Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

danielahe
11. čer 2012

@adriana1010 jeee, ty jsi hodna, no ja a cteni mapy, to bude fakt prdel 😀 😀 😀 😀 , ve stredu ti dam vedet, co a jak. jsem domluvena, ze se pani ozvu, kdy tam dojedu, predbezne pocita teda se sobotou, ale to te nechci okradat o volno s milackem, tak kdyby se ti to hodilo, tak bych se sni pokusila domluvit na patek, ale to bych musela byt 100%, abys mi nedala kosem jako s tim kinem 😀 😀 😀 😀 😀 , nebo mi dej vedet, kdy se to hodi tobe 😉

adriana1010
11. čer 2012

@veverka.terka jooooooo, super, dala bych hrad i western a nějaký dobrý papání 🙂, paráda 🙂

adriana1010
11. čer 2012

@danielahe danoušku no problemo, doufámjk, že budeme mít aspon hezký počasí 🙂, dala bych po cestě i někde kávičku 🙂, uvidíš jak budeš mít čas, tak já bych tě vyzvedla, ty jsi z bohunic, ne? 🙂 a to zmáknem, bude prdel, tamdojedem tak v neděli 🙂..ta sobota mi vyhovuje, stejně jako ten pátek, čili jestli se tobě i jí to hodí v pátek, hod to na pátek a klidně i sobota, neboj jsem celý týden sama, tak pokud mě neodvezou do té doby do blázince 🙂, tak jsem ready :D, jen mi napiš den, hodinu a ulici kde mám být v bohunicích..a hlavně si vem ulici od té paní, já mám v mobilu jakousi navigaci, ale to nezaručuju, je to nokie :D moc jim nevěřím :D

danielahe
11. čer 2012

@veverka.terka
@adriana1010 no ja bych brala ten western park, bych vzala jirulu mit, aby si to uzil 😉 bysme vyrazili treba hnedka kolem 12:30, to jirka je uz doma a ja mam vychazky, tak aby to bylo oficialni 🙂 , ta navsteva, a terez, ty uz shanej burty na opikani a nezapomen, ze nas bude hodne, kdyz si vsichni tahame clovicka v brisku 😀 😀 😀 😀.
@maminin ja bych teda taky nejela, jak ti rekli v heliosu, ze 20km na to nema zadny vliv, tomu verim, ale kdyby se to nepovedlo, ja bych si asi nadavala do blbek, ze jsme na to kolo sla..... 😒 😉 , ale musis se rozhodnoout sama, ja zadna ciklistka nejsem, takze ja bych si udelala svuj obvykly lezerny rezim 🙂

danielahe
11. čer 2012

@adriana1010 ja mam taky asi navigaci, ale moc s ni neumim, nejsem technicky typ 😀 😀 😀 , urco dm veskery informace, ve stredu ji budu volat a domluvim se s ni.... a ja dam pak vedet,jestli se spolu domluvime na patek nebo sobotu 🙂

No nic holky, jsme se tu s vami tak hezky sesla, ale uz musim padit, tak pa a snad vecer maminy a skoro maminy 😉 🙂

adriana1010
11. čer 2012

@danielahe jojooo, tak super, western se hodí, jiřulovi se tam bude líbit 🙂, v boskovicích pokud pojedem pomalu tak za hodku jsme..ani ne..tak to nebude problém, tam cestu znám jak vlastní boty 🙂, tak tam dančo trefíme určitě 🙂, ještě jak dorazí dan tak se ho zeptám jestli nemá dálniční známku, ted nevím, vzala bych si jeho auta a po dálnici sme v olomouci hned..já ji nemám, tak to zjistím 🙂

adriana1010
11. čer 2012

@danielahe dani, ty jak zjištíš co a jak tak mi dej echo..🙂

veverka.terka
11. čer 2012

@adriana1010 @danielahe tak fajn, skouknu, co je aktuálně ve westernu k mání a zafrčíme tam 🙂 ale finančně teda není zorvna nejlevnější, na to se připravte...ale zase, dkyž je to jednou za čas, tak proč ne žejo 😉 já sem tam nebyla teda taky ani nepamatuju 😎 Adri, za hoďku určitě ste u nás, to frčí rychle, cesta je po státní, takže to jde. ty znáš cestu do Boskovic Adri jo?

veverka.terka
11. čer 2012

@adriana1010 @danielahe hmm, tak se dívám na program a do prázdnin je to bohužel jenom o víkendech ☹

adriana1010
11. čer 2012

@veverka.terka jasan, jezdili jsme do lysic a do bystřice a od tam sme kdysi z chaty jezdily do boskovice na diskotéku 🙂 a babička tam byla v nemocnici...

adriana1010
11. čer 2012

@veverka.terka tak se můžeme domluvit na příští víkend, hm? třeba hezká letní sobota 🙂

veverka.terka
11. čer 2012

@adriana1010 klidně, může být 😉 tuhle ale nee, to má tchýně narozeniny 😒 ale ta další by klidně šla, manžel bude stejně pracovat na baráčku, takže bych seděla sama doma....

adriana1010
11. čer 2012

@veverka.terka oka 🙂, ještě se vyjádří danča a je to hotovo 🙂

adriana1010
11. čer 2012

@veverka.terka mám si teda holky koupit to magnesium..normálně hořčík v tabletách? Pomůže to na ty svalové bolesti v podbříšku a v zádech?

veverka.terka
11. čer 2012

@adriana1010 Adri, já bych se prvně o tom poradila aspoň v Heliosu....

