Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

kinos
15. čer 2012

@onno ahoj, tak super. Já měla dosud teda pravidelně MS, ale Texl mi dal proveru, aby se mi cyklus v lázních nerozjel, tak doufám že dorazí a já můžu pak začít od července se stimulací....

danielahe
15. čer 2012

@onno tak hlavne, ze ma segra zdrave ditko..bohuzel na nekom se porod podepise na nekom ne, jedna moje segra vypada, jak kdyby nikdy nerodila, druha..necvicila, pribrala hodne ( pred tehotenstvim vypadala jak z koncentraku) a ta ma vytahane bricho..no a ja jsem nekde mezi 😉

veverka.terka
15. čer 2012

holky, co máte v plánu na víkend? dneska je tu nějak pusto ☹ ☹

jananovacek
15. čer 2012

Cau babizny! Venku krasne... uz jste vsechno probraly koukam...sex, barveni vlasu, koupani, kocarky, pribirani a hubnuti...no a jak se jinak mate? 😀 Ja si uzivam slunicko a teplicko a....binec doma 😒

onno
15. čer 2012

@danielahe nejduležitější je že jsou děti zdraví . 🙂 nějaký strie,špeky,povolená kůže stým už se musí počítat.Já už od 15 měla strie na prsách po porodu když jsem přestala kojit zmizely.Já mám po porodu strie na bokách.

jananovacek
15. čer 2012

@onno Ale ta radost z deti stoji i za to, ne ;)

ivetka77
15. čer 2012

Ahoj holky, preji vsem co jeste nepsi pekny zbytek vecera. my jsme si na vikend naplanovali vylety do prirody, snad to jeste dam, prece jen uz me trosicku chvilemi pobolivaji nohy-kdo se s tim pupkem ma tahat, ze..a buded hur... 😅

ivetka77
15. čer 2012

@onno Je,to jsi me potesila-ty strie mam na prsach taky-asi jak mi v puberte rychle vyrostly 😀 Tak uz se tesim az dokojim! 😵 😵

adriana1010
15. čer 2012

Ahoj holky, tak výlet Dančou dopadl výborně 🙂, nakonec jsme dvě blondýny místo po staré jely po dálnici tam i zpět a nikdo nás nechytl 😀 😀 😀 , kočárek je super, sice pro vysokoškolsky vzdělané lidi, ale super :D

onno
16. čer 2012

@jananovacek jasně že jo

onno
16. čer 2012

@ivetka77 kojila jsem 2 roky

danielahe
16. čer 2012

@adriana1010 jeste jednou dekuji za pomoc pri koupi meho vysneneho kocarku, snad nebudu litovat 🙂 , cesta super, daly jsme to, jsme proste sikovny, je fakt, ze po te dalnici je to super, jedes furt rovne 😀 😀 😀 , no ted jdu lovit na netu nejaky navod, abych na to mohla dat korbicku 😀
@onno
@ivetka77 ja mam taky strie na prsach,a le az od te doby co my narostly pod privalem mleka 😀 😀 😀 , v puberte se jim nechtelo 🙂 ...ale ja je mam porad, ale nastesti to neni tak hrozne, takze prsa vystavovat muzu 🙂 , strie mini mam na pupkku, jak mi pri tehu lezlo bricho dolu a neco malo na bokach 🙂 , ale je fakt, ze jak mas deti, tak to neresis 😉

danielahe
16. čer 2012

@adriana1010 huraaaaa, ja asi budu technicky typ, behem 1 minuty jsme si oddela sportovni sedacku 😀 😀 😀 , ale nevim jestli ji pak nandam 😀 😀 😀

adriana1010
16. čer 2012

@danielahe no vidíííš, paráááda..🙂, tak hurá stejně tak opačnej postup :D holky, dneska je tam vedro jako v p.... :D, já se chci jít koupaaaaaat 😢 😢 😢

danielahe
16. čer 2012

@adriana1010 tak jak s tebou a zitrejsim parnikem na prehrade 😉 ?...to my dneska byli v bazene, super, jen jsme uplne vyrizena a asi vytuhnu o pul desate nejpozdeji 😀

ivetka77
16. čer 2012

Ahoj holky, tak dnesni den byl fakt nadhera...Vy jste dnes take byli nekdo na prehrade? My jsme tam byli na prochajde, sli jsme z prehrady na Veveri-tam po cyklostezce, zpet radeji po silnici-no nevim, co bylo lepsi/horsi, priste uz se radeji budeme prochazet jen kolem prehrady...je tam nejak predimenzovano a nebezpecno-zvlaste pro nas tehule...Ted jsem uplne vyrizena a mimisek asi taky, protoze uz od pul devate ani muk 😀 Tak toho musim honem vyuzit a sup sup do postylky 😵

tulipanek82
17. čer 2012

Ahoj holky, koukam, ze dnes je vsude mrtvo...doufam, ze si uzivate krasnych letnich chvilek 😎 Me uz se zacina blizit zacatek pichancu, jsem zvedava, jak to zvladnu, nejak me nikdy nenapadlo, ze si tohle budu muset delat sama 😅 ale manzel to kdyztak jisti-je to biolog, tak by mu to prece nemelo vadit, ne? 😀

