Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

daguli
31. kvě 2012

@adriana1010 My jsme meli taky ty fragmenty v tech embryjkach,ale do sestyho dne se taky doklubaly.Ale co to je to nevim...Nebuj,bude to dobry a urcite uz na vylete za terkou budes tehu 😵 😵

adriana1010
31. kvě 2012

No už aby to čekání bylo za mnou, to vám řeknu 🙂, pevně věřím, že dva bojovníci mi zůstanou a kdyby ne, tak jsme se domluvily, že hned jdeme do dalšího pokusu, kde by mě už měli nastimulovat víc 🙂, tak jsem klidnější ! Měla jsem strach, protože přítel to dává za vinu jim, nemyslí to zle, ale znáte to, chlapi tomu houby rozumí a akorát zuří 🙂, tak jsem ho celý den přesvědčovala, jak to vlastně je, on tomu nerozumí, neví co jsou ty zkratky atd. 🙂, tak když nic, hned začneme při menstruaci znovu, tentokrát bych měla mít krátký protokol 🙂, tak aspon,že je plán 🙂

danielahe
31. kvě 2012

@adriana1010 ja mela taky kratky protokol a bylo to fajn, terka mi rikala, ze ji bylo receno, ze na kratky protokol lepe reaguji starsi zeny, tak asi uz patrim do druhe vekove kategorie 😀 😀 😀 😀 😀 . Vsechno bude ok, uvidis 😉
@daguli ahoj mamino, tak uz vite co to bude, nebo se nechate prekvapit? 😉

Lidi asi zacinam byt ujeta na melounu, dneska jsme snedla snad 3 kg 😵 , sladkej a byl uplne bez pecek, vynorny, mnam 🙂

adriana1010
31. kvě 2012

@danielahe danuško a ten krátký protokol probíhá jak? Vůbec nevím..jo a kdy pojedem příští týden za tou terkou? Namysli si kdy máš volno , nebo kdy se ti to hodí, tak abysme tam byly na oběd a pak na procházku 🙂

danielahe
31. kvě 2012

@adriana1010 no s tim bude trosku potiz s tou moji cestou, kvuli jirulovi, nejlepe by se mi hodila streda, to bude mit keramiku, takze bude mit druzinu do tri...varianta, vzit ho s sebou, ale to by nam praskla hlava 😀 😀 😀 .
Jinak ten kratkej protokol, u me to bylo trosku nahonem, zacinala jsem uz pri 3. denni menzes, ale mam pocit, ze se zacina 1. den menstruace a asi zatim 1 injekce a pak se pridava dalsi...je to bez te provery a mela jsme ty obycejne leky, takze jsem doplacela 500kc 😉 a injekce se pichaji asi +-12 dni, uz si to presne nepamatuji...ale to zatim neres, vzdyt na tebe cekaji mimousci v heliosu 😉 🙂

adriana1010
31. kvě 2012

@danielahe tak uvidíme, budu vás pak hned v sobotu informovat 🙂,. jsem zvědavá, ale ten fakt, že do toho jdeme hned znovu mě drží nad vodou 🙂

adriana1010
31. kvě 2012

pro mě za mě, klidně 🙂, ale jirulu si náhodou mohla vzít klidně s sebou, mě ani terce by určitě absolutně nevadil, aspon praskne hlava všem třem :D, jj, tak je dobrý, že bych na to mohla hned nastoupit první den menstruace..

danielahe
31. kvě 2012

@adriana1010 kdyz se mi nepovedl tranfer, tak jsem se taky drzela toho, ze kdyby ani druhe embyjko nedoslo sve ceste, tak bych do toho sla znovu 😉 , ale uvidis, ze to nebudete potrebovat 😉 a pokud nedojde k tranferu, tak porad mas pokusy 3 😉 . Do soboty zadne ukvapene zavery 😉 , uvidis, ze se to povede 😉

danielahe
31. kvě 2012

@adriana1010 tak se jeste domluvime na tom vyletu, jestli pojedeme odpolko, tak bych ho vzala s sebou, ale to bych mohla v patek a v pondeli 😀 , pak uz ma bud keramiku nebo fotbal 😎 .

