Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

veverka.terka
24. srp 2012

@jananovacek ale nejseš určitě velryba, ale krásná těhulka 🙂 😉 jo, kdyby si to člověk tak mohl naplánovat, kdy chce být těhotnej....
@kinos ahojky, taky sem pořád dokola zkoumala ten náš flíček na začátku, za chvilu to bude fazolka a pak mimoušek úplnej, tak to bude ještě hezčí pokoukání 😉 jj, nevolsnosti polevily, žaludek je sice pořád takovej rozhašenej, ale to asi bude celý těhu, hlavně, že nezvracím a můžu normálně fungovat 😉 🙂

krmv
24. srp 2012

@kinos na ulttrazvuk jdu ve ctvrtek a to bude 28dnu od iui.

kinos
24. srp 2012

@krmv já nevím, jak se to počítá u iui, ale stejně se to počítá od poslední MS, ale určitě bude něco vidět, u mě ve 4. týdnu bylo vidět jak se všechno připravuje na mimi a ty budeš více než 4 týdny 😵 😵 😵

krmv
25. srp 2012

@kinos to se pocita ode dne kdy jsem to naposledy dostala?asi se ptam blbe promin.

danielahe
25. srp 2012

@krmv pocita se prvni den tve posledni menstruace 😉

kinos
25. srp 2012

@krmv ahoj, jjj, přesně tak jak píše daniel 😉 , tak kolikáty týden jsi ty?

krmv
25. srp 2012

3týdny od IUI a 5 týden od poslední MS

kinos
25. srp 2012

@krmv jéééé, tak to je super 🙂, tak to budem rodit spolu 😀. Já jsem taky 5. týden (respe. 5+6, což je 5. týdnů a 6 dnů) podle MS. Tak to se budem hezky podporovat 🙂. Tak ať se těm našim srdíčkům daří 😵

kinos
25. srp 2012

@tulipanek82 Ahojky, co jsi hlásila do Heliosu u ultrazvuku? A pak srdíčko, že? A pak ještě něco? A jakpak ti je?

krmv
26. srp 2012

@kinos jo to je super ze termin mame stejne.jo budeme si psat co noveho.ja jsem zvedavj na ten ultrazvuk ve ctvrtekga mas nejake priznaky uz? Jsi na neschopence nebo chodis do prace?pa

kinos
26. srp 2012

@krmv Hm, nemám asi žádné příznaky, občas mě zapíchalo v bříšku nebo mě bolí ale jinak asi nic nepozoruju... Do práce chodím, ale ty doufám skončíš aspon s těma nočníma 😉

krmv
26. srp 2012

@kinos me poboliva casto podbrisek a prsa me boli strasne.nocni jen par smen uz dodelam a pokud bude vse v poqtadku a malej poroste tak jak ma,tak nocni samozrejme rusim.

kinos
26. srp 2012

@krmv a měla jsi prsa citlivá vždycky před MS, protože sem někde četla, že v těhotenství je mají citlivější ty, které měly vždycky i nějaké předmenstruační příznaky, a já popravdě neměla nikdy nic, ale nevím, možná to s tím vůbec nesouvisí a kžadý to má jinak

ivetka77
27. srp 2012

@krmv Ahoj,moc gratuluju k tehotensvi🙂 To jsem rada, ze po navratu z dovci se vali same dobre zpravy 🙂

ivetka77
27. srp 2012

@kinos A gratuluji ke krasnym 3 mm 🙂

ivetka77
27. srp 2012

@veverka.terka Ja mam termin 12 listopadu...tak mam jeste chvilku cas,ale blizi se to teda nezadrzitelne... 😅 uz se zacinam bat porodu,ale zaroven se strasne moc tesim 😵

adriana1010
27. srp 2012

@veverka.terka Ahoj Terezko, tak jak se máme? Zrovna si říkám, že si sem dlouho nedala fotečku mrnouska 🙂, já jdu na utz ted v pátek, tak sem zvědavá jak holky vyrostly..🙂, jinak u nás nic akčního, těším se na utz jak blázen 🙂
@danielahe Danouši ty jsi na tom jak s bříškem? Zase vyrostlo? 🙂, Co Jiřula?
Jinak opět všem gratulace k otěhotnění, tady je snad naprosto každej těhotnej a poslední dobou na první pokusy, paráda 🙂))

tulipanek82
27. srp 2012

@krmv Je tak to je bezva!!!Moc gratuluju 🙂 A bradavky me taky dost bolely, pomohlo mi chodit bez;) ale ryhcle to preslo,ted uz me neboli ;)

tulipanek82
27. srp 2012

@veverka.terka Ahoj,tak ta nevolnost zda se byla ojedinela,snad to nebude pokracovat, od te doby ticho po pesine...Jak se mas Ty?

