Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

kejtblue
29. čer 2014

@genio Tak kratky se vetsinou dava kdyz je nejaky problem s vajickama..ale to neres. Ber to tak ze to cely budes mit rychleji za sebou, a rychleji se dostanes i k vysledkum a transferu 🙂

genio
29. čer 2014

@kejtblue 🙂 stimulaci rychleji ano,a snad méně injekcí, ikdyž jejich píchání mě docela děsí a manžela taky 😀 chudák byl úplně zbledl jak nám to koordinátorka ukazovala 😀 transfer případně pak další měsíc protože deláme PGD - bylo nám to doporučeno vzhledem k spermiím....tak uvidíme 🙂 ty už balíš na dovču? 🙂

patricia00
29. čer 2014

@genio Aj ja som mala kratky protokol a nemali sme ziadny problem s vajulkama. Dr. Fischer mi to vysvetlil, ze dlhy protokol sa dava tym mladsim, kde musia hormony od zaciatku presne kontolovat, aby nevznikol hyperstimulak. Starsim sa dava kratky protokol, je to skoro to iste,iba je telo medikamentami menej zatazene a pri pocte vajuliek ti pomaha aj vlastne telo - vlasne hormony - kym pri dlhom protokole medikamenty, ktore sa beru pred cyklom vlasne telo odstavia. Myslim, ze aj Jawuna spominala, ze mala kratky protokol a dotiahla to do uspesneho konca - takze nadych a hlavu hore 🙂 - kratky protokol nie je ziadem problem 🙂

jawuna
29. čer 2014

@genio jj, já jsem měla krátký a byli jsme úspěšní, takže neboj ;) pro každého se hodí něco jiného

jawuna
29. čer 2014

Jinak teda holky abych vás trochu povzbudila, že i když to někdy vypadá beznadějně jako třeba u nás s našima potratama a špatnou DNA spermií...že to dopadlo poprvé skvěle a máme našeho Ondráška, to už víte...noooo a snad se to podaří zvládnout až do konce i napodruhé a Ondrášek bude mít brzo sestřičku 😵

artepka84
29. čer 2014

Holky, pamatujete si, kolik jste mely videt foliku pri prvni utz kontrole? Pristi tyd me to ceka a jsem z toho nervozni...

jawuna
29. čer 2014

@artepka84 Nebuď...na tom stejně vůbec nezáleží

patricia00
29. čer 2014

@jawuna mozem gratulovat k dialnici alebo je este skoro ? 🙂

kejtblue
29. čer 2014

@genio Od toho tu sme jedna pro druhou, nebo aspon ja to tak beru 😀
Ja to rikam furt dokola ze to nakonec bude tak nacasovany ze tady budem testikovat vsechny spolu 🙂
My se ted zaciname pomalu chystat, a za 5 dnu frcime 😎
@artepka84 Myslim ze neni zadny dany pocet, ale u me jich tam bylo nejakych 7-8 myslim. Kazdopadne je to strasne individualni, takze bych se poctem nestresovala a jenom pockala ze ti doktor rekne ze to vypada krasne 🙂

artepka84
29. čer 2014

Díky moc, uz aby tyhle 2 tydny byly za mnou...

jawuna
29. čer 2014

@patricia00 Test jsem nedělala, byla jsem rovnou na krvi, radovat se budu až bude srdíčko, ale vypadá to zatím dobře ;) Děkuju

patricia00
29. čer 2014

@jawuna Ked sa mozem opytat, po KET si isla do prace alebo si ostala doma. Ja som rozmyslala ze si dam tyzden vono a budem len tak lenosit a potom pojdem do prace.

kejtblue
29. čer 2014

@jawuna To je super! Kez by to vyslo vsechno na 1 tak jak ma, a hned na prvni pokus 🙂 At je srdicko silne a co nejdriv zretelne!

jawuna
29. čer 2014

@kejtblue diky ;)

jawuna
29. čer 2014

@patricia00 Vůůůbec žádný klid ani odpočinek 🙂 s malým to ani moc nejde. A po prvním transferu jsem normálně hned chodila do práce, doma by mi asi hráblo. Myslím, že je to tak lepší, jinak se to hrozně vleče

artepka84
29. čer 2014

@jawuna Polehounku gratulujuuuu! Me nejak dnes boli hlava, mela jsem to nejak pokazdy pristimulce, asi je to nejaka moje reakce na hormony...