werinka1
11. čer 2012

@adriana1010 Jen jsem v rychlosti nakoukla a musím moooooc gratulovat. Sakra já už chci takyyyy!!!!!! Snad tam na mě taky jeden hezkej embroušek počká než se k tomu dostanem 🙂

jananovacek
11. čer 2012

@adriana1010 Tak to je zpráááááááááááááááááááááávááááááááááá dnééééééééééééééééééééééééé 😀 😉 😎 GRATULUJUUUUUUUUUUU!!!! Takovej stresař a takovej hladkej průběh ;) Super, Adri, mám hroznou radost i za tebe!!!

jananovacek
11. čer 2012

JInak teda holky musim rict, ze jste me s poznavanim v Heliosu docela pobavily 😀

danielahe
11. čer 2012

@adriana1010
@veverka.terka to by slo, ale asi bych musela vzit s sebou bodyguarda 😉 , to bude nas tatka asi doma a to by mi neodpustil, kdybych ho nechala doma 🙂 ...by se citil jako ryba ve vode..kolem sebe 3 baby a navic tehotny 😀 😀 😀

adriana1010
11. čer 2012

@jananovacek děkuji, děkujiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂, ještě aby to nebylo biochemické, aby nedošlo ke krvácení a následnému potratu, aby naskočilo srdíčko, drželo se devět měsíců a abych porodila a budu potom spokojená 😀 😀 😀 😀

adriana1010
11. čer 2012

@danielahe :D klído dančo, ale když jsem se to pokoušela navrhnout já, tak prý raději zdrhne, než mít okolo sebe tři těhotný 😀 😀 😀 , asi noční můra každého muže :D, by mi mohl ještě utéct, to si nemůžu dovolit 😀 😀

veverka.terka
11. čer 2012

@danielahe mně to taky vůbec neva, pokud bude snášet naše těhulkovský povídání 😀 😀 😀 to můj manžel by teda rozhodně taky nešel, ježda, s tolika ženskejma.... 😎

jananovacek
11. čer 2012

@adriana1010 žádný biochemický nebude, tohle je bojovnik jak zadnej jinej 😉

danielahe
11. čer 2012

@adriana1010 aspon ten muj by rad babinec, tak by si to mohl vyzkouset jako to je, kdyz kolem sebe ma 3 uzvaneny baby 😀 😀 😀 😀 a jako tresniku na dorku ukecane dite 😀 😀 😀 , ja uz se tesim, az pujde spat, to odpoledne s nim bylo vycerpavajici, nechodit do druziny byla asi blbost 😀 😀 ... a jeste se chci zeptat, kdy se ti to bude hodit ten patek nebo sobota? ja v patek mam kontrolu a jirka rovnatka, takze to bych mohla potreti a v tu sobotu, to mi je jedno 🙂
@veverka.terka no prave, chlap by nejradeji harem kolem sebe, ale netusi co to obnasi 😀 😀 😀 , no tak pokud pujdou oba, tak se udelaji skupinky zeny a muzi 😀 😀 😀 😀 , ale muj tobik s nami zustane 🙂

danielahe
11. čer 2012

jdu hodit nohy hore a pak skoukout cesty domu a sultana 😀 🤐 🙂 , dobrou a hezky vecer

onno
11. čer 2012

Ahojky dlouho jsem tady nebyla.Gratuluji těhulkám hlavně přeji zdravíčko jak mamince ,tak miminkům.Nováčkům přeji moc moc štěstí.Jinak od 9 dne po et mám měsíčky .Stimuluji na Ket.Jinak jsem měla OHHS bylo to hrozný strašný bolesti nemohla jsem dýchat a bylo mě špatně atd..Břicho jako míč.Odsávali mě vodu pak se mě ulevilo.Píchali mě nějaký kortikojidy.Manžel byl úplně zoufalej říkal,že už nikdy na to nepůjdu.Zdraví mám prý jedno.Minule jsem to také tak měla jen né tak strašný bolesti.Třeba to výjde teď a budu se těšit s Váma. 🙂

kinos
11. čer 2012

@onno Ahoj, no to muselo být hrozný, achich. Chudák manžel, jak tě viděl, že se trápíš, tak se nedivím. Ach jo, moc moc přeju at ketík vyjde!!! Mě ještě zbývá asi měsíc než začnu se stimulací. Zatím první proveru, aby se cyklus v lázních nerozhodil a pak naostro.

onno
11. čer 2012

@kinos To bylo 4 dny jsem nespala kroutila jsem se nebo chodila.Ještě teď jsem unavená .Jak je v lázních?Co tam máš za procedury?

kinos
11. čer 2012

@onno No jéjej tak to já nedávno jednu noc nemohla zaspat a pak jak jsem byla jak ... a co teprve 4 dny! V lázních parádní klid a odpočinek a hlavně žádné stresy z práce. Procedurky fajn: hodně uhličité koupele a vířivé vany a hydromásážní, pak mám nějaké zábaly ze slatiny, pak bazény a tam tělocvik, plynové injekce (to je asi to co někdy není příjemné), jinak je všechno dobré, takovou stimulační elektrolampu a potom na lymfatické něco takový vak na nohy a koupel v CO2 😉 . Ale zrovna dneska mi nebylo nějak dobře, mě začaly křečovat nožičky, ach jo, já už nevím, jestli to je z hořčíku anebo od páteře, kterou mám taky nějakým neznámým způsobem dorachanou, doufám, že to je hořčík. A už zas mám křeč v noze, ale ted už se mi horčík nechce brát, protože to bych nespala. Pak se mi zdají katastrofické sny o tom, jak nemůžu chodit a jak to budeme dělat s miminkem, no už začínám stresovat 😕 .

kinos
11. čer 2012

@onno A kolik máte v mrazáčku? Teď to musí vyjít, po takových útrapách, aby ne!