Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

ivetka77
7. pro 2011

@mindinka Gratuluju k miminku 🙂 a tise zavidim 😵

jananovacek
7. pro 2011

Tak kokos zatim nemam, ale v cukrovi ho snad bude dost, ale koupila jsem si grep 🙂 To bude duchna 🙂))

hotaska
7. pro 2011

@ivetka77
@flyaway holky vyčetla jsem to tady http://family.cz/scripts/journal/journal.asp?id...
takže jak říká janijacek, napéct kokosky a konzumovat po kilech 😉

hotaska
7. pro 2011

@jananovacek bylo to i pro tebe 😉

flyaway
8. pro 2011

Hned dneska kupuju aspoň tucet kokosových tyčinek Bounty 😀 😀 😀

pacinkadol
8. pro 2011

No konecne dobry napad! 🙂 Nebudeme se prece prdet s cukrovim, ne? Od ceho vlastne mame maminky a babicky 😀

pacinkadol
8. pro 2011

Jak se holky dneska mate? 🙂

daguli
8. pro 2011

Ahojte holky, ja bych se rada pripojila k vam do skupiny.Sleduji uz dlouho vasi diskuzi, byla jsem na vazkach, ktery CAR mam zvolit a nakonec jste me presvedcily vy. Prichazim k vam z Reprofitu. Muzu? 😅

jananovacek
8. pro 2011

@daguli Urcite 🙂 Vitej k nam 😀 Proc odchazis z Reprofitu?

pacinkadol
8. pro 2011

@daguli Ahoooj 🙂 Ty uz mas za sebou nejake IVF?Doufam, ze tady to pro Tebe bude stastne, pro me teda bylo, ja jsem stastne tehotna 😵 😵 , ale nechci to zakriknout, je to v zacatku 🤐 😅

hanka1011
8. pro 2011

Ahoj holky, přišla jsem vás všechny pozdravit,abych si také trošičku odpočinula od toho našeho zlatíčka uplakaného. Konečně také po dlouhé době můžu pohodlně sedět u počítače 😅 .Koukám, že jste se tu pěkně rozrostly🙂Budu vás tiše sledovat a držet pěsti, ať se vám daří a ať jste brzy stejně čťastné, jako já...

teruberi
8. pro 2011

@hanka1011 No pani, nazdarek mamino, jak se dari? 🙂 Fajn, ze ses na nas take prisla kouknout 🙂 Co mala.Je zdrava? Spinka ti? Mej se krasne a uzivej materske, uz se tam myslim vsechny tesime 😀

jananovacek
8. pro 2011

Ja se tak tesim, az uz nebudu muset chodit do praaaaace 🙂)) taky uz chci na materskou 😒

teruberi
8. pro 2011

@jananovacek Vsak tobe se to uz take blizi, co? Utece to jak voda...Vzdyt uz mas vlastne skoro pulku cekani za sebou! 😉

jananovacek
9. pro 2011

No jeste v pulce nejsem, leda tak v pulce cekani na vysledky 🙂 Ale v pulce cekani na transfer jeste ne :(

cuddle
9. pro 2011

@flyaway juuu tycinky bounty ty ja rada, takovou lecbu beru 😀 😀 😀

pacinkadol
9. pro 2011

@jananovacek Neboj, to utece 😉 Hlavne aby byli mrnousci v poradku 😉

pacinkadol
9. pro 2011

@cuddle @flyaway Tak co si takhle odelat bounty party po internetu? 😀 At se vam, holky, dobre tehotni ;) Ja uz sice tehotna jsem,ale rada se k vam pripojim 😀

jananovacek
9. pro 2011

@pacinkadol Mozna bysme mely prejmenovat vlakno na Bounty party 🙂

flyaway
9. pro 2011

Tak mi holky včera manžel po instrukcích, že chci něco s kokosem přinesl strouhaný kokos 😀
Ale to nic, já pro něj uplatnění určitě najdu 😎

flyaway
9. pro 2011

No a jak se jinak holky máte takhle při pátku? 🙂
Já jsem za ten víkend neskutečně vděčná - poslední dobou mám vůbec pocit, že se na něj těším už od nedělního večera 😅 .
A tentokrát se opravdu těším na ty svátky. Ať už těhulím nebo ne, prostě ty dny volna potřebuju jako sůl!!! 😵
A co cukroví, už jste některá začala? 😉

cuddle
9. pro 2011

@flyaway to je dobry 🙂 tak ty budes delat kokosky, jinak my planujeme domaci kokosove kulicky, tak uz se tesim, kokos ja rada.....

