Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

ivetka77
17. kvě 2012

@mindinka Mindikno,jsi neuveritelne silna!A gratuluji,ze jste vydrzeli a nakonec se povedlo! Ja si to vubec nedovedu predstavit, nam se podarilo napoprvy...mas krasnou holcicku! 🙂

ivetka77
17. kvě 2012

@mindinka Ty jo,ale o veverce jsem teda neslysela🙂 My jsme vsechny mely pro stesti asi nasi veverku tady v diskuzi 🙂

ivetka77
17. kvě 2012

@veverka.terka A nemelk by nahodou ted veceri chystat manzel Tobe, Tehulko?? 😵 😵
Taky vas mam vsecky rada 😵

mindinka
17. kvě 2012

@veverka.terka Děkuji moc, za ty nervy ten náš malinkej zázrak stál, no s tou veverkou to bylo tak že holky když šly na IVF tak prý většinou viděli veverku, tak to je takovej symbol pro štěstí 🙂

mindinka
17. kvě 2012

@jananovacek Moc děkuji, je to takový naše zlatíčko, já jsem už děti mít nemohla, měla jsem 2 císaře a druhý porod byl komplikovaný a prožízli mi při císaři močák a zavedli mi sten do ledviny na 6 týdnů, a taky jak jsem před lety měla druhýho císaře, tak automaticky mi udělali sterilizaci, takže jediné řešení bylo jít na IVF a jsem zato ráda, že to tak šlo 😵

mindinka
17. kvě 2012

@ivetka77 Děkuji moc, za ty všechny nervy to stálo, v těhu jsem dvakrát ležela v nemocnici, začala jsem krvácet, ale zvládli jsme to všechno, nejhorší byla ta nejistota, když mi dělali císaře, tak jsem nechtěla uspat, chtěla jsem malinkou vidět po porodu a vědět, že je všechno v pořádku, ale neukázali mi jí, že byla strašně malinká, ale slyšela jsem jí slaboulince brečet, bylo to krásný, pak jsem jí viděla za 2 dny po porodu, nikdy v životě jsem tak malinkatý miminko neviděla a děsili mně všechny ty hadičky a přístroje, ale Zuzanka byla statečná a bojovala. 🙂

mindinka
17. kvě 2012

@ivetka77 Já jak jsem šla na KET tak jsem od starší dcery dostala malinkou veverku z kindr vajíčka 😀 a pak když se malá narodila, tak mi do nemocnice koupili plyšovou veverku pro štěstí, aby jsme všechno zvládli a ted si s ní hraje Zuzanka 😀

kinos
17. kvě 2012

@ivetka77 za dva týdny 🙂

kinos
17. kvě 2012

@veverka.terka jéjku než vás člověk dočte ... 😀 😀 😀 . Já ti tak držím pěstičky!!!!! 😀 Určitě bude miminko!!!

kinos
17. kvě 2012

@jananovacek ahojek, tak nakonec nám nebudou dělat žádné testy 😕 . To je zvláštní, když vás tu všechny testovali. Sem volala do Heliosu a řekli mi, že ne. Že pan doktor tam napsal, že rovnou stimulovat 😕 . Taky se mě sice ptala, jestli už máme výsledky, ale říkala, že když je pan doktor nechce, tak že rovnou začnu... Ale nakonec jsem se přece jen k němu ještě nechala objednat, když už tam budu...Ale věřím, že ví, co dělají, tak to snad bude ok 🙂.

kinos
17. kvě 2012

@adriana1010 jo a jinak mám docela super recept na špenatík, alespoň manžel ho včera zpapkal 🙂.A je taky v mlíku, ale jenom jeden hrneček. Na cibulce a česneku, hrnek mlíka a do toho rovnou zmražený špenátek a tři lžíce mouky, česnek, sůl a dobrota

adriana1010
17. kvě 2012

@kinos Ahoj 🙂, tak přesně takto sem to udělala a už je to i poživatelný 🙂, jen sem se lekla, než se to mléko trošku vyvařilo, ale už to vypadá, že mi to snad i projde 🙂.