danielahe
31. kvě 2012

@adriana1010 jo a jinak o nasem jirickovi se rika, ze je drsna antikoncepce 😀 😀 😀 😀 , kamoska mi nedavno rikala, ze by se mel pujcovat vsem 17ckam, aby vedeli co to je mit dite 😀 😀 😀 😀 . trosku ukecanej, po mamince 😝 ....nekdy trochu vic, nechapu, kde ty deti tu energii berou. rika se, ze druhe deti byvaji horsi, tak snad u nas to bude naopak, pac horsi uz to byt nemuze, druhyho rozumbradu a jeste palicateho bych neprezila 😀 😀 😀

danielahe
1. čer 2012

Dobre rano heliosacky 😀 😀 😀 , koukam, ze si tu od vcerejsiho pozdniho vecera pisu sama 😀 😀 😀

veverka.terka
1. čer 2012

@danielahe @adriana1010 nazdárek 🙂 konečně su doma z Heliosu, z práce a z nákupu, je mi blbě jako blázen a su úplně mrtvá 😝 UTZ dobrý, je tam krásnej gestační váček a podle UTZ sem 6+1 tt. 😉 ještě mám dojet 11.6. na poslední UTZ u nich, že už bude srdíčko. v práci sem to taky nějak přežila, oznámila sem to a hotovo, hrozně mi gratulovaly, ale já sem si myslela v duchu svoje, když sem viděla ty některých obličeje 😒 a nákup sem myslel,a že pojdu 😎 zase ty čmuchy v obchodě,zvedá se mi děsně žaludek 😝 a jinak já nemůžu v úterý, protože du ke své gynekoložce a ve středu jedu na kontrolu na ortopedii se zápeěstím, jinak ostatní dny je mi to fuk...

pepitas
1. čer 2012

@veverka.terka Terko, hrozně mooooc ti gratuluju!!! Neboj, nevolnosti přejdou a už se budeš jen radovat z rostoucího bříška. Já jsem včera byla na ortopedii a zjistili mně, že mám revma. ☹ Už nebudu chodit k doktorům, protože kam dojdu, tam mně něco zjistí. Už toho mám dost.. 😠
Pěkně odpočívej po dnešním zápřahu... 😉

veverka.terka
1. čer 2012

@pepitas Moc děkuju 😉 teda, ale na tebe se lepí samá smůla, to mě moc mrzí ☹ už nikam nechoď a bude ti líp 😉 to si myslím, že toho máš dost, když se pořád něco kupí...achjo.

cuddle
1. čer 2012

holky tak ja dnes nic moc zpravy, pondeli 215 dnes 623, pry to roste pomaleji nez by melo ( ze by melo byt aspon o 100 vic ) ale ze doktor rikal, ze to neni " tak hrozny", ale mam se prijit v pondeli ukazat na ultrazvuk....ach jo 😒

cuddle
1. čer 2012

@veverka.terka 6+1 dle utrazvuku a jak ti to vychazelo dle transferu? odpovida to tak potom? ja netusim co mi teda reknou v pondeli - kdyz se divam, tak bych mela byt v pondeli 5+5 coz se mi zda divny, kdyz ty jsi ted 6+1 , byla jsi o dost driv nez ja na transferu ne? uz v tom mam maglajs 😀

veverka.terka
1. čer 2012

@cuddle Cuddie, uvidíš, nic není ještě ztraceno, naděje umírá poslední!!! 😉 no, podle transferu se to nepočítá, ale podle posledních měsíčků a to my vychází 5+6. taky tomu pořádně nerozumím a nevím, jaktože se liší tt. podle měsíčků a podle UTZ, ale asi podle velikosti toho embryjka, protože Texl říkal, že má 5mm a že je to dobrý 🙂

adriana1010
1. čer 2012

@veverka.terka
@danielahe Holky, tak se spíš domluvte vy dvě, já se přizpůsobím 🙂, je mi to fuk kdy to bude 🙂, však se pak domluvíme...

