Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

adriana1010
11. kvě 2012

@jananovacek Jooo, už mám vše došpakulovaný, teď už jen čekám na mršku a valím do heliosu 🙂, pak už to snad poběží jak na páse 🙂, já už chci mít taky bobeška v bříškuuuu 😀 , achjooo, to to trvá. Jo holky, jsem přemýšlela, jen tak ze srandy 🙂, kdybych s přítelem spala bez ochrany, tak při stimulaci, když se mi udělá hooodně vajíček, tak by se jich i víc oplodnilo?? 😀

danielahe
11. kvě 2012

@adriana1010 no kdyby ti uzraly a nechali ti je tam prasknout, tak ja si myslim, ze urcite...by z tebe byla nekolikanasobna mamina 😀 😀 😀
Neboj, vsak se dockas, je si taky musela na bobecka pockat o neco dele 😉 , utece to jako voda a budes tehulka 😉

danielahe
11. kvě 2012

Preji krasny vecer a sladne sny 😉 , pa holky

veverka.terka
12. kvě 2012

@danielahe to víš, že jo, u nás v práci je to to stejný, pokud se ti to nelíbí, běž pryč, máme tady davy zájemců, to slyším dost často, je to hnuuus!!!! ale neboj Dany, ségru i Jirky to časem přejde, musí to vštřebat a bude to lepší....krásný fotečky, úžasnej mimouš 😉
@jananovacek kéž bys Jani měla pravdu 🙂 a jak se máš ty?

danielahe
12. kvě 2012

@veverka.terka děkuji 😉 🙂 , no prave se bojim, ze neprejde 😠

daguli
12. kvě 2012

Ahoj holky, tak jsem zase po 100 letech tu🙂 Terko-pozde, ale prece-gratuluju k transferu a moc drzim pesti! Jo a ptala jsi se kolikaty jsem-tak jsem v 17tt 😵

onno
12. kvě 2012

Ahoj jak se všichni máte?Co děláte když je taková zima.U nás je 10 stupňů.My bagrujem.Dnes jsem si ráno píchla poprvé Merional a teď mám břicho jako v 5 měsíci.Měli jste to taky?Trochu cítím na vaječníkách takové píchání.

veverka.terka
12. kvě 2012

@daguli ahojky, to je teda dost, že si se tu ukázala 😉 díky za podporu a ty už si teda pěkně daleko, myslela sem, že tak max. 15.tt., jak je Danka a už cítíš i mimouška, jak se vrtí v břiše? 🙂

kinos
12. kvě 2012

@onno
@veverka.terka
@adriana1010 držím palečky
Jsem už tu dlouho nebyla, když já musím ještě čekat 😖 . Ale "už" jsem odnesla lázně na pojišťovnu, ve středu mám volat, takže aspoň toto už popojede. Ještě než odjedu do lázní, mám volat na Helios objednat se, tak abychom mohli začít hned v červenci. Jak to je? Začíná se od menstruace? To bych už musela asi začít v lázních, protože mi vychází nějak na konci června??

jananovacek
12. kvě 2012

@adriana1010 Mne rikali, ze bysme tak tyden pred a tak tyden po odberu vajicek meli pouzivat ochranu, ze je mozny, ze by se tam zavlekla nejaka infekce, jak to bude rozpichany...a taky nam rikali, ze pokud chceme mit jistotu, ze jsme tehotni z toho vysetreneho embrya, ktere vime, ze je ok, tak vlastne i tyden po transferu. Nekdo treba nema problem otehotnet, ale dela se jim PGD kvuli potratu, tak ze hlavne v techto pripadech je to dulezity...

jananovacek
12. kvě 2012

@veverka.terka Ja se mam dobre, vsechno zvladam uplne v pohode, zadny problemy zatim neprisly, docela si to uzivam, do prace chodim...taky se brzo dockas 😉

veverka.terka
12. kvě 2012

@onno ahojky 🙂 u nás je taky pěkná zima, brr. my sme byli popřát tchýni k svátku matek, protože zítra budem mít sešlost u naší mamky 😉 no, super, tak se pěkně posouváš dál, to je bezva 😉 😉 😉 já sem nafouklá byla až pozděj, až víc ke konci,ale určitě je to individuální a není to nic divnýho, tolik hormonů do těla, to s člověkem zamává...hlavní je ale výsledek žejo 😉 a ten bude stát za to!!! 😉 😉 😉 teda, co bagrujete? manžel taky zase pracovat dopoledne na baráčku, ale potřebujem rozdělat střechu a když pršelo, tak se to nedalo ☹ zatím páá

kinos
12. kvě 2012

@jananovacek ahojky, myslím, že jsi psala, že jste papkali Wobenzym s manželem, pokud si vzpomínám...Kolik jste toho jedli? 🙂

kinos
12. kvě 2012

@veverka.terka My jsme taky u tchýně 🙂, zítra taky slavíme doma 🙂.

