Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

jananovacek
15. pro 2011

@pacinkadol Dekuju holky, snazim se na to divat pozitivne, sice jsem se na to snazila pripravit, ale ted je mi to trosku lito, ze jsou jenom 3 :( Prekvapit me muze jeste sliznice, ale po tom vsem kokosu, co do sebe peru, bude mit aspon pul metru 🙂

flyaway
16. pro 2011

Děvčata, tak teď nevím, zda je to tím červeným vínem, kontryhelem, Sarapisem, lněným semínkem, kokosem či grepem nebo prostě jen tím, že jsem do sebe necpala umělý hormony a byla tak nějak "v pohodě", ale moje nerostoucí sliznice mi v nestimulovaným cyklu vyrostla do - pro mě - krásných 7 mm 😀 😀 😀 !!!
Takže v úterý si jdeme konečně pro dalšího našeho mrazáčka... 😵

hotaska
16. pro 2011

@flyaway no nekecej, to je skvělý!!! 7mm je parádní výkon 😉

pacinkadol
16. pro 2011

@flyaway No tak to je perfektni 🙂Bude to asi vse dokupy🙂Tak to moc drzim pesti, utery uz je za chvilicku! 🙂A pod stromecek treba dostanete super zpravicku!Mam radost...

pacinkadol
16. pro 2011

@jananovacek To teda bude, flyaway je toho zivym prikladem 😀

flyaway
16. pro 2011

@hotaska
@pacinkadol
Holky, no já z toho byla docela paf, nějak jsem s tím ani nepočítala a mudr mi nakonec ještě řekl, že na nestimulovaný cyklus krásná sliznice 😵
Jak já jsem na ni pyšná, holku moji - jako každá správná pěstitelka... 😀 😀 😀

jananovacek
16. pro 2011

@flyaway To ten kokos, to je jasny :D Super zpravicka...

ivetka77
16. pro 2011

@flyaway Gratuluji, ty nas uspesny zahradnicku 🙂 Akorat by me zajimalo, az to budu resit ja, co z toho tveho sortimentu potravinovych doplnku si mam zvolit, protoze vsechno dohromady bych to asi nezvladla 😀

jananovacek
16. pro 2011

@ivetka77 To ted tezko zjistime, cim to je, musime bastit o stejny 😀

hotaska
16. pro 2011

@jananovacek
@ivetka77 to teda dobrou chuť 😀 neuvěřitelný co @flyaway všechno zvládla zbaštit, ale vyplatilo se, viď.

Včera večer jsem začala mírně krvácet, dnešní UTZ odhalil hematom. Pan doktor sám nevěděl jak to vše dopadne, ale prý příroda je mocná čarodějka. Takže spoléhám na ní, že ví co dělá!

flyaway
16. pro 2011

@jananovacek
@ivetka77
@hotaska
No, popravdě připisuju největší zásluhu tomu Sarapisu, ale kdo ví, třeba pomohlo něco jiného. Každopádně to nebyl až takový problém všecko splácat, toho kokosu a grepu jsem moc nesnědla, ale poctivě jsem pila ráno a večer kontryhel, odpolko si vždycky dala hrst lněnýho semínka a každý večer dvojka červeného - ta mi teda upřímně vůůůbec nevadila 😀

flyaway
16. pro 2011

Jinak jsem na netu objevila diplomku na téma "fytoestrogeny" a v kapitole, kde se v potravě nejvíce objevují, bylo uvedeno, že kromě sóji, lněného semínka a červeného vína jsou to např. ještě i rajčata, hrozny, jahody nebo jabka - takže si myslím, že samý příjemný věci, ne? 😉

pacinkadol
16. pro 2011

@flyaway
@ivetka77
@jananovacek
Teda holky,ani vam to moc nezavidim 😀clovek ale udela cokoliv, ze 🙂Jinak flyaway,diky za nove tipy, cervene vinko a to ovoce, z toho by byla celkem dobra boule 🙂

pacinkadol
16. pro 2011

@hotaska Jejda, to me mrzi,porad se to musi nejak komplikovat,co?Hele,tak treba na to taky zafunguje nektera z nasich tajnych ingredienic ;) Drzim,at je to brzy v poradku!

jananovacek
17. pro 2011

@hotaska Ale porad se mimisek drzi, to je dulezity 😉 Kdyz uz se ma neco komplikovat, tak poradne, vzdyt to znas...ale pan doktor ma pravdu, priroda je mocna carodejka a kdyz se presto vsechno mimisek porad drzi, tak to bude ten nejsilnejsi bojovnicek ze vsech, uvidis 😉 Moc drzim palecky. Hematom se vstreba a vsechno bude jak ma byt.

