Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

lojzicka80
22. říj 2014

Zdravim holky, dlouho vas ctu a podle pozitivnich zkusenosti jsem se rozhodla pro Helios, ale vase posledni prispevky mi moc optimismu do zil nevlivaji ☹ Mela bych za par dni delat TT, ale bojim se neuspechu, snazime se o mimi uz 4 roky a taky uz mi to pekne leze na palici...

jawuna
22. říj 2014

Jejda holky, tady je nějaká blbá nálada :( Je mi to líto, že se nedaří, ale ono se to určitě zlomí, uvidíte.
Myslím, že pejsek je super nápad!

jawuna
22. říj 2014

@lojzicka80 Ahojky, vítám tě! Doufám, že s tvým příchodem přijdou i dobré zprávy 😉 Držím moc palce 😉

genio
22. říj 2014

@artepka84 no prozatím asi leden, ale nevím, prozatím na to moc nemyslím. máme teď naplánovanou dovolenou asi po 3 letech tak se na ni moc těším pak Vánoce a pak uvidíme 🙂 až se na to budu cítit tak půjdu a snad to půjde 🙂 a pejska ano, budeš se mít o koho "starat" a myšlenky budeš mít jinde. Můžu doporučit boloňského barevného 🙂 nasměješ se s ním a není až tak náročný a strašný mazel 🙂

artepka84
22. říj 2014

@genio Dovolené jsou moc fajn, mne udelaly dobre i lazne, kde jsem byla pred posledni stimulaci. Kampak vyrazite? Díky za podporu s pejskem, mela jsem kdysi psa a to o tom clovek vubec nepremyslel, proste chci psa a bylo. Ted zvazuju vsecky varianty, jak to zvladnem- co dovolene, nemoci, sluzebky, proste jestli se zvladnem o nej postarat tak, abychom byli stastni nejen my, ale i pejsek. Ale ted si rikam, ze az tu bude, tak proste pro nej udelame vsechno a nejak se vse vzdycky zaridi. Zamilovala jsem se do fr. buldocku, maji pry uzasnou povahu a jsou to takovy komici ufuneni, coz ja ted potrebuju🙂 Na bolonskeho se schvalne kouknu, tuhle rasu neznam.

kinos
22. říj 2014

Zase jsem tu nakoukla po nějaké době a vidím, že to tu ted nějak není moc pozitivní :(. Je mi to moc líto, a všem vám mooooooooooc držím pěstičky. Ach jo, to je tak nespravedlivé, jak někdo musí snášet tolik stresů... Těm kterým to teď nevychází, jeďte na dovolenou, i když vím, že čas utíká... ale určitě je lepší, když je budoucí maminka co nejméně ve stresu. Já před samotným ivf byla na 4 týdny v lázních a moc mi to psychicky pomohlo. Jo a pak k transferu pro Helios je třeba vzít sebou veverku 🙂 (to jen takový tip pro příště), už ani nevím proč se to říkalo. Nejsem pověrčivá, ale když je člověk "zoufalý", dělá zajímavé věci. Takže i my měli veverku sebou. A nechali jsme ji v kufru auta 😀 - byla totiž velká, no veverku, co jsme měli vycpanou na schodišti od dědy a bibičky 😀 😀 😀 . Holky držte se!

lojzicka80
22. říj 2014

Veverku jsem teda nemela 🙂 tak kdyztak priste, i kdyz doufam, ze priste uz zadny nebude... a tobe se podarilo?

kinos
22. říj 2014

@lojzicka80 Jjj, máme krásného 1,5letého chlapečka. Určitě žádné příště (pro první miminko 😀) nebude! No ale ona tam určitě nějaká veveruša běhala po stromech, však je podzim, chrastí zásoby na zimu!