veverka.terka
12. kvě 2012

@kinos ahojky, tos tady fakt dlouho nebyla 🙂 ale taky se ti to krátí, lázně, tak bude parádní odpočinek a pak šup na mimouše 😉 😉 😉 začátek je různý, někdo má krátký a někdo dlouhý protokol, záleží na všech výsledcích a na doktorovi, co vám naordinuje 🙂 díky za podporu 😉
@jananovacek tak to je super, že si to tak užíváš 😉 taky bych už chtěla zazívat ty pocity,uvidíme, kdy se dočkáme... 🙂

kinos
12. kvě 2012

@veverka.terka Já mám úplně ten stejný jako ty, jsem to tu kdysi psala, a psala jsi, že máš stejný. Tak jaký byl začátek 🙂? No a výsledky žádné nemáme, nic nám nebrali (teda kromě spermiogramu, který jsme si donesli).

daguli
12. kvě 2012

@veverka.terka No jeste prave buvec ne a mimochodem-moc jsi se nesekla, jsem prvni den 17 tt 😀 Mimouska jeste necitim-asi je jeste brzy..A jak je Tobe?Vse v poradku?

daguli
12. kvě 2012

@kinos Jak rika Terka-podle delky protokolu...nekdo zacina uz pred menstruaci,nekdo v den menstruace...zavolej koordinatorce, ona ti poradi;)A kdy jedes do lazni?A kam?

jananovacek
13. kvě 2012

@kinos Ahoj, jojo, jedli jsme to oba - mam pocit, ze 3x denne 5 tablet? Myslim, ze to nekde bylo v tom pribalovem letaku, maximalni davku

jananovacek
13. kvě 2012

@kinos Mozna vam to budou vsechno delat az aktualne, az po tech laznich, co? Nam teda udelali hromadu vysledku z jednoho odberu krve

veverka.terka
13. kvě 2012

@kinos aha, tak to pak jo, já v tom mám zmatek 😎 od 16. dne cyklu sem začala brát Proveru, 23. den cyklu 1. inj. Dipherelinu a pak 1. den dalších měsíčků ještě přibude další injekce Merionalu, až do odběru vajíček se píchají obě dvě inj. 1x denně. 😉 už se těšíš žejo 😉 😉 😉

veverka.terka
13. kvě 2012

@daguli říká se u 1. těhu většinou těhulky cítí mimčo až kolem 20tt., ale určitě je to individuální, hlavně, že je všechno OK 😉 mně je zatím fajn a zatím i všechno v pořádku, snad nezačnu krvácet. ale nervozita už trochu stoupá, ale snažím se na to tolik nemyslet a docela to jde, pořád jaksi mám co dělat, sem něčím zaměstnaná 🙂

kinos
13. kvě 2012

@jananovacek ahojky, díky. No tam v letáku je od 3 po 10, zatím jsem papkala 3, tak když zvýšíme, tak se asi nic nestane 🙂. Tak snad jo, snad to pak všechno bude z jednoho odběru 🙂

kinos
13. kvě 2012

@veverka.terka ahojky, to víš že se těším 🙂, se bude něco konečně dít... Aha tak to je fajn, to přijedu z lázní a budu čekat necelý týden a jedem na to 🙂

kinos
13. kvě 2012

@daguli Měla bych je do FL, objednala jsem si to na 3.6, tak snad to vyjde, ve středu mám volat na pojišťovnu 🙂

adriana1010
13. kvě 2012

Ahoj holky, tak jsem dneska 32. den cyklu, tak zítra mám být v v7: 00 ráno v heliosu a podle krve snad už dostanu merional, tak zase přibude další injekce..🙂..
Terezko neboj, určitě to bude ok, myslím na tebe každý den 😉

onno
13. kvě 2012

@adriana1010 Ahoj já si píchám Merional od včerejška.Nevím jesli je to tým počasím,ale furt bych spala.A už si dostala i měsíčky?

jananovacek
13. kvě 2012

@onno Ja bych taky furt spala...

veverka.terka
13. kvě 2012

@kinos to si myslím 🙂 taky sem se vždycky těšila na to, až se bude něco dít 😉 ty lázně ti závidím....
@adriana1010 super Adri, vidíš, už se blížíte do finále!!!děkuju, že na mě myslíš, snad se podaří...taky na tebe často myslím, doufám, že se brzo i sejdem 😉 budeš se zítra ptát na tu PN? určitě bych to zkusila, myslím si, že by neměl být problém...

veverka.terka
13. kvě 2012

@onno @jananovacek tak to se přidávám do party, já sem dneska taky šíleně ospalá, ale myslím, že to bude tím počasím 😖
jinak oslavička mamčinýho svátku se vydařila, můj dortík je celej pryč, moc chutnal 😉 a pěkně sem se pomuchlila s malou neteřinkou 😉 už abych muchlila svoje miminko.....