Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

jananovacek
12. pro 2011

@cuddle Kokos, no...hodne cukrovi pres Vanoce ;)

cuddle
12. pro 2011

@flyaway ptala jsem se jak je mozny, ze byla 5 a ted 3 rikal, ze proste jsem prestala reagovat na ten estrofen, ze patrim mezi ty, kterym treba uz ted na rust sliznice nepomuze, a budu muset si dat normal stimulacni injekce - nejakou mensi davku na nekolik dnu, dle potreby, takze stimulace na IUI s lekama, aby vubec narostla sliznice a mohl byt pak KET, no uvidime - uz jsem to vzala, ze to tak je , ma byt a je to z nejakeho duvodu
pojedu se zrehabilitovat do lazni - dnes to jdu podat - tak doufam, ze to schvali..... a pak se uvidi

teruberi
12. pro 2011

@cuddle Takze das prvne lazne a pak KETik? Treba si pres svatky psychicky odpocines a pujde to i bez hormonu 😉

cuddle
12. pro 2011

@teruberi to je sice optimisticke, ale v mem pripade spise nerealne.....bohuzel tech veci je tam vicero a zatim se to nepodarilo rozchodit ani nastartovat , je to pry holt geneticky dana a moc s tim toho telo samo neudela,.....odpocivat to bych odpocivala klidne i mesice

teruberi
12. pro 2011

@cuddle Tak uvidis.Ja jsem si jen uz nekolikrat rikala, jestli ty problemy co mame nejsou z vetsi casti ovlivnene psychikou.Jako ze tak strasne moc chceme mimi,ze se z toho vystresujeme a pak se nam nedari...nekdy si rikam, ze ja jsm to tak mela...

povolnice
12. pro 2011

@hotaska Díky holky za rady dneska je to už o hodně lepší a zítra by mi měli vracet vajíčka.No tady o víkendu nejsou jen sem měla tel na akutní případy a to my zase nepřišlo.

jananovacek
12. pro 2011

@teruberi Hm, ja si taky myslim...docela dlouho to resis sama, pak jdes na nejakym doktorem, ten te leci chvilu sam, pak te nekam posle...ne vsude to vyjde na poprve...asi nejde byt v pohode, neresit to a nemyslet porad jenom na to...

cuddle
12. pro 2011

@teruberi ja to mam dane geneticky, proste mam spatny pomer hormonu, to psychika moc neovlivni , jinak ja jsem kupodivu ted uplne v pohode, tesim se hrozne na vanoce, na ty lazne, pekla jsem cukrovi, dokonce i v praci to ted je ok, takze u me to psychicke urcite nebude, jakoze bych to tak strasne chtela, ze se mi zblazni telo a proste nefunguje......pry to mam od narozeni, proste se s tim narodis, jako nekdo se narodi s malym nebo zadnym poctem vajicek - predcasne selhani vajecniku atd. taky to neni dane psychicky, ale je to proste geneticky zaklad se kterym se da nekdy pomoci velkych davek leku neco delat, ale ani to nekdy nepomuze

teruberi
12. pro 2011

@cuddle Tak uvidis po tom odpocinku 🙂A das teda prvne ty lazne a pak mrazacka?

hotaska
12. pro 2011

Dnešní výsledky: krev něco přes 1100 přesně nevím, UTZ dlooouho musel pan doktor hledat a něco našel. Odpovídá to přesně hodnotě hcg (je to na hranici viditelnosti). Ale hlavně je to v děloze, uuufff. V pátek znovu UTZ a uvidíme co bude dál ....

cuddle
12. pro 2011

@teruberi ano nejdriv lazne, pac sliznice momentalne nulova, budu muset normalne stimulovat jako bych sla treba na IUI, aby tam narostl nejaky folik a hlavne ta sliznice....

jananovacek
12. pro 2011

@hotaska Jupiiiiii, tak to vidis...velikanska gratulace 😉

flyaway
12. pro 2011

@hotaska Jůůů, tak to mám ohromnou radost! 😀
Gratuluju moc moc moc - teď už jen počkat na srdíčko a je to doma... 😉

flyaway
12. pro 2011

@cuddle Tak je pravda, že já měla po estrofemu taky sliznici nižší, než když jsem nebrala nic. Nevím, zda je to i tím lékem, třeba po tom ethinylestradiolu mi narostla - sice žádnej zázrak, ale narostla, no a po estrofemu ani ťuk 🙄 .
Tak jsem teď sama zvědavá, jestli tam něco naroste po těch mých šarlatánských pokusech, moc s tím sice nepočítám, ale zkusit se má všechno, že - třeba budu mile překvapená... 🙂