petra878
17. pro 2011

Ahoj holky, jdu vas trosku podporit 🙂 Ja jsem po cerstvem transferu zacla docela silne krvacet a krvacela jsem skoro cele prvni tri mesice tehotenstvi :( chodila jsem na injekce, brala ty nejvyssi davky leku a nakonec vsechno dobre dopadlo. Mela jsem taky hematom, ale ten se postupne vstrebal. Ted po tom KETu uz to nebylo a od zacatku vsechno probiha uplne v pohode. Nevim, cim to bylo, ale stat se muze asi vsechno, tak neveste hlavu 😉

pacinkadol
17. pro 2011

@petra878 Ahoooj!!!A jak se Ti vlastne ted dari?

mimon31
17. pro 2011

ahoj prosim vas odkedy do kedy , maju vono v Heliose Brno ?
dakujem

flyaway
17. pro 2011

@mimon31 Naposledy jsou tam 23.12. a pak až po Novým roce...

mimon31
17. pro 2011

@flyaway ďakujem

teruberi
18. pro 2011

Ahoj holky!
@pacinkadol Co mimisek?Jak se mate?

teruberi
18. pro 2011

@flyaway Gratuluji ke krasne perince🙂

teruberi
18. pro 2011

@mimon31 Ahoj.Tak ty uz take patris k nam do party? Jdete take na IVF?Preji hodne stesti!Zatim jak to sleduju tu mame pomerne slusne skore,tak snad se brzy pripojite k tehulkam 😉

cuddle
18. pro 2011

@flyaway mela jsi Sarapis soja? nebo ktery???

daguli
18. pro 2011

@jananovacek
@pacinkadol
ahoj holky, prisla jsem se mrknout,jak se vam v Heliosu dari...my mame po prvni konzultaci a povysetreni spermii a v lednuto vypukne;) Uz se nemuzu dockat 😵
Jinak ano, mam uz za se bou nejaka IVF,delali mi v Reprofitu prvne nativ,pak minimalku,nic z toho nebylo, pak zkusili klasickou stimulaci a zkoncila jsem s OHSS v nemocnici:( malem jsem prisla o vajecniky ☹ no a z toho IVF na zamrazili dve embrijka, ty nam transferovali nasledujici mesic a bohuzel nic.Taky mi trosku vadil lekar ke kterymu jsem chodila-je to Dr Rottr, takovej buldok ulysnej...mela jsem z neho divnej pocit 🙄
Tak ja zkratka nemam tu zkusenost uplne dobrou a rozhodla jsem se prejit jinam.Podle diskuzi jsem si vybrala Helios, vypada to, ze jste tu vsecky tak nejvic v pohode;)Tak doufam...moc tomu verim...snad uz se taky brzy zaradim k tem tehulkam jak pise teruberi 😵 😵

flyaway
18. pro 2011

@cuddle Sarapis soja, přesně tak - doporučil mi ho tenkrát už i můj gyndař na srovnání cyklu a musím říct, že fakt zabral. Teď jsem si ho pořídila především pro růst sliznice a světe div se, včera u mě proběhla dokonce i ovulka, což už jsem dlouho nezažila (a já to poznám, páč mám u ní vždy příšerný bolesti - včera jsem takřka celý den byla úplně k.o. 🙄 ).
Tys už ho někdy zkoušela? Pokud ne, tak vážně doporučuju (teda pokud nemáš alergii na včelí produkty) 😉

cuddle
18. pro 2011

@flyaway nene nezkousela, tak kupim a uvidime
ty se mas, tak to uz jsi treba tehu 🙂

flyaway
18. pro 2011

@cuddle 😀 No je pravda, že jsme se s manželem docela činili 😀 , nicméně nepředpokládám, že bychom měli až tak moc štěstí, vsázím spíš na ten KETík 🙂 . No "přinejhorším" bude jedno embryjko "přírodní" a druhý "zkumavkový"... 😀 😀 😀

flyaway
18. pro 2011

@daguli Koukám docela nepříjemná zkušenost 😒 .
Tak to v Heliosu ty hladiny hormonů při stimulce fakt hlídají, několikrát dělají odběry krve a kontrolují ultrazvukem, takže pokud má někdo náběh, tak se to zadaří podchytit hned v počátcích.
Já nemám zkušenost z jiného centra, ale jsem spokojená a i ze zkušeností ostatních holek jsem přesvědčená, že jsem se rozhodla správně 🙂 .
Držím palečky, ať se brzo zadaří a hlavně už žádné špatné zážitky! 😉

petra878
18. pro 2011

@daguli Urcite ses rozhodla spravne ;) Preju hodne stesticka 😀