Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

jawuna
24. lis 2015

@veverka.terka Dyt prece proto jsme tady 😉

jawuna
24. lis 2015

@hajdulak
@veverka.terka Tedy holky vy máte myšlenky, mě nic podobného vůbec nenapadlo, že by někdo záměrně škodil...to by byli sami proti sobě

veverka.terka
24. lis 2015

@jawuna mam podporu v okolí, v kamaradkach,ale kdo si to neprozije,nepochopi,jaky sou to nervy. A vy vsechny to tady chapete az moc dobre...no,zase by ale vydelali na celym IVF procesu a vubec by nikdo nemusel vědět,ze tam neco proste udelali kapku jinak,spatne. Ja su celkove dost pesimista a tentokrat celkove z Heliosu nemam dobry pocit. Holky,a koor.Ricankova,to je neco. Od zacatku je mi tak silene nesympaticka,nechapu,jak muze tuhle praci delat. Jeji vyraz a chovani je desny!

barboratov
24. lis 2015

Ty volee (holky omluva za vola,ale kdejaka rajda muze mit kindiku kolik chce a ...) chjo je to desny

veverka.terka
24. lis 2015

@barboratov jj,je to tak :-/

veverka.terka
24. lis 2015

Holky,co vam bylo po ETu nebo KETu doporuceny za rezim?kdyz mam malou,temer 3roky, je mi jasny,ze ji netahat,nezvedat,ale mizu s ni normalne chodit ven treba na 2 hodky,vezt i event.i v kocare. Nechcu byt za blbku a ptat se na to v Heliosu,ale uz si ani moc nepamatuju,co mi doporucovali dodrzovat...

lenusaak
24. lis 2015

@veverka.terka koukala jsem ted na jeji fotku te Řičánkové a už z te fotky s tebou musím jen souhlasit😀 🙂 no jsem zvědavá. Mužu se jenom zeptat, já mám začít se stimulaci po prosincové menses... jakmile to dostanu mám si zavolat k těm koordinátorkám a ty mi už sdělí další postupy atd? a budu pod nějakou potom už nastálo nebo prostě nahodně se to bude střídat? 😕

jawuna
25. lis 2015

@veverka.terka Můžeš dělat všechno, ptala jsem se Texla u transferu a řekl mi, že po těch 15 minutách už všechno jak normálně. Stejně jsem s malým neměla šanci se nějak omezovat a válet 😉

veverka.terka
25. lis 2015

@jawuna diky za odpoved. Ja bych taky prave nemohla nijak odpocivat,s malou by to neslo. A myslim s,ze ani teda nevadi vezt ji v kocare? Chtela bych zrovna v nedeli jit na rozsviceni stromku a mame to kus a je to vecer,tak bych golfac raci vzala.

jawuna
25. lis 2015

@veverka.terka Určitě ne, já jsem malého i tahala a dělala všechno jak normálně, tak neboj 😉

veverka.terka
25. lis 2015

@jawuna dekuju,ses moc hodna 😉

jawuna
25. lis 2015

@veverka.terka 😉
nenaděláš nic, je to o tom embryu a jestli se mu bude u tebe líbit 😉

barboratov
25. lis 2015

tak mi to nedalo a objednala jsem se no jdu k Texlovi příští týden tak uvidím co mi řekne...no jen doufám, že to bude cajk, jelikož už spadám do samoplátce a když jsem koukala na tu cenu 106tis tak mi hrkly slzy do očí
Vám všem holky přeju strašně moc moc moc ať se Vám zadaří a vše dopadne jak má 🙂

armetist
25. lis 2015

Ahoj,prosím vás, nevíte, když se ket nepovede ( u me konkrétně jsem měla pozitvni hcg, ktere pak kleslo), jestli navrhnou ještě nějaké vyšetření či jiný postup nebo se nic dít nebude a prostě se transfery budou zkoušet dál?

veverka.terka
25. lis 2015

Tak mam mimouse v brise a ted jen doufat v dobry vysledek 😉 Dokonce z toho mam vcelku po tom KETu i dobry pocit. Jen koor.Ricankova je to teda fakt na facku,nemuzu ji vystat,to jeji chovani je sileny!Uplne sem se bala na cokoli zeptat...Uz sem mela nutkani ji rict,zda by se mohla chovat trochu mile :-/

novkarina
25. lis 2015

Chtela bych doplnit ze doktorka Filkova v pátek dopoledne ultrazvuky nedela a nemohla určit váhu miminka jen z měření hlavičky - k tomu je potreba i obvod bříška a měření nozicky.....

hajdulak
25. lis 2015

@veverka.terka rekli mi, ze na GPD malo hetchuje. I kdyz po rozmrazeni byl vyvoj normalni... tak presne nevim, kde byl problem.
Jinak prvni transfer(at je to ET ci KET) neplatis. Platis az dalsi v IVF. Ale ty mas asi jen jedno embrijko jako ja, takze tak i tak nic neplatis za transfer.

