Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

ivetka77
30. kvě 2012

@veverka.terka kdyz jsem mela nevolnosti,tak jsem taky ujizdela na techle lizatkach🙂 no a prislo me to teda celkem draho...a jeste jsem z toho mela odreny jazyk... 😀
A co jinak? zabira to?Je Ti po tom lepe?

pepitas
30. kvě 2012

@danielahe Tak jsem z práce doma. Bylo fajn, že jsem přišla na jiné myšlenky a odpočinula si od malé 🙂 , ale na druhou stranu su úplně hotová. Možná to bylo brzo jít po tom zákroku do práce. 😒

pepitas
30. kvě 2012

@veverka.terka Snad tě ty nevolnosti brzo přejdou. 🙂 Já si pamatuju, když jsem byla těhotná, tak mně smrdělo úplně všechno, hlavně syrové maso a odpadkový koš. 😝

veverka.terka
30. kvě 2012

@ivetka77 ahojky, no, právě mi ani nepřijde, že by to mělo nějaký efekt a jazyk mám taky rozedřený 😎 koupila sem si to celý balení, 12ks za 54 Kč, tak to není tak šílený, ale asi další kupovat nebudu, nějakou úlevu nevidím. tobě to nějak pomohlo?

veverka.terka
30. kvě 2012

@pepitas ahojky, teda,to si myslím, že je dost brzo po zákroku jít do práce...nedivím se ti, že seš úplně vyfluslá, ještě sis měla dát pár dní pohov hm 😉
no, uvidíme, myslím si, že to bude ještě asi i horší, podle toho, co mi říkají ségry 😎 ale to nevadí, to se přetrpí, to, že nemám na nic chuť mi ani neva, moje tělo opravdu strádat nebude a určitě ani mimouš 😀 , ale ty smrady a vůně- to je horší, to se mi zvedá žaludek fest 😝

pepitas
30. kvě 2012

@veverka.terka Já bych i zůstala doma, ale manžel bude mít mnohem menší výplatu, tak si nemůžu dovolit být ještě já doma. Musím to nějak vydržet. 😉
Já zvracela do 5. měsíce, ale to už mně doktor pořád vyhrožoval, že půjdu do nemocnice.... 😠 Většinou to bývá tak ty 3 měsíce. Ale každý to má jinak. 😉 Co by jsme nevydržely pro miminko. Vždycky to stojí za to!! 😉

jananovacek
30. kvě 2012

@veverka.terka Ja jsem teda jednoho podobneho pesimistu videla, Teri... 😉

jananovacek
30. kvě 2012

@adriana1010 Adri i tri jsou porad jeste sance na mrazacka, nezoufej, zitra drzim palce!

adriana1010
30. kvě 2012

Děkuju holky, zítra když zůstanou tři tak budu částečně klidnější, ted akorát přemýšlím, zda není lepší si je tam nechat vložit už zítra, ten třetí den, vím, že kultivací do pátého dne se vyeliminují ty nejlepší, ale třeba kdyby se uchytily, tak by to zvládly, tím, že by nebyly někde v roztoku ale u mě..:(, já už nevím co dělat..

danielahe
30. kvě 2012

@adriana1010 nechci aby to vyznelo spatne, ale tonouci se stebla chyta...to nedelej, ja te chapu, ze te to strasne laka, ale do toho 5. dne vydrzi jen ty co jsou vporadku, takze kdybysis to dala uz zitra, tak bys mohla byt treba zklamana ☹ , pokud se embryjko nevyviji dobre, tak se stejne nechytne, nebo chytne, ale pak je to jeste vic bolestnejsi. Adrousku neves predcasne hlavu...k vytouzenemu mimcu dojdes neboj 😉 , zitra te cekaji urcite dobre zpravy a do 5. dne tam budes mit i mrazacka 😉 . Rano moudrejsiho vecera, takze supky do postylky a zitra se uvidi. 😉

danielahe
30. kvě 2012

@veverka.terka verousku, co si dat v patek kafe v tchibu?
@adriana1010 to kafe plati i pro tebe....
...no a kdyby se nekdo chtel pridat 😉

papa holky, dobrou

kinos
30. kvě 2012

@adriana1010 ahojky adri, nebojej. Když to mají zvládnout, tak to zvládnou i v "roztoku". Však ono má význam, že kultivace je delší. Budu držet palušky! Naštěstí se netřeba trápit dlouho, kdyby se tak mělo čekat třeba měsíc, tak to bychom už pak nebyly maminy ale zoufalci.

