Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

katuleb
16. lis 2013

@zuzzu11 a jak stoupá stoupá??
@engele holky obrovská gratulace....mám z Vás radost...

zuzzu11
16. lis 2013

@engele jasne jeden den hore dole , hlavne ze malicky tam je 🙂 . Som si nikdy ani nevsimla ze naproti su nejake dvere este.

zuzzu11
16. lis 2013

@katuleb Kači v piatok bolo 1484 😵 🤐 . Tak uvidime v pondelok kolko bude. A vy ako ? Nepisala si este davnejsie ze sa vam nieco risuje? A steniatko uz musi byt velke ze 🙂 ?

katuleb
16. lis 2013

@zuzzu11 tak to je super zprávička moc gratuluji...no nedopadlo to bohužel a tak ted přemýšlíme co dál?Jako samoplátci asi celé ivf v Heliosu nedáme... ☹ no a štěňátko je vetší ale je to mazlík....je to muj miláček...

danissa
16. lis 2013

@zuzzu11 @dadakin @engele Holky těhulky, no samé krásné zprávičky 😵 😵 Moc vám gratuluju, mám obrovskou radost, že se tak daří 😵 !

radkap77
16. lis 2013

@danissa Zrovna jsem chtela napsat to same, holky, moc gratuluju !!!! 😉

jawuna
17. lis 2013

@zuzzu11 Zuzi to je super 😵 😵 😵 embryjko se teda pěkně zakouslo 😉

jawuna
17. lis 2013

@engele 😵 😵 😵 krásné....

rakoska
17. lis 2013

@zuzzu11 @engele @dadakin šikulky, moc gratuluju!!!!! a mám véééééééééélikánskou radost 😵

terezi79
17. lis 2013

@zuzzu11 Krasna hodnota, posilam gratulaci k bublince 😵 😵

terezi79
17. lis 2013

@engele je to ani nevim, tak to se tesim 😵 😵

engele
18. lis 2013

Tak mě už teda začíná být pěkně šouft, nejen ráno ale hlavně večer, pokouším to zahnat pitím vody, ale zatím efekt nic moc teda 🙂

jawuna
18. lis 2013

@engele Přeci ses na to těšila ;) tak si to musíš užít se vší všudy ;) mně bylo špatně jen pár dní, tak to snad brzo přejde

terezi79
18. lis 2013

@engele teda ne ze by se mi libilo, ze mas ranni nevolnosti, ale je to priznak, ze jde vse jak ma 😵 😵

terezi79
18. lis 2013

holky dnes jsem byla na krvi,zaciname se 150 jednotkama, myslete na me 😵 😵

danissa
18. lis 2013

@terezi79 Myslíme 🙂 Úspěšnou stimulku!
@engele Nechci strašit, ale mě bylo zle snad do 14tt ☹ nezvracela jsem, ale bylo mě zle celý den, nevěděla jsem co jíst. Ale třeba to u tebe tak nebude 😉 Na druhou stranu je to velmi dobré znamení 😵 !

engele
19. lis 2013

@jawuna
@danissa
No mě je asi teda stejně, zatím nezvracím, ale mám pocit že to přijde coby dup,... první várka lízátek je doma, tak snad zaberou... bojím se něco jíst, že mě potom bud špatně, ale ovoce a zelenina jsou zatím v kurzu... 🙂 zbytek jen s velkou rozvahou 🙂

radkap77
19. lis 2013

@terezi79 Ja jsem zacala se stimulkou dnes, mam kratky protokol, tak to budeme zaroven? 🙂

jawuna
19. lis 2013

@radkap77 jéé, tak to hezky stíháte ještě před Ježíškem, tak tfuj tfuj, holky, držím palce 😵

terezi79
19. lis 2013

@radkap77 uz to tak vypada 🙂Jsem rada, ze mam partacku 😵

danissa
19. lis 2013

@engele Jak moc tě chápu 😉 Já jsem taky zvládala ovoce, zeleninu, sladkosti a takové spíš suché jídlo, hlavně né omáčky, to jsem nemohla ani cítit! Však ono si najdeš jídlo, které ti nebude dělat zle a pak to bude trošku lepší 😉

radkap77
20. lis 2013

@terezi79 Tak se snad brzo potkame 😀

dvoranna
20. lis 2013

Ahoj, dlouho jsem tu nebyla.
Tak včera odběr oocytů, odebráno 5, z toho jedno nezralé. Oplozeny metodou ICSI 3 ks. Ja mam hrozny strach ze nam po prodlouzene kultivaci zadne nezustane 😒 Jak jste to mely vy?

engele
20. lis 2013

@dvoranna určitě to budou velcí bojovníci, dej zprávu jak to bude pokračovat!

jawuna
20. lis 2013

@dvoranna Neboooj, určitě to dopadne dobře, držím moc palce 😉

terezi79
20. lis 2013

@dvoranna Ahoj, neboj,porad z toho muzou byt tri deti 😵 😵 Budu moc drzet pesti!A mate PGD?

dvoranna
21. lis 2013

@terezi79 jj necháváme si ho dělat, zítra si mám zase volat, jak to pokracuje. Tak snad to budou pozitivní z právy

pavli79
21. lis 2013

Ahoj holky, přidám se k diskusi jestli můžu 🙂 Podstupuju první IVF, stimuluju na Heliosu, dneska 11.DC, kontrolní ultrazvuk odhalil jen 6 folikulů, tak se mi to zdá jako strašně málo a hrozně mě to vynervovalo. Jak jste na tom byly vy? Máte některá takovou podobnou zkušenost, a přesto se to ve finále povedlo?
Příští týden bych měla jít na OPU, už aby to bylo. A PGD si taky necháváme dělat, pro jistotu.
@dvoranna neměj strach, tou kultivací se prý nezabíjejí, kéž by mně odebrali taky aspoň 5 🙂

engele
21. lis 2013

@dvoranna Platíte si ho sami, nebo na pojišťovnu?
@pavli79 Neměj strach já hc měla 10 DC cca 10 a 18Dc jich odebrali 41... tak určitě ještě nějaký dorostou!! Ale i 6 folíků je pěkné číslo.

dvoranna
21. lis 2013

@pavli79 Já jich měla celkem 12 a odebrali jen tech 5
@engele To PGD? na pojišťovnu