genio
23. říj 2014

@artepka84 no jedeme do dominikány, je to i takové pozdní svatební cesta 🙂 jedeme na 2 tydny takze si budem uzivat jen jeden druhého, daleko bez stresu 🙂 prospěje nám to oběma a pak se uvidím co bude dál 🙂 na boloňské koukni ale barevné, ti obyčejní jsou bílí a ti se mi teda moc nelíbí. Akorát to je spíš domácí pes no 🙂 a nelíná což je taky docela výhoda http://bolonka-bolognese.webnode.cz/ koukni 🙂

bbibianca
23. říj 2014

Ahoj holky, tak já hlásím 1 DC. Volala jsem do Heliosu a 7.11. mám užívat Proveru, 14.11 diferelin a pak až dostanu MS nejpozději však 32 DC volat do heliosu - na krev a na ultrazvuk.. Byla jsem štastná po tom rozhovoru asi 5 minut, než přišel mistr se pochlubit, že bude po 2. dědečkem a ptal se na nás 😒 Jsem z toho zase celá špatná... na psychice mi tady ty hloupé dotazy opravdu nepřidají... ☹

artepka84
23. říj 2014

@genio Super, díky. Tak si krásně odpočinte a užijte sluníčka a moře. O víkendu se jedem mrknout na jednoho čumáčka, tak uvidíme. Muzu se jeste zeptat, jak vsecko s pejskem zvladate? Bydlime v panelaku a rodice nejsou zatim z pripadnych hlidani nadseni🙂
@bbibianca Držím palce, ted uz to pofrčí rychle, uvidíš. A na kecy lidí nedej, oni si to nekteri neuvedomujou, ze to kazdy nema lusknutim prstu.

artepka84
23. říj 2014

@madlenka87 Tak zítra jim na utz ukaž, jak to ma všecko výstavně vypadat pred ketem!🙂

bbibianca
23. říj 2014

Děkuji za podporu. No, já už to mám naplánované snad dobře a nic to nezkazí.Vzhledem k tomu, že mám CAR daleko jsem rozhodnutá pro neschopenku teď 16. DC tj. 7 lisopadu začnu s proverou, 14. listopadu v pátek s injekcemi. 15. listopadu k nám dojdou malíři, 17. listopadu je svátek a cca 19. bych měla dostat MS a ted nevím jestli od 1DC se jezdí na odběry a utz, ale ted je mi to jedno. Tím jsem chtěla říct, že bych si šla 18.11. pro neschopenku. V klidu bych teda mohla hlídat malíře a pomalu začít péct na Vánoce. To by znamenalo ještě 3 pracovní týdny. A z toho příští týden je svátek a jeden den jsem na školení. Snad se nic vážného nestane. Byla bych ráda, kdyby mi alespon jeden plán vyšel. Je fakt, že mně těch plánů poslední dobou moc nevychází. Zase mám pocit, že se mě v práci chtějí zbavit, tak snad to nebude dřív jak jsem si naplánovala 😒

lojzicka80
24. říj 2014

Ahoj holky, rozdychavam to uz od rana a nemuzu tomu uverit, ale rano jsem mela na testu 2 carky!!!

babulkaba
24. říj 2014

@lojzicka80 Jééé, tak to moc gratuluji, to je úžasná zpráva 🙂 Tak doufám, že se to konečně zlomilo a teď už půjdou těhulky jedna za druhou 😵

artepka84
24. říj 2014

@lojzicka80 Super, gratuluju! Měla jsi embryjko po pgd?

bbibianca
24. říj 2014

@lojzicka80 Ahojky moooc gratuluji, já jsem ted nerozhodná, ale snad mě tvá dobrá zpráva přiměje k IVF. Já dnes přispěla do 2 diskusí, s tím, že jsem potratila 3 x. Žádná chyba nikde se nenašla, ale přesto jsme se rozhodli podstoupit IVF a někdo mi odepsal, že IVF je zbytečné vyhazování peněz, jestliže to jde samo. Tak teď jsem na vážkách. Jak jste to měli vy?? Texl nám doporučil IVF s PGD a dlouhý protokol

genio
24. říj 2014

@artepka84 no my přímo právě pejska nemáme, jsme na paneláku a oba máme časově náročnou práci, takže byl by chudák pořád sám ☹ mamka má na baráčku 🙂

janina_08
24. říj 2014

ahojte baby. teda,nepáčia sa mi tieto smutné správy čo tu čítam :( ja som sa chcela pochváliť, že som po transfere od stredy, ale teraz keď vidím túto vlnu, tak sa normálne bojím... strašne mi je ľúto, že vám to nevyšlo 😢 snáď budeme čoskoro všetky nasledovať @lojzicka80...