danielahe
17. čer 2012

@tulipanek82 to zvladnes, jehlicka je malinka a injekce neboli, ja mam spek na brichu, tak se mi to do nej zavrtavalo dobre 😀 😀

adriana1010
17. čer 2012

@danielahe Ahoj Danoušku, já jsem dnes pasé, zase mě bolí v podbříšku, zase od rána šílím a čekám na krev..holky mě už z toho hrábne, už aby byl pátek a řekli mi zhruba co a jak..nebo mě švihne :(

danielahe
17. čer 2012

@adriana1010 jejda nestresuj furt 😉 , podbrisek boli skoro kazdou, ale pro klid si klido zavolej do heliosu a zeptej se jestli muzes brat to magnesium, mne to na boleni zabira 😉 🙂

adriana1010
17. čer 2012

@danielahe Já vím, jsem šílenej stresař 🙂, dneska jsem zase četla, že na to potrácení je pgd fish na houby, že to nepomůže :(, mě zase hrabe.🙂, jo a hodně holek psalo, že si samo naordinovalo prednison na snížení imunity, že jim to pomohlo..ale to jsou jejich dedukce, zase věřím, že kdybych ho potřebovala, tak by mi ho v heliosu dali..no co já vím...zase si hraju na doktora 🙂

danielahe
17. čer 2012

@adriana1010 ja si myslim, ze by ti presnison dali, kdybys ho potrebovala, ale na jednech strankach jsme cetla, ze chily je nahrazka za prednison, tak muzes zacit jist paliva jidla 😀 😀 😀 , tehu test sis delala?

danielahe
17. čer 2012

@adriana1010 ten prednison ti pomuze pokud mas alergii na trofoblast , coz asi je obal toho embrijka, ale lajcky receno, tvoje telo odmita embrijko, protoze je to cizi predmet, ale to si myslim, ze tvuj pripad neni, protoze bys nemela takovou vysokou hodnotu hcg. A ten prednison si sami naordinovat nemuzou, je na predpis 😉 ....hlavne zachovej klid a zbytecne se nestresuj, klidne se uz objednej za svoji gynekolozkou, v patek pujdes do heliosu a treba te tvoje gyndarka objedna driv 😉

veverka.terka
17. čer 2012

ahojky holky, my sme se dneska taky vydali na procházku do parku a kolem zámku a byla sem totálně mrtvá a taky sem dneska několikrář zvracela, takže su jak mucha a jenom bych ležela a spala ☹
@adriana1010 Adrouši, nestresuj, buď v klidu, ten pobřišek je úplně normální, minule sem se na to ptala Texla a je to tím, že se zvětšuje děloha a taky v tělě probíhají velký hormonální změny!!!
@tulipanek82 neboj, jak píše Danka, jehlička je malinkatá a po pár injekcích si zvykneš a vůbec ti to nepřijde 😉

kinos
17. čer 2012

@tulipanek82 no snad to píchání zvládnem 🙂 , jak to dali ostatní 🙂 a kdy začínáš? Já si ještě pár dní počkám. Ať to hezky jde a když tak to chlapi budou jistit 🙂.

kinos
17. čer 2012

@veverka.terka Jéjku teri, ty zas si to musíš vychutnat se vším všudy co 😀. Ale někdo ani neví, že je těhotný 🙂. ...Ať už ti je taky lépe, když tak se tak moc nepřesiluj.

jananovacek
17. čer 2012

@adriana1010 ta fish metoda prý pomůže z 80%, takže je vlká šance, že je to tvoje mímo v pořádku, prokud prošlo tím vyšetřením...my jsme chtěli 100% jistotu, tak jsme měli cgh vyšetření...
a s tim prednisonem jsme se taky ptala, protoze jak jsme cetla ho v hodne centrech davaji automaticky, ale pokud ti delali imunologicky vysetreni a vsechno bylo ok, tak to nicemu nepomuze, spis si zbytecne zasahujes do imunity...mne pan primar rikal, ze pokud ma byt vse ok, tak si to embryjko vsechno zaridi a vezme samo 😉

adriana1010
17. čer 2012

@danielahe nedělala jsem si další těhu test, podle mě pokud nezačnu krvácet, tak to stejně nemá smysl.. 😒

adriana1010
17. čer 2012

@jananovacek no právě..:(, takže moje jistota není moc vysoká.., ale tím, že jsme jich měli hodně málo, tak nám nic jiného nezbylo..uvidíme..co můžu dělat, než čekat 🙂, ale můžu být podle mě klidná, když nezačnu krvácet, ne?

danielahe
17. čer 2012

@adriana1010 ty uz nikde nic necti 🙂 , bricho boli, protoze roste deloha, jak pise janovacek. Jednou je mimi v tobe a basta 😉 y tech vasich sesti vajuch je toto jedno suer vporadku a proste si ho za devet mesich porodis v podobe laurinky 😉 , se pak prijdu podivat do porodnice 😀 🙂
@veverka.terka terousi, tyjo, vydrz do konce tretiho mesice a bude lip 😉