Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

hotaska
5. pro 2011

@jananovacek určitě "suprmani" budou 😀
@ivetka77
@jananovacek dnes už jen špiním, břicho nebolí jen mě táhnou třísla. Ráno jsem zkusila poslední test a čárka je tam pořád a docela silná. Tak doufám, že nebudou nějaké komplikace (třeba mimoděložní) páč jsem chtěla hned v lednu na další KET. Zítra jedeme na krev ....

teruberi
5. pro 2011

@hotaska Tak ja myslim, ze ten ket snad nebude potreba, ne? 🙂 Kdyz tam je jeste ta carka a zlepsilo se to...drzim pesti!!! To vyjde! 😉

jananovacek
5. pro 2011

@hotaska Straaaaaaaasne moc drzim palce, budu na tebe myslet 😵

ivetka77
5. pro 2011

@hotaska Tak dulezity je, ze je tam carka...teda, ja jsem cela napjata, jak zitra dopadnes, moc na Tebe myslim...

janijacek
6. pro 2011

Juu,koukam, ze dnes je velky den! Hotasko, pripojuji se k ostatnim, moc na Tebe myslim...Snad se oidpoledne dockame krasne zpravicky! 🙂

hotaska
6. pro 2011

Holky moje zlatý, moc vám děkuji. Ale s těhotenstvím jako takovým moc ( teda spíš vůbec) nepočítám. Dokonce se už dva dny chovám zcela netěhotně, já už to odpískala. Dneska ještě špiním a 2,5 dne to byl vážně masakr. Dneska jsem byla i na UTZ, sliznice neodešla, ale její výška je na dolní hranici pro případné těhotenství. V jednu volám na krev .... 😝

janijacek
6. pro 2011

@hotaska Ja myslim,ze dolni hranice taky hranice, to by prece odesla jinak cela ne? Dulezite je, ze se to zastavilo...tak tfuj tfuj...fakt verim, ze to bude dobry...

teruberi
6. pro 2011

Ahoj holky!

teruberi
6. pro 2011

@hotaska Nadeje umira posledni, drz se ! Zprijemnim Ti cekani alespon symbolickou mikulaskou nadilkou 🙂

teruberi
6. pro 2011

@janijacek Jakpak se mame?

janijacek
6. pro 2011

@teruberi Dekuji za optani, mam se super 🙂 Je mi krasne...mam ted volno,tak surfuju po nettu a vybiram darky...jeste mi jich hafo chybi... 😖

janijacek
6. pro 2011

@flyaway kampak jsi nam odletla? 🙂

jananovacek
6. pro 2011

@hotaska ja myslim, ze to bude dobry 😉

hotaska
6. pro 2011

Dnešní výsledek krve pozitivní, hodnota 108,4
V pondělí další krev a UTZ. Takže v podstatě vím, že nic nevím. Nekonečné čekání na pokračování .....

teruberi
6. pro 2011

@hotaska Ber to tak, ze tam mimisek zatim je, jen se musi udrzet,tak na sebe davej pozor, bud pekne v klidu a v teploucku a bud na sebe hodnoucka, dobre znameni je, ze uz nekrvacis a ze je tam HCG 🙂 Nelam si s tim hlavu a v pondeli se uvidi.Zatim je porad sance!

mindinka
6. pro 2011

Ahoj holky, dnes jsem tu na vás náhodou narazila a přišla jsem vás trošlu podpořit. Vloni jsem podstoupila 1 IVF, 1.12. jsem měla OPU a přesně před rokem 6.12. byl ET, nechala jsem si zavést 2 embryjka a bohužel se nechytlo ani jedno ☹ , tak hned následující cyklus jsem šla na KET, transfer byl 10.1.2011 nechala jsem si opět 2 embryjka a znovu se nechytlo ani jedno a v Heliosu nám zbylo poslední embryjko, já jsem byla psychicky uplně nadně, hrozně jsem to prožívala a když jsem měla dělat test a na každým bylo sněhobílo, tak mi z toho moc dobře nebylo, ale nevzdávala jsem to a znovu další cyklus jsem podstoupila KET s posledním embryjkem11.2.2011, pořád jsem věřila že to vyjde...prostě musí a nevydržela jsem a test jsem si udělala hned 8 den po KET a hnad na mně vykouknul na testu duch, byla jsem tak štastná, že se nám to povedlotěhotenství bylo docela v pohodě, až kolem 16tt jsem začala špinit, ale všechno bylo v pořádku, pár dní si mně nechali v nemocnici na pozorování a dávali mi askorutin a špinění ustalo, pak se mi oběvilo špinění ve 22tt tak opět si mně nechali 5 dní v nemocnici a pak jsem šla domu a když jsem byla ve 26tt tak jsem v noci začala mít strašný bolesti a začala jsem silně krvácet a rozjeli se mi bolesti po 2 minutách než jsme dojeli do nemocnice, tam jsem byla na kapačkách a skidnilo se to přes víkend, v pondělí mně měli pouštět domu a najednou začali opět bolesti a krvácení, začala jsem se otvírat, tak mně museli převýzt z Pelhřimova do Českých Budějovic, protože kdyby se miminko narodilo dřív, tak tam jsou vybavený na předčasně narozený děti, tam mi dávali samý kapačky a prášky na udržení těhu, ale pak už ani silný kapačky nezabírali a rozhodli se ukončit těhu, stihli mi dát 4 injekce kortikoidů a Zuzanka se narodila ve 27+2, vážila 990 gramů a 34 cm, narodila se 4.8. a domu nám jí pustili až za dlouhých 10 týdnů s váhou 2780gramů a ted jí jsou 4 měsíce a má se čile k světu, je šikovná a všechno krásně dohnala, ted už může vážit 4800gramů a jsme štastní že to všechno tak dopadlo a my máme naše vytoužený štěstíčko. Jen jsem vám chtěla napsat, nezoufejte a prostě embryjku věřte a ono to určitě vyjde 🙂 😵 😵 😵 Posílám vám spoustu sil a hodně štěstíčka.

