Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

terezi79
23. led 2014

@pavli79 Ano, uvidis ho v televizi a taky na fotecce ho dostanes ) 😵 😵 Tak jo holky, rano jsem otestikovala akorat jsem to nestihla vyfotit 🙂 ale az prijdu z prace, hned vam to sem supnu 😵

Pavli, mooc drzim pesti!!!

bien_1987
23. led 2014

@pavli79 hodně štěstí!

pavli79
23. led 2014

Ahoj holky, tak je to za nama, diky vsem co jste na me myslely!!
Byl to zazitek 🙂 Je mi fajn, jen citim takove trochu tlaceni v podbrisku...snad je to z uhnizdovani 🙂
Ufff, tak ted jeste vydrzet tech 10dni a nestresovat ;)

engele
23. led 2014

Já testovala už 7 den 🙂

pavli79
23. led 2014

@engele Fakt? Ale to jeste memohlo byt nic videt, nebo? 🙂

engele
23. led 2014

Bylo, dávala jsem sem fotky, byl tam duch 🙂

terezi79
23. led 2014

@pavli79 Ahoj, gratuluju k transferu! Tlaceni v podvrisku jsem trosicku take mela 😵 😵 Tak mackam palecky i nadale! 😵 😵

terezi79
23. led 2014

No a konecne tedy pro vas mam vytouzene foto-omlouvam se, muj mobil je co se foceni tyce strasna sunka 😀

engele
24. led 2014

@terezi79 no tak to je pecka, takové jsem měla až tak po 14 dnech 🙂) super fotka!

meyryen
24. led 2014

Ahoj, nedávno jsem tu byla pro reference na Helios. Včera jsem byla na první schůzce s prim. Texlem a měly jste pravdu, je velmi přesvědčivý a opravdu zvažuji, že příští pokus absolvuji v Brně. Chtěla jsem se ještě zeptat, chodíte stále ke stejnému lékaři během Vaší léčby nebo se lékaři střídají. Díky

terezi79
24. led 2014

@meyryen Ahoj, vetsinou tam je Texl, nekdy je tam Fisher, ale ten je taky super 😵

pavli79
25. led 2014

@terezi79 Cau Teri, super fotka! Kez by na me za tyden taky tohle cekalo ;)

pavli79
25. led 2014

@meyryen Ahoj, asi jsme se driv tady nepotkaly, ale Helios je vetsinou vychvalovan do nebes, tak myslim udelas dobre, kdyz to zkusis tady. Maji postupy jine nez vsude a chlubi se vysokou uspesnosti, sama doufam ze to tak je, jsem par dni po prvnim KET 🙂
Ja to mela tak, ze jsem na prvni konzultaci Texlovi rekla, ze si preju, aby odber i transfer delal on, napsali mi to do karty a bylo to tak. I kdyz samozrejme kdyby byl na nejake konferenci, asi by se kvuli me nevracel 🙂 Na kontrolnich UTZ byl Fischer, ten je taky fajn.
Tak hodne stesti a uz je teda z Tebe Heliosacka jo 🙂

terezi79
25. led 2014

@pavli79 Moc na Tebe myslim a drzim pesti 😵 😵

pavli79
25. led 2014

@terezi79 Diky Teri, kdybych tak mohla vypozorovat nejake znameni.. ale furt nic, jen me furt trochu poboliva to bricho, ale vsude se pise ze je to bezne, tak nevim..🙂

terezi79
26. led 2014

@pavli79 Já myslím, že je lepší se tolik nepozorovat, ale nemám co říkat, každý zabublání v bříše jsem důkladně zvážila 😀 A je fakt, že jsem hodně četla v diskuzích, že bříško pobolívá..tak uvidíš, třeba nějaké znamení příjde 😉 A třeba Tě bude napínat a poznáš to až na testu 🙂

terezi79
28. led 2014

@pavli79 Ahoj Pavli, jak se máš? A kdy plánuješ testíkovat? 😵 😵

pavli79
28. led 2014

@terezi79 Cau Teri! Mam se fajn, pracovne, odpo jdu na nakupy.. utika to ale pomalu, dyt to znas 🙂 No nevim, asi az o vikendu, rikali ze dřív nez 10.den stejne nepujde nic poznat... i když Engele mi psala, ze 7.den uz videla ducha 🙂 No dneska jsem 5. den, strasne se to vlece ☹

