Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

petra878
9. lis 2011

nam vysetrovali 2, obe byly ok, jedno se zavadelo cerstve a jedno se mrazilo...a to uz je taky zavedene 😉

petra878
9. lis 2011

@cuddle Ja jsem je tehdy chtela zavadet obe dve, ale pan doktor Texl mi to rozmluvil...a dobre udelal, asi by se chytly obe a to bych se hrozne bala, aby to dobre dopadlo

cuddle
9. lis 2011

@petra878 takze chapu to dobre ze mate z 1 jedno ditko a z druheho druhe??? to by bylo super skore 🙂 vedeli jste dopredu co je to za pohlavi? zajimalo Vas to ?

hotaska
9. lis 2011

Ahoj holky, po dlouhé době, potřebovala jsem pauzičku 😅

@cuddle jestli můžu vstoupit do hovoru, taky jsme měli PGD. Pohlaví jsme věděli chce nechce. Po transferu nám dali zprávu z vyšetření a tam bylo uvedeno vše i pohlaví (u dobrých i špatných). Bylo tam vypsáno které jdou do mrazáku a které jde do bříška.

cuddle
9. lis 2011

@hotaska jojo to ja vim, ale myslela jsem to spis tak, ze pokud mas 2 dobre a jedno je holcicka a druhy kluk, jestli jste si chteli vybrat a nebo to radeji nechat na nich at vyberou to lepsi nebo vhodnejsi....

hotaska
9. lis 2011

@cuddle aha, pochopila jsem otázku jinak 😉

cuddle
9. lis 2011

@hotaska ono jsem to mozna spatne napsala

hotaska
9. lis 2011

@cuddle ale nééé, napsala jsi to dobře. To já jsem trošku natvrdlá, holt dva roky mateřské zanechaly stopy 😎 Držím palce na zítřek!

cuddle
9. lis 2011

@hotaska dekuji a Vam se embryjko po PGD chytlo hned po ET???

hotaska
9. lis 2011

@cuddle bohužel ne ...ale už jednoho cvrčka máme z 1 IVF (bez PGD). Tenkrát to vyšlo na 1KET tak doufám, že si to zopákneme!

cuddle
9. lis 2011

@hotaska aha tak to jo, je skoda, ze ani takovy provereny kousky se nechytnou....

hotaska
10. lis 2011

@cuddle je to tak, ani PGD není zárukou 100% úspěchu 😖

cuddle
10. lis 2011

holky tak telefon me docela uzemnil, na testovani jsou 2 a nic jineho se pry mrazit ani testovat neda, ze to jsou sice blastocysty casneho stadia, ale ne k mrazeni, to je nefer..... 😠
a kdyz z tech testovanych nebude dobre ani jedno , tak nashledanou.... ☹

pacinkadol
10. lis 2011

Ahoj holky! 🙂
Ja jsem ted mela internetovy vypadek, protoze se nam sesypal pocitac...tak vam musim povedet, co vse se udalo.
Tak ze vcera jsem byla na OPU. Meli jsme 10 vajusek, vsecky byly pekne,tak nam je vsecky oplodmili.Dnes si budu volat jak to dopadlo,tak uz jsem nemohla dospat... 😀

pacinkadol
10. lis 2011

@cuddle to je mi cudli lito...treba ty dve jsou ta prava....drzim pesti...kdy budes vedet vysledek?

cuddle
10. lis 2011
pacinkadol
10. lis 2011

tak to sem v jednu poletim jako blazen...moc drzim pesti...jdu si take zavolat....

pacinkadol
10. lis 2011

uf,to mi zpadl kamen ze srdce-tak mame 7 mimisku z deseti....tak doufam, ze se jim bude dobre darit...vubec nejsem zvykla na takova cisla....honi se mi hlavou, co budu delat se sedmi detma :D....ale jak to tady tak sleduju,tak nakonec jich tolik asi nebude...no ale doufam, ze jich bude co nejvic!! 🙂
ja mam myslenky jako utrzene z retezu... 😀
to je teda rozdil, oproti minimalkam a nativum z Reprofitu,tam byl bysledek vzdycky nula nula prd... 😝

pacinkadol
10. lis 2011

Musim si jit provetrat hlavu, uplne horim...holky preji pekny den...cuddli, budu cekat dobre spravicky!! 🙂

cuddle
10. lis 2011

@pacinkadol gratuluju k oplzenym miminkum, no ja taky doufam, ze to nebude uplny propadak...

hanka1011
10. lis 2011

Teda holky, já jsem z vás celá napnutá...gratuluji Pacince...a Cuddli, Tobe držím pěsti, ať jsou oba mrňousci v pořádku... 😉

cuddle
10. lis 2011

jsem doma, nakonec se to trochu protahlo a jeste jsme to vzali pres obchod,
nakonec jsem to nejak vzala - nejak to ma dopadnout, tak to dopadne ne?
1 embryjko PGD test vyradil bylo ambormalni, nechytlo by se pritom vypadalo moc dobre.....
2 embryjko je uplne v poradku 🙂
a behem dne 1 embryjko trochu zabojovalo a bylo na mrazeni 🙂
takze 1 na ET, 1 mrazeni - stejne jako 1 IVF
rozhodovali jsme se jestli dame to otestovane a to netestovane zamrazime nebo naopak, nakonec jsme dali to otestovane vlozit a netestovany je v mrazacku.....
takze dej se vule bozi, uvidime za 10 dnu ...

flyaway
10. lis 2011

@pacinkadol Teda jo, slepičko, krásná snůška 😀
Tak ať těch 7 bojovníčků zabojuje a ne že si necháš zavést všech 7, jako 7 trpaslíků! 😉
Držím palečky - příště si voláš v sobotu, viď?

pacinkadol
10. lis 2011

@cuddle No krása...to mám radost...tak přeji hodně štěstí! Pěkně se teď opatruj, ať se miminko může nerušeně zavrtávat;)

pacinkadol
10. lis 2011

@flyaway No mela bych to aspon vsechno jednim vrzem (nebo vrhem? 🙂 ) Nez bych to odrodila a vychovala postupne, tak bych asi sla z materske rovnou do duchodu 😀 Ikdyz, to v nasem state nehrozi, ze? 😎
A ano, volam v sobotu...se asi nedockam... 😅

pacinkadol
10. lis 2011

Dobrou noc vsem 🙂

mimon31
10. lis 2011

ahojte aky je ten doktor Texl ? možete niečo o nom napisať ? Dakujem

teruberi
11. lis 2011

@pacinkadol
@cuddle
Holky, obema vam moc gratuluju a preju hodne stesti! 🙂

teruberi
11. lis 2011

@mimon31 Vitam mezi nami muze 🙂
Ja osobne mam pana doktora Texla hrozne rada. Je to velice pozitivni clovek. Kdyz jsem prisla do Heliosu, byla jsem roztrepany uzlicek nervu. On mi vse krasne vysvetlil a svym pristupem mi psychicky hrozne pomohl. Je to profik-dela to uz dlouho a je to znat...Co rekl, to sedelo...A tak jsem pak nejak tim vsim prosla uplne v pohode, protoze jsem mela dojem, ze jsem v dobrych rukach a ze se neni ceho bat...

teruberi
11. lis 2011

@mimon31 Jo a je s nim legrace 😀