Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

onno
3. kvě 2012

Ty brďo to tak letí dneska beru poslední dávku provery.Zítra na tebe budu myslet .Co bereš za vitamíny?Na podporu sliznice.Je ten byoparox drasťák?

veverka.terka
3. kvě 2012

@onno teda, fakt že jo, utíká to 🙂 já beru akorát listovku 800 a piju denně kontryhel, jinak zatím nic. po KETu začnu zase Femibion. no, asi není nejšetrnější-je to vlastně sprejové antibiotikum, ale určitě je šetrnejší než nějaký tablety, protože je to vlastně sprej a nejde to přes žaludek a trávící trakt, tak je to lepší než brát léky.

onno
3. kvě 2012

@veverka.terka Co je to ten Femibion?

onno
3. kvě 2012

@veverka.terka já beru listovku 1000 a calibrum.

veverka.terka
3. kvě 2012

@onno Femibion je komplex vitamínů pro těhulky v 1. trimestru s vysokou dávnou kys. listové. Holky to zde doporučovaly, že to berou a i v lékárně říkali, že je to jeden z nejvíc prodávaných preparátů pro těhulky. Akorát je dost drahej, stojí kolem 300Kč 30 tbl.

veverka.terka
3. kvě 2012

@onno calibrum baby plan? to je asi hodně podobný tomu femibinu, akorát je maličko jiný složení a má jinou výši těch vitamínů.

onno
3. kvě 2012

@veverka.terka jojo ten už ho beru delší dobu má kyslinu listovou 400vitamín c,e,jod, atd...

veverka.terka
3. kvě 2012

@onno ale to už bys k tomu tu listovku neměla brát, to je už hodně velká dávka. pokud se berou vitamíny pro těhu nebo pro plánování těhu a mají v sobě lsitovku, tak se už nemá brát samotná. aspoň takto sme se to učili a říkali mi to i v lékárně....

onno
3. kvě 2012

@onno beru tedy 1400listovky .Doporučili mě to tak v lékárně.Tak tím asi neublížím.Před tím jen 1000 a 2 měsíce 1400.

daguli
3. kvě 2012

Ahoj holky, tak vy do too fakt jdete-to je super🙂 Ja teda ale byvam od osmi do peti v praci,tak to se s vami asi mijim,co? 😨

onno
3. kvě 2012

@onno ještě mě říkaly že až otěhotním tak bych měla brát 800lisovky a od 13 týdne 400 listovky

daguli
3. kvě 2012

@onno
@veverka.terka
Holky ten femibion beru a mam pocit,ze se po nem citim fakt dobre...

veverka.terka
3. kvě 2012

@onno jj, to je pravda a právě ten Femibion té lisotvky obsahuje 800 a pak je Femibion od 13. týdne a ten má té listovky 400. ale i teďka, pokud bereš calibrum a má 400 listovky a ještě samotnou, která má 1000, tak je to moc a zbytečně.
@daguli já si taky mslím, že je asi dobrej, kamoška si ho taky chválí

onno
3. kvě 2012

@veverka.terka tady to zas píší takto http://www.maminkam.cz/kyselina-listova-pred-ot...

všude je to asi jinčí

veverka.terka
3. kvě 2012

@onno jj, asi an to má každej jinej názor, ale tam píší 400 listvky denně před otěhotněním....a ty bereš 1400?!

onno
3. kvě 2012

@veverka.terka teď jsem volala do Heliosu skrz Proveru ,protože jsem začínala 19 DC ju brát vzala jsem si jí jen večer ,tak jestli si mám vzít poslední zítra ráno nebo dneska.Zeptala jsem se jestli vadí kyselina listvá že beru 1400.Říkala že to vůbec nevadí.Hlavně se mě po ní dobře přibírá tak abych něco ještě přibrala a jsem lehký anemik.

veverka.terka
3. kvě 2012

@onno tak vidíš, to je fajn 🙂 tak to já bych ji neměla brát teda vůbec, potřebovala bych naopak dost zhubnout 😎

onno
3. kvě 2012

@veverka.terka fakt mě pomohla přibrat měla jsem 43 kg to by mě ani IVF neudělali.Tak jsem se snažila přibrat.Mám 49kg sice mě to 2 roky trvalo, listovku jsem začala zobat před půl rokem.Tak jsem přece něco nabrala.

onno
3. kvě 2012

@onno stejně je to nespravedlivé někdo potřebuje přibrat a někdo zas ubrat.Někdo děti mít normálně může někdo ne.Není to spravedlivé.

daguli
3. kvě 2012

@veverka.terka ted hlavne nejvic ze vseho potrebujes zdravy a vesely vajucha, tak pekne papej listovku a postava se bude resit az po produ 😉 Budem prece chodit vsechny na ty brusle, ne? 😀

onno
3. kvě 2012

@veverka.terka přesně jak píše daguli teď se na postavu vybodni.To se řeší až po porodu.

Holky začlo se mě trochu nafukovat přicho měli jste to taky?Já už si to poprvé nepamatuji

danielahe
3. kvě 2012

@onno uvidis, ze to nic nebude a bude dobre 🙂 a zadna nemoc se z toho nevyklube. Uz jsem se z toho otrepala, vim, ze to jednou muselo prijit a clovek se s tim musi smirit, ze jeho blizci jendou odejdou...vecne tu nebudeme nikdo, nekdo odejde a nekdo zase prijde 😉 ....sice to boli, ale je to tak 😉

danielahe
3. kvě 2012

@onno na podporu sliznice, prej zabira grep a lnene seminko...to jsme si davala do jogurtu 😀 😀 😀

danielahe
3. kvě 2012

@onno taky jsme nekde cetla, ze pred tehu by to melo byt asi tak kolem 1000, ze 800 listovky je malo... a nadbytek se vylouci...takze asi kazdy radi neco jinyho, ale tou listovkou nic nepokazis, co nespotrebujes, tak telo vylouci 😉

danielahe
3. kvě 2012

@daguli ja se nebranim ani po te 5 nekde na zahradce 😀 😀 😀

daguli
3. kvě 2012

@onno ja jsem to mela, myslim, ze se brisko nafukkuje vsem...tak neboj 😉

jananovacek
3. kvě 2012

No ja jsem brala te listovky nejakou velikanskou davku co je jenom na predpis, takze predavkovat se tim asi neda 🙂
Nafoukly bricho jsem mela pred i potom i ted...takze pohoda 🙂 JInak tu vahu vubec nereste, to se vyresi po porodu samo, teda sama doufam 😀 ...ted hlavne aby ty mimca vase mely poradnou perinu

onno
3. kvě 2012

@jananovacek přesně tu mám taky + calibrum baby

onno
3. kvě 2012

@danielahe lněné semínko také baštím dám si 2 lžičky

daguli
3. kvě 2012

@danielahe akorat mozna budeme za pekny trapky-po pate na zahradce a nealko! 😀