Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

danaho
28. únor 2013

Holky, jste tu některá co při stimulaci měla odběry jinde než v Heliosu? Chtěla bych vědět do kolika hodin nejpozději musím zavolat výsledky krve. Dneska jsem se byla domluvit s mojí gynekoložkou. Udělá mi klidně odběry i UTZ, jen neví kdy budou výsledky té krve. Jedna koordinátorka mi řekla na konzultaci že tak do 13 h a druhá pak po telefonu, že nejdýl do 15.30 aby to stihly probrat s doktorem.

jarmisek
28. únor 2013

@zuzzu11 To ano, to uz pohlavi urcite budeme vedet, manzel se semnou ale hada-nechce to vedet ...ale ja si to stejne necham rict 😵 😵

jarmisek
28. únor 2013

@danielahe dekuji 😵 a jak se dari tvemu bobiskovi?Jak roste?

jarmisek
28. únor 2013

@marcyk marciku drzim pesti,at bambulka poradne zabojuje!!!Na dalsi pokus jeste nemysli 😉 Jak rika jawuna, prdolka to dozene!

jarmisek
28. únor 2013

@danaho Dani, manzel me vozil do Heliosu, ale tu jednu krev, co jsme si nechali brat u nas vim, ze jsem zavolala vysledky neco pred druhou a hlavu mi nikdo neutrhl 😉 Takze mozna, ze ta varianta do 15:30 je nejzazsi termin, idealne by to melo byt v jednu a podle me kdyz to bude nejaka zlata stredni cesta, tak nic nepokazis 😉

maraida
28. únor 2013

Holky prosím o radu.Slyšela jsem,že v Heliosu je PGD úplně zdarma 😨 Je to pravda?Měla jste to některá?Všude jinde se za něj doplácí asi 15000.

jawuna
1. bře 2013

@maraida Ahojky, zalezi, jakou mas pojistovnu, my mame VZP a bylo to uplne zdarma 😀

danaho
1. bře 2013

@jarmisek Děkuji za info. Řeknu Mudr.že to musí zjistit do 13h a ať se stará když to slíbila 😀 Jsem zvědavá co budete mít 😅

danaho
1. bře 2013

@maraida podívej se na jejich stránky. 4 pojišťovny to hradí uplně. já mám VZP a takyto budu mít a nic prý nedoplácet. Ty jsi jaká pojišťovna?

maraida
1. bře 2013

Já jsem taky VZP.Holky a ten Helios je jen v Brně?A povedlo se některé,když udělali to PGD?
Mě právě čeká už poslední pokus.Vždy se mi vše oplodní,přečká PK,ale pak nezahnízdí ☹

jennyska
1. bře 2013

MODRÝ KONÍK, ASMIRA TEAM, OZNAMUJE:

Ahoj, jsem ráda, že diskuze Helios Brno - rady, postupy, návody, zkušenosti, tipy ... se těší velké oblibě a je opravdu aktivní. Proto bych pro vás měla návrh na využití nové funkce MK, kterou jsou Zájmové skupiny. Lepší popis mám o nich ve svém fotoblogu v článku: https://www.modrykonik.cz/fotoblog/jennyska/cla... .

Vzhledem k tomu, že je diskuze na téma Helios Brno stále aktivní a opravdu rozvinutá, možná by se i skupina těšila velkému zájmu. Komunikace ve skupinách je přehlednější, rychlejší a do budoucna budou skupiny stále vylepšovány
Pro založení skupiny je třeba 3 zakladatelů, kteří popíší, o co ve skupině jde a jaká má pravidla. Jak být dobrým zakladatelem/moderátorem, si můžete přečíst zde: https://www.modrykonik.cz/fotoblog/jennyska/cla... .

Kdyby Vás zajímaly třeba i jiné skupiny, kt. můžete na MK vytvořit, podívejte se klidně i na takový můj nástřel témat, které byste mohly založit a fungovat ve skupinách s ostatními, kdo mají stejný koníček, názor, zájem https://www.modrykonik.cz/diskuse/modrykonik-cz...
Fantazii se ale meze nekladou. Skupina může být jakákoli. Její založení provedete v záložce Fotoblogy, nalevo ve sloupci klik na Seznam skupin a tam: Vytvoř novou skupinu Díky pozvánkám můžete do skupiny pozvat i své přátelé, které by toto téma mohlo také zajímat...

Popis a pravidla skupiny můžete kdykoli měnit v Nastavení skupiny. Název skupiny však nikoli. Ten, jakmile ho jednou zadáte, je na MK již natrvalo

Mějte fajn den!
J.

