Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

kinos
19. únor 2016

Tož holky, teď se v Heliosu vůbec nedaří. Honem, honem nějakou těhulku, ať se zvedne nálada! Před třemi roky byly těhule všechny, teď ani jedna. Jak to? By mně zajímaly teď ty statistiky, to přece není možné!
Tak držím všem moc palečky @evabrno ať se u vás miminkům líbí a holky co se chystají na ketík, ať už máte rostoucího mimíska v bříšku.

jankadvor
19. únor 2016

Holky, jak dlouho po ET jste šly na KET? A kolika z Vás se to povedlo? Díky. Dneska po 13.h výsledky z krve na HCG a info co dál.

jankadvor
19. únor 2016

@evabrno Dej vědět jak jsi dopadla a držím pěsti. Texl prý nosí štěstí 😀 Já měla na ET doktorku.

evabrno
19. únor 2016

Děkuji 😉 .I tobě přeji hodně štěstí.včera pro mě byl úspěch ,už jen to,že se bylo embryjko životaschopné,na obilnaku v den ketu mi oznámili,že 2 embryjka co rozmrazily nebyly životaschopné,uplně jsem se sesypala.na obilnak jsem uplně zanevřela.ET ti dělala asi doktorka Filková,u té jsem byla na odstranění polypu,je toková nepřístupná,chodila jsem k ni i na konzultace

evabrno
19. únor 2016

@kinos Děkuji,doufám ,že statistika neuspěchu se brzy změní a budou tu samé těhulky 😉 .kdyby se tomu dalo nějak pomoci,je to na přírodě.Já mám za sebou potrat a 1 neuspěšné ivf,tak doufám,že v heliosu to klapne 😀 a zadaři se nám všem

terebo
19. únor 2016

Ahojte, chci se zeptat, slyšela jsem na Helios nějaké negativní zkušenosti. Můžete mi doporučit, který doktor je tam dobrý? Je vůbec možné si doktora vybrat, nebo vás prostě přidělí k někomu...

lenusaak
19. únor 2016

@terebo primář Texl 🙂 vyber samozřejmě máš, jen na primáře je trošku delši čekaci doba 🙂
a co si slyšela na Helios? myslim si, že Helios patři mezi kvalitní kliniky! podle metod, postupu, jak si pacientku hlidají ... standartne delaji to co, jine kliniky vubec .... hlavně ti nic nenutí aby na Tobě vytěžili co nejvic penez 🙂 to jsem se už dvakrat přesvedčila 🙂)) do Heliosu jezdi i holky z Prahy a dokonce i ze slovenska 🙂)))

terebo
19. únor 2016

@lenusaak Je to zvláštní, právě jsem to slyšela naopak, že v Heliosu ždímají z lidí peníze a podstrkují jim nepotřebné procedury a prý Texl je tam právě nejhorší. Ale můj gyndař mi Helios doporučil, tak by mi bylo trochu blbé jít jinam, ikdyž je pravdou, že mám i dobré osobní reference na jinou kliniku.

zirafka1988
19. únor 2016

@terebo doktoři jsou všichni kvalitní, jen bohužel u některých jde někdy poznat, kterou nohou ráno vstali 🙂 až na Texla, toho jsem snad nikdy neviděla špatně naladěného 🙂 je to asi jako s každým zařízením, když je tam člověk spokojený, třeba jako my, tak ti to pochválí. pokud se najde někdo, kdo tam spokojený nebyl, tak ti to samozřejmě nepochválí. sto lidí, sto chutí, sto jiných zdravotních problémů.