Jak je Tobe? A jak často se vlastne chodi po KETu pak na kontroly? Jsi byla 12.den na krvi predpokladam, a pak?

engele
28. led 2014

@pavli79 Pavli Zuzu testovala už 6 den, a taky měla ducha, ten náš duch vystoupil ten 7 den ca po 15 minutách a pak už pomalu každý den sílel 🙂 a na krev jsem ani nebyla, tím že byl test pozitivní, tak mě nechtěli 🙂
Šla jsem pak 20 den po KET rovnou na UTZ. A pak zase za 14 dní myslím a to už bylo srdíčko a pak mě propustili 🙂

terezi79
28. led 2014

@pavli79 Nevim jak v Heliosu,ale ja uz pak budu chodit ke sve doktorce, protoze jsem z Ostravy. Rikala, ze me bude zvat kazde 3 tydny..

terezi79
28. led 2014

@pavli79 Tak se drz, vim, vlece se to, ale uz jsi v pulce 😵 😵

pavli79
28. led 2014

@engele Po tom co pises, mit doma test, hned rano testuju 🙂 Ale zkusim to vydrzet jeste.. Akorat vedle prace mam lekarnu, tak to bude svadet... 🙂) Diky ze na me myslite!!

pavli79
29. led 2014

@engele
@terezi79
@sismisi
Ahoj holky, hruza jakou mam slabou vuli 😀 Vydrzela jsem to asi tak hodinu v praci a pak si rekla, ze to pojmu jako hru, ze prece vim, ze tam nemuze byt nic videt, ale ze mi to utece rychleji kdyz budu dvakrát denne curat do sklenicky a testovat 😀 Tak to mam za sebou, a po 5 minutach jsem videla a furt vidim ducha!! Jakoze podle me to teda duch je, ja mozna vidim i co bych videt nemela, tak reknete, je to ten duch, co tam ma byt videt?

sismisi
29. led 2014

@pavli79 Řekla bych, že je to náádhernej duch 🙂

engele
29. led 2014

@pavli79 Krásný, moc moc gratuluju, super duch !!!!

engele
29. led 2014

@pavli79 Ještě teda pokud ti nepíchali Pregnyl, nebo Ovitrelle, to by pak dělalo ca 10 dní po ET ještě falešné duchy, ale věřím, že tento je ten pravý!!!!

pavli79
29. led 2014

@engele No Pregnyl mi pichali před 13 dny, před KET se to pry dela... taky me to napadlo, ze to muze byt z toho, ale zase po tolika dnech uz by tam pry nemel byt, nevim... uvidim o vikendu, ted to beru fakt tak jen spis ze zvedavosti 😉

engele
29. led 2014

@pavli79 tak to jo, tak to už je těhu duch!!! Juchuchůůůůůůůů

pavli79
29. led 2014

@engele myslis? Ja tomu furt neverim, nesmim, at pak nejsem zklamana, ale zase si rikam, ze je lepsi pak byt zklamana a ted zazit par dni ten pocit, ze je to fakt tehu duch, nez pak byt zklamana stejne, a nezazit ten dobry pocit 🙂 Lekarnice se na me divala jak na magora, když jsem ji rikala, ze chcu tech testu 6 🙂))

engele
29. led 2014

Další udělej za dva dny a uvidíme rozdíl.. i když já testovala každý den, ale jen ráno 🙂 Mám je na památku stále na komodě 🙂