danielahe
1. bře 2013

@jarmisek ja ti poslu rovnou fotku 😅 , jen mame podezreni na alergii na bilkovi kravskeho mleka, tak musim drzet dietku 😝 , no snad se dozvime vysledky co nejdriv. 😉

jarmisek
1. bře 2013

@danielahe Ten je nadhernej!A jak uz je velkej! A pockej jako ze ty mas alergii nebo on? Ty musis drzet dietu?No at je to jak jeto,hlavne, ze se to zjistilo,ze jo...takse drzte a pekne pokracujte v rustu 😵 😵

jarmisek
1. bře 2013

@maraida Ahoj,tak ja mam take VZP a ta mi to PGD uhradila, takze tobe to urcite uhradi taky.No a ja jsem presla do Heliosu z jineho CAR a v Heliosu se povedla hned prvni stimulace a prvni transfer...ani jsem tomu neverila, ze to pujde tak hladce po predchozich zkusenostech. PGD jsme meli a jeste mame sourozenecky zamrazeny,planuju si pro ne rozhodne dojit,az se vykuli nas bobisek z briska ven 😵
Jo a ano, Helios je v Brne.Odkud jsi Ty? Ja z Prahy

danaho
1. bře 2013

@maraida Ano je V brně,také jsem teď do něj přešla z jiného CAR. Máme to asi 300 km,což je mazec. Ale věřím,že nám tam pomůžou. Určitě je hodně holek co co jsou těhotné po tom genetickém vyšetření. Je to větší šance když víš,že ti vkládají zdravé embryjko 🙂

danaho
1. bře 2013

@danielahe to je malý Heliosátko? 😅 Taky chcíííí 😀

danielahe
1. bře 2013

@danaho jojo malz heliosatko 😀 😀 😀 😀
@jarmisek ja kojim, takze ja musim drzet dietku, ta bilkovina prechazi do materskeho mlika 🙂

jawuna
1. bře 2013

@danielahe Krásný 😉

kinos
1. bře 2013

@danielahe Ty jo to je krasavec!!!!!!! Je nádherný!!!!

kinos
1. bře 2013

@danaho nO já tam volala kolem těch12, 13. Sem jim říkala, že to prostě potřebuju vědět brzo a oni tam ještě na tu žádanku napsali něco ve smyslu přednostní nebo tak nějak.

zuzzu11
1. bře 2013

@danielahe Naadherne babatko 😵 . Krasny je 🙂 .

danaho
1. bře 2013

@kinos díky tak to sestře taky řeknu ať je to přednostní. Budu asi děsně otravná 😀 Ale to je mi jedno,havně když to všechno zmáknem tady a nebudu muset ty 2 kontroly do Brna. Tedy pokud to nevyjde na víkend 🙂

maraida
1. bře 2013

@jarmisek já jsem kousek od Prahy,z Berouna.Teď chodím do Podolí.

Jinak holky děkuji za info.

kinos
1. bře 2013

@danaho jjj, no já měla velké nervy kvůli tomu, aby mi to řekli včas, ale asi to není tak složité to zjistit, jako spíš, aby to nahlásili včas. Nevím jestli to máš přes laboratoř - to já nakonec komunikovala i s nima 🙂 🙂, ale vše se stihlo 🙂, jednou mi to myslím řekli i v té laboratoři, ale jinak to říkají jen doktorovi 🙂

kinos
1. bře 2013

@danaho A jak to vypadá? Už jste začali se stimulací, pokud si vybavuju psala jsi o krátkém protokolu. Budu na tebe moooc myslet, ať je další heliosátko 🙂

kinos
1. bře 2013

@marcyk Ty jo, žádné strachy - musíš věřit, my máme taky bojovníčka 🙂. My měli vajíček 20 a do finále došel jenom jeden!!! Držím palečky - není to o množství, ale kvalitě 🙂.

danielahe
1. bře 2013

@kinos dekuji 😵 , za chvili uz budes mit taky drobecka u sebe 😉 🙂 , preji aby vse probehlo tak jak ma 😉 🙂
@zuzzu11 dekuji 😵 je to verna kopie naseho prvorozeneho 😀 😀 😀 , se me ptaji, jak nam to tam namichali v tech mistickach 😀 😀 😀 😀
@maraida ahoj my meli PGD a jsem VZP 🙂

danaho
1. bře 2013

@kinos mám nervy už teď. Asi tam taky bude muset volat jen doktorka. Ta má pořád naarváno a nestíhá,tak už jí vidím ja kještě vyřizuje kvůli mě telefon. Ale co když to slíbila. Ona je fajn ženská,tak snad se na ní můžu spolehnout. MS bych měla dostat asi za 14 dní a to už vypukne. Zatím mi to asi nedochází na 100 %. Přestala jsem cvičit Mojžíšovou.Nepiju už žádný bylinkový čaje. Za ty 2 roky jsem toho děla tolik,že teď už chci klid 😀

maraida
1. bře 2013

@danielahe a prosímtě jak to PGD probíhá?Udělají OPU,PK pak PGD a dají ti je zpět?A je to nějak ovlivněno počtem vajíček?Že jich třeba musíš mít minimálně tolik a tolik?

zuzzu11
1. bře 2013

@danaho cvicila si aj ty Mojzisovu? Co na to jovois? Robili ti aj tu aktivaciu cez konecnik? Ja mam a to ist ale neviem 😒 . Ja mam strasne predsudky pred tym 😉 . Ja som ju zacala cvicit asi pred tyzdnom, nech este trosicku tomu pomozem kym pojdem na KET 🙂 . Neboj sa, nemaj nervy 🙂 . Uvidis ze bude vsetko v poriadku 🙂 . Si v dobrych rukou 🙂 .