terebo
19. únor 2016

@lenusaak Hlavně tedy nechci vyvolat nějakou hádku a podobně, jsem si vědoma toho, že kažé ženě může vyhovovat něco jiného, chci jen slyšet nezávislé názory 😉

zirafka1988
19. únor 2016

@terebo myslím si, že žádnou hádku nevyvoláš 🙂 od toho ta diskuze není, ba naopak, je od toho poradit, poznat názory a zkušeností jiných 🙂
může se klidně stát, že zrovna na tu kliniku, na kterou máš dobré osobní reference se tady najde zase jiná děvčica, která ty dobré zkušenosti nemá 🙂

lenusaak
19. únor 2016

@terebo http://www.b-tv.cz/4Web/Vlna_z_Brna/Vlna_z_Brna... zkus mrknout, třeba ti to pomuže udelat si trochu obrázek o Heliosu -) ale je jasný, že každy ma své dojmy , sve nazory a tak i jako nekomu Helios vyhovuje tak druhýmu ne🙂)) mne taky gyndařka doporučila Helios 🙂 a nebo mužeš zajit nezávazně na konzultace do vic klinik a sama se pak rozhodnout 🙂)) vím, e si holky chvali aji Reprofit a Repromedu 🙂))

thebe
19. únor 2016

@lenusaak Juu, to jsem nevidela. Zkouknu ;)

terebo
19. únor 2016

@lenusaak Děkuju moc na videjko i za ostatní názory 😉 jsem vděčná za přátelský přístup 😉

jawuna
19. únor 2016

@terebo Jak píšou holky, nejlepší obejít víc klinik a udělat si názor...ale z mojí vlastní zkušenosti je Texl borec nakonec 😉

jankadvor
19. únor 2016

@evabrno Ano, ET mi dělala Filková ☹

jankadvor
19. únor 2016

@lenusaak A jezdí tam i z Vídně 🙂

cadem
20. únor 2016

@lenusaak jee už se mi po Texlíkovi stýská.Doufám že na něj příště budu mít štěstí🙂

jankadvor
20. únor 2016

@cadem Taky v to doufám 😀

renda12
20. únor 2016

Holky tak já měla odběr vajíček u texla trans u filkove vše super ona taková trochu zdrzenliva ale hodně pečlivá a mám v bříšku 5 měs kluka hned první pokus u nich vyšel akorát ta recepce je taková pomalá a gyn na ult nevím už jméno je takovej frajer ale dobrý vše 🙂

renda12
20. únor 2016

Jinak holka když se obj řekněte že chcete k promari já to pak tak dělala a žádný problém

cadem
20. únor 2016

@renda12 No to bohužel nejde, protože jsem objednána podle DC a záleží kdo má službu;) Na odběr vajíček jsem si "objednávala Texla, ale taky mi to vyšlo zase na Filkovou, ale byla ok.I při transferu potom, takže jsem měla Texla jen na stupních konzultacích a pak všechny kontroly už vyšly na Filkovou.Příště jdu taky na utz v pondělí,takže se zase mineme, tak třeba na ten transfer alespoň to vyjde;)

zirafka1988
20. únor 2016

@renda12 tak to jsme měli stejně. Taky jsem mela Texla a Filkovou. A nevím nevím, že by dělali v heliosu kluky? Taky čekáme klučíka 😊

zouhar
20. únor 2016

My mame z Heliosu krasnou zdravou dvoumesicni holcicku..☺☺☺☺

zirafka1988
20. únor 2016

@zouhar Máme tam ještě 4 mrazacky, tak třeba mezi nimi bude taky holčina ☺

veverka.terka
19. bře 2016

Juj,holky,se divam,jaky je tady mrtvoooo. Co noveho?Nejake ve tehulky?My se chystame na 3.IVF ted na jare a furt resim,jestli zustat v heliosu nebo zkusit jinde...

jawuna
19. bře 2016

@veverka.terka Trošku tady zdechl pes 😉 Už jste se byli ptát někde jinde?

jankadvor
19. bře 2016

Ahojka holky. Mě po zkončení MS čeká UTZ, jestli nemám srůsty. Pokud ano půjdu na Hystero, a pokud ne jdu na KET mého jediného embrijka (6ti denní). Tak teď čekám na MS a vypadá to takto 🙂

cadem
20. bře 2016

Ahoj všem.Já hlásím potvrzené těhu od pátku.Jupíjajou;)Vyšel KET od Texlíka-prostě nosí štěstí;)Držím všem ostatním palce;)

tehulka1167
20. bře 2016

@cadem Jak přesně u tebe probíhá UTZ kolikátý DC? A kolikatý DC jdeš na transfer? Bereš Utrogestan před transferem?