kinos
17. kvě 2012

@adriana1010 Určitě 🙂, tomu mému to chutnalo a mě taky 🙂. A to mlíko se pak ztratilo, ve finále to bylo všechno na zeleno 🙂. Přinejhorším tě zachrání česnek 🙂 🙂 🙂. Jinak je fajn dát ho tam i na závěr 🙂

kinos
17. kvě 2012

@adriana1010 a já dneska nevařím 🙂. Manžel půjde k rodičům na hokej, takže bude jíst u maminy 🙂, takže mám volno 🙂

dendulka1
17. kvě 2012

Ahoj holky!
Moc vás všechny zdravím a držím vám moc a moc palce! Díky Heliosu máme 4letou holčičku, prošli jsme předtím dvěma CAR, takže mám po těch letech opravdu s čím srovnávat a na Helios a hlavně dr. Texla nedám dopustit 🙂 Jste všechny v nejlepších rukou a na miminko už se můžete těšit teď , to mně věřte 😀

veverka.terka
18. kvě 2012

@ivetka77 Ivi, že mi bude véču nebo jiný jídlo chystat manžel, toho se asi nedočkám 😀 to bych musela být jóóó hooodně nemocná nebo by mi muselo být blbě, ale třeba na to taky dojde 😎
@mindinka s tou veverkou, to je krásnej symbol 🙂 a seš opravdu úžasná, žes tohle všechno zvládla, určitě si musela mít velikou oporu v maželovi, dětech a celé rodině....
@kinos děkuju, snad bude miminko 😀
@adriana1010 jak dopadl včerejší špenát? 😀 a co dnešní kontrola?
já už sem si volala do Heliosu a zítra frčím na krev 😉

adriana1010
18. kvě 2012

@veverka.terka Dobré ránko veveruško 🙂, tak jsem dojela z krve, akorát mi nedělali utralzvuk :(, respektive sestřička mi říkala, že ho dělat nebudou, což se divím, ale mám menstruaci, tak asi kvůli tomu, v jednu budu volat 🙂, tak pak pisnu, a jsem napjatá zítra na tebe na krev 🙂, jako struna...ty Teri a kdybych si dneska sedla večer do restaurace a k jídlu si dala dvojku vína, to se asi nesmí už při stimulaci, že?nechci nic riskovat..

veverka.terka
18. kvě 2012

@adriana1010 ahojky brouku, je jasný, že ti nedělali UTZ, když máš měsíčky, to mi taky nedělali, udělají ti ho pak až příště, neboj 😉 a už ti napsali teda i vycházky? Adri, vínko určitě vůbec nevadí, když ho nevypiješ celou láhev 😀 byla tam zase ta mladá koordinátorka že?

adriana1010
18. kvě 2012

@veverka.terka Joooo :D, byla...já už s ní asi odkroutím celý ivf :D,super, já mám na víno hroznou chut, já ho nikdy moc nevypiju, max dvě dvojky, ale tu jednu bych si večer dala, tak aspon tak 🙂, myslela jsem, že už se nesmím ničeho dotknout i při stimulaci 🙂 Jinak špenát, hele jako jedlej je, ale žádná hitparáda a to sem se tak snažila, respektive mě vaření dost baví, akorát mi pořád moc nejde :D, ale to se poddá, vycházky mám, tak u mě no problemo šéfová 🙂, jinak veverku jsem ještě nesehnala, tak musíme shánět dál, zajdu do nějakých hračkářství 🙂 tak snad, jinak jdeš fakt se mnou 🙂

danielahe
18. kvě 2012

@adriana1010 , ja si myslim, ze muzes trosku vinka 🙂 , ja si dala obcas dvojku a nastimulovala jsme se dobre 😉

