Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

tulipanek82
14. srp 2012

@lenuleeee Tuhle paní doktorku neznám.Já jsem teď sama změnila zubaře za zubařku a ta mi udělala zatím první plombu-velmi důkladně asi a drahé to nebylo,ale uvidíme, co bude dál, nechci z jedné zkušenosti dělat závěry a doporučovat...
Jak se vlastně máš?

danielahe
14. srp 2012

@tulipanek82 A jak se citis ty mamino 😉 ? doufam, ze probiha vse tak jak ma 🙂

kinos
14. srp 2012

@jananovacek Ahojky, tak vím co je PGD jenom z mého studování o IVF 😉, ale neměli jsme. My jsme totiž původně šli do klasiky, s tím, že manžel měl ukázkový výsledek, ale v den odběru katastrofa, takže jsme šli do ISCI, a z našich bobísků 13, které jsme nechali oplodnit, nám zůstal jenom jeden. To je takový zázrak!!! Zítra jdu na krev, tak snad to bude dobré a bude ze mě oficiální těhule.

kinos
14. srp 2012

@tulipanek82 dneska ráno jsem taky testila a byla tam, síce ještě to není nějaká síla a vidíme ji 🙂. Příznaky ani ne, občas mě bolí bříško, ale zatím jinak nic a co ty? Hlásila jsi výsledky krve do Heliosu a ještě další věci?

tulipanek82
14. srp 2012

@kinos Ja jsem hlasila i HCG abrzy doufam budu hlasit srdicko... 🙂

tulipanek82
14. srp 2012

@lenuleeee Prosim Te , ja jsem uplne mimo, ted koukam, ze jsi se ptala na zubare v Brne-ja jsem z Ceskych Budejovic🙂 Tak jeste, ze jsem Ti neposlala kontakt na svou zubarku, mela by jsi to trochu z ruky 😀

tulipanek82
14. srp 2012

@danielahe Zatim vse dobry, jen me strasne boli bricho a prsa,ale to je pry normalni 🙂 Uz se tesim az mi naroste brisko, doufam, ze budu mit takovy pekny jako mas Ty 🙂

kinos
14. srp 2012

@tulipanek82 díky, tak budeme hlásit 🙂 A z ultrazvuku se hlásí nějaké info?

lenuleeee
14. srp 2012

@tulipanek82 Ahoj 😀 😀 To nevadí. Stejně už moc nemám nervy na hledání někoho jinýho 😝 Prostě půjdu tam a uvidím, třeba budu mile překvapená. Trochu se bojím, že si ty kladné recenze píšou doktoři sami,..no ale pokud to nebude nějaká sadistka, tak to vydržím. 😀 😀 Budu muset 😔
Jak se mám?? Já zatím nijak,..dáváme si ne příliš chtěnou pauzu. Šetříme penízky a navíc jsem měla nějaký problémy, takže to stejně nešlo. Ale těším se na další boj,..už jsem zase nabrala síly..ale že mě to teda vždycky vyčerpá 🙄 🙄
Ty jsi v kolikátém týdnu??? Tady to všude všechno těhotní a já nic! Já chci taky!!!!! 🤐 🤐 🤐 😀 😀

danielahe
14. srp 2012

@tulipanek82 dekuji jeste jednou za to pekne brisko 😵 😵 😵 , uvidis, ze brisko poroste, ja uz ho citila ve 3 mesici 😉 , jinak to ze te boli prsa a brisko je uplne normalni, me prsa bolela az do 6 mesice a bricho prvni 3 mesice 🙂 , tak tfuj tfuj, at je vsechno vporadku 🙂
@kinos Uvidis, ze budes ofiko tehule, ja mela carku taky slabouckou a pak rostla 😉 🙂

veverka.terka
15. srp 2012

@kinos @tulipanek82 holky, tak co novýho? jak pokračuje těhulkování? 😉

adriana1010
15. srp 2012

Ahoj holky, gratuluji všem novým těhulím 🙂, aktuální info u mě není nijak příznivé 🙂, údajně z malým bot se mi udělala navíc mykoza na palci u nohy, následně nehet nějak přestal růst a kůže okolo něj začala mít tmavě modrou barvu, takže včera úžasný den na chirdě, kde mi prstík znecitlivěly a řezaly vše co mohli...:(, tak ted mám místo jednoho palce asi tak tři jak je nateklý...no a aby toho nebylo málo, tak mi ukradly telefon, který jsem dostala ještě v práci za 14 tisíc :(, tak jsem dneska byla na policii to vše hlásit a jediný co mi řekli, že je rozebraný už určitě na součástky..že mi ho sice můžou vyhledat podle výrobního čísla, ale prý se to od ledna podle nového zákona nesmí, čili vlastně mi ho nevyhledají..., no samé radosti, tak jsem ted bez telefonu 🙂, zítra to budu muset pořešit.., jak se máte jinak vy? Koukám, že nových těhulí přibývá 🙂, Terezko, Dančo, pokoupili jste něco?