jawuna
29. čer 2014

@artepka84 je nějaký blbý tlak, mně bolí hlava taky ;) moc děkuju 😵

genio
29. čer 2014

@jawuna haaa tajnustkarka :-P těším se na srdíčko jako zvon!! ať vše dopadne na výbornou!!!

genio
29. čer 2014

@patricia00
@jawuna děkuji holky za povzbuzení, mě ten krátký protokol zněl divně 😀 tak snad vajucha porostou...nikdy jsem se netěšila až dostanu MS jak teď 😀

genio
29. čer 2014

@kejtblue noo to by byla fakt paráda, není nad to stresovat všechny spolu 😀

kinos
29. čer 2014

Vám se tu krásně daří! 🙂. Užijte si teď dovolené a pak hurá pro miminka 🙂.
@jawuna krásné zprávy, potichučku držím palušky 😎

kejtblue
29. čer 2014

@genio Uz se moc tesim na spolecny vysilovani! 😀 Zatim muzeme ale potichu oslavovat s @jawuna.

genio
30. čer 2014

@kejtblue Tak tak 🙂 je pěkné vidět že jsou úspěšní v Heliosu 🙂

petule1983
30. čer 2014

holky, já Vás vůbec nestíhám dočítat 😀, každopádně @jawuna moc moc držím pěstičky, ať je všechno v pořádku a miminko roste jak má a ostatní holky - je to všechno těžký, ale my se nevzdáme a budeme bojovat, ať to stojí, co to stojí 😉, přece jen jsme silnější pohlaví, takže to vybojujeme...

jawuna
30. čer 2014

@petule1983 Máte dva sněhuláčky, to je dost na to, aby to vyšlo 😉 Vem si mě, takový beznadějný případ a dvě embryjka a kolik nás bude 😉 Hrozně moc ti držím palečky, si statečná holka, ještě jim ti vaši zmrzlíci vytřou zrak

kejtblue
30. čer 2014

@petule1983 Jo, my to dame! 🙂

madlenka87
1. črc 2014

@patricia00 Moc vám gratuluju! Je perfektní, že to tak bublinky dohnaly 🙂 A myslím, že je to moc povzbuzující i pro nás ostatní, když vidíme, že i to, co na začátku nevypadá úplně růžově, nakonec dojde k takovému hezkému výsledku! Teď si krásně odpočiňte a vydovolenkujte se a pak hurá do toho!

@jawuna To je úžasné, přesně takto jsem si byla jistá, že to s vámi bude 😀 Moc na tebe myslím a držím všechno, co mám, aby se dařilo i dál! Děkujeme za povzbuzující zprávy!

@kejtblue Nevím, jestli zrovna na lepek, to si snad ani nemyslím, to bych musela mít nějaké viditelné problémy, ne? A zrovna lepek si i myslím, že by z té krve poznali, ale oni asi neví, na jakou potravinu tu alergii můžu mít. Nevím, v tuto chvíli nemám žádné informace, jen zmatek 😀 Těším se v pátek do Heliosu!

petule1983
1. črc 2014

Takjsem dneska byla na utz a tento měsíc transfer nebude, mám nízkou sliznici, tak jsme se domluvili na další měsíc... nafasovala jsem estrofem a 7.den cyklu mám přijít na kontrolní utz... máte někdo zkušenosti s estofemem? 🙂

genio
1. črc 2014

tak holky MS dorazila teď večer takže od zítra stimuluju :-/ jen mám panickou hrůzu s jehel tak se toho fakt obávám... Vím že mám asi pitomý dotaz, ale jak hluboko se ta jehla musí píchnout? :-/

sasanka033
1. črc 2014

@genio ahoj, omylem jsem zahlidla tvuj prispevek a zarazilo me - ty jsi dostala dnes vecer ms a uz zitra mas pichat? mas kratky protokol a mas zacinat 2DC? pokud ano, mela bys zacit az pozitri, pokud jsi dostala ms ted vecer, tak je den 1 az zitra...nebo ti rekli v caru neco jineho?
jinak jehel se neboj, ono to tam zajede ani nevis jak🙂 kdyz ji nezapichnes az po jeji konec, tak nebudes moct ani strikacku zmacknout, takze celou. mas pero nebo klasicky jehly?