tulipanek82
27. srp 2012

@kinos Ahoj,ja jsem do Heliosu nahlasila jen hodnotu HCG a pak ze mame srdicko...dal budu hlasit uz asi jen porod,ne?

krmv
27. srp 2012

@tulipanek82 tak to bych asi taky mela nahlasit jak to dopadlmx do heliosu,ze. Nevite

krmv
27. srp 2012

Furt me poboliva vpravo jak je asi vajecnik.nekdy vice nekdy mene tak mam strach aby to nebylo mimodelozni.to bude dlouhe do ctvrtka do utz.pry se to casto stava po iui. Tak uvidim malinko me to znepokojuje.

danielahe
27. srp 2012

@ivetka77 ty mas termin 12 listopadu? Ja myslela, ze jsi sla na ket nebo et prede mnou 😕, mozna se pletu 😅 , ja mam termin 4.11 😅
@adriana1010 dnesk ajedu pro jiricka do prahy na letiste, tak uz se tesim, bricho je uz obri, za chvili se nikam nedovalim 🙂 , kdy bude sedanek? 😉 neboli tlachanek? 😉
@tulipanek82 hele, ja myslim, ze porod uz hlasit nemusis 🙂

veverka.terka
27. srp 2012

@adriana1010 ahojky Adri, no, fotečku sem sem dlouho nedala, protože žádnou novou nemám, poslední mám z NT screeningu v 13.tt, takže dost stará ☹ od té doby mi nidko UTZ nedělal ☹ ale příští týden ve středu jedu na UTZ ve 20 tt., tak se polepším a šupnu sem ju 😉 🙂 no, určitě krásně rostou a daří se jim výborně 🙂 jinak je mi už celkem fajn, sice ty pachy a některý jídla nemusím, ale žaludek se uklidnil 🙂 a jak je tobě, už je to taky lepší? a co bříško, už leze? 🙂 já si ymslím, že mně už kapku vykukuje, už nosím těhu kalhoty, dneska sem je měla podruhé a v tom je to břicho ještě takový výraznější, ale sou moc pohodlný a nechce se mi mačkat v normálních, sem v nich jak sardinka 😉 🙂
@tulipanek82 tak to ej super, kéž by ti nebylo špatně 😉 🙂 já se mám fajn

a mám radost, že se zde tak hezky rozrůstáme a Helios je tak úspěšný, to je paráda!!! 🙂 😉

veverka.terka
27. srp 2012

@danielahe já chci taky sedánek!!!abych tě ještě aspoň do porodu viděla 😀

werinka1
27. srp 2012

Ahojte heliosačky 🙂 Po delší době se zase hlásím. Tak už taky brzo začínáme. Konečně!!!!Mam po dvouměsíční bezlepkové dietě a můžem startovat IVF. Snad poslední! Už se nemůžu dočkat. Všechny tak krásně těhotníte, já už chci takyyyyyyyyyy 😅 Od zítřka mam brát proveru, tj. 16 den cyklu a od 23 dne pícháme decapeptyl. Nevíte na co je ta provera?? Mam jí brát do 25. dne cyklu. Tu jsem nikdy před tím neměla.

kinos
27. srp 2012

@tulipanek82 jjj 🙂, při hcg říkali,že pak ultrazvuk, ale když mi doktor nic moc neřekl, tak nevím, co hlasit. Tak pak až srdíčko 😉

kinos
27. srp 2012

@krmv možná je to jenom bříško, ale mě taky pobolívalo občas vpravo, ale já už to měla i předtím, ale ještě mi taky říkal, minule, že je tam nějaká cysička, tak možná i to. Uvidíš to bude dobré. Mimoděložní by tě asi bolelo hoodně.

kinos
27. srp 2012

@werinka1 ahoj, budu držet palečky ať pěkně stimuluješ a jsou krásné vajíčka! Provera je myslím na správný cyklus.

werinka1
27. srp 2012

@kinos Děkuju, sem ráda, že se bude konečně zase něco dít 🙂