teruberi
6. pro 2011

@mindinka To jsou krasne zpravicky, dekujeme za podporu a gratulujeme k Zuzance, je moc krasna a obema vam to slusi!

mindinka
6. pro 2011

@teruberi Moc moc děkuji, je to naše zlatíčko naučili jsme si jí na chování a ted si to potvůrka vyžaduje, moc být v postýlce nechce 😀 Přeji hodně štěstí 😵

jananovacek
6. pro 2011

@teruberi Jj, ja si myslim, ze to bude dobry, kdyz uz to krvaceni prestalo a hcg mas vysoky, tak tam ten mrnousek urcite je a drzi se zuby nehty ;) Tak mu treba zpivej ;)

jananovacek
6. pro 2011

@mindinka Tak to je krasny...jste obe holky moc sikovny ;) Ja si taky porad rikam, ze to neni jenom o tom mit co nejvic embryi...vy jste krasny priklad, ze staci jen jedno 🙂

mindinka
6. pro 2011

@jananovacek Děkuji moc, odebrali mi 23 vajíček, z toho jich bylo 22 zralých, a 11 se jich oplodnilo a z toho nám zůstalo 5 krásných embryjek, ale nenechali jsme si je testovat a náš poslední bojovníček se chytil a ted mi tady piští na klíně 😀 Chodila jsem k dr. Texlovi a byla jsem s ním velice spokojená 🙂

flyaway
6. pro 2011

@janijacek Nene, nikam jsem neodlétla 😀 , poctivě sleduju "cvrkot" na diskuzi, jen nějak před těmi vánoci nic nestíhám 😕 .
Jinak ms mi dorazila o víkendu, takže 16.12. jdu na "pokusný" UTZ a uvidíme, zda-li se zadaří a bude nanukáček na štědrý den u maminky v bříšku... 😵
Moc bych si to přála, ale popravdě té mé sliznici moc nevěřím - když posledně nenarostla ani po estrofemu, tak v nestimulovaným cyklu jsou šance mizivé. Ale tak házet flintu do žita budu až v momentě, kdy mi to potvrdí mudr., do té doby si budu krátit čas pojídáním lněných semínek a popíjením vínka a kontryhelového čajíčku 😎

hotaska
6. pro 2011

@flyaway ještě jsem četla, že pomáhá grep a kokos. Odzkoušeno to ale nemám .....

flyaway
6. pro 2011

@hotaska Jojo, o grepu jsem taky slyšela, ale kokos je pro mě novinka, díky za tip! 😉

janijacek
7. pro 2011

@flyaway No tak perfektni, uvidis, treba se vam postesti vanocnim dareckem a naroste krasna sliznice-kdyz k tomu pridas jeste grep a kokos, tak se muze jit estrofem klouzat 😀 Navic s kokosem by ted v predvanocnim case nemel byt problem, muzes uzdibovat pri peceni cukrovi 😀

janijacek
7. pro 2011

@mindinka To je perfektni, taky se tesim,az mi to, co mam v brisku bude pistet na kline 😵 😵 ikdyz zas takova sranda to asi nebude,co 😅

mindinka
7. pro 2011

@janijacek No jen si ještě užívej mimíska v bříšku 😵 Až se narodí tak ti bude chybět spánek a chvilka času pro sebe, malá mně teda dává záhul fest, kor když se musí pořád chovat a taky už se pěkně pronese 😵

pajafra
7. pro 2011

@pacinkadol Děkuji za přání a brzy přeji taky takové štěstí🙂

ivetka77
7. pro 2011

@cuddle Tak ten posledni zmrzlik bude ircite ten pravy, nechava na sebe pekne cekat,dobre vi, ze ho pak budete o to vic rozmazlovat 🙂 Jo, miminka jsou hold vycurany uz od zkumavky 🙂

ivetka77
7. pro 2011

@flyaway @hotaska Teda teda, kokos a grep rikate, jo? To uz abych taky zacla 🙂 Clovek tim nic nezkazi, tak lepsi nez to nezkusit 😀