Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

kejtblue
15. kvě 2014

Tak ja tehu jeste nejsem, ale doufam ze to se v prubehu pristiho mesice zmeni! 🙂
@renda12 Ja to jeste nemam za sebou, takze ti finalni cenu nemuzu zatim rict (zalezi to podle poctu embrii a kolik se bude mrazit), a jinak zacinam za tyden s prvnim praskem z dlouhyho protokolu, takze tady spis taham zkusenosti z holek co uz to maji taky za sebou 😉

pt1981
15. kvě 2014

@mirush79 ahojky, přesně, jak jsi napsala. Člověk srovnává a podle toho potom soudí. Mudr Texl nasliboval hory, doly, přitom ( podle dalšího vyšetření jinde ), bychom na miminko čekali hooodně dlouho. Ale nemá smysl to řešit stále dokola. Jsem ráda, že jste všechny spokojené a hlavně těhotné a myslím si, stejně jako ty, že je ve finále úplně jedno, kde se nám to které podařilo 🙂. Přeju hlavně zdravíčko, tobě i miminku 🙂

brunetka_a
15. kvě 2014

ahoj, měla jsi pravdu, budeme na tom podobně, proveru začínám brát 23.5 a ty ? 🙂
@kejtblue

kejtblue
15. kvě 2014

@brunetka_a Tak to je vtipny, ja 22.5 😀 Svezeme se spolu, a nakonec se tam beztak nekde potkame, v Heliosu myslim.

kejtblue
15. kvě 2014

@brunetka_a Jakou mas predepsanou davku?

brunetka_a
15. kvě 2014

@kejtblue myslíš proveru? 1-0-1 od 16 dne, po dobu 10ti dní...a ty? jinak dávku merionalu budu asi začínat na 150j

kejtblue
15. kvě 2014

@brunetka_a Tak to mame stejne, 1-0-1 a je to 5mg ze? Akorat se mnou se zatim nikdo nebavil o Merionalu..jen o tom co jde po Provere, nejakej ten Decapeptyl..

terezi79
15. kvě 2014

@kejtblue Na to vem jed ze se to zmeni! 😉

terezi79
15. kvě 2014

@kejtblue
@brunetka_a
Holky to je bozi, ze budete stimulovat spolecne🙂 Budete i testikovat spolecne a jestli jste obe z Brna, muzete spolecne i rodit 😵 😵

kejtblue
16. kvě 2014

@terez79 Ty ses tak pozitivni, to se mi hrozne libi! Tak to slysis @brunetka_a 🙂 Mame to zpeceteny! Heliosacky vedi o cem mluvi 😎

jawuna
16. kvě 2014

@kejtblue to je super, že vám to vychází tak společně, aspoň se tady bude zase něco dít a my vás budem podporovat až do porodu 😀

kejtblue
16. kvě 2014

@jawuna Vy holky veteranky ste skvely! 🙂

serenna30
16. kvě 2014

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat na zkušenosti s Heliosem. Psala jsem do diskuze Dr. Texlovi moje příznaky (mám PCO, nereaguji na nosifol apod.) a on mi řekl, že samozřejmě potřebuji hodně vyšetření, ale že to vidí na IVF. Jaké máte z této kliniky pocity?

brunetka_a
16. kvě 2014

@kejtblue jo tak to je stejný, i injekce po proveře mám doma, akorát mají trošku jiný název než ty tvoje...
@terezi79 @jawuna díky holky. myslím, že podporu budem fakt potřebovat 😉

kejtblue
16. kvě 2014

@brunetka_a Ucili te uz jak si to mas sama pichat, nebo to bude delat manzel? 😀

brunetka_a
16. kvě 2014

@kejtblue jo ukazovali mi to, ale já do sebe nepíchnu, jsem posera ... takže přítel 😉

jawuna
16. kvě 2014

@kejtblue Prej veteránky 😀 😀 😀

jawuna
16. kvě 2014

@serenna30 Ahojky, zkušenosti jsou jen ty nejlepší 😉 Texl i celý jeho tým jsou super. Nám po spoustě let a neúspěšných těhotenství pomohl k miminečku 😵 Určitě ti doporučuju se tam aspoň zajít podívat na konzultaci a nechat si udělat vyšetření. Texl nás okamžitě přesvědčil, že jsme se rozhodli správně a doteď nelitujeme a všude doporučujeme 😉