flyaway
12. pro 2011

Jo jinak holky, včera jsem si upekla kokosky a na to, že jsem je pekla poprvý v životě, tak se mi fakt povedly! 😎
Vzala jsem do práce na ochutnání a jen se po nich zaprášilo 😀 .
Takže plán na dnešní večer je jasný - zasednu k televizi se sklenkou červeného, před sebe mísu kokosek a starosti hodit za hlavu... 😀 😀 😀

hotaska
12. pro 2011

@flyaway i v Heliosu mi říkali, že ethinylestradiol byl mnohem lepší než estrofem. Takže ty jsi živý důkaz 😀

hotaska
12. pro 2011

@jananovacek
@flyaway no, já s tím nepočítám,prostě nevěřím! Moc jsem krvácela a měla bolesti. Bylo to sice "jen" 2,5 dne ale jinak klasická MS.

flyaway
12. pro 2011

@hotaska Vždyť Ti krásně roste hcg a dokonce byl mimis vidět i na UTZ, tak čemu nevěříš?!?! 😨
Spousta holek krvácela a myslela si že konec, že prostě proběhla klasická ms a kolik takových "konců" teď běhá po světě 😉 . Tak vyčkej pátku a uvidíš, že ses strachovala zbytečně 😵
No a vidíš, v pátek se možná potkáme na UTZ, já jdu na kontrolu sliznice... 🙂

pacinkadol
12. pro 2011

@hotaska Teda to je perfektni!Moc gratuluju! 🙂 To bude vanocni prekvapeni!

ivetka77
12. pro 2011

Ahoj holky, tak ja mam za sebou prvni konzultaci 🙂 Spermiogram nam dopadl vytecne, nastesti i ty vsechny ostatni testy co jsme si nechali udelat jsou v poradku.Oplodnovat nas budou pry ale ICSI kvuli tomu PGD.
Koukam, ze je tu stale veselo 🙂
Gratuluju Hotasce k krasne hodnote HCG! 🙂

pacinkadol
13. pro 2011

@ivetka77 No perfektni🙂a kdy zacinas stimulovat?

cuddle
13. pro 2011

@flyaway jenze ja mela jeste ten Ethinyestradiol, ty zelene tabletky, to druhe by na me vubec neucinkovalo....no ale po to ET kdyz jsem to zobala tak sliznice dobry a ted ludra nic.....jeste se zmensila....takze uvidime na jare, poslal mi na pojistovnu zadost na schvaleni Merionalu na IUI takze neco si pichnu, at se vidi jestli to zabere i na sliznici, treba naroste i folik....

pacinkadol
13. pro 2011

@cuddle Takze kdyz bude folik zkusis IUI a kdyz ne tak transfer?Jaro je dobry obdobi samo o sobe,to vyjde 🙂

cuddle
13. pro 2011

@pacinkadol IUI u nas nema cenu, aspon si myslim, ze vzhledem ke spermiu je sance skoro 0lova, ale samo pokud tam bude a doktor rekne , ze se to zkusi tak jdem do toho, ja budu mit spis problem, ze ten folik nebude dost velkej, minule jsem na IUI mela hodne velke davky leku a foliky male, takze mozna to bude stacit na tu sliznici....

teruberi
14. pro 2011

@cuddle No tak uvidis, nachystej si hlavne peknou perinku,at se ma mrazacek kam zachumlat,az ti ho posti do briska, folik ted neni dulezitej, ikdyz dobrej by byl... 🙂

ivetka77
14. pro 2011

@pacinkadol Ahoj,ja zacinam az v lednu,uz by jsme to ted nestihli 🙂

jananovacek
14. pro 2011

My uz to taky v prosinci nestihneme. Dneska nam volali vysledky, ze 6 embyji jsou dobry jen 3 :(( ale zase lepsi nez nic...takze KET v lednu, doufam, ze perinka zacne rust po tom kokosu :D

hotaska
14. pro 2011

@jananovacek jééé já myslím, že je to dobré skóre 😉

cuddle
14. pro 2011

@jananovacek to mate LUXUSNI vysledek, 3 uplne zdrave embryjka, to mate na 3 deticky neni duvod proc by se to nemelo podarit....

pacinkadol
15. pro 2011

@jananovacek Tak to jsou skvely zpravy! 🙂 Gratuluji ge zdravym embrijkum! Ted uz te nemuze nic prekvapit! 🙂 Tak uz aby byl transfer 😉