danielahe
15. srp 2012

@adriana1010 cus nepokoupily, pac terez to zrusila, ale ja pokoupila 🙂 , vyrazila jsem sama a navstivila byvalou koleginku z prace 🙂 ...tak to se divim, ze ti ho nevyhledali..to mne jednou v praci corli telefon a policajti mi ho velmi rychle a ochotne zablokovali 🙂 , to ja bych si ho nechala vyhledat a taky bych ho nechala pro jistotu bloknout...nojo, oni maji nizsi stavy a nale platy, tak se jim hledat nejaky telefon nechce 😠 ...to mas super zazitek chirdy, bleee, to ja bych asi umrela 😕 ....hlevne, ze ti jinak nic neni a ty s holkama jste vporadku 🙂 .....jestli pujdes zitra smer mesto mohly bysme se klidne potkat, ja bych mela vyrazit pokoupit nejaky material na siticko..tak jestli chces 😉 🙂 , to ti poslu do IP, pac diskuze je verejna a ja takovy exibicionista nejsem 😀 😀 😀 😀 😀

veverka.terka
15. srp 2012

@adriana1010 Adi, ty si teda užíváš..... ☹ ale neboj, to s ezahojí. jak píše Danka, hlavně, že sou holčičky v pořádku 😉 🙂 tý jo, a s tím telefonem, to je dost drsný, pěkně na to prdí teda, to fakt naštve!!! 😠 😠 😠 já sem byla dneska na otočku s manželem v Brně, akorát sem koupila ty těhu rifle a frčeli sme něco vyřídit a dom, tak su ale hlavně ráda, že je mám 🙂 musím si je akorát nechat zkrátit a šup do nich 😉 cena byla teda dost děsná, na to, že to je budu nosit relativně chvilu, ale co se dá dělat 🙂 tak se opatrujte a buď hezky v klidu, ať se prstík co nejdřív zahojí 😉 🙂

krmv
16. srp 2012

@kinos ahoj ja testila 10den po iui a mam ji taky slabou,ale je tam.tak snad bude silnejsi den ode dne. Pujdes pak na krev at mas jistotu?

danielahe
16. srp 2012

@lenuleeee ahoj, ja mam asi hodnou zubarku, krom prohlidek mi jeste nic nedelala, ale asi uz nebere, mela to jednu dobu vyvesene http://www.zubarbrno.cz/, tady najdes veskere info...chodim k ni i s mym synem a zatim vse ok 😉

kinos
16. srp 2012

@veverka.terka ahojky, tak HCG 631 🙂 😵 😵 😵

veverka.terka
16. srp 2012

@kinos no to je úžasný!!!tak to už je jasný, další těhulka do party 😉 🙂 mocmoc gratuluju!!!!! 🙂 🙂 🙂

kinos
16. srp 2012

@veverka.terka Děkujůůůůůůůůůů, sestra u mého gyndaře říkala, že ještě musíme testnout jestli to roste, ale já myslím, že je krásná hodnota 🙂. Koordinátorka v Heliosu říkala, že příští týden bychom mohli na ultrazvuk 😵. Ty jo tomu nemůžu pořád uvěřit. Můj doktor říkal, že budu mít hodnotu takových 150, a že tam ještě nic nevidí - což je snad logické že 11 den ještě asi nic neuvidí. No jo, tež člověka furt straší. Ale snad bude všechno dobré a taky mi poroste bříško jao vám 🙂 😵 😵 😵
A jak je tobě Teri, co nevolnosti, je to lepší?

kinos
16. srp 2012

@krmv ahoj kolikáty jsi den? Gratuluji moc🙂, jjj šla jsem na krev, jak už jsem psala výše.

veverka.terka
16. srp 2012

@kinos no, hodnota je naproto úžasná, to poroste určitě krásně. já sem takovýto HCG měla tak 15.den 🙂 tomu ještě dlouho neuvěříš 😀 já sem tomu začala pořádně věřit, až když sem viděla, že už mimčo má nožičky, ručičky...až tak kolem 12tt., kdy už sem si říkala, že snad od nás mimčo neodejde,ale pořád se bojím,aby se něco nestalo a pořád tomu nemůžu uvěřit, že se podařilo!!!to je úplně normální 😉 😉 😉 tak si to užívej a neboj, za chvilu budeš mít bříško tak veliký, že nebudeš vědět, co s ním 😀 😀 😀 mně je už docela fajn, občas večer je to horší, jak sem po celým dnu taková unavená, ale už si to konečně začínám užívat 😉 moc ti to přeju!!! 😉 😉 😉

kinos
16. srp 2012

@veverka.terka Ty jo, mám velikánskou radost 😵. To je dobře, že už ti je lépe 😉, se už můžeš chytat pomalu výbavy 🙂. Nejedete taky někam na malou dovču aspon, při tom stavění je to asi těžké, co?

