Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

engele
12. lis 2013

@danaho no já ti minimálně posílám nafouklé břicho 🙂))

danielahe
12. lis 2013

@dadakin gtatulujiiiiiiii 😵 😵 😵 😵 😵 , urcite je to tam, drzte se a at vsechno klapne 😉 🙂

zuzzu11
12. lis 2013

@danielahe 😀 to je dobree este v 8tt si testila 🙂 ? No ja som tiež taká panikarka 🙂 .

zuzzu11
12. lis 2013

@dadakin Jani to kraaasa 😀 . Gratulujem zatiaľ tak potichúčky 🤐 . Ale he to taam 🙂 .

danielahe
12. lis 2013

@zuzzu11 jojo, jsm eporad nemohla uverit, ze se nam to povedlo samo, no a abych si to furt pripominala, tak jsme si obcas udelala testik...jneze ja do toho prestavala kojit, takze zadne bolesti bricha, prsa pryc a na testu slabsi carka a ja chztla paniku, ze je neco spatne 😅

jawuna
12. lis 2013

@dadakin to je supeeeeeer 😵 😵 😵 😵 mám z vás holky radost 😉

radkap77
12. lis 2013

@dadakin Moc gratuluji!!!

radkap77
12. lis 2013

@jawuna Dnes jsme byli u primare Texla na konzultaci, musim teda rict, ze jste mely pravdu, je uzasny, i manzel byl nadseny a to je co rict 🙂 Dodelavame jeste nejake vysetreni, ale doporucil nam jit do dalsiho IVF s nasimi vajicky a dokonce se jeste stihnu stimulovat pred Vanocemi 🙂
Stve me, ze jsem to nezacala resit driv, ze jsem spolehala na radu odborniku a dal se neptala, mluvili jsme s nim dnes hodinu a pul, tak dlouho s nami nemluvili predtim snad ani vsichni dohromady 😠 Kreslil, vysvetloval...jsme moc spokojeni...tak uvidime, co bude dal...

jawuna
12. lis 2013

@radkap77 Tak to je super, že jste spokojení ;) v Heliosu jsou moc šikovní

dadakin
12. lis 2013

@radkap77 souhlasím s tebou opravdu udělá si čas vysvětlí to v Reprofitu jestli jsem se zdržela 15minut aji s cestou pomalu 😀 😀 😀 ne opravdu nedá se to srovnat za mě doporučuji Helios 😵 😵 😵 😵 😵

dadakin
12. lis 2013

@danaho Danulko ted jsi na řadě ty a šla bych ještě do jednoho IVF s vlastním materiálem 😉 Minimálku opravdu nedoporučuji 🙄

katuleb
12. lis 2013

@dadakin no jo ale kde na to vzít a nekrást.....to je taky druhá stránka.. 😒

danaho
12. lis 2013

@dadakin Minimálky ai Helios nedělá. A jak píše Kačka už je to bohužel o penězích.Pokud bych k tomu nechala udělat PGD tak jsem na 100 tis. ☹ Teď přes zimu to řešit nemůžu. Ani nechceme jezdit takovou dálku v zimě. Počkáme na jaro a podle penízků se rozhodneme 🙂

danaho
12. lis 2013

@radkap77 tak super. Darovaná vajíčka jsou až opravdu ta poslední možnost a vy máte stále šanci na vlastní. Ty jeho malůvky jsou super viď? Alespoň to laik lépe pochopí 🙂

katuleb
12. lis 2013

@dadakin Jani moc gratuluji...drž se...vidíš že to jde i po tom co máme za sebou... 😉

danissa
12. lis 2013

@dadakin Jupííí jupííí, to vypadá skvěle 😵 !! Další těhulka 😵 Já ti říkala, že na konci tvé dlouhé a trnité cesty stimulace bude úspěch. Sice sis více počkala, ale stálo to za to 😉 !
@radkap77 Jsem moc ráda, že máte super pocity z dr. Texla. Ještě teď si pamatuju, jak jsem z něho byla hotová po naší první konzultaci 😀 Ať to takto dobře jde i nadále!