cuddle
9. pro 2011

@flyaway zrovna pecu linecky......., minuly tyden jsem delala pernicky....., a jeste udelame ty kokosove kulicky rafaelo.....a zbytek nam da mamka.....

flyaway
9. pro 2011

@cuddle No páni, Ty už máš vlastně komplet napečeno! 😨
Tak to mám teda co dělat - no vlastně všechno, ještě jsem nezačala 😀 .
A kdypak jdeš vlastně na ten další KETík? Ještě letos nebo až v lednu?

cuddle
9. pro 2011

@flyaway no k dokonalosti to ma daleko, letos pecu sama poprve......proste si chci udelat aspon hezke vanoce , kdyz uz se darek nekona.........
minuly vikend jsem si udelala teprv adventni venec a nejakou mensi vyzdobu , pristi jdeme koupit stromecek a tak jen at je vse v klidu, pohode, bez stresu a nervu
ja ti vlastne nevim - na kontrole sliznice jsem byla 1x, byla 5mm 8 den tabletek, takze pokracuju a mam prijit v nedeli, a uvidime, jestli to bude v poradku pujdu do toho pred Vanoci a tim tema IVF na delsi dobu uzaviram, pokud to nevyjde, nebo dopadne stejne jako posledni 2 pripady, asi to bude znameni, ze to tak opravdu ma byt..... v lednu nebo unoru si zajedu do lazni a pak si dam hodne dlouhou pauzu, doufam, ze nas pozvou na pripravku k adopci a uvidime
ted resime nejake veci s bytem, budeme zkouset prodavat garsonku co mame v pronajmu, ale ta situace na realitnim trhu neni nic moc....tak kdovi jak to dopadne, do 2 let uvazujeme o prodeji naseho soucasneho bytu a budeme se asi vracet do regionu kde bydli rodice, sestra, bratr, babicka, proste k rodine - tady nikoho nemame a kdyz by nam dali to miminko, tak potrebujeme i babicku, dedecka a tety, stryce v okolí - nemluve o nákladech na bydlení tady a tam.....

flyaway
9. pro 2011

@cuddle Moc bych Ti přála, ať se koná vánoční dárek v podobě úspěšného těhotenství 😵 !!!
5mm 8. den je krásný výsledek, to bude KET určitě ještě letos - přes vánoce budeš mít klid a pohodu, takže to vidím více než pozitivně 😉

cuddle
9. pro 2011

@flyaway jo to ja uz videla 2 x velmi pozitivne a vzdy to nedopadlo, holt by to byl zazrak, kdyby toto pomalejsi , neotestovane embryjko bylo zdrave a neprojevila by se tam nejaka chyba pri oplodneni
jinak ja si ted objednala jeste Kontryhel a Kotvicnik, takze jsem jeste od vcerejska zaradila podporu v teto podobe, tak uvidim

jananovacek
9. pro 2011

@cuddle Myslet pozitivne! ;) To je zaklad... Ja uz jsem slysela o tolika pripadech, kdy uz to holky vzdaly a ono se zadarilo...treba z posledniho "nejhorsiho" embryjka... Je to tezky po tom vsem, co mas za sebou, ale casto, kdyz uz prestanes doufat v zazrak, tak se stane. Vzdyt kolik je pripadu, ze po milion IVF doslo na adopci a jak uz se to nejak vyresilo a mimco doma bylo, byla pohodicka, tak prislo i tehu...

janijacek
9. pro 2011

@flyaway @cuddle holky ja jsem hrozna ostuda, ja jsem jeste nic neupekla...ale pslala mi ted kamoska recept na vyborne pernicky, tak se do toho chci pustit🙂Zbytek snad take nafasujeme 😀

janijacek
9. pro 2011

@flyaway Jeste me napadlo, ze by sis mohla udelat takovy mixzob-promichej lnene seminko s kokosem 😀