dadakin
25. lis 2015

@barboratov za mě Reprofit nebrat doporučiji Helios 😉

barboratov
25. lis 2015

@dadakin jdem 3.12 uplne haluz mel prim Texl misto;)

berusice
25. lis 2015

Ahoj holky..rada bych se mezi vas pridala 🙂..my mame za sebou prvni konzultaci v Heliosu.Zatim mam moc dobry pocit z pristupu pana Texla,je prijemne,jak je lidsky..hned me nechal vzit krev a manzelovi udelat spermograf,takze jsem nadsena,ze kvuli temto vysetrenim nemusime znova..proste zatim celkove ze vsech dobry pocit..snad nebudem casem zklamani..ale verim,ze ne

berusice
25. lis 2015

Akorat na vysledky budem cekat celkem dlouho:'(..pani koordinátorka rikala,ze ma pan doktor dlouhe cekaci doby...ale jinak byla moc mila,protoze nam nabidla,ze muzeme zkusit zavolat,jestli se neco neuvolnilo driv..tak treba

kinos
25. lis 2015

@berusice A na kdy jste teda objednaní? To je super slyšet pozitivní recenzi, ať se vám daří!!!

kinos
25. lis 2015

@veverka.terka Tak super!!! Držím všecko co mám, ať se mimi krásně zabydluje!!!!!

berusice
25. lis 2015

@kinos dekuji🙂..jdeme 16.12.,tak jsem zvedava,co se dozvime..nevite,jestli nam reknou vysledky i po telefonu,kdyby jsme je chteli znat driv?

lenusaak
25. lis 2015

@berusice o panu primářovi jsme také dost uvažovali, ale kvůli tomu návalu k němu sme to nechali osudu a dostali tak MUDr.Filkovou - no, že bych z ni byla urvaná to říct nemůžu, šli jsme tam prvotně pro výsledky spermiogramu a při první navštěvě mi nabídla x vyšetření aniž by znala moje diagnozy, žádná otázka co mám za problémy gyn atd, nepadla. Mluvila bez přestávky naučeny fraze k ruznym vyšetřením atd.několikrát jsem se nadechovala, že ji do toho skočim, že je zbytečné o tom mluvit , že mám nepruchozí vejcovody takže jasna volba IVF. Další návšteva už lepší , ale vysvětluje všechno tak rychle a odborně, že nebýt sama zdravotník a nemít načteno hodně z internetu , tak odcházím s vědomostma, jako kdybych tam vubec za ni nebyla ... a ukončila to se slovy, že veškery dotazy ohledně IVF u koordinátorek a už se se mnou loučila ...takže pana primáře potichounku závidím 🙂)) jsou na něho vyborný ohlasy🙂
jinak ty výsledky - je lepši podle mě tam přijit osobně , třeba malujou, když vysvetlujou a nabidnou popř.nejaky vyšetření a takhle a je to lepší domluva osobně 🙂tak držím palečky ať všechny vyšetření dobře klapnou 🙂 🙂 🙂

jawuna
26. lis 2015

@berusice No já si taky myslím, že osobně je to lepší, po telefonu by to určitě nebylo ono a navíc Texl to parádně vysvětluje a kreslí při tom 😀

jawuna
26. lis 2015

@veverka.terka Strašně moc držím palce!!!

dadakin
26. lis 2015

@berusice myslím si že nebudeš zklamaná podstoupila jsem v Heliosu 2x IVF při prvním jsem čekala jednovaječná dvojčata mono mono což ve 14tt nedopadlo to stává v těchto případech no a po druhem IVF výsledek vidíš takže v Heliosu jsem otěhotněla pokaždé v Reprofitu ani jednou a to jsem tam podstoupila 3x minimálku a 1xIVF dle mého nazoru špatná stimulace jednou po OPU jsem ta měla nedozrálá vajíčka takže cyklus v háji a o financích už raději nemluvím.

berusice
26. lis 2015

Holky dekuju za rady a nazory:-*.Je super moct se takto poradit s lidma,co uz maji zkusenost.Pockam tedy do to 16.12.:-)Ale stejne uz jsme tak nejak rozhodnutí,ze pujdeme do IVF.Je mi 32,tak uz raději nebudeme ztracet cas.V Heliosu me nadchli,takze jsem pozitivne naladena 🙂,tak snad i to pomuze 😀

berusice
26. lis 2015

@veverka.terka i ja drzim pesti,ikdyz jsem nova..prvni detatko mas taky z Heliosu? Ja koukala na stranky,ktera je ta Ricankova a je to zrovna ta,se kterou jsme mluvili a byla fajn