veverka.terka
16. srp 2012

@kinos jj, však už dávám věcičky dohromady 😉 nee, nejedem, se stavěním, s PN a s penězma se to teďka zrovna moc nedá, ale to nevadí. mně by stačil malinkej výtel na jeden den, ale teďka to nestíháme, manžel s tatkama teprve teďka končí na baráčku a ráno v 7h začínají znovu, takže teďka i 1 den je passe, musíme rychle dát střechu, vypadá to u nás teďka děsně 😎 tak na sebe hlavně dávej pozor, už ste 2v1 😉

kinos
16. srp 2012

@veverka.terka Teď koukám na albumek - máš nádherné věcičky 🙂 JJjj s tím stavěním to máš pravdu, od rána do večera. Teď hlásí hezky, tak by střecha mohla popojet, však za nějaký čas budete mít krásné bydlinkání

veverka.terka
16. srp 2012

@kinos děkuju 🙂 jinak mám téměř všechno ostatní od ségry po neteři, takže ušetřím penízky za hadříky 😉 jj, má být pěkně, tak se to pohne. akorát manžel je teda sedřenej jak kůň, ale pak na podzim to poleví a bude se pracovat pomaleji...ráda bych jim pomohla,ale bohužel to je všechno taková spíš fyzicky těžší práce, takže to nepřichází teďka s mimouškem v břiše v úvahu. tak mám roli kuchtíka a občerstvovače 😀
půjdeš ještě na na UTZ do Heliosu nebo jenom u vás? a na kontrolní krev jdeš kdy, jestli to stoupá, v pondělí?co na to manžel, je taky šťastnej? 😉 🙂

kinos
16. srp 2012

@veverka.terka Hm, však ty se šetři, ale znám to, já už přestala pomáhat dávno, sestra stavěla u nás na zahradě, ale s mojíma zádama jsem to vzdala, takže to bylo spíše takové hlídací 🙂. Ale podívej kuchtík je strašně důležitý!!! Nevím ještě jestli do Heliosu, ještě to promyslíme, u nás jsou strašně pomalí. Však jsem byla na krev včera a řekli by mi výsledky až v pátek, ale volala jsem dnes na laboratoř. A kontrolní odběry jsem u stimulace dělala taky ve špitále, protože u nás berou jen dva dny v týdnu... A co se týče kontroního odběru se zítra domluvím, ale doktor je fajn.
Jjjj manžel je taky šťastný, furt mě uklidňuje 🙂. No jo člověk je furt v nervách 🙂, ale to jste tu psali 🙂 - aby byl testík pozitivní, aby kontrolní odběry byly dobré, aby hodnota rostla, aby ultrazvuk dopadl dobře ...
Máte patrový baráček? Budu na vás myslet, ať stavba roste a všechno jde od ruky.

krmv
16. srp 2012

@kinos ahoj jsem 13den po iui a vecer jsem si delala test a carka je pekne silnejsi.pristi tyden pujdu na krev a snad to bude v poradku.pracuji na smeny tak to asi taky moc neprida. A bjake jite vitaminy.diky

veverka.terka
17. srp 2012

@krmv ahojky,tak to je fajn, že hezky sílí 😉 😉 😉 já sem brala vitamíny Femibion, psaly zde i některý holky, že sou dobrý, tak sem na jejich doporučení taky dala 🙂 sice jdou dražší, ale hodně si je celkově chválí, říkala mi to i lékárnice. ale hlavní a nejdůležitější je kyselina listová! v tom Femibionu je právě obsažena ve velkým množštví, který by se mělo brát do konce 3 měsíce.
@kinos to je teda takový blbý, když je to všechno u vás tak zdlouhavý, ale zase jet kvůli UTZ, když by se to dalo sfouknout u vás, je dost štreka pro vás že 😒 to je super, že manžel je taky moc rád 😉 jj, ten strach už nepřejde nikdy, někdy bude větší, jindy menší, ale bude pořád 🙂
jj, máme patrový baráček s mýma rodičema, oni bydlí dole, my budem mít vrchní patro a podkroví. je to ale šílené práce 😒 ale potom to snad bude stát za to a budem si užívat kráásnýho bydlení a hlavně prostoru!!! 😉 🙂 děkuju 😉 snad to půjde relativně dobře 🙂

kinos
17. srp 2012

@krmv ahojky, tak to je super, že sílí - já jsem dneska 13 den po ET takže to máme podobné 🙂, jjj taky mám už krásný testík 🙂. Taky beru Femibion. A s těma směnama...ty jo, bys měla zůstat doma, já myslím, že tě doktor nechá doma. Já sice taky chodím do práce, ale já mám kancelářskou práci a těžší práci nebo náročnější, že je třeba jet někam daleko a tak můžu přerozdělit ale taky ještě uvidím. Ale takovou noční si nedokážu moc představit.

danielahe
17. srp 2012

@kinos velka gratulace k testiku 😀 😀 😀 😀 😀
@krmv ja brala femibion a kyselinu listovou, femibion jsme brala asi 2 mesice a pak uz jenom hodne zeleniny a ovoce a rybicky, pokud zaludek dovolil, 🙂 , jinak ja v praci delam 12cky a muzu rict, ze bych to nedala a smeny uz vubec ne, vecer jsm ebyla uplne mrtva a jako tehule bys mela delat jen klasicke 8cky, je to v zakoniku 🙂