Jinak vsem reji dobre rano 🙂 🙂 🙂 🙂

veverka.terka
18. kvě 2012

je mi jaksi šoufl od žaludku a pobolívá mě podbřišek, doufám, že nedostanu měsíčky ☹ ☹ ☹

kinos
18. kvě 2012

@veverka.terka ne, ne, ne žádné stresy. Zítra jedeš do Brna, tak na stresování je času dost. To máš tak dovoleno dvě minuty před výsledkem 🙂. Nebojej, chce to vymyslet nějaký program na dnešek. Víš možná už to jsou maminkovské příznaky nebos něco zpapala.

veverka.terka
18. kvě 2012

@kinos no, stres je to dneska už velkej, to je pravda, dnešní noc byla šílená....mám pořád jaksi co dělat, dopoledne zde byla neteřinka, teďka vařím a odpoledne pudu ven a vyzvednout si kosmetiku Avon a bude večer 😉 snad to nic nebude....ale nervičky pracují!

kinos
18. kvě 2012

@veverka.terka ajaj to ti věřím. Copak vaříš?

veverka.terka
18. kvě 2012

@kinos jenom zapečenou brokolici se sýrovou omáčkou a brambory....teda, ale taky je pravda, že jak sem volala do Heliosu, tak mě moc slečna koordinátorka nepovzbudila ☹ je tam ta mladá, jak už psala i Adrianka, a ona na mě prý: není na tom testu jenom nějakej dušík...tak sem se dost zarazila a nechápala, i kdyby přece byl, tak na krev dojet můžu a tím spíš, abych věděla, na čem sem....to mně docela uzemnilo...

kinos
18. kvě 2012

@veverka.terka tak to bude asi stejná odbornice, jak jsem tam volala a chtěla se objednat. Chtělo by asi zjistit jak má slečna šichty 😅. Ale takový přístup to je hrůza, tohle vůbec není o empatii, ale spíše o kusech ach jo. Když se to slečna nenaučí zamlada, tak zkušenostma to asi nenabere...

kinos
18. kvě 2012

@veverka.terka A pak že tě nebolí břicho z takového přístupu 😉 .

veverka.terka
18. kvě 2012

@kinos jj, určitě mi to nepřispělo k dobré psychice a i ten žaludek je beztak částečně z toho... 😠 no, oni se střídají nepravidelně, už sem nad tím taky koumala a Vránová má teďka dovolenou a ještě i příští týden, takže je tam ta mladá asi sama 😖 ale je to fakt na prd, není zrovna odbornice 😒

onno
18. kvě 2012

@veverka.terka Ahojky uvidíš dopadne to dobře.Před 5 lety u syna jsem měla 12DC jen úplně slaboulinkou čárku a ještě se ukázala po limitě.Já hned volala mudr. Texlovi a řek že jsem těhotná.Že mám dorazit na krev.Vše se potvrdilo. 🙂

adriana1010
18. kvě 2012

@veverka.terka Terezko vůbec se neboj, sama víš moc dobře, že to nemusí nic znamenat..i slabé špinění je normální, ale špinit nebudeš neboj, sakra kdybych věděla co ti řekne, zalepím jí ráno pusu izolepou !...Už mě to vážně štve, to je přesně to co jsem psala, za ty peníze se mají postarat, aby tam pracoval sám až úplný profesionál, jasně, že každý se to musí nějak naučit, ale podle mě ona na to vlohy teda nemá :(, když něco neví je povinná okamžitě zavolat povolanému a zjistit vše co je potřeba, achjo..., s ní to holky ale budeme muset nějak dobojovat, nic jiného nám nezbyde 🙂, klid Terezičko, ty už nemáš jinou možnost, než být těhule, jiný možnosti už nejsou 😀 , hele to je dobrý, ted tě uklidňuji, ale počkej jak budu šílet já, tě budu bormabovat zprávama co 2 minuty 🙂