Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

pepitas
26. dub 2012

☹ ☹ ☹

danielahe
26. dub 2012

@pepitas ahoj, no nikomu to nerikej...ale uschl mi i kaktus 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , ale zase mam kytku, ktera potrebzje hodne vody a ta mi zije...snazim se pestovat bylinky, ale to mi taky vetsinou uhyne, asi to prelivam 😎 , no zahranice neni muj obor 😀

ivetka77
26. dub 2012

@pepitas Tak jaka?

ivetka77
26. dub 2012

Holky, co dnes ktera mate v planu?Ja jedu sopovat...potrebuju nejaky druhy tehu gate, furt nosim jen jedny a kdyz je peru tak nemuzu ven 😝

ivetka77
26. dub 2012

@danielahe takze Ty mas v planu dnes predpokladam koupit novy kaktus 😀

danielahe
26. dub 2012

@ivetka77 ahoj, ja jsem asi 50% uspesnost 😉 , na poprve to sice vyslo, ale mela jsem 2 bobecky a chytil se jeden...no a ted jsem mela et a ket, takze 50% uspesnost 😎 , mame blbej spermos, takze nam do 5 dne vetsina embryjek nevydrzi....no zaplat panbuh, ze doma jeden klucik je a druhy roste u me a snad vsechno bude vporadku 🙂

ivetka77
26. dub 2012

@danielahe nic si z toho nedelej, me zas kaktus vzdycky zhnije...kdyz uz zalevam,tak to ber jednim vrzem 😀

ivetka77
26. dub 2012

@danielahe urcite,kdyz uz jsmre se dostaly az sem,tak to zvladnem! 😵 😵

pepitas
26. dub 2012

Nic, je konec!!!! Nemáme ani jedno embryjko!!!

ivetka77
26. dub 2012

@pepitas tak to me mrzi:(

danielahe
26. dub 2012

@ivetka77 ahoj, ja za chvilku valim na screening ve 13.tt......na jednu stranu mi to prijde zbytecne, kdyz mam PGD, pac se tam resi hodne downuv syndrom...a pokud se na genetice nezpletky, tak jsme vporadku 😒 😉 🙂

danielahe
26. dub 2012

@ivetka77 nene, ten uz to ma za sebou asi tak 2 roky..na valentyna dostali ti mi chlapi kazdej kaktus...tak zatim zijou... 😀 😀

ivetka77
26. dub 2012

@danielahe Tak asi je to pro jistotu...vy jste jeste nemeli to novy PGD,ne?Tak aspon zkontroluji i to ostatni 😉

onno
26. dub 2012

@pepitas hlavu vzhůru máš krásnou dceru můžes se radovat z ní.Když to teď nevyšlo,tak oni snad udělají všechny možný testy co jsou.Nakonec se dočkáš vysněného miminka.Co se týká financí teď na druhé 2 IVF pučujem si od babičky.My na to nemáme.My jsme teď měli 3 kety a neuspěšně.Ten třetí se ani nekonal embryjko se rozpadlo.Tak hlavu vzhůru a bojuj..Co se týká adopce nebo pěstounské péče.Chcem si dát žádost.

danielahe
26. dub 2012

@pepitas ...to mi je mooc lito ☹ , moc rada bych ti nejak pomohla, utesila, ale to musis bohuzel zvladnout sama...ver tomu nebo ne, ale brecim za tebe 😔 . Ja asi na tvem miste, bych chtela konzultaci s textlem a chtela bych nejake vysvetleni ohledne te stimulace....mas doma krasnou zdravou holcicku, tak neves hlavu 😉

ivetka77
26. dub 2012

@pepitas Ale mozna to neni konec?Chvili si procistete s manzelem hlavu a uvidite,treba neco vymyslite da?

onno
26. dub 2012

@ivetka77 já jdu vařit pak do školky pro synátora naučil se jezdit na kole ,tak jedem k babičce.Budou s bratrancem jezdit na kole.Jenže mu je 9 a on chce dělat co on a zuří že mu to nejde.

pepitas
26. dub 2012

@onno Já už svůj boj prohrála... My už všechny možné testy měli. Vyzkoušeli jsme už všechny varianty. A na dárcovské embryjo nemáme a nikdy mít nebudeme. Takže je konec.

ivetka77
26. dub 2012

@pepitas Souhlasim s Dancou a s Onno, porad se muzes radovat ze sve krasne holcicky! A ta konzultace s Texlem by taky nebyla od veci...urcite by pro Tebe neco vymyslel...myslim, ze jestli Ti to nabizeli,tak bys toho mela vyuzit...aspon si poslechnes, proc to nevyslo...A drz se, jsme tady pro Tebe 😉

onno
26. dub 2012

@danielahe tak to jsme na tom stejně mě futr ty kytky taky odchází.Teď jsem dostala od kámošky 5 kytek tak jsem zvědavá jak dlouho vydrží.

ivetka77
26. dub 2012

@onno Je,tak to ma so zabavu postarano...tak hlavne at se vse obejde bez urazu! ;)

ivetka77
26. dub 2012

@pepitas Ja si myslim, ze nikdy nerikej nikdy...treba za cas par korunek usetrite a zkusite to znovu?

onno
26. dub 2012

@ivetka77 malej je divoch.Hlavně začíná bejt drzej.Začíná mluvit sprostě.Přitom my sprostě nemluvíme .Chodí do školky s mím bratrem ten teda má slovník.Ten zná snad všechny sprostý slova .Je to hrozný.Myslela jsem že půjde už do školy ,ale má odklad.

pepitas
26. dub 2012

@danielahe Já tam mám dnes dojet, ale nevím, jestli v tomto stavu su vůbec schopná řídit. Prý mně ty embrya ukážou a pobavíme se o tom i s texlem. Ale já su tak na pokraji zhroucení, tak ani nevím, co tam budu dělat. Ty embrya jsou prý strašně fragmentované, což nevím, co vlastně znamená.

ivetka77
26. dub 2012

@pepitas My jsme meli nejaky fragmentovany a ty byly uplne na vyhozeni bohuzel...tak si myslim, ze fragmentovany znamena nepouzitelny... 😢 tak se domluv na tu konzultaci jiny den? Prece je nepotrebujes videt,kdyz stejne nejsou hezka a muzes prijet az budes v pohode...nebo nemuzes jet autobusem?

onno
26. dub 2012

@pepitas to zamená myslím že se zastavují ve vývoji

ivetka77
26. dub 2012

@onno mas pravdu,proste se zastavily a tak uz se nedaji pouzit

danielahe
26. dub 2012

@onno jsem si oddychla, ze v tom nejsem sama...kytky miluji, ale nejak jsem je nepochopila jeste 😀

danielahe
26. dub 2012

@onno jo ve skolce se nauci vsechno, co jeste deti neumeji 🙂 , my jsme nerikali fuj u jidla, ani ze je to hnusny...a od skolky, fuj to jist nebudu, co to je, a podobne.....a jeho slovnik, obcas bych mu taky jednu strihla, za co co z nej vypadne 😉

ivetka77
26. dub 2012

@danielahe Ja myslim,ze by meli uzakonit,ze ty deti muzou mydlit uz ucitelky ve skolce....kdyz nekdy posloucham deti od kamosky, rikam si, ze to v ty ucitelky ve skolce taky nemaji lehky 😀