Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

kinos
12. dub 2012

@jananovacek Hm, dobré vědět, tak začnu zase papat. Mě ji kdysi dali protže jsem měla hraniční hodnoty B12, tak to začnu konzumovat. Ale už tehdy se mě v lekárně ptali pro jaké účely, tak to jich asi bude víc. Ještě jsem někde vyštrachala že dobré je i tu zelenou řasu. Taky jsem měla málo železa, ale já mám vyzkoušeno dlouhodobě že nejúčinější bylo papkat maso hovězí a ne tablety, ty se mnou teda mnoho neudělaly. Ještě jsem někde našla, že dobré jsou ořechy, mandle a rakytník řešetlákový jako sirupek nebo štáva.

jananovacek
12. dub 2012

@kinos jj, my ti všechno poradíme 😀 😎

kinos
12. dub 2012

@jananovacek Jjjj, už se moc těším. Dokonce i v práci už to mám tak, že si potichučku říkám, jjj to ještě a když je nějaký úkol od června dál, tak si říkám, jjj, to už si pořeší někdo jiný 😀

jananovacek
12. dub 2012

@kinos Hlavně to nikomu v práci neříkej, nebo ti nedají pokoj 🙂

kinos
12. dub 2012

@jananovacek Jjj to je jasný, u nás to neví ani doma, myslím rodiče. 🙂

jananovacek
12. dub 2012

@kinos Kámoška to všude roztroubila že jde na IVF a pak to nevyšlo a hrozně ji pak štvalo, že se jí pořád všichni ptali a litovali ji.

kinos
12. dub 2012

@jananovacek Jo to jo, dokud to půjde, tak nikomu nic říkat nebudeme. Snad to půjde, uvidíme.

jananovacek
12. dub 2012

@kinos No v Heliosu tak maximálně na druhý transfer, ale to maximálně ;)

veverka.terka
12. dub 2012

@kinos jj, jak píše Janča, ať to ví co nejmíň lidí, u nás to taky ví málo lidí, rodiče moji jo, ale manželovi nee. ale mně teda nevadí, že to třeba ví sourozenci a kamoška, spíš naopak, teďka, když to nevyšlo, tak si o tom mám s kým popovídat, protože s mým chlapem moc pokec není 😎 ale v práci to určitě neříkej!!!!
@jananovacek Jani, kéž bys měla pravdu s tím 2. pokusem 🙂

onno
12. dub 2012

@jananovacek listovku beru a začla jsem mateří kašičku.Jinak jsem zvědavá jak zítra dopadnu.Doufám že dobře.Jak se cítíš ?

daguli
13. dub 2012

@onno Ahoj,myslim,ze 3/4 litru kontryhelovyho caje je hodne,to ti asi fakt bylo zle z toho..

daguli
13. dub 2012

@kinos Tady uz se vystridalo tolik carovnych ingerdienci za tu dobu,co sem chodim, ze kdyby sjme to vsechno nasypali dohromady a radne promichaly, tak to zakonite musi bouchnout 😀 Ale co,hlavne kdyz to zabira 🙂

onno
13. dub 2012

Ahojky tak jsem dojela z Brna.Vše v pořádku sliznice pěkná.

veverka.terka
13. dub 2012

@onno ahojky Jity, takže kdy bude další transfer? to je super, že je to v pořádku 🙂

onno
13. dub 2012

24.4. transfér stejně jako před 5 lety u Ondráška.To je náhoda.

veverka.terka
13. dub 2012

@onno tak to je krása, to bude určitě tvůj osudovej den a už se zadaří!!! 😉

ivetka77
13. dub 2012

@onno Ahoj,myslim, ze kontryhel muzes,ale asi jen nez otehotnis.Pak uz se myslim pit nemuze

ivetka77
13. dub 2012

@onno zrejme osudove datum 🙂

jananovacek
13. dub 2012

@onno Já se cítím výborně 🙂 a ty taky buseš mít brzo pupoš, uvidíš ;)

onno
14. dub 2012

Dobré ráno no uvidíme necháme se překvapit.Nevíte někdo jak se užívá mateří kašička.Jestli od 1DC do 14 DC nebo dokuď neotěhotníš?

veverka.terka
14. dub 2012

ahojky, prosím, nemáte někdo zkušenost s nějakým dobrým preparátem na poševní mykózu? už 2.den mě to dole celé pěkně svědí a mám výtok ☹ máte něco vyzkoušeného? nějaké třeba poševní tablety? děkuju!

onno
14. dub 2012

@veverka.terka Ahoj já používám GynoPevaryl není špatný.Nebo Canesten.Mě pomáhají oba.Teď 5 roku jsem bez mykozy

onno
14. dub 2012

@veverka.terka tam mělo být měsíců

veverka.terka
14. dub 2012

@onno děkuju, a canesten myslíš krém nebo tbl.? já sme na to trpívala kdysi dávnopřed x rokama a tedka se dlouho nic neobjevilo, až najednou to včera,ale vím, že se to většinou po těch tabletkách ztratí a je to. to sou většinou tabletky jenom na 3 dny, jestli si to dobře pamatuju žejo?

veverka.terka
14. dub 2012

@onno a s tou mateří kašičkou ti vůbec neporadím, vůbec s tím nemám zkušenosti....a to je dobrý na otěhotnění jo?někdo ti to poradil nebos to někde vyčetla?

onno
14. dub 2012

@veverka.terka jojo tablety jsou 3.Jo vyčetla je to tam napsané v popisu a tady na MK.Jen nikde nepíšou odkdy do kdy to můžeš brát.

veverka.terka
14. dub 2012

@onno čtu si na netu o té mateří kašičce a vypadá to fakt dobře. a kdes ji sehnala? máš ji v tabletách z lékárny nebo někde z nějakýho speciálního obchůdku přímo přírodní v ampulkách nebo sušenou? hodně píšou holky, že jim pomohla....

jananovacek
14. dub 2012

@onno Myslim, ze to muzes brat jak chces, je to prirodni preparat a bude to pusobit podobne jako vitaminy...mozna nepomuze, ale neuskodi 😀

danielahe
14. dub 2012

@veverka.terka ahoj, to uz nee, ale jsem ve spechu 🙂 , mam tu na hlidani od segry 2 deti, takze mam co delat. Risovi je 6, ale drzhemu je rok a pul, takze celkem zahul a k tomu muj drzoun 😀 .koukam, ze mam co docitat 😀

daguli
15. dub 2012

@veverka.terka Ahoj,me pomaha i clotrimazol...a nebo canesten...muzes to normalne koupit v lekarne... 🙂