 TEN FLUSANEC JE PRO VÁS VŠECHNY !!!!!!!

danaho
16. led 2013

@andulka79 co to na mě přistálo za flusnec ? 😀 😀 😀 😀 Jo to je těhu bacil děkujuuuu 😵

danaho
16. led 2013

@lucmora to nevím,já jsem ho nikdy nepila ☹ Sliznici jsem měla vždy v pohodě

andulka79
16. led 2013

@danaho není zač,to posílá Nicolas a mazej už dneska něco dělat 😀 taky povalím za pár minutek....

danaho
16. led 2013

@andulka79 chlapeček bude Nocolas 😅 😅 😅 teď už tak maximálně pobalím apůjdu domů. Zítra budu dohánět co jsem dneska zameškala. Tak ne že tady budete zase kecat,nerada bych měla absenci 😀 😀

kinos
16. led 2013

@lucmora na výsledky jsem vždycky jenom volala a krev taky berou hned a jdeš

danielahe
16. led 2013

@lucmora ja si myslim, ze to neni nebezpecne pro tebe, ale popravde nevim, jak moc ovlivnuje hormonalni lecba zdravi zeny, ale pro srovnani zenskeho tela je tu kontryhel 😉
@katuleb ahoj, v heliosu jsi na spravnem miste 😉
@lucmora ja mela asi 8 mm 🙂 , ale na rust sliznice je pry dobry lneni seminko, grepfuit a cervene vino 😀 😀 😀 😀 , to u me vedlo 😀 😀 😀
@kinos tyjo, ty uz budes za chvili nakonci 😵 😵 😵 , 27 tt, ani se nenadejes a bobka budes mit u sebe 😉 , jen nevim, co cekate..holku nebo kluka? 😉

katuleb
16. led 2013

@danielahe ahojky moc děkuji za vyjádření,taky moc doufám,že jsem se dobře rozhodla... 😉

kinos
16. led 2013

@danielahe sice podle jednoho mlaďocha holku, ale podle velkého ultrazvuku Pavlíčka 🙂 😀 Ty jo no, utíká to neskutečně 😅. Teď tak trochu začínám koukat po porodnicích - chtěla bych po těch všech peripetiích zažít jiný přístup než bývá. Máme rodinnou známou, co dělá dulu, tak asi zkusíme ji.

danielahe
16. led 2013

@lucmora v heliosu moc fronty nebyvaji vetsinou jsi do 30 minut hotova 😉 a pro vysledky se vola 😉 , pokud se nezmenily pravidla 😅

danielahe
16. led 2013

@kinos Ja mela u porodu vlastni PA, jirka mi rekl, ze ji zaplati cokoliv, jen aby tam se mnou nemusel 😀 😀 😀 😀 a muzu rict, ze jestli se povede treti drobek, tak jdu rodit zase s PA a moji tetou 🙂 🙂 🙂 , porod byl super, i kdyz jednu chvili jsem padala na drsku 😀 😀 😀 😀 . Jo dulu si vem, pomuze ti, ja chtela co nejprirozenejsi porod, aby to byl zazitek a ne utrpeni 😀 😀 😀

kinos
16. led 2013

@danielahe Jjj moje řeč, taky chci aby to bylo co nejpřirozenější. A jelikož mám vyhřezlé plotýnky, a zatím nemám problémy, tak nechci aby mě automaticky šupli na císaře a ke všemu ještě ten přístup některých porodnic, co jsem slyšela je, že takhle "to dělají, vydrželi to všechni a oni nebudou nic měnit" - a to se mi nelíbí, zvlášť teď co chodím na kurz k jedné dule, a ta mi říkala, že ani u ozev nemusíš ležet (což by bylo super pro moje záda) atd. Chtěla bych mít taky miminko po porodu co nejdýl u sebe.

lucmora
16. led 2013

holky a ten kontryhel se dá sehnat v lékárně? no rozhodla jsem se pro to 3 IVF, bojím se kolik toho budeme mít a jak to celý dopadne. Nejradši už bych to měla zasebou 🙂)
@katuleb, ty chceš taky 3 mimčo?