danielahe
1. čer 2012

@veverka.terka
@adriana1010 tak ja bych to nechala asi na patek 😉 .......jestli teda muzu do toho kecat 😅 🤐 , tak hlavne, ze tam minnousek krasne roste, jupiiiii
@cuddle hlavne, ze roste uvidis, jak dopadne utz 😉 a jeste krvacis nebo uz mas klid? Musis hladit pupik a davat mimouskovi vitaminky a uvidis, ze se krasne poroste.......budu drzet palecky 😉
@pepitas tyjo ty uz fakt k tem doktorum nechod 😵 😨 😎 ....hlavne, ze se citis dobre, to je nejdulezitejsi......pro pobaveni: Mne na urologii " zjistil ", ze mi odumira ledvina, ja na to, ze je to blbost, ze bych musela mit problemy uz driv, a ze na zadnou operaci nejdu, oni, ze o ni prijdu a budu muset na hemodializu apodobne.........po nuklearni rengenu, ci jak to mam nazvat..vysledek negativni, ledvina uplne vporadku a pani dokrori, ze jsme asi nekde prochladla 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cuddle
1. čer 2012

@danielahe diky, nene spinila jsem jen 2 dny, dostala injekci a prestala , vitaminy davam, zrovna laduju zlutej meloun 😀

danielahe
1. čer 2012

@cuddle vidis, hlavne, ze nekrvacis, ze roste pomalu, hlavne ze roste 😉 , uvidis, ze to zvladne na jednicku. 🙂

jananovacek
1. čer 2012

@cuddle Taky veřím, že si jenom dává načas...určitě to v pondělí bude všechno ok, držím palce 😉

veverka.terka
1. čer 2012

@danielahe klidně ten pátek Dany, mně je to fakt celkme jedno, budu s tím tak na půl počítat a nic si na ten den neplánovat ju 🙂 už se těším 😉

jananovacek
1. čer 2012

@veverka.terka No Teri, abych pravdu řekla...Áďa mi tě těma příspěvkama dost připomíná 🙂 Taky byly hodně negativní...a nakonec to všechno dobře dopadlo, takže doufám, že půjde ve tvých stopách, akorát hned napoprvé!

veverka.terka
1. čer 2012

holky, myslíte, že je normální, že mě trochu pobolívá v podbřišku? až teďka večer...nemůže to být třeba po tom UTZ, protože mě to kapku bolelo, jak ve mě jezdil....ale že by to začalo až večer? zase z toho mám strach...☹

veverka.terka
1. čer 2012

@jananovacek Jo? 😕 já si myslím, že sem nebyla až tak depresivní...ale když myslíš, tak asi jo, prostě sem hroznej bobkáč, teďka zase...manžel mi před chvilou říkal, že bych byla v klidu jenom, když bych byla manželka Texla a mohl mi dělat každej den ráno a večer UTZ a kontrolovat, jestli je všechno v pořádku 😀 😀 😀

jananovacek
1. čer 2012

@veverka.terka Terez, seš těhotná, to je normální...bude tě pobolívat a píchat a tlačit a nevím co ještě 9 měsíců 🙂

veverka.terka
1. čer 2012

@jananovacek tak jo no 🙂 😎 já jenom, že ségra mi říkala, že ju nikdy v podbřišku nebolelo, tak zase plaším ☹ Jani, děkuju za uklidnění a návratu do reality, asi to moc prožívám 🙂

jananovacek
1. čer 2012

@veverka.terka Já se taky pořád pozoruju, ale zase si říkám, že to tomu mimču nepomůže, když se budu pořád stresovat, takže se snažím být v klidu, abych pak měla hodné miminko, které bude taky v klidu 🙂 Snad...

danielahe
1. čer 2012

@veverka.terka me bolelo v podbrisku taky furt a navic me jeste bolely vazy, jak mi rostla deloha, pak jsem dostala magnezko a bylo to lepsi...zkus si zavolat gyndarce a uvidis, co ti rekne. Magnezko se da koupit bez predpisu 😉