terezi79
16. kvě 2014

@serenna30 Ahoj, ja uz jsem to tu psala mnohokrat, tak proste jen souhlasim s Jawunou ve vsech bodech 😉

terezi79
16. kvě 2014

@kejtblue Verim, ze z vas taky budou brzy veteranky 😉 Mozna bychom pak mohly zalozit klub Heliosackych veteranek 😀

brunetka_a
16. kvě 2014

@kejtblue ty budeš píchat sama? já jsem to ani minule nedala, ale přítel to zvládá překvapivě dobře nato že nemůže vidět ani odběr krve 🙂 jinak nám vůbec nic z výsledků nezjistili, vše máme ok, i dna spermií...prostě vše co šlo vyšetřit... možná bych byla radši kdyby něco našli, než tohle bez příčiny 😖 mám z toho docela strach, jak to dopadne...

jawuna
16. kvě 2014

@brunetka_a Neměj strach, určitě to bude dobrý... Všechno vyšetřit asi ani nejde, tak je třeba někde nějaká chybka, kterou nezjistili, ale IVF to vyřeší

mirush79
16. kvě 2014

@pt1981 dakujem 🙂 aj vam nech sa moc dari 😉

kejtblue
16. kvě 2014

@brunetka_a Myslim si ze u nas to dopadne stejne...krev mi sice nevadi, a nejsem stitici se typ, ale do sebe asi bodnout nezvladnu. Takze chudaci nasi drazi pritele.. 😀
Kdyz teda mate vsechno dle vysledku o.k, muzu se zeptat jak dlouho se snazite? Jen tak pro zajimavost..jestli neni porad jeste nadeje prirozenou cestou..
@terezi79 Budu nejstastejsi na svete kdyz se ze me stane veteranka! A rekla bych ze se nam tady tak nejak ten klub Heliosacek uz spontanne zaklada sam 🙂

jawuna
17. kvě 2014

@kejtblue Je to super, když se máš koho zeptat...nikomu, kdo si tím neprošel to nevysvětlíš, byla jsem strašně šťastná na začátku, že jsem objevila heliosácké diskuze a že tam byly holky, co mě podpořily a zvládala jsem to všechno daleko líp. A chlapovi doma to nevysvětlíš, i když ho to trápí taky, ale oni na ty debaty coby kdyby vůbec nemají mozkové buňky 🙂
Nebojte, holky, společně to tady zvládneme a brzo z vás budou taky mamky 😉

kejtblue
17. kvě 2014

@jawuna Udelala si mi den krasnejsim! 🙂

jawuna
17. kvě 2014

@kejtblue Brzo budou všechny dny ty nejkrásnější ;)

brunetka_a
17. kvě 2014

@kejtblue snažíme se asi 2,5 roku... 3 IUI a 1 IVF za sebou, naděje přirozenou cestou...netuším, podle mě asi ne, když se tak dlouho nedaří...

terezi79
17. kvě 2014

@brunetka_a To jsme na to podobne, take jsme se snazili pres dva roky, v Heliosu nastesti pak nastal rychly zvrat, prvni stimulace, prvni transfer a mame hotovo 😵 😵 😵
Holky opravdu, preji takovy hladky prubeh vam vsem! 😉

madlenka87
17. kvě 2014

Milé heliosačky 😀 Jestli můžu, moc ráda bych se k vám přidala! Je krásné, jak se tu vzájemně podporujete a povzbuzujete... I my se začátkem června chystáme na první konzultaci k panu primáři Texlovi. V našem případě je chyba bohužel na straně manžela, má azoospermii ☹ Už má za sebou hezkou řádku vyšetření a ještě čekáme na genetiku. Jsem hrozně smutná a často mi připadá, že se mi to všechno jenom zdá. Vždy jsem umělé oplodnění spíš odsuzovala a opovrhovala jím a teď se z něj stala moje jediná naděje a to ještě kdoví jestli... Tak se teď snažím hledat co nejvíce informací, nějak to vše vstřebávat, hledat to dobré... Chtěla jsem se zeptat, jestli se tu třeba najde některá, jejíž partner má tu samou diagnózu? Děkuji vám za "vyslechnutí" 🙂 Je to fajn moct se svěřit.