Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

zabbkakvak
8. říj 2016

@absintka19 tak přeji ať to dobře dopadne 😉

leoseeeek
8. říj 2016

@absintka19 hmmm...je to o prirode, taky trochu o stesti.... Drzim pest stesti, at to vyjde ;)

doubravka62
9. říj 2016

@leoseeeek ahojky ja jsem 8den po transferu 🙂

zabbkakvak
9. říj 2016

@doubravka62 a jakpak se cítíš?Tak držím pěsti ať jsou //

doubravka62
9. říj 2016

@zabbkakvak obcas me pichne v podbrisku a uz 3 dny mam navecer zvysenou teplotu max 37.3 nemocna nejsem nevim co to je nikdy predtim jsem to nemela.Po mojich neuspesnych pokusech uz asi nebudu ani testovat.

lenusaak
9. říj 2016

Holky tak já jsem od vcera po tranaferu krasne hetchujici blastocysty..po mych zkušenostech též už po testu nesáhnu..🙂 jednou jsemto do krve vydrzela, tak snad i ted..je to můj 4tý transfer tak snad už poslední..

zabbkakvak
9. říj 2016

@doubravka62 jjj taky mě občas píchne v podbřišku.Taky nevím jestli teď budu testovat.Na krev bych měla jit 12 dni po ET to je sobota tak uvidím buďto v pátek testnu nebo jen zavolam že v sobotu bych přišla na krev.

zabbkakvak
9. říj 2016

@lenusaak Joo musí nám to uz všem vyjít. 😉

doubravka62
9. říj 2016

@lenusaak i ja jsem mela hatchujici blastocystu pry byla krasna a uz byla i bez obalu no vychvalovaly to pry lip to ani nemohlo byt ale bojim se byl to muj 5transfer.

doubravka62
9. říj 2016

@zabbkakvak ja asi taky nebudu testovat ale verim ze to uz tentokrat vyslo 🙂 ty jsi kolik dni po transferu?

zabbkakvak
9. říj 2016

@doubravka62 dnes je to 6 den po Et. Taky nám už blastocysta vylezla ven s obalu.

doubravka62
9. říj 2016

@zabbkakvak tak to je super a kolikaty mas pokus?

zabbkakvak
9. říj 2016

@doubravka62 druhý pokus.Prvni se povedlo ale nedopadlo to bylo to biochemické těhu

doubravka62
9. říj 2016

@zabbkakvak tak ted to urcite klapne moc moc ti to preji 🙂

zabbkakvak
9. říj 2016

@doubravka62 moc děkuji,taky ti přeji aby byl toto poslední a úspěšný pokus.Kdy jdeš na krev?

musichetta
9. říj 2016

Ahoj holky, já vám sice z vlastní zkušenosti neporadím, ale slyšely jste někdy o centru Cenap případně o metodě Naprohelp? Zabývají se léčbou neplodnosti a mají dobré výsledky, i u lidí, u kterých IVF třeba selhalo. A taky sídlí v Brně 🙂 Můžete se podívat tady: http://www.cenap.cz/poradna-pri-neplodnosti

doubravka62
9. říj 2016

@zabbkakvak vychazi me to na ctvrtek ale pujdu az v patek kdy tobe to vychazi?uz aby sme to vedely ze

zabbkakvak
9. říj 2016

@doubravka62 mě to vychází na sobotu tak uvidím jestli půjdu v sobotu nebo pondělí v patek tam zavolám a zeptam se.Tak budu od tebe čekat na zprávu jak jsi dopadla.Urcite to bude ok 😉

leoseeeek
10. říj 2016

@doubravka62 ...tak i tobe drzim palce 😘...

leoseeeek
10. říj 2016

Tak me od vcerejska chytla takova migrena... Vubec nevim, zda si muzu vzit nejaky prasek :(
...ja jdu taky na krev v patek

doubravka62
10. říj 2016

@leoseeeek i ja tobe drzim palce ;) musi to vyjit,kolikaty pokus jsi podstoupila?

doubravka62
10. říj 2016

@zabbkakvak dam dam vedet ;) taky pak dej vedet jak jsi dopadla.

lenusaak
10. říj 2016

@leoseeeek takto jsme na tom stejne!! Vcerejsek me bolela silene hlava cely den a dnes to pokračuje. Psala jsem Texlovi na diskuzi a pry se paralen může, dala jsem si ho a uleva žádna. Davam sistudeny obklad na čelo..fakt hruza ta hlava ☹

leoseeeek
10. říj 2016

@doubravka62 tak ted jdeme na posledni pokus hrazeny pojistovnou a mame jen jednoho mrazacka :(

leoseeeek
10. říj 2016

@lenusaak ani nemluv. Ja jen ledovala hlavu :'( ...dneska taky pokracuji... Tak paralen muzem??? Tak to jsem zvedava, zda zabere. Uz ho jdu hledat ... Moc dekuji za info 😘...tak, at je nam teda brzy lepe ;)

doubravka62
10. říj 2016

@leoseeeek tak moc drzim palce aby ti to vyslo tfuj tfuj 🙂

leoseeeek
10. říj 2016

@doubravka62 dekujiii, tobe taky 🙂

leoseeeek
10. říj 2016

Holky, muze se po ET koupat?

lenusaak
10. říj 2016

@leoseeeek nene pouze sprchovat

leoseeeek
10. říj 2016

Aha..dik. Ja myslela, ze se nalozim s tou hlavou do vany...uz v kuse dva dny me boli....me trefi asi :P