adriana1010
30. kvě 2012

Holky, když to dopadne dobře, tak určitě na kafčo půjdu, ale pokud mě zítra řeknou, že žádné nezbylo, budu mít blbou náladu a nechci ji na Vás přenášet, byla bych protivná, uvidíme, ale jinak půjdu ráda 🙂

pepitas
31. kvě 2012

@adriana1010 Adri, držím pěsti, ať jsou dnes jen ty dobré zprávy... 😉

veverka.terka
31. kvě 2012

@jananovacek Jani, já sem taky takovej hroznej pesimista?! 😀

veverka.terka
31. kvě 2012

@adriana1010 Adri, tak jaká? od rána na tebe myslím? písni dobré zprávy 😉
@danielahe Dany, já bohužel nevím, jestli pudu ☹ ne, že by se mi nechtělo, to ne, ale představa jízdy busem nebo vlakem a někde chození mi moc na radosti nepřidává, je mi spíš denodedne hůř, takže fakt nevím....a taky musím ještě zajet z Heliosu do práce s lístkem na peníze a když bych šla s vama, tak bych neměla k dispozici auto a nedostala bych se tam. ještě uvidím, ale spíš ne...doufám, že se nezlobíš a chápeš mě, fakt mi není nejlíp 😉

veverka.terka
31. kvě 2012

@pepitas to je teda blbý, ale když peníze sou prostě potřeba že... ☹ teda, do 5. měsíce? to doufám, že mi tak dlouho špatně nebude 😎 je jasný, že člověk vydrží pro mimouška cokoli 😉

adriana1010
31. kvě 2012

@veverka.terka Ahoj holky, tak embryjka se drží stále všechny tři, jedno je teda silný, je 15tibuněčný, druhý 9 a třetí 7, mají mít třetí den 7-8 buněk, tak se drží, ale mou radost hned spláchla embryoložka s tím, že největší cedník je pak ten pátý den :(, tak sem ráda že jsou tři a když vydrží 2 tak budu nejšttastnější na světě, kéž by...!

veverka.terka
31. kvě 2012

@adriana1010 no vidíš, zbytečný obavy a nervy 😉 to je paráda, tak teďka už se dej trochu do klidu a zkus se od toho rozptýlit. 😉 😉 😉

adriana1010
31. kvě 2012

@veverka.terka no tohle ráno mi dalo hodně zabrat, nervama mě šíleně bolelo břicho a dvakrát jsem zvracela :(, nejhorší je, že já nechci, snažím se myslet na něco jinýho, ale nejde to! At dělám co dělám ta bolest neodezní, v noci se mi zdál sen, že jsem byla už na třetím ivf a nikdy žádný embryo, až jsem se probudila se slzami v očích, holky mě už vážně HRABE 😖

adriana1010
31. kvě 2012

@veverka.terka jo a ještě mi říkala, že nějaké drobné fragmenty mají, ale že to ještě nic neznamená, co to jsou ty fragmenty?? že jsou poškozený?

veverka.terka
31. kvě 2012

@adriana1010 Adri, ty se z toho zblázníš!!! 🙂 zkus vypadnout někam ven, jeď se podívat do obchodu nebo za kamoškama. jo, vím, jaký to je a taky sem se od toho nedokázala pořádně odpoutat, ale aspoň, když sem byla někde venku s někým, tak aspoň na chviličku sem dokázala na to nemyslet....co to sou fragmety nevím, ale holky ti určitě písnou, co to znamená. je to známý název, ale nevím, co to znamená.

danielahe
31. kvě 2012

@adriana1010 ahoj adrousku, tak to bysme museli jit asi jenom my 😉 , terus ma neco na zarizovani. uvidis, ze to bude vsechno ok 😉 , mas 3 embryjka a jedno mas super rychle 😉 , takze do 5 dne ti urcite vydrzijou 😉
@veverka.terka no uvidis, me to tak jen napadlo, kdyz jedes do brna, tak toho vyuzit 😉 , ale pokud je ti fakt hodne blbe, tak radeji supky domu a at mas rychle za sebou i tu vasi carodejnici 😀

danielahe
31. kvě 2012

@veverka.terka jinak skrz tu neschopenku jsem pekne vytocena 😠 , dam jim jeste tak 14 dnu a pak je zacnu uhanet sama, ci co 🙂 a co ty, nejake spesl chute? 😉

veverka.terka
31. kvě 2012

@danielahe no, asi rači pofrčím na otočku do práce, rychle to vyřídit a pak dom....mrzí mě to, ale ta cesta pak vlakem by byla asi pro mě moc a navíc stejně nemám na nic chuť 😝
no, uvidíš, to ti snad do 14 dní přijde, to by bylo už hooodně divný, určitě to musí do určité doby poslat.
spešl chutě?! nee, nemám chuť vůbec na nic!!! 😝 pojídám piškoty, suchou rýžu, odpoledne si dám možná meloun, ale nemám z toho vůbec nic, fakt mám v puse jak v polepšovně a je mi pěkně šoufl 😝 ale to se musí vydržet. je to nepříjemný, protože nemám ani na nic náladu, ale kvůli miminku vydržím všechno! 😉 😉 😉

danielahe
31. kvě 2012

@veverka.terka aspon mas jistotu, ze jses tehu a nemusis si delat testy 😀 😀 😀

adriana1010
31. kvě 2012

Tak co kdyby jsme to holky nechaly na příští týden, já byla už taky těhu, vzala auto a zajely bysme za terkou?? 🙂

veverka.terka
31. kvě 2012

@adriana1010 no, to by každopádně bylo super, kdybyste dorazily!!! 😉

danielahe
31. kvě 2012

@adriana1010 ok, do listopadu mam casu dost 😀

daguli
31. kvě 2012

@pepitas Ahoj,s prachama je to na prd,to znam, clovek kvuli nim hresi na vlastni zdravi..:( tak se drz a at je brzy fyzicky lepe!