Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

thebe
21. led 2016

@lenusaak Primo u ni se nic nepodepisuje, dala nam to domu, at si vse procteme v klidu a prineseme az v den odberu. Takze klidne jdi sama 🙂

lenusaak
21. led 2016

@thebe tak super 🙂))) zítra budu držet pestičky at vše dobře probíháá 🙂))

jawuna
21. led 2016

@thebe Tak držím palce, aby jich bylo co nejvíc ;)
No u mě to teď nevypadá nijak ;) Už dvě dětičky mám, ale pořád ještě hlodá červíček....máme v Heliosu ještě jedno embryjko a když vidím, jací jsou to miláčci, tak ho tam asi nemůžeme nechat...asi...i když moc nepočítám, že by to vyšlo, to by byla fakt haluz největší 😀

jawuna
22. led 2016

@thebe Tak coooo? Jsem napnutá jak struna 😉

wendissek
22. led 2016

Holky závidím vám ze uz se u vás něco deje a mic van držím pesticky. My byli teprve 13ledna na konzultaci a testech ted čekáme na výsledky prujde mi to nekonecne

jankadvor
22. led 2016

Ahoj holky. Potřebovala bych radu. Už přes dva roky se snažíme o mimi. Bohužel se nedaří. Mám za sebou 3 nepovedená IUI a teď stimuluji na IVF. Chtěla jsem se zeptat jestli mám dělat vše jak normálně nebo díky více jak 12ti hodinovým směnám a tahání nákupů i do pater bez výtahu (například basa plná piv a pár tašek k tomu, nebo 6 1,5l petlahví v jedné a druhé ruce a pak zpět pro zbytek nákupu asi v 6ti taškách taky občas do patra) s tím přestat nebo lépe to vše nějak omezit? Mám strach, abych tím něco nezkazila, a to vše snažení tím nezničila ☹

kinos
22. led 2016

@jankadvor Tak asi možná normálně, ale to tahání spíše omezit. A nebolí tě bříško, když taháš těžké věci?

thebe
22. led 2016

@wendissek Tohle dlouhe cekani asi zazivala kazda z nas, ale jak to tak byva, nakonec to utece a ani se nenadejes a pujdes na odber, pak na transfer a pak... ;)

thebe
22. led 2016

@jawuna Hihi, transfer za mnou, nakonec s hodinovym zpozdenim, protoze jsem nemela dostatecne plny mocak. Pak poprani, at me za 5 dnu zacne bolet bricho, ze to bude dobre znameni (asi se mi pripadne trochu rozjede ta hyperstimulace) a sla jsem ;)

thebe
22. led 2016

@jawuna Jinak bych tam asi to jedno embryjko taky nenechala jen tak lezet ladem ;) at priroda sama rozhodne, co ma byt. Kolik embryi jste meli na zacatku?

jankadvor
22. led 2016

@kinos Zatím mě bolela vždy jen záda, ale teď jsem začala píchat i Merional a nechci nic riskovat. Přecejen to není zrovna levné ty léky. A pokud mi má v únoru vše vyjít a hlavně se pak udržet, myslím, že bych neměla nic tahat. Aspoň se toho bojím.

wendissek
22. led 2016

@thebe neboj vše dobré dopadne a za chvilku na testiku budou krasne dve čárky

jawuna
22. led 2016

@thebe Hodně štěstí, držím palce!!!

jawuna
22. led 2016

@thebe Měli jsme v druhém IVF 3 zdravé po PGD, takže zůstává ještě jedno. To víš, že ho tam nenechám 😀

thebe
23. led 2016

@jawuna Takze vzdy to vyslo po prvnim transferu?

jawuna
23. led 2016

@thebe JJ, dvakrát transfer, dvakrát mimi 😀 A kolik jste měli embryjek vy?

thebe
23. led 2016

@jawuna Tak to je parada! To jsou krasny priklady 🙂 my mame 5 embryi, jedno ted ve mne 🙂

jawuna
23. led 2016

@thebe super skóre 😉 tak ho pěkně hýčkej 😀

kinos
24. led 2016

@thebe A kdo ti dělal opu a transfér?

thebe
24. led 2016

@kinos U obou jsem mela stesti na Texla.

kinos
24. led 2016

@thebe Tak to je super 😀, kéž by aspoň v jednom případě vyšel také Texl 🙂.

jawuna
25. led 2016

@kinos Můžeš se na to zkusit zeptat, nám to sám nabídl, ale kdyby to bylo o víkendu nebo tam nebyl, tak bych to asi neřešila. Ale byli jsme rádi, že tam byl 😉

thebe
25. led 2016

@kinos
@jawuna Ja ho tam taky rada mela, protoze je fajn, ale jinak si myslim, ze na vysledek to nema vliv ;)

kinos
25. led 2016

@jawuna
@thebe To asi máš pravdu, ale zkusím se příště zeptat - snad na něj natrefím ve středu na ultrazvuku.

jawuna
28. led 2016

@thebe Tak co, už se cítíš těhu? 😉

thebe
28. led 2016

@jawuna :DDD Ne, necitim, zadny priznak se jeste nedostavil. Zacinam z toho byt takova nesva, Texl mi rikal, ze by me melo zacit bolet bricho a ono je uplne v pohode 🙂 Jsem nervozni a nedockava a to jsem teprve 6. den po transferu.

jawuna
28. led 2016

@thebe To je ještě brzo, ptám se jen tak ze srandy, páč tady vždycky všichni řeší už dva dny po transferu, že nemají žádné příznaky 😀 já jsem je neměla vůbec celý těhu, akorát mi rostlo břicho, takže buď v pohodě 😉

thebe
28. led 2016

@jawuna Jj, je to kolikrat usmevne, co vsechno se tady resi. Doufam, ze jsem tak nekde uprostred 🙂 furt jsem byla v pohode, ale ted uz jsem taky nervozni.. Jee, to zni jako idylicke tehotenstvi.

jawuna
28. led 2016

@thebe No až na ty konce suprové těhotenství 😉
Nervózní jo, to je jasný, ale stejně na tom člověk nic nezmění a nic nemůže ovlivnit...a taky to nikam neuteče 😀 tak jsem testovala až 10. den a nestresovala se zbytečně dopředu.

kinos
28. led 2016

@thebe Hlava děravá - ten pregnyl se také aplikuje do bříška, že?