terezi79
12. lis 2013

@dadakin To jsou fakt krasne zpravicky!!! 😵 Gratulujuuu😵

terezi79
12. lis 2013

@radkap77 presne takove pocity jsem take mela, fajn, ze jsi spokojena 😵

dadakin
12. lis 2013

@katuleb děkuji já vím je to o penězích a nejen o nich ale taky o psychice sice mám ještě 2 pokusy na pojištovnu,ale dál bych už nešla nedala bych to psychicky řekla jsem si ještě jednou zkusím Helios ještě máme jednoho mražáčka.
@danaho odpočni si a na jaře to zkus ještě jednuc 😉 vím že Helios nedělá minimálky a asi ví proč mám za sebou 3 minimálky výsledek 0

terezi79
13. lis 2013

@dadakin musim souhlasit, mam kamaradku, ktera by vam o minimalkach mohla vypravet. Nevim, kolik jich maji za sebou, ale zouseli to asi rok a pul, vysledek take nic a skrz minimalky pak uz bohuzel nemeli penize na normalni IVF a ted si kvuli tomu musi brat pujcku...

rakoska
13. lis 2013

@dadakin Strašně moc gratuluju!!!!!!!!

rakoska
13. lis 2013

@radkap77 Já nemám srovnání s jiným centrem, ale Helios je super a primář Texl je fakt úžasný 😵

engele
13. lis 2013

Já tedy srovnání mám a pro mne je Helios jednoznačně úplně jinde... v minulém caru to bylo 100 let za opicemi co se týče prostředí, informací a možností IVF. Jejich kvalita zmražování u nás způsobila to že nám z 6-ti mražáčků nezůstal ani jeden. Buď je špatně zamrazili, rozmrazili anebo byly všichni nekvalitní... přesto z nás vytáhli prachy a nabídli další cyklus IVF...

to už jsem ale věděla, že ten bude právě v Heliosu a jsem moc ráda, že jsme toho dostáli.. přístup, vyšetření, vysvětlení atd.. je prostě na jedničku 🙂 jinam už bych nešla 🙂

jawuna
13. lis 2013

@engele souhlas 😉 taky bych jinam nešla

terezi79
13. lis 2013

@engele Ta kvalit amrazeni je fakt dulezita-my jsme si do Heliosu prevezli nase embryjka, byly zamrazene 4 najednou! A vysledne skore je, ze jedno bylo praznde, 2 byly skarede a treti se trosku vyvijelo,kdyz se pokusili to nechat dorust do blastocysty,ale stejne nebylo dobre na transfer, takze naprosto souhlasim.

terezi79
13. lis 2013

Zitra bych uz snad mela dostat mrsku a pak do Heliosu na krev 😵 😵

engele
14. lis 2013

Holky, mám nerva, začala jsem hnědě špinit, jen lehce, ale začínám trošku schízovat ☹

dadakin
14. lis 2013

@engele a kolikátej den si po KET????hnědě to nevadí horší je červená.

engele
14. lis 2013

@dadakin 17 dní po KET, bříško pne pořád stejně, ale dost mě to vyděsilo, je to středně hnědá směs s velkým podílem rozpuštěného Utrouše... ale dost mě to vyděsilo..

dadakin
14. lis 2013

@engele já si myslím že by to mělo být dobrý zkus odpočívat a třeba si dát vitamín C,ale jak jsem všude načetla to špinění může být v těhu celkem běžně a pokud to není jasná červená krev tak je to ok já jsem pak četla že to špinění může dělat aji utroš měla jsem to tak v tom únoru ale já měla dávky 4-0-4 tak mě to dali tehdy v tom Reprofitu tak jsem to tehdy raději polykala ale já jsem začala špinit 10 den po ET.