jawuna
24. říj 2014

@lojzicka80 Přidávám se s gratulací, holky jen tak dál, kdo bude další??? 😉

lojzicka80
24. říj 2014

Holky dekuju vam moc vsem! Meli jsme 2 embryjka na geneticky vysetreni a dobry bylo jedno, ktery mi zavedli. Myslite, ze je to vetsi jistota nez normalne? Jakoze uz to vydrzi az do konce?

bbibianca
25. říj 2014

@lojzicka80 Ahoj, no nejsem v tom zbehla, ale osobne so myslim, ze to je prave to jedno co by bylo pri prirozene ovulaci a to jedno nejsilnejsi, tedy prezivsi. Nelam si hlavu nad tim Drzim vsechny palce.. Urc... Tomu nepomuzes jen si ublizis..

bbibianca
25. říj 2014

Ahoj holky, jsem celá nesvá pořád jsem čekala na MS a ted už zase nikde.. Asi to blbě počítám nebo co. Já nevím, poraďte prosím. Od pondělí špiním ve středu jsem ráno objevila trochu krvavé stopy, ale pak to přešlo ve špinění černé výrazné cucky a dost.. večer už to začalo krvácet a to hodně, ve čtvrtek jsem skoro vykrvácela a v pátek jen takové slabé krvácení a dnes už nic. Jsem z toho na nic. Od kterého dne mám tedy 1 den cyklu počítat?? Počítala jsem od čtvrtka, protože, to začalo krvácet pořádně až ve středu odpoledne - večer. Ale to by znamenalo, že menstruaci jsem měla jen dva dny čtvrtek, pátek. Což si myslím, že je blbost. Prosím, prosím poradte. Potřebuji to kvůli té stimulaci. Od 16 DC mám začít užívat Proveru a ted nevím jestli to mám správně vypočítané.

madlenka87
25. říj 2014

@lojzicka80 Strašně moc gratuluju! To jsou báječné zprávy 🙂 A kolikátý den sis ten test dělala, jen tak pro zajímavost, prosím. A kdy jdeš na krev? A neboj, po pgd má určitě větší šanci, proč by se jinak ta vyšetření dělala 😉 Držím dál palečky, ať čárka sílí a vše je jak má být!
Holky, já včera na utz taky dobrý, sliznice krásná 9,5 mm, probíhající ovulace, pregnyl netřeba a po krvi termín ketu stanoven na středu. Těším se! 🙂

bbibianca
25. říj 2014

@madlenka87 Tý jojo toto uteklo 🙂 Ted už to určitě musí vyjít a budete mít krásného ježíška.. 😉 Já ted začala hodné pochybovat nad IVF. 😒 Začínám mít dojem jak jsem výše psala, že mi nějaká dobrá duše napsala, že pokud se daří otěhotnět přirozeně jsou to vyhozené peníze...

andryst
25. říj 2014

@bbibianca Ahojky,zavolej si koordinátorce....ta ti to určitě řekne...Jinak já si myslím že to počítej od toho čtvrtka.
@lojzicka80 Moc gratuluji,ať se tě to pěkně drží 😉 a aspoň někdo když my nic.

madlenka87
25. říj 2014

@janina_08 Ahojík, moc ti držím palečky, ať se miminku u tebe líbí 🙂 A podávej nám zprávy 😉
@bbibianca Taky bych počítala od středy, ale klidně si do toho heliosu zavolej, určitě ti v tomhle poradí víc než my tedy v. Já si myslím, že to pgd by pro vás mohlo být hodně zásadní, a tudíž bych do toho šla. Jako asi bys dřiv nebo později otěhotněla přirozeně zase, ale budeš se zas nervovat a strachovat? Takhle budeš vědět, že jsi pro to udělala maximum.

madlenka87
25. říj 2014

@babulkaba A v jaké fázi jsi ty? Už jsi byla na transferu?

babulkaba
25. říj 2014

@madlenka87 Jo, už jsem byla, tak doufám, že teď najedeme na pozitivní vlnu 😉

madlenka87
25. říj 2014

@babulkaba Paráda, určitě jo! @lojzicka80 mi zvedla náladu 🙂 Tak teď
@janina_08 , pak ty a pak já 😉 Jééé